Kontakt: biuro@mojsklep.eu Sklep online w trakcie realizacji tel. 22 355 26 55
 
System wyników live: STS-TIMING

EKIDEN 2019

Wybierz bieg, który chcesz śledzić:

 
 
 

 
 
Msc NrChip Nazwa zespołu/Skład Dystans (km) Start Czas 1 Czas 2 Czas 3 Czas 4 CI Czas
1 C252 ŻÓRAWSKI TEAM 1 02:23:46
  C252 WICHOWSKI JACEK 7.195 00:00:00 00:07:52 00:14:58 00:22:57   00:22:57 02:23:46
  C252 DENDRYCH MAREK 10 00:22:57 00:31:33 00:40:35 00:49:52 00:58:57 00:36:00  
  C252 RAKOCZY MARCIN 10 00:58:57 01:07:36 01:16:20 01:25:13 01:34:05 00:35:08  
  C252 BRESZKA MICHAŁ 5 01:34:05 01:41:59 01:50:05     00:16:00  
  C252 ŻOCHOWSKI DANIEL 5 01:50:05 01:57:55 02:05:38     00:15:33  
  C252 SAŁAMACHA RADOSŁAW 5 02:05:38 02:14:44 02:23:46     00:18:08  
2 B192 Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej 02:24:21
  B192 ŚWIESIULSKI ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:06:44 00:15:09 00:23:39   00:23:39 02:24:21
  B192 SZRAMA DARIUSZ 10 00:23:39 00:32:01 00:40:52 00:49:48 00:58:40 00:35:01  
  B192 SZPUNAR ANDRZEJ 10 00:58:40 01:06:49 01:15:15 01:23:43 01:32:03 00:33:23  
  B192 POCZWARDOWSKI KAMIL 5 01:32:03 01:40:29 01:50:19     00:18:16  
  B192 BANASZEWSKI ŁUKASZ 5 01:50:19 01:58:47 02:07:18     00:16:59  
  B192 POGOCKI SEWERYN 5 02:07:18 02:15:43 02:24:21     00:17:03  
3 B273 AMW#2 02:25:17
  B273 KIJOWSKI ADRIAN 7.195 00:00:00 00:07:27 00:16:32 00:25:49   00:25:49 02:25:17
  B273 KLEYBOR DAWID 10 00:25:49 00:34:21 00:42:44 00:51:11 00:59:33 00:33:44  
  B273 WIŚNIOWSKI KRZYSZTOF 10 00:59:33 01:07:52 01:16:22 01:24:56 01:33:25 00:33:52  
  B273 MIKOŁAJCZYK PIOTR 5 01:33:25 01:41:47 01:50:24     00:16:59  
  B273 PISULSKI ADAM 5 01:50:24 01:58:47 02:07:27     00:17:03  
  B273 DRUCIAREK JAROSŁAW 5 02:07:27 02:16:15 02:25:17     00:17:50  
4 C254 ŻÓRAWSKI TEAM 2 02:26:05
  C254 SZYMBORSKI RAFAŁ 7.195 00:00:00 00:08:00 00:15:36 00:22:57   00:22:57 02:26:05
  C254 WOJTALIK OSKAR 10 00:22:57 00:31:33 00:40:35 00:49:50 00:59:03 00:36:06  
  C254 HELON RADOSŁAW 10 00:59:03 01:07:36 01:16:18 01:25:00 01:33:31 00:34:28  
  C254 PIEŃKOSZ RAFAŁ 5 01:33:31 01:41:51 01:50:51     00:17:20  
  C254 PIEŃKOSZ GRZEGORZ 5 01:50:51 01:59:16 02:07:43     00:16:52  
  C254 WÓJCIK PIOTR 5 02:07:43 02:16:43 02:26:05     00:18:22  
5 B274 AMW#1 02:29:25
  B274 HARTLEB DAWID 7.195 00:00:00 00:07:24 00:16:14 00:25:45   00:25:45 02:29:25
  B274 PAJDA MICHAŁ 10 00:25:45 00:34:19 00:42:44 00:51:12 00:59:34 00:33:49  
  B274 SZYMAŃSKI TOMASZ 10 00:59:34 01:07:54 01:16:30 01:25:26 01:34:25 00:34:51  
  B274 WALOSZCZYK BARTŁOMIEJ 5 01:34:25 01:43:12 01:52:19     00:17:54  
  B274 MASŁOWSKA MARTYNA 5 01:52:19 02:01:28 02:10:43     00:18:24  
  B274 HAYDER KAMILLA 5 02:10:43 02:19:47 02:29:25     00:18:42  
6 C212 PwC Running Team I 02:42:00
  C212 BYRT MARCIN 7.195 00:00:00 00:09:13 00:18:02 00:27:53   00:27:53 02:42:00
  C212 KORUS BARTOSZ 10 00:27:53 00:37:14 00:46:55 00:56:28 01:05:56 00:38:03  
  C212 ARNOLD PRZEMYSŁAW 10 01:05:56 01:14:48 01:23:55 01:33:10 01:41:59 00:36:03  
  C212 KSIĘŻOPOLSKI MATEUSZ 5 01:41:59 01:51:44 02:02:14     00:20:15  
  C212 WOLSKI MAREK 5 02:02:14 02:12:14 02:22:44     00:20:30  
  C212 PIECZONKA JANUSZ 5 02:22:44 02:32:07 02:42:00     00:19:16  
7 C114 PKO Bank Polski – Międzynarodowi 02:43:26
  C114 AULEYTNER JANUSZ 7.195 00:00:00 00:08:59 00:17:34 00:27:31   00:27:31 02:43:26
  C114 SIERANT FILIP 10 00:27:31 00:36:54 00:46:23 00:56:04 01:05:42 00:38:11  
  C114 NAJBERT KRYSTIAN 10 01:05:42 01:15:28 01:25:15 01:35:02 01:44:34 00:38:52  
  C114 ZMIEJKO ROBERT 5 01:44:34 01:54:03 02:03:34     00:19:00  
  C114 SALAK MICHAŁ 5 02:03:34 02:13:56 02:24:28     00:20:54  
  C114 ŁUKOMSKI JANUSZ 5 02:24:28 02:33:51 02:43:26     00:18:58  
8 C270 Nationale-Nederlanden Running Team 02:44:30
  C270 BOSS OSKAR 7.195 00:00:00 00:10:02 00:19:27 00:29:49   00:29:49 02:44:30
  C270 KUROWSKI MACIEJ 10 00:29:49 00:39:20 00:49:16 00:59:21 01:09:18 00:39:29  
  C270 JABŁOŃSKI ARTUR 10 01:09:18 01:17:27 01:25:52 01:34:29 01:43:03 00:33:45  
  C270 KOSOWSKI PRZEMYSŁAW 5 01:43:03 01:53:17 02:03:43     00:20:40  
  C270 NESTOROWICZ MICHAŁ 5 02:03:43 02:14:04 02:24:32     00:20:49  
  C270 BRZUSZKIEWICZ MICHAŁ 5 02:24:32 02:34:26 02:44:30     00:19:58  
9 C274 Accenture Team One 02:45:10
  C274 GAJEWSKI RADOSŁAW 7.195 00:00:00 00:08:18 00:16:25 00:25:48   00:25:48 02:45:10
  C274 PIREK MARIUSZ 10 00:25:48 00:34:59 00:44:37 00:54:16 01:03:49 00:38:01  
  C274 KRYGIER KRZYSZTOF 10 01:03:49 01:12:31 01:21:28 01:30:25 01:39:23 00:35:34  
  C274 AUSTYN-GAWRYŚ JOANNA 5 01:39:23 01:52:02 02:05:59     00:26:36  
  C274 HAGEN MARTA 5 02:05:59 02:16:12 02:26:51     00:20:52  
  C274 RYBCZAK PAWEŁ 5 02:26:51 02:35:56 02:45:10     00:18:19  
10 A282 Live Well at Citi- FX Pulse Runners 02:46:31
  A282 KOROL KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:08:25 00:18:24 00:28:28   00:28:28 02:46:31
  A282 WÓJCIK PATRYCJUSZ 10 00:28:28 00:38:17 00:48:19 00:58:15 01:07:30 00:39:02  
  A282 SZRAJNER PIOTR 10 01:07:30 01:16:52 01:26:28 01:36:12 01:45:39 00:38:09  
  A282 ŁAKOMSKI ALEKSANDER 5 01:45:39 01:55:48 02:05:57     00:20:18  
  A282 MAJOREK KRZYSZTOF 5 02:05:57 02:16:06 02:26:26     00:20:29  
  A282 KUMOR TOMASZ 5 02:26:26 02:36:07 02:46:31     00:20:05  
11 C239 Allianz Masters 02:48:19
  C239 ZYCH PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:09:20 00:18:14 00:28:12   00:28:12 02:48:19
  C239 DĄBROWSKI MATEUSZ 10 00:28:12 00:37:26 00:46:55 00:56:31 01:06:05 00:37:53  
  C239 JAWORSKI RAFAŁ 10 01:06:05 01:15:31 01:25:15 01:35:04 01:44:43 00:38:38  
  C239 PRZYBYSZEWSKI MIKOŁAJ 5 01:44:43 01:54:53 02:05:57     00:21:14  
  C239 STOLARZ ŁUKASZ 5 02:05:57 02:16:27 02:27:08     00:21:11  
  C239 RZESZUTKO RAFAŁ 5 02:27:08 02:37:21 02:48:19     00:21:11  
12 C244 Medicover Runners I 02:48:53
  C244 MALENDA MACIEJ 7.195 00:00:00 00:10:02 00:19:35 00:30:13   00:30:13 02:48:53
  C244 KOZAKOWSKI MARCIN 10 00:30:13 00:40:29 00:51:05 01:01:38 01:11:58 00:41:45  
  C244 WICHOWSKI JACEK 10 01:11:58 01:20:29 01:28:51 01:37:06 01:45:12 00:33:14  
  C244 CZARNECKA WERONIKA 5 01:45:12 01:55:13 02:05:40     00:20:28  
  C244 MAZURKIEWICZ PAWEŁ 5 02:05:40 02:16:26 02:28:17     00:22:37  
  C244 STARACHOWSKI DOMINIK 5 02:28:17 02:38:15 02:48:53     00:20:36  
13 A137 PZU Sport Team 1 02:50:24
  A137 KOŁEK MACIEJ 7.195 00:00:00 00:08:22 00:18:14 00:28:10   00:28:10 02:50:24
  A137 KNYCHAS DAREK 10 00:28:10 00:38:09 00:48:17 00:58:25 01:08:26 00:40:16  
  A137 JĘDRZEJOWSKI JAREK 10 01:08:26 01:18:36 01:28:39 01:38:52 01:48:55 00:40:29  
  A137 ROGULSKI ARKADIUSZ 5 01:48:55 01:58:53 02:09:22     00:20:27  
  A137 MAŃKA KRZYSZTOF 5 02:09:22 02:19:07 02:29:18     00:19:56  
  A137 BEDYŃSKI RADOSŁAW 5 02:29:18 02:39:47 02:50:24     00:21:06  
14 B246 KB Krokus Kwiatkowice 02:50:38
  B246 RYBA ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:07:49 00:17:36 00:27:44   00:27:44 02:50:38
  B246 CZECH PAWEŁ 10 00:27:44 00:36:53 00:46:28 00:56:06 01:05:25 00:37:41  
  B246 GARLIŃSKI ŁUKASZ 10 01:05:25 01:14:05 01:23:19 01:32:38 01:41:55 00:36:30  
  B246 ŻUKOWSKI ŁUKASZ 5 01:41:55 01:53:23 02:05:59     00:24:04  
  B246 NIEWDANA ALEKSANDRA 5 02:05:59 02:17:20 02:28:48     00:22:49  
  B246 ŻUKOWSKI MARIAN 5 02:28:48 02:39:26 02:50:38     00:21:50  
15 C232 Victus Rębków 02:51:25
  C232 PYZA KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:09:22 00:18:30 00:28:43   00:28:43 02:51:25
  C232 JASIŃSKI PAWEŁ 10 00:28:43 00:39:11 00:50:02 01:00:58 01:11:51 00:43:08  
  C232 ŚWIESIULSKI PAWEŁ 10 01:11:51 01:22:00 01:32:37 01:43:28 01:54:15 00:42:24  
  C232 KOT MARCIN 5 01:54:15 02:03:40 02:13:31     00:19:16  
  C232 TRZASKOWSKI PAWEŁ 5 02:13:31 02:23:11 02:33:13     00:19:42  
  C232 KIERZKOWSKI MATEUSZ 5 02:33:13 02:42:07 02:51:25     00:18:12  
16 A124 Alior Running Team 02:51:43
  A124 MATUSIK BARBARA 7.195 00:00:00 00:09:03 00:19:39 00:30:19   00:30:19 02:51:43
  A124 MICHALSKI DAMIAN 10 00:30:19 00:40:12 00:50:30 01:01:04 01:11:48 00:41:29  
  A124 WOLUSZEWSKI REMIGIUSZ 10 01:11:48 01:21:16 01:30:49 01:40:24 01:49:50 00:38:02  
  A124 BARTCZAK MATEUSZ 5 01:49:50 01:59:45 02:10:16     00:20:26  
  A124 DĄBROWSKI ADAM 5 02:10:16 02:20:54 02:31:52     00:21:36  
  A124 WIATROWSKI BŁAŻEJ 5 02:31:52 02:41:36 02:51:43     00:19:51  
17 A101 KB WYSZKÓW III 02:52:18
  A101 WRZOSEK BOGUMIŁ 7.195 00:00:00 00:08:28 00:18:36 00:28:50   00:28:50 02:52:18
  A101 KACZYŃSKI GRZEGORZ 10 00:28:50 00:38:48 00:49:07 00:59:50 01:10:23 00:41:33  
  A101 MATWIEJCZYK KRZYSZTOF 10 01:10:23 01:20:36 01:30:56 01:40:58 01:50:49 00:40:26  
  A101 DZIĘGIELEWSKI RAFAŁ 5 01:50:49 02:00:37 02:11:03     00:20:14  
  A101 ZAWADZKI PAWEŁ 5 02:11:03 02:21:31 02:31:56     00:20:53  
  A101 WŁOSZCZYŃSKI KRZYSZTOF 5 02:31:56 02:41:55 02:52:18     00:20:22  
18 A293 Bank Gospodarstwa Krajowego 02:53:21
  A293 JAMBOR MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:08:42 00:18:49 00:29:07   00:29:07 02:53:21
  A293 FLORCZAK KRZYSZTOF 10 00:29:07 00:39:03 00:49:35 01:00:17 01:11:02 00:41:55  
  A293 JUSIŃSKI KRYSTIAN 10 01:11:02 01:20:25 01:30:00 01:39:47 01:49:32 00:38:30  
  A293 PIEROWSKI BARTOSZ 5 01:49:32 02:00:23 02:11:19     00:21:47  
  A293 SAMSEL MARIUSZ 5 02:11:19 02:22:52 02:33:57     00:22:38  
  A293 STORTZ PIOTR 5 02:33:57 02:43:43 02:53:21     00:19:24  
19 A206 Google Beta runners 02:53:22
  A206 JĘDRUCH MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:08:23 00:18:13 00:28:03   00:28:03 02:53:22
  A206 SZEFLER PIOTR 10 00:28:03 00:38:29 00:49:32 01:00:36 01:11:14 00:43:11  
  A206 JANISZ PIOTR 10 01:11:14 01:20:45 01:30:14 01:39:46 01:49:04 00:37:50  
  A206 SAKOWSKA NATALIA 5 01:49:04 02:00:27 02:12:15     00:23:11  
  A206 SZMYT KAMILA 5 02:12:15 02:23:12 02:33:43     00:21:28  
  A206 BUTRYN PIOTR 5 02:33:43 02:43:32 02:53:22     00:19:39  
20 C253 ŻÓRAWSKI TEAM 3 02:53:50
  C253 ASŁANOWICZ MARCIN 7.195 00:00:00 00:09:41 00:18:53 00:29:02   00:29:02 02:53:50
  C253 BEDNAREK MARCIN 10 00:29:02 00:38:05 00:47:23 00:56:44 01:06:13 00:37:11  
  C253 KISIEL GRZEGORZ 10 01:06:13 01:17:08 01:28:40 01:40:30 01:52:03 00:45:50  
  C253 GĄSIOROWSKA ALICJA 5 01:52:03 02:03:35 02:15:02     00:22:59  
  C253 KUPISZ KONRAD 5 02:15:02 02:24:50 02:35:03     00:20:01  
  C253 TROĆ KRZYSZTOF 5 02:35:03 02:44:22 02:53:50     00:18:47  
21 A219 OIRP w Warszawie 1 02:54:34
  A219 JEŻÓŁKOWSKI PIOTR 7.195 00:00:00 00:08:35 00:19:03 00:29:46   00:29:46 02:54:34
  A219 SOŁOWIEJ ŁUKASZ 10 00:29:46 00:39:48 00:49:54 00:59:59 01:09:47 00:40:01  
  A219 IWANOWSKI PAWEŁ 10 01:09:47 01:19:05 01:28:38 01:38:13 01:47:46 00:37:59  
  A219 ŁUCZYŃSKI TOMASZ 5 01:47:46 01:59:29 02:11:40     00:23:54  
  A219 WOJTKOWIAK MARTA 5 02:11:40 02:21:42 02:32:01     00:20:21  
  A219 CHMIELOWIEC ANNA MARIA 5 02:32:01 02:42:59 02:54:34     00:22:33  
22 B300 FIS Dream Team 02:56:32
  B300 OGORZELSKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:08:34 00:18:37 00:28:37   00:28:37 02:56:32
  B300 SIDOROWICZ JĘDRZEJ 10 00:28:37 00:38:20 00:48:34 00:59:00 01:09:28 00:40:51  
  B300 DESKA LESZEK 10 01:09:28 01:19:06 01:29:34 01:40:18 01:51:08 00:41:40  
  B300 DANIELEWSKI ANDRZEJ 5 01:51:08 02:01:36 02:12:56     00:21:48  
  B300 WÓJCICKI BARTOSZ 5 02:12:56 02:24:18 02:36:27     00:23:31  
  B300 IZDEBSKI DAMIAN 5 02:36:27 02:46:24 02:56:32     00:20:05  
23 B291 SANTANDER RUNNING TEAM 02:57:03
  B291 PIKUS PRZEMEK 7.195 00:00:00 00:08:24 00:18:51 00:29:32   00:29:32 02:57:03
  B291 SZCZEPKOWSKI BARTEK 10 00:29:32 00:39:33 00:50:10 01:01:17 01:12:17 00:42:45  
  B291 MAKULEC MARCIN 10 01:12:17 01:22:14 01:32:38 01:43:19 01:54:01 00:41:44  
  B291 WIĄCKOWSKI MACIEJ 5 01:54:01 02:04:23 02:14:50     00:20:49  
  B291 GRABOWIECKI KAROL 5 02:14:50 02:25:12 02:36:44     00:21:54  
  B291 GREWIŃSKI TOMEK 5 02:36:44 02:47:01 02:57:03     00:20:19  
24 C187 EuroSoft Team 02:58:35
  C187 ZDUNEK MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:09:49 00:19:32 00:30:24   00:30:24 02:58:35
  C187 MAZUREK MICHAŁ 10 00:30:24 00:39:55 00:49:38 00:59:30 01:09:12 00:38:48  
  C187 ZAKRZEWSKI MACIEJ 10 01:09:12 01:19:42 01:30:30 01:41:23 01:52:18 00:43:06  
  C187 CHUDAWSKI BARTŁOMIEJ 5 01:52:18 02:02:20 02:13:27     00:21:09  
  C187 BAŃKOWSKI DOMINIK 5 02:13:27 02:24:51 02:36:36     00:23:09  
  C187 POPIEL MARCIN 5 02:36:36 02:47:21 02:58:35     00:21:59  
25 B212 Klub Biegacza Provident 02:59:20
  B212 KUDLAK MARCIN 7.195 00:00:00 00:08:24 00:19:07 00:30:25   00:30:25 02:59:20
  B212 WIŚNIEWSKI BARTŁOMIEJ 10 00:30:25 00:39:56 00:49:57 01:00:23 01:10:35 00:40:10  
  B212 GODLEWSKI MARIUSZ 10 01:10:35 01:20:16 01:30:33 01:41:07 01:51:29 00:40:54  
  B212 BOGACZ JUSTYNA 5 01:51:29 02:02:46 02:13:49     00:22:20  
  B212 ŚLIWOWSKA NATALIA 5 02:13:49 02:25:17 02:37:12     00:23:23  
  B212 KOBYŁKA TOMASZ 5 02:37:12 02:48:07 02:59:20     00:22:08  
26 B109 Pratt&Whitney1 02:59:27
  B109 PERA MARIUSZ 7.195 00:00:00 00:08:56 00:19:51 00:30:45   00:30:45 02:59:27
  B109 ZĄBCZYŃSKI DAWID 10 00:30:45 00:40:32 00:50:24 01:00:21 01:10:10 00:39:25  
  B109 WYPYCH KRZYSZTOF 10 01:10:10 01:20:37 01:31:46 01:43:10 01:54:33 00:44:23  
  B109 BIELAWSKI ROBERT 5 01:54:33 02:04:50 02:15:32     00:20:59  
  B109 KRAJEWSKI JÓZEF 5 02:15:32 02:26:08 02:37:27     00:21:55  
  B109 SZYMCZAK TOMASZ 5 02:37:27 02:48:03 02:59:27     00:22:00  
27 A147 NIELSEN POLSKA I 03:00:17
  A147 KĘPIEŃ PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:08:23 00:18:32 00:28:48   00:28:48 03:00:17
  A147 IGNATOWICZ ANDRZEJ 10 00:28:48 00:38:48 00:49:01 00:59:20 01:09:34 00:40:46  
  A147 LLORCA IVAN 10 01:09:34 01:19:38 01:30:12 01:40:51 01:51:42 00:42:08  
  A147 LINDNER EWA 5 01:51:42 02:03:14 02:14:46     00:23:04  
  A147 ROMANOVA MARGARITA 5 02:14:46 02:26:22 02:38:46     00:24:00  
  A147 NALAZEK MIKOŁAJ 5 02:38:46 02:49:24 03:00:17     00:21:31  
28 A185 JTENDO 03:02:48
  A185 POSZELĘŻNY DARIUSZ 7.195 00:00:00 00:09:25 00:20:44 00:32:02   00:32:02 03:02:48
  A185 TRAWIŃSKI ANDRZEJ 10 00:32:02 00:41:35 00:51:24 01:01:18 01:10:55 00:38:53  
  A185 GARNEK BARTŁOMIEJ 10 01:10:55 01:20:27 01:30:21 01:40:20 01:50:11 00:39:16  
  A185 FLONT AGNIESZKA 5 01:50:11 02:01:38 02:12:44     00:22:33  
  A185 MALCZYK JACEK 5 02:12:44 02:24:03 02:36:27     00:23:43  
  A185 SZERUDA PIOTR 5 02:36:27 02:49:13 03:02:48     00:26:21  
29 A143 Wedel 03:02:56
  A143 BARCIKOWSKI JAROSŁAW 7.195 00:00:00 00:09:10 00:20:37 00:31:50   00:31:50 03:02:56
  A143 MACUGOWSKI ADAM 10 00:31:50 00:41:52 00:52:05 01:02:20 01:12:26 00:40:36  
  A143 KARWOWSKI JACEK 10 01:12:26 01:22:18 01:32:12 01:42:10 01:52:02 00:39:36  
  A143 KOWALSKA OLGA 5 01:52:02 02:04:15 02:17:03     00:25:01  
  A143 CHMIELEWSKA BOŻENA 5 02:17:03 02:29:38 02:42:51     00:25:48  
  A143 NOWAK MARCIN 5 02:42:51 02:52:50 03:02:56     00:20:05  
30 A172 Reebok Run Crew Wilanów I 03:04:45
  A172 MYSZKOWSKI SEBASTIAN 7.195 00:00:00 00:08:44 00:19:48 00:31:43   00:31:43 03:04:45
  A172 MATYJASIAK KONRAD 10 00:31:43 00:42:16 00:53:31 01:04:37 01:15:47 00:44:04  
  A172 BAK MARCIN 10 01:15:47 01:26:43 01:38:12 01:49:51 02:01:02 00:45:15  
  A172 FIBOREK GRZEGORZ 5 02:01:02 02:11:37 02:22:47     00:21:45  
  A172 JADWIŃSKI WOJCIECH 5 02:22:47 02:33:44 02:44:31     00:21:44  
  A172 RUPIŃSKI KRZYSZTOF 5 02:44:31 02:54:08 03:04:45     00:20:14  
31 C102 Gładkie pały 03:05:21
  C102 RUDNIK ADAM 7.195 00:00:00 00:10:31 00:20:11 00:31:10   00:31:10 03:05:21
  C102 CUBER PIOTR 10 00:31:10 00:41:04 00:51:23 01:01:57 01:12:26 00:41:16  
  C102 ABRAMCZYK ROMAN 10 01:12:26 01:22:30 01:33:25 01:44:37 01:55:46 00:43:20  
  C102 KORSZEŃ MIROSŁAW 5 01:55:46 02:07:11 02:19:07     00:23:21  
  C102 LATOSZEK ARTUR 5 02:19:07 02:30:56 02:43:27     00:24:20  
  C102 STOLARSKI MICHAŁ 5 02:43:27 02:53:56 03:05:21     00:21:54  
32 A156 AKS Polonia Warszawa II 03:06:17
  A156 WALENDZIEWSKI ADAM 7.195 00:00:00 00:08:45 00:19:11 00:29:47   00:29:47 03:06:17
  A156 PANUFNIK TOMASZ 10 00:29:47 00:40:17 00:51:47 01:03:21 01:14:36 00:44:49  
  A156 DŁUTOWSKI WŁODZIMIERZ 10 01:14:36 01:25:14 01:36:19 01:47:16 01:57:51 00:43:15  
  A156 TOBOŁA PAWEŁ 5 01:57:51 02:08:32 02:19:24     00:21:33  
  A156 STARZYŃSKI PAWEŁ 5 02:19:24 02:29:43 02:40:07     00:20:43  
  A156 WIERZBICKI MARCIN 5 02:40:07 02:52:53 03:06:17     00:26:10  
33 B328 zWarty Team 1 03:06:25
  B328 GRELA WOJCIECH 7.195 00:00:00 00:07:54 00:17:19 00:26:54   00:26:54 03:06:25
  B328 ŚLIWIŃSKI JAN 10 00:26:54 00:37:32 00:48:33 00:59:41 01:10:47 00:43:53  
  B328 PRUCHNIAK ROBERT 10 01:10:47 01:22:00 01:33:52 01:46:06 01:58:13 00:47:26  
  B328 WALCZAK MICHAŁ 5 01:58:13 02:09:47 02:22:33     00:24:20  
  B328 BURZAWA DAWID 5 02:22:33 02:32:42 02:43:32     00:20:59  
  B328 KACPERSKI KAMIL 5 02:43:32 02:54:50 03:06:25     00:22:53  
34 A521 #WarbudRunningTeam 03:06:47
  A521 SZADKOWSKI WOJCIECH 7.195 00:00:00 00:09:44 00:20:44 00:31:28   00:31:28 03:06:47
  A521 WĘGRZYN EMIL 10 00:31:28 00:40:59 00:50:58 01:01:13 01:11:17 00:39:49  
  A521 ANDRZEJUK WOJCIECH 10 01:11:17 01:22:15 01:33:39 01:45:13 01:56:34 00:45:17  
  A521 LUSAWA MAŁGORZATA 5 01:56:34 02:07:55 02:19:32     00:22:58  
  A521 FILIPEK DARIUSZ 5 02:19:32 02:31:01 02:44:04     00:24:32  
  A521 TROJANOWSKI PRZEMYSŁAW 5 02:44:04 02:55:17 03:06:47     00:22:43  
35 A311 KLUB BIEGACZA PLL LOT – PILOCI 03:06:52
  A311 SĄSIADEK MACIEJ 7.195 00:00:00 00:07:42 00:17:08 00:26:53   00:26:53 03:06:52
  A311 CYBICHOWSKI BARTOSZ 10 00:26:53 00:36:57 00:47:31 00:58:06 01:08:26 00:41:33  
  A311 KAMIŃSKI JAN 10 01:08:26 01:18:38 01:28:46 01:38:58 01:48:57 00:40:31  
  A311 PIŁAT MARIUSZ 5 01:48:57 02:01:13 02:14:02     00:25:05  
  A311 STYPA JERZY 5 02:14:02 02:27:11 02:40:00     00:25:58  
  A311 WASIAK TOMASZ 5 02:40:00 02:53:06 03:06:52     00:26:52  
36 A222 FPL TEAM 1 03:07:26
  A222 MŁYNARSKI PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:10:18 00:21:40 00:33:09   00:33:09 03:07:26
  A222 SELUK PAWEŁ 10 00:33:09 00:43:23 00:54:21 01:05:37 01:16:40 00:43:31  
  A222 GAWRON PAWEŁ 10 01:16:40 01:25:26 01:34:18 01:43:15 01:52:04 00:35:24  
  A222 DŁUGOŁĘCKA OLGA 5 01:52:04 02:04:35 02:17:59     00:25:55  
  A222 RZESZOTARSKA ALICJA 5 02:17:59 02:31:26 02:46:13     00:28:14  
  A222 MAZUREK MICHAŁ 5 02:46:13 02:56:29 03:07:26     00:21:13  
37 A509 Rembertów Team Sprint 03:07:45
  A509 ULICZNY PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:09:23 00:20:26 00:31:37   00:31:37 03:07:45
  A509 DYŻEWSKI MICHAŁ 10 00:31:37 00:42:29 00:53:46 01:05:09 01:16:13 00:44:36  
  A509 MŁODOŻENIEC JACEK 10 01:16:13 01:26:59 01:38:28 01:50:16 02:01:46 00:45:33  
  A509 BIELAK KAMIL 5 02:01:46 02:12:22 02:23:26     00:21:40  
  A509 MIKOŁAJCZYK ARTUR 5 02:23:26 02:34:23 02:46:13     00:22:47  
  A509 LEDKIEWICZ KUBA 5 02:46:13 02:56:23 03:07:45     00:21:32  
38 B288 SGGW Runners 03:08:11
  B288 KRAWIEC MAGDA 7.195 00:00:00 00:08:58 00:19:51 00:30:57   00:30:57 03:08:11
  B288 ŻYSZKO MICHAŁ 10 00:30:57 00:40:51 00:51:03 01:01:23 01:11:32 00:40:35  
  B288 KODA EUGENIUSZ 10 01:11:32 01:22:29 01:34:07 01:45:58 01:57:44 00:46:12  
  B288 JAKIMIUK ALEKSANDRA 5 01:57:44 02:09:41 02:21:54     00:24:10  
  B288 KURPIEWSKA DOMINIKA 5 02:21:54 02:33:45 02:45:46     00:23:52  
  B288 MIKOŁAJCZYK MICHAŁ 5 02:45:46 02:56:36 03:08:11     00:22:25  
39 A102 KB Wyszków II 03:09:08
  A102 WYSZYŃSKA MAŁGORZATA 7.195 00:00:00 00:10:01 00:21:38 00:33:24   00:33:24 03:09:08
  A102 WOŹNICA PAWEŁ 10 00:33:24 00:44:51 00:56:39 01:08:38 01:20:23 00:46:59  
  A102 SOBCZAK DANIEL 10 01:20:23 01:30:55 01:41:03 01:51:45 02:02:26 00:42:03  
  A102 GUDANIS IZABELA 5 02:02:26 02:12:48 02:23:38     00:21:12  
  A102 DELUGA MAGDALENA 5 02:23:38 02:35:26 02:47:49     00:24:11  
  A102 PAZUŁA EWA 5 02:47:49 02:58:31 03:09:08     00:21:19  
40 A231 Arup – Drużyna A 03:09:19
  A231 KŁOSIŃSKI ADAM 7.195 00:00:00 00:09:58 00:21:43 00:33:10   00:33:10 03:09:19
  A231 OBŁĄKOWSKI STEFAN 10 00:33:10 00:43:28 00:54:48 01:06:06 01:17:21 00:44:11  
  A231 MACIAS MARCIN 10 01:17:21 01:27:04 01:37:05 01:47:14 01:57:25 00:40:04  
  A231 RAKOWSKI ŁUKASZ 5 01:57:25 02:09:09 02:21:29     00:24:04  
  A231 CZARNAK PIOTR 5 02:21:29 02:33:02 02:44:50     00:23:21  
  A231 STEC MATEUSZ 5 02:44:50 02:57:02 03:09:19     00:24:29  
41 B149 fRUNatics 03:09:35
  B149 GAJERSKI DOMINIK 7.195 00:00:00 00:09:33 00:21:12 00:33:10   00:33:10 03:09:35
  B149 SZCZEPANIK MELCHIOR 10 00:33:10 00:42:47 00:52:36 01:02:39 01:12:42 00:39:32  
  B149 SAWICKI DARIUSZ 10 01:12:42 01:22:29 01:32:38 01:43:04 01:53:32 00:40:50  
  B149 BARTOSIK MAŁGORZATA 5 01:53:32 02:07:35 02:21:55     00:28:23  
  B149 NOSIŃSKI MARCIN 5 02:21:55 02:35:12 02:48:12     00:26:17  
  B149 ZYGMUNTOWICZ TOMASZ 5 02:48:12 02:58:35 03:09:35     00:21:23  
42 B315 Colian na Start! 03:10:14
  B315 GAWIANOWSKI ARKADIUSZ 7.195 00:00:00 00:08:58 00:19:44 00:32:45   00:32:45 03:10:14
  B315 KOLAŃSKI MATEUSZ 10 00:32:45 00:41:59 00:51:24 01:00:53 01:10:16 00:37:31  
  B315 SZUŁAWA MARCIN 10 01:10:16 01:20:15 01:30:30 01:41:00 01:51:19 00:41:03  
  B315 SÓJKA ELŻBIETA 5 01:51:19 02:04:06 02:17:23     00:26:04  
  B315 WIĄCEK BEATA 5 02:17:23 02:31:15 02:45:44     00:28:21  
  B315 KOSIK TADEUSZ 5 02:45:44 02:57:40 03:10:14     00:24:30  
43 A520 Szybka Transformata 03:10:18
  A520 POLESZCZUK JANEK 7.195 00:00:00 00:08:55 00:19:39 00:30:21   00:30:21 03:10:18
  A520 WITKOWSKI PAWEŁ 10 00:30:21 00:39:27 00:48:51 00:58:17 01:07:41 00:37:20  
  A520 MALINOWSKI ADAM 10 01:07:41 01:18:32 01:29:49 01:41:16 01:52:27 00:44:46  
  A520 ENGEL MARCIN 5 01:52:27 02:07:11 02:23:06     00:30:39  
  A520 MIĘKISZ JACEK 5 02:23:06 02:36:08 02:50:46     00:27:40  
  A520 PRZYBYŁEK MICHAŁ 5 02:50:46 03:00:18 03:10:18     00:19:32  
44 C301 UFG 1 03:10:23
  C301 GALA KAMIL 7.195 00:00:00 00:11:24 00:23:14 00:35:45   00:35:45 03:10:23
  C301 BERNARDELLI MICHAŁ 10 00:35:45 00:43:50 00:52:13 01:00:43 01:09:10 00:33:25  
  C301 OTOK ARKADIUSZ 10 01:09:10 01:19:07 01:30:08 01:41:29 01:52:47 00:43:37  
  C301 DOMARADZKI DARIUSZ 5 01:52:47 02:05:10 02:17:23     00:24:36  
  C301 GARSTKA STANISŁAW 5 02:17:23 02:29:04 02:41:20     00:23:57  
  C301 GOSZYŃSKI PIOTR 5 02:41:20 02:55:13 03:10:23     00:29:03  
45 C132 Muay Running Team Warszawa 03:10:49
  C132 GRABIŃSKA GIZELA 7.195 00:00:00 00:12:09 00:23:59 00:36:26   00:36:26 03:10:49
  C132 BARTOSIŃSKI MARIUSZ 10 00:36:26 00:46:41 00:57:22 01:08:14 01:18:50 00:42:24  
  C132 ŻURAWSKI SŁAWOMIR 10 01:18:50 01:30:07 01:41:40 01:53:06 02:04:07 00:45:17  
  C132 SZLOSER ANNA 5 02:04:07 02:16:06 02:28:26     00:24:19  
  C132 SONTI VENKAT 5 02:28:26 02:39:14 02:50:31     00:22:05  
  C132 SINOBRODY RAFAŁ 5 02:50:31 03:00:34 03:10:49     00:20:18  
46 A261 Crido in Motion – Everest 03:11:09
  A261 DANILUK JAKUB 7.195 00:00:00 00:09:53 00:21:13 00:32:24   00:32:24 03:11:09
  A261 LISZKA KRZYSZTOF 10 00:32:24 00:43:06 00:54:02 01:05:13 01:16:14 00:43:50  
  A261 GADZINOWSKI PIOTR 10 01:16:14 01:26:14 01:36:30 01:46:43 01:56:34 00:40:20  
  A261 WITKOWSKA-MOŹDZIERZ KATARZYNA 5 01:56:34 02:08:00 02:20:09     00:23:35  
  A261 JAŁKOWSKI MATEUSZ 5 02:20:09 02:31:04 02:42:24     00:22:15  
  A261 ŁABUZ-BŁASZCZAK ANNA 5 02:42:24 02:56:40 03:11:09     00:28:45  
47 C177 Śmiglaki i Pitagoras 03:11:17
  C177 PISARSKI LUKASZ 7.195 00:00:00 00:09:47 00:19:00 00:29:17   00:29:17 03:11:17
  C177 WOJTAS JAROSŁAW 10 00:29:17 00:40:21 00:52:04 01:04:13 01:16:25 00:47:08  
  C177 ŚMIGIELSKI PAWEŁ 10 01:16:25 01:27:20 01:38:18 01:49:25 02:00:21 00:43:56  
  C177 KOSTRZEWA ARTUR 5 02:00:21 02:11:11 02:22:41     00:22:20  
  C177 ŚMIGIELSKA DOROTA 5 02:22:41 02:36:06 02:50:44     00:28:03  
  C177 ŚMIGIELSKI JAN 5 02:50:44 03:00:51 03:11:17     00:20:33  
48 C294 P&G Running Club 03:11:18
  C294 GEBICKI MAREK 7.195 00:00:00 00:10:18 00:19:56 00:30:27   00:30:27 03:11:18
  C294 RUSNAC OLEG 10 00:30:27 00:40:44 00:51:24 01:02:24 01:13:17 00:42:50  
  C294 TOKARZ ROBERT 10 01:13:17 01:24:21 01:36:26 01:49:01 02:01:30 00:48:13  
  C294 ŁATKO ANNA 5 02:01:30 02:13:28 02:25:22     00:23:52  
  C294 TUR ANNA 5 02:25:22 02:37:55 02:50:45     00:25:23  
  C294 SIKORA PAWEŁ 5 02:50:45 03:00:50 03:11:18     00:20:33  
49 A408 Rembertów Team Laski 03:11:55
  A408 OLĘDZKA EMILIA 7.195 00:00:00 00:09:02 00:20:27 00:32:01   00:32:01 03:11:55
  A408 KRÓLICZEK ANNA 10 00:32:01 00:42:38 00:53:54 01:05:10 01:16:23 00:44:22  
  A408 MICHALSKA ŻANETA 10 01:16:23 01:27:42 01:39:56 01:52:30 02:04:57 00:48:34  
  A408 KOT KATARZYNA 5 02:04:57 02:15:58 02:27:00     00:22:03  
  A408 OLESZCZAK KATARZYNA 5 02:27:00 02:38:21 02:50:06     00:23:06  
  A408 KŁOSOWSKA-JUNKO ALEKSANDRA 5 02:50:06 03:00:47 03:11:55     00:21:49  
50 A190 KB Wyszków VII 03:12:21
  A190 ZIĘTARA MAREK 7.195 00:00:00 00:09:42 00:20:43 00:31:27   00:31:27 03:12:21
  A190 PRZYBYSZ PIOTR 10 00:31:27 00:41:50 00:53:01 01:04:37 01:15:40 00:44:13  
  A190 PRZYBYSZ KAROL 10 01:15:40 01:26:33 01:38:36 01:51:20 02:02:52 00:47:12  
  A190 KWIATKOWSKI ADAM 5 02:02:52 02:13:38 02:25:01     00:22:09  
  A190 DOMALEWSKI ŁUKASZ 5 02:25:01 02:37:24 02:50:35     00:25:34  
  A190 BRYK BARTŁOMIEJ 5 02:50:35 03:01:29 03:12:21     00:21:46  
51 A138 FTC Razem 03:13:39
  A138 KWAPIS ANDRZEJ 7.195 00:00:00 00:10:14 00:23:39 00:38:11   00:38:11 03:13:39
  A138 WILCZURA MAREK 10 00:38:11 00:47:27 00:57:00 01:06:40 01:16:25 00:38:14  
  A138 ZABROCKI RADOSŁAW 10 01:16:25 01:28:17 01:40:21 01:52:16 02:03:35 00:47:10  
  A138 SPALTABAKA KAROLINA 5 02:03:35 02:15:10 02:27:07     00:23:32  
  A138 CIESIELSKI KRZYSZTOF 5 02:27:07 02:38:00 02:49:28     00:22:21  
  A138 SZEFER PIOTR 5 02:49:28 03:01:19 03:13:39     00:24:11  
52 C229 Lingaro Running Team – DAS Section 03:13:46
  C229 WASIAK MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:10:47 00:21:08 00:32:29   00:32:29 03:13:46
  C229 CELIŃSKI ALEKSANDER 10 00:32:29 00:43:01 00:53:56 01:04:53 01:15:42 00:43:13  
  C229 MIRSKI MACIEJ 10 01:15:42 01:26:02 01:36:55 01:48:06 01:59:02 00:43:20  
  C229 BADYSIAK JAKUB 5 01:59:02 02:12:30 02:26:36     00:27:34  
  C229 LARTIGUE GUILLAUME 5 02:26:36 02:38:54 02:51:40     00:25:04  
  C229 BISAGA SEBASTIAN 5 02:51:40 03:02:21 03:13:46     00:22:06  
53 A140 Odchylenie pionu 03:13:58
  A140 PRÓCHNIEWICZ DOMINIK 7.195 00:00:00 00:09:04 00:19:41 00:30:23   00:30:23 03:13:58
  A140 SZABÓ VIKTOR 10 00:30:23 00:40:38 00:51:11 01:02:07 01:12:42 00:42:19  
  A140 RAJNER MARCIN 10 01:12:42 01:22:50 01:33:34 01:44:39 01:55:28 00:42:46  
  A140 WĘZKA KINGA 5 01:55:28 02:07:02 02:19:27     00:23:59  
  A140 SZPUNAR RYSZARD 5 02:19:27 02:31:52 02:43:45     00:24:18  
  A140 WALO JANUSZ 5 02:43:45 02:58:14 03:13:58     00:30:13  
54 B204 7N-2 03:13:58
  B204 JAKUBOWSKI PRZEMYSŁAW 7.195 00:00:00 00:10:36 00:22:57 00:35:35   00:35:35 03:13:58
  B204 WAŚNIEWSKI DAWID 10 00:35:35 00:46:36 00:58:31 01:10:54 01:22:45 00:47:10  
  B204 ŁABĘDZKI KONRAD 10 01:22:45 01:32:06 01:42:27 01:53:13 02:03:59 00:41:14  
  B204 RÓŻAŃSKI BARTOSZ 5 02:03:59 02:14:25 02:25:16     00:21:17  
  B204 WIZE MATEUSZ 5 02:25:16 02:36:51 02:48:46     00:23:30  
  B204 MAŁEK DANIEL 5 02:48:46 03:01:38 03:13:58     00:25:12  
55 C235 Team Kantar One 03:14:13
  C235 TOMCZAK KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:10:18 00:20:40 00:32:13   00:32:13 03:14:13
  C235 SZPIL MACIEJ 10 00:32:13 00:42:08 00:52:24 01:02:42 01:12:45 00:40:32  
  C235 KLUCZEK MICHAŁ 10 01:12:45 01:24:57 01:37:16 01:49:56 02:01:41 00:48:56  
  C235 KOŚCIELNA EWA 5 02:01:41 02:14:01 02:26:49     00:25:08  
  C235 MASZKIEWICZ MICHAŁ 5 02:26:49 02:39:08 02:50:11     00:23:22  
  C235 WLAZŁA MAŁGORZATA 5 02:50:11 03:01:42 03:14:13     00:24:02  
56 A284 Korniszonki co mają oponki !!! 03:14:31
  A284 ZIÓŁKOWSKA JULIA 7.195 00:00:00 00:09:39 00:21:24 00:32:41   00:32:41 03:14:31
  A284 RZEWUSKI JAKUB 10 00:32:41 00:43:05 00:54:06 01:05:10 01:15:51 00:43:10  
  A284 TABER KONRAD 10 01:15:51 01:25:25 01:35:17 01:45:19 01:55:02 00:39:11  
  A284 IKANOWICZ AGATA 5 01:55:02 02:07:41 02:21:13     00:26:11  
  A284 GOŃDA MICHAŁ 5 02:21:13 02:34:09 02:47:04     00:25:51  
  A284 ZIELIŃSKA DOROTA 5 02:47:04 03:00:03 03:14:31     00:27:27  
57 A187 ProAutomation No. 1 03:14:45
  A187 LEŚNIAK MARLENA 7.195 00:00:00 00:09:59 00:21:14 00:32:40   00:32:40 03:14:45
  A187 LEŚNIAK PIOTR 10 00:32:40 00:42:13 00:52:08 01:02:10 01:11:48 00:39:08  
  A187 CHACIŃSKI MIKOŁAJ 10 01:11:48 01:21:39 01:32:08 01:42:42 01:53:05 00:41:17  
  A187 CZUPRYNKO WERONIKA 5 01:53:05 02:10:05 02:28:05     00:35:00  
  A187 ŻUREK KAROL 5 02:28:05 02:39:53 02:51:58     00:23:53  
  A187 OKLEJA JAKUB 5 02:51:58 03:03:05 03:14:45     00:22:47  
58 C126 Logistics Storm 03:14:50
  C126 CHMIELEWSKI MARIUSZ 7.195 00:00:00 00:11:34 00:22:31 00:34:37   00:34:37 03:14:50
  C126 JÓŹWIAK ARKADIUSZ 10 00:34:37 00:45:20 00:56:37 01:08:04      
  C126 PIEŚKIEWICZ MATEUSZ 10              
  C126 MITKOW SZYMON 5              
  C126 ZAMELEK PAULINA 5              
  C126 GONTARCZYK MARIUSZ 5     03:14:50        
59 C272 Accenture LBP 03:14:59
  C272 MANIAWSKA MAJA 7.195 00:00:00 00:12:56 00:24:43 00:37:35   00:37:35 03:14:59
  C272 HOLUB ANDRZEJ 10 00:37:35 00:47:38 00:57:48 01:08:01 01:18:00 00:40:25  
  C272 BLOCH MACIEJ 10 01:18:00 01:28:54 01:40:58 01:53:11 02:04:36 00:46:36  
  C272 DYGDOŃ PRZEMYSŁAW 5 02:04:36 02:14:49 02:25:28     00:20:52  
  C272 MARIAŃSKI JAKUB 5 02:25:28 02:37:39 02:50:21     00:24:53  
  C272 ARROYO ADRIAN 5 02:50:21 03:02:38 03:14:59     00:24:38  
60 A119 CFE Polska 03:15:36
  A119 DECOENE JORIS 7.195 00:00:00 00:09:52 00:21:25 00:32:35   00:32:35 03:15:36
  A119 HUGE FRANCOIS 10 00:32:35 00:43:07 00:54:19 01:05:52 01:17:13 00:44:38  
  A119 KRETOWICZ DARIUSZ 10 01:17:13 01:28:31 01:39:50 01:52:03 02:03:35 00:46:22  
  A119 WOJCIECHOWSKI RYSZARD 5 02:03:35 02:16:05 02:29:16     00:25:41  
  A119 WIECZOREK KAMILA 5 02:29:16 02:41:02 02:53:05     00:23:49  
  A119 FIUCZEK PAWEŁ 5 02:53:05 03:04:13 03:15:36     00:22:31  
61 A415 Schenker Technology Center Runners 2 03:15:38
  A415 GÓRKIEWICZ ANNA 7.195 00:00:00 00:12:03 00:25:15 00:38:14   00:38:14 03:15:38
  A415 MIROWSKI KAMIL 10 00:38:14 00:47:38 00:57:06 01:06:34 01:16:06 00:37:52  
  A415 NIEŻURAWSKI MICHAŁ 10 01:16:06 01:28:45 01:42:30 01:56:22 02:10:14 00:54:08  
  A415 AHO SEBASTIAN 5 02:10:14 02:20:58 02:31:44     00:21:30  
  A415 PARADOWSKI FILIP 5 02:31:44 02:42:40 02:54:14     00:22:30  
  A415 GALA GRZEGORZ 5 02:54:14 03:04:55 03:15:38     00:21:24  
62 A182 Exo Team 03:15:49
  A182 CHRABAŁOWSKI JAROSŁAW 7.195 00:00:00 00:08:03 00:17:27 00:26:48   00:26:48 03:15:49
  A182 KOTOWSKI ARTUR 10 00:26:48 00:37:45 00:50:06 01:02:49 01:14:54 00:48:06  
  A182 DOMAŃSKI SZYMON 10 01:14:54 01:25:02 01:35:52 01:46:50 01:57:36 00:42:42  
  A182 STĘPIEŃ ANDRZEJ 5 01:57:36 02:08:41 02:19:41     00:22:05  
  A182 RASIELEWSKA – SAJEWSKA DOROTA 5 02:19:41 02:34:42 02:50:35     00:30:54  
  A182 LUKOSZEK MAREK 5 02:50:35 03:02:55 03:15:49     00:25:14  
63 C180 Bemowskie Bieganie Sąsiedzkie 03:16:25
  C180 KRZAK ANDRZEJ 7.195 00:00:00 00:11:19 00:22:10 00:34:03   00:34:03 03:16:25
  C180 ŚLUSARCZYK ADAM 10 00:34:03 00:43:49 00:54:17 01:04:59 01:15:07 00:41:04  
  C180 STAŃCZYK ŁUKASZ 10 01:15:07 01:25:49 01:37:48 01:49:53 02:01:32 00:46:25  
  C180 ANTOSIK IWONA 5 02:01:32 02:13:26 02:26:32     00:25:00  
  C180 ROSOWICZ ALEKSANDRA 5 02:26:32 02:39:12 02:52:29     00:25:57  
  C180 SŁOWIKOWSKI DARIUSZ PIOTR 5 02:52:29 03:04:08 03:16:25     00:23:56  
64 A188 The Luzers 03:16:42
  A188 CZWARTOSZ MARIUSZ 7.195 00:00:00 00:10:43 00:23:00 00:36:15   00:36:15 03:16:42
  A188 TRACZYK MAREK 10 00:36:15 00:45:54 00:55:46 01:05:46 01:15:29 00:39:14  
  A188 LIBER PIOTR 10 01:15:29 01:26:01 01:36:46 01:47:38 01:58:11 00:42:42  
  A188 ZIÓŁEK MARCIN 5 01:58:11 02:11:13 02:25:46     00:27:35  
  A188 LIBER PAWEŁ 5 02:25:46 02:39:08 02:52:15     00:26:29  
  A188 GOŁĘBIEWSKI PATRYK 5 02:52:15 03:04:01 03:16:42     00:24:27  
65 A168 Vege Runners Zielony Gang 03:16:42
  A168 SKELTON SARAH 7.195 00:00:00 00:10:41 00:24:05 00:37:08   00:37:08 03:16:42
  A168 PSZENICZNA JOANNA 10 00:37:08 00:48:11 00:59:26 01:10:55 01:22:03 00:44:55  
  A168 THOMAS NICOLA 10 01:22:03 01:35:20 01:49:11 02:03:33 02:18:29 00:56:26  
  A168 MADEJEK KAMIL 5 02:18:29 02:28:07 02:37:49     00:19:20  
  A168 RUSZCZEWSKI ANDRZEJ 5 02:37:49 02:47:53 02:58:20     00:20:31  
  A168 PRIMIK MAREK 5 02:58:20 03:07:26 03:16:42     00:18:22  
66 B141 Kopernik Kadra 03:16:54
  B141 MILLER DANIEL 7.195 00:00:00 00:09:07 00:20:17 00:31:30   00:31:30 03:16:54
  B141 CHUBA PAWEŁ 10 00:31:30 00:41:54 00:52:48 01:03:37 01:14:40 00:43:10  
  B141 OSAKOWICZ MATEUSZ 10 01:14:40 01:25:17 01:36:23 01:47:32 01:58:43 00:44:03  
  B141 FILEWICZ MONIKA 5 01:58:43 02:12:55 02:27:42     00:28:59  
  B141 LEWANDOWSKI JAROSŁAW 5 02:27:42 02:40:28 02:53:23     00:25:41  
  B141 ŚMIGIERA GRZEGORZ 5 02:53:23 03:04:48 03:16:54     00:23:31  
67 C208 INNIO Jenbacher 03:17:28
  C208 MATHIS JULIA 7.195 00:00:00 00:11:14 00:21:55 00:34:02   00:34:02 03:17:28
  C208 ALAUX JEAN-GABRIEL 10 00:34:02 00:43:50 00:54:19 01:04:58 01:15:03 00:41:01  
  C208 POLEC JAN 10 01:15:03 01:27:24 01:41:04 01:54:51 02:09:31 00:54:28  
  C208 JEDRZEJEWSKI TOMASZ 5 02:09:31 02:20:25 02:31:42     00:22:11  
  C208 GRZYMKOWSKI JULIAN 5 02:31:42 02:42:11 02:52:58     00:21:16  
  C208 RYDZEWSKI MICHAL 5 02:52:58 03:04:45 03:17:28     00:24:30  
68 C129 Axa Running Team 03:17:44
  C129 KSIĄŻEK PIOTR 7.195 00:00:00 00:11:30 00:23:09 00:36:02   00:36:02 03:17:44
  C129 NOWAK ANDRZEJ 10 00:36:02 00:46:07 00:56:16 01:06:28 01:16:37 00:40:35  
  C129 MAŚLANKA PIOTR 10 01:16:37 01:27:18 01:39:17 01:51:10 02:03:20 00:46:43  
  C129 SIDOROWICZ GRZEGORZ 5 02:03:20 02:13:54 02:24:56     00:21:36  
  C129 LAMPARSKI ŁUKASZ 5 02:24:56 02:38:12 02:51:55     00:26:59  
  C129 PŁATEK MATEUSZ 5 02:51:55 03:04:30 03:17:44     00:25:49  
69 B502 Fundacja „Maraton Warszawski” – Drużyna Y 03:18:03
  B502 GROCHOWALSKI PATRYK 7.195 00:00:00 00:11:20 00:24:28 00:37:04   00:37:04 03:18:03
  B502 KARASEK JAKUB 10 00:37:04 00:46:03 00:55:20 01:04:59 01:14:21 00:37:17  
  B502 WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF 10 01:14:21 01:25:16 01:36:37 01:48:02 01:59:11 00:44:50  
  B502 KARCZMARCZYK FILIP 5 01:59:11 02:11:04 02:24:04     00:24:53  
  B502 SKROCKA MAGDALENA 5 02:24:04 02:37:53 02:52:22     00:28:18  
  B502 SZYMCZAK PAWEŁ 5 02:52:22 03:05:01 03:18:03     00:25:41  
70 C164 Bioton Running Team 03:18:28
  C164 BARBACHOWSKI JERZY 7.195 00:00:00 00:11:57 00:23:30 00:36:14   00:36:14 03:18:28
  C164 KULIK JACEK 10 00:36:14 00:46:23 00:56:55 01:07:32 01:18:03 00:41:49  
  C164 KAŹMIERCZAK MARTA 10 01:18:03 01:27:53 01:38:07 01:48:23 01:58:24 00:40:21  
  C164 DURCZAK JACEK 5 01:58:24 02:12:05 02:27:45     00:29:21  
  C164 ZASUWA MARTA 5 02:27:45 02:40:44 02:54:10     00:26:25  
  C164 ŚWIRSKI BOGDAN 5 02:54:10 03:05:49 03:18:28     00:24:18  
71 A215 Starzy znajomi 03:18:43
  A215 MORAWSKI SZYMON 7.195 00:00:00 00:10:00 00:21:31 00:33:11   00:33:11 03:18:43
  A215 KĄCKI PAWEŁ 10 00:33:11 00:43:43 00:54:30 01:05:20 01:15:52 00:42:41  
  A215 RYŻKO DOMINIK 10 01:15:52 01:26:36 01:37:30 01:48:32 01:59:35 00:43:43  
  A215 TURLEJ DARIUSZ 5 01:59:35 02:10:38 02:21:42     00:22:07  
  A215 MALINOWSKI MICHAŁ 5 02:21:42 02:35:01 02:48:53     00:27:11  
  A215 MORAWSKA ANNA 5 02:48:53 03:03:57 03:18:43     00:29:50  
72 C258 BŁĘKITNI (MINISTERSTWO ENERGII) 03:18:46
  C258 KOZDRUJ BARTOSZ 7.195 00:00:00 00:11:10 00:21:38 00:32:28   00:32:28 03:18:46
  C258 JUTKIEWICZ MARCIN 10 00:32:28 00:42:32 00:52:54 01:03:18 01:13:45 00:41:17  
  C258 DUBISZ RADOSŁAW 10 01:13:45 01:19:17 01:30:33 01:42:09 01:54:04 00:40:19  
  C258 BARTKOWSKA ILONA 5 01:54:04 02:05:52 02:19:59     00:25:55  
  C258 KONIECZNA AGNIESZKA 5 02:19:59 02:35:02 02:49:09     00:29:10  
  C258 HEBDA STANISŁAW 5 02:49:09 03:04:06 03:18:46     00:29:37  
73 C130 Team eAzymut 03:19:15
  C130 KOBIERSKI MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:10:31 00:21:34 00:33:54   00:33:54 03:19:15
  C130 MARCZAK ŁUKASZ 10 00:33:54 00:44:57 00:57:02 01:09:19 01:21:27 00:47:33  
  C130 BRZĄKALSKI KRZYSZTOF 10 01:21:27 01:30:39 01:40:50 01:50:58 02:00:53 00:39:26  
  C130 MAKOWSKA MAJA 5 02:00:53 02:13:18 02:26:30     00:25:37  
  C130 WIELGOSZ FILIP 5 02:26:30 02:39:08 02:55:18     00:28:48  
  C130 SOBCZYŃSKI KRZYSZTOF 5 02:55:18 03:07:31 03:19:15     00:23:57  
74 C602 Biegamy z Ochotą 03:19:47
  C602 SZYMCZAK MIREK 7.195 00:00:00 00:12:11 00:23:08 00:35:23   00:35:23 03:19:47
  C602 SOMPOLSKI JULIUSZ 10 00:35:23 00:45:41 00:56:48 01:07:58 01:18:47 00:43:24  
  C602 ADAMIAK PIOTR 10 01:18:47 01:30:06 01:42:20 01:55:32 02:08:09 00:49:22  
  C602 ZAWADZKI MACIEJ 5 02:08:09 02:18:43 02:29:19     00:21:10  
  C602 WAGNER MARCIN 5 02:29:19 02:42:01 02:55:38     00:26:19  
  C602 KLIMEK TOMASZ 5 02:55:38 03:08:29 03:19:47     00:24:09  
75 A287 PEMES Automatycy 03:19:57
  A287 KOCHANOWSKI SEBASTIAN 7.195 00:00:00 00:10:03 00:21:58 00:34:19   00:34:19 03:19:57
  A287 BIELEC KAROL 10 00:34:19 00:44:40 00:55:31 01:06:28 01:17:16 00:42:57  
  A287 OGONOWSKI MARCIN 10 01:17:16 01:28:29 01:39:47 01:51:23 02:02:59 00:45:43  
  A287 PIETRUCHOWSKI SŁAWOMIR 5 02:02:59 02:16:40 02:30:51     00:27:52  
  A287 STEMPOWICZ PAWEŁ 5 02:30:51 02:42:41 02:55:43     00:24:52  
  A287 KWIATKOWSKI ARTUR 5 02:55:43 03:07:10 03:19:57     00:24:14  
76 C297 Polka Sport Girls 03:19:57
  C297 DRACH – KOWALCZYK KAROLINA 7.195 00:00:00 00:10:03 00:19:56 00:31:21   00:31:21 03:19:57
  C297 PÓŁTORAK KATARZYNA 10 00:31:21 00:42:44 00:54:39 01:07:09 01:19:37 00:48:16  
  C297 BEDNARCZYK PAULINA 10 01:19:37 01:30:29 01:41:47 01:53:27 02:05:02 00:45:25  
  C297 KRAWCZYK KAROLINA 5 02:05:02 02:16:32 02:28:53     00:23:51  
  C297 RĄCZKA ELŻBIETA 5 02:28:53 02:41:58 02:54:41     00:25:48  
  C297 SZLOSER ANNA 5 02:54:41 03:07:21 03:19:57     00:25:16  
77 A122 T-Mobile – Magenta Eagles 03:20:00
  A122 MRÓZ KONRAD 7.195 00:00:00 00:10:48 00:23:31 00:36:20   00:36:20 03:20:00
  A122 PIOTR GUGAŁA 10 00:36:20 00:47:35 00:59:12 01:10:58 01:22:32 00:46:12  
  A122 SZARANIEC SEBASTIAN 10 01:22:32 01:33:27 01:44:29 01:55:48 02:07:06 00:44:34  
  A122 PINKAS MONIKA 5 02:07:06 02:19:07 02:31:14     00:24:08  
  A122 GERAŁTOWSKA MONIKA 5 02:31:14 02:44:17 02:57:52     00:26:38  
  A122 GIMZICKI MICHAŁ 5 02:57:52 03:08:40 03:20:00     00:22:08  
78 C264 LOT CHARTERS 03:20:37
  C264 AMBROZIAK DANIEL 7.195 00:00:00 00:10:51 00:21:44 00:33:51   00:33:51 03:20:37
  C264 ŁUKASIK MATEUSZ 10 00:33:51 00:45:12 00:57:19 01:09:55 01:21:52 00:48:01  
  C264 RZEWUSKI JAKUB 10 01:21:52 01:32:09 01:43:17 01:54:25 02:05:17 00:43:25  
  C264 STAŃCZAK IWONA 5 02:05:17 02:17:42 02:30:31     00:25:14  
  C264 PODBIELSKI RADOSŁAW 5 02:30:31 02:42:32 02:54:58     00:24:27  
  C264 WIŚNIEWSKI PIOTR 5 02:54:58 03:07:54 03:20:37     00:25:39  
79 A250 KMD Running Team III 03:20:53
  A250 LEJZA MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:10:45 00:23:00 00:35:06   00:35:06 03:20:53
  A250 CZARNECKI ROMAN 10 00:35:06 00:45:18 00:56:11 01:07:27 01:18:40 00:43:34  
  A250 KLENIEWSKI WŁADYSŁAW 10 01:18:40 01:30:46 01:43:50 01:57:53 02:11:18 00:52:38  
  A250 MADEJ ŁUKASZ 5 02:11:18 02:22:42 02:34:01     00:22:43  
  A250 MISTAL BARTOSZ 5 02:34:01 02:45:51 02:58:25     00:24:24  
  A250 GOŁĘBIOWSKI ANDRZEJ 5 02:58:25 03:09:29 03:20:53     00:22:28  
80 C209 TOPSIL 03:21:24
  C209 BOCZEK KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:11:12 00:22:34 00:35:19   00:35:19 03:21:24
  C209 ŁUKASIAK SYLWESTER 10 00:35:19 00:45:53 00:57:15 01:08:49 01:19:52 00:44:33  
  C209 MĄKA WOJCIECH 10 01:19:52 01:31:09 01:43:13 01:55:16 02:07:12 00:47:20  
  C209 PŁODOWSKI MARCIN 5 02:07:12 02:19:29 02:33:46     00:26:34  
  C209 PAWLAK GRZEGORZ 5 02:33:46 02:45:54 02:58:11     00:24:25  
  C209 MATYSIAK TOMASZ 5 02:58:11 03:09:34 03:21:24     00:23:13  
81 C199 TBS Hurricanes 03:21:29
  C199 FEARN LOUIS 7.195 00:00:00 00:11:23 00:21:35 00:32:55   00:32:55 03:21:29
  C199 WALDER WILLIAM 10 00:32:55 00:43:47 00:55:33 01:07:47 01:19:57 00:47:02  
  C199 ROBINSON ALICE 10 01:19:57 01:31:36 01:42:49 01:53:52 02:04:59 00:45:02  
  C199 PROKIC ALYSSA 5 02:04:59 02:18:15 02:32:00     00:27:01  
  C199 FEARN LAUREN 5 02:32:00 02:43:54 02:56:25     00:24:25  
  C199 PROKIC ROB 5 02:56:25 03:08:16 03:21:29     00:25:04  
82 B321 BCG WAR Runners 03:21:37
  B321 ŁYSY KRZYSIEK 7.195 00:00:00 00:09:39 00:22:02 00:34:46   00:34:46 03:21:37
  B321 GODEK PAWEŁ 10 00:34:46 00:44:31 00:54:52 01:05:27 01:15:59 00:41:13  
  B321 YEARWOOD KAROL 10 01:15:59 01:27:25 01:39:30 01:51:45 02:03:44 00:47:45  
  B321 MACIEJEWSKA JULIA 5 02:03:44 02:17:00 02:30:55     00:27:11  
  B321 OWERCZUK MICHAŁ 5 02:30:55 02:41:38 02:53:54     00:22:59  
  B321 CIECIERSKI PAWEŁ 5 02:53:54 03:07:14 03:21:37     00:27:43  
83 B323 HTL-STREFA 1 03:21:43
  B323 TOMCZYK ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:08:47 00:20:06 00:31:37   00:31:37 03:21:43
  B323 STOLIŃSKI PRZEMEK 10 00:31:37 00:41:48 00:52:13 01:02:52 01:13:28 00:41:51  
  B323 KULAWIEC KAMIL 10 01:13:28 01:25:46 01:38:45 01:52:20 02:06:19 00:52:51  
  B323 WRÓBEL DOMINIKA 5 02:06:19 02:19:09 02:32:12     00:25:53  
  B323 KOLMAGA MONIKA 5 02:32:12 02:45:34 03:00:21     00:28:09  
  B323 ORKISZ JĘDRZEJ 5 03:00:21 03:10:52 03:21:43     00:21:22  
84 A266 Warsaw Mathematical Institute 03:22:45
  A266 ZALEWSKI RAFAŁ 7.195 00:00:00 00:11:14 00:23:48 00:35:57   00:35:57 03:22:45
  A266 GIL HUBERT 10 00:35:57 00:46:05 00:56:30 01:07:12 01:17:35 00:41:38  
  A266 DZIOBA KRZYSZTOF 10 01:17:35 01:29:37 01:41:42 01:54:05 02:06:00 00:48:25  
  A266 SZUMSKI DAMIAN 5 02:06:00 02:18:53 02:31:46     00:25:46  
  A266 SZUMSKI MACIEJ 5 02:31:46 02:44:21 02:56:45     00:24:59  
  A266 CIECIURA ŁUKASZ 5 02:56:45 03:09:07 03:22:45     00:26:00  
85 B218 ALDEspeed 2 03:22:47
  B218 GARCIA RAUL 7.195 00:00:00 00:09:04 00:20:44 00:32:53   00:32:53 03:22:47
  B218 ROVITO GIANNI 10 00:32:53 00:42:29 00:52:56 01:03:36 01:14:03 00:41:10  
  B218 GAJZLER ARKADIUSZ 10 01:14:03 01:24:54 01:37:14 01:50:25 02:03:40 00:49:37  
  B218 MELLIN MAŁOGRZATA 5 02:03:40 02:18:47 02:34:26     00:30:46  
  B218 DE LA FUENTE ENRIQUE 5 02:34:26 02:45:47 02:58:09     00:23:43  
  B218 ALONSO JOAQUIN 5 02:58:09 03:10:35 03:22:47     00:24:38  
86 A166 Drużyna UltraDziadka 03:22:48
  A166 ZIELIŃSKI JACEK 7.195 00:00:00 00:11:16 00:24:35 00:37:41   00:37:41 03:22:48
  A166 ZIELIŃSKA BEATA 10 00:37:41 00:50:02 01:02:54 01:15:38 01:28:16 00:50:35  
  A166 SKRZYPEK ROBERT 10 01:28:16 01:39:56 01:51:24 02:04:06 02:17:03 00:48:47  
  A166 ZAWADZKA ANNA 5 02:17:03 02:28:47 02:40:34     00:23:31  
  A166 RÓŻYCKI KONRAD 5 02:40:34 02:50:39 03:01:04     00:20:30  
  A166 KOSIŃSKI RAFAŁ 5 03:01:04 03:11:40 03:22:48     00:21:44  
87 A281 CORPOMED 03:22:50
  A281 ŻUŁAWNIK MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:12:27 00:26:39 00:40:45   00:40:45 03:22:50
  A281 GOJDŹ MIKOŁAJ 10 00:40:45 00:51:30 01:03:26 01:15:40 01:27:15 00:46:30  
  A281 SPADARZEWSKI PIOTR 10 01:27:15 01:38:46 01:50:41 02:02:35 02:14:06 00:46:51  
  A281 KALINOWSKA DOMINIKA 5 02:14:06 02:26:40 02:39:18     00:25:12  
  A281 SPADARZEWSKA GOSIA 5 02:39:18 02:50:40 03:02:24     00:23:06  
  A281 KALINOWSKA PAULINA 5 03:02:24 03:12:28 03:22:50     00:20:26  
88 A256 Gilead Sport Team 03:23:00
  A256 KAŹMIERSKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:13:49 00:28:15 00:41:43   00:41:43 03:23:00
  A256 MROWIEC KAMIL 10 00:41:43 00:53:23 01:05:27 01:16:51 01:27:51 00:46:08  
  A256 RUTKOWSKI ŁUKASZ 10 01:27:51 01:37:31 01:47:22 01:57:15 02:06:58 00:39:07  
  A256 TRAWKOWSKI PAWEŁ 5 02:06:58 02:16:53 02:27:37     00:20:39  
  A256 SIERECKA DOROTA 5 02:27:37 02:42:48 02:58:04     00:30:27  
  A256 CYMERMAN ANNA 5 02:58:04 03:10:30 03:23:00     00:24:56  
89 B108 Pratt&Whitney2 03:23:12
  B108 SOTKIEWICZ KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:09:41 00:21:22 00:33:25   00:33:25 03:23:12
  B108 BEDNARSKI TOMASZ 10 00:33:25 00:45:29 00:58:10 01:11:24 01:24:22 00:50:57  
  B108 SOŁTYSIAK MAREK 10 01:24:22 01:35:37 01:47:40 01:59:50 02:11:47 00:47:25  
  B108 WIŚNIEWSKI KAROL 5 02:11:47 02:23:33 02:35:29     00:23:42  
  B108 WAWRZYNIAK KRZYSZTOF 5 02:35:29 02:46:56 02:58:30     00:23:01  
  B108 KURCZYŃSKI MATEUSZ 5 02:58:30 03:10:09 03:23:12     00:24:42  
90 C152 Drunk Samurai C 03:23:16
  C152 ADACHI TAKASHI 7.195 00:00:00 00:12:37 00:24:06 00:37:04   00:37:04 03:23:16
  C152 MATSUYAMA KENICHI 10 00:37:04 00:48:14 00:59:26 01:11:05 01:22:31 00:45:27  
  C152 KYOI YASUMASA 10 01:22:31 01:32:38 01:43:19 01:54:11 02:04:59 00:42:28  
  C152 OIKAWA YOSHIO 5 02:04:59 02:18:16 02:33:33     00:28:34  
  C152 INABA YOSHITOMO 5 02:33:33 02:46:31 02:59:38     00:26:05  
  C152 SAKAI MASAYUKI 5 02:59:38 03:11:21 03:23:16     00:23:38  
91 A144 BASF Polska Mocni Razem 03:23:30
  A144 KAMIŃSKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:09:59 00:22:13 00:34:17   00:34:17 03:23:30
  A144 URBAN CEZARY 10 00:34:17 00:45:44 00:57:58 01:10:11 01:22:09 00:47:52  
  A144 CZAJKOWSKI MAREK 10 01:22:09 01:32:50 01:43:49 01:55:01 02:05:59 00:43:50  
  A144 WALON BARTOSZ 5 02:05:59 02:17:18 02:30:02     00:24:03  
  A144 CICHOCKI TOMASZ 5 02:30:02 02:43:35 02:58:23     00:28:21  
  A144 KOZIOŁ PAWEŁ 5 02:58:23 03:10:50 03:23:30     00:25:07  
92 A307 FDP Runners – Team II 03:23:34
  A307 BAŁAMUT PIOTR 7.195 00:00:00 00:10:40 00:23:15 00:35:41   00:35:41 03:23:34
  A307 GOŁASZEWSKI MICHAŁ 10 00:35:41 00:45:07 00:54:43 01:04:13 01:13:35 00:37:54  
  A307 ARCAB ŁUKASZ 10 01:13:35 01:26:40 01:41:23 01:56:47 02:11:49 00:58:14  
  A307 DOMIŃSKI MARIUSZ 5 02:11:49 02:25:07 02:39:01     00:27:12  
  A307 TROCHIMIUK PIOTR 5 02:39:01 02:48:48 02:58:49     00:19:48  
  A307 SUŁKOWSKI BARTOSZ 5 02:58:49 03:11:12 03:23:34     00:24:45  
93 C404 Centrum Medyczne Medicum 03:23:38
  C404 GIMPEL ALEKSANDER 7.195 00:00:00 00:12:07 00:23:10 00:35:08   00:35:08 03:23:38
  C404 BRYŁKA SONIA 10 00:35:08 00:48:08 01:01:40 01:15:17 01:28:40 00:53:32  
  C404 BARAN MATEUSZ 10 01:28:40 01:37:13 01:45:52 01:54:36 02:03:28 00:34:48  
  C404 STAWIŃSKA MAGDALENA 5 02:03:28 02:15:55 02:29:04     00:25:36  
  C404 SZTĘKIEL EWELINA 5 02:29:04 02:42:14 02:55:51     00:26:47  
  C404 ŁOSTOWSKA MAGDALENA 5 02:55:51 03:09:23 03:23:38     00:27:47  
94 A103 Averbit 03:23:43
  A103 PATYNOWSKI SŁAWOMIR 7.195 00:00:00 00:10:58 00:23:09 00:35:01   00:35:01 03:23:43
  A103 GRYGIERCZYK ANNA 10 00:35:01 00:46:43 00:58:43 01:10:35 01:22:09 00:47:08  
  A103 JEŻ PAWEŁ 10 01:22:09 01:33:16 01:44:28 01:55:37 02:06:40 00:44:31  
  A103 HOREGLAD MARIA 5 02:06:40 02:20:03 02:33:47     00:27:07  
  A103 GŁADYSZ ANDRZEJ 5 02:33:47 02:46:14 02:58:38     00:24:51  
  A103 KULAWIŃSKI RAFAŁ 5 02:58:38 03:10:48 03:23:43     00:25:05  
95 B157 Drużyna Trenera Seby 03:23:58
  B157 WIEDER KAMIL 7.195 00:00:00 00:08:38 00:19:25 00:30:17   00:30:17 03:23:58
  B157 MOHR CHRISTOPH 10 00:30:17 00:41:31 00:53:37 01:06:28 01:19:17 00:49:00  
  B157 KOŚLA PAWEŁ 10 01:19:17 01:29:25 01:40:05 01:51:11 02:03:06 00:43:49  
  B157 ŚCIBISZ ANNA 5 02:03:06 02:16:01 02:29:34     00:26:28  
  B157 POMIANOWSKI ANDRZEJ 5 02:29:34 02:41:35 02:55:07     00:25:33  
  B157 CIECHAROWSKA JUSTYNA 5 02:55:07 03:08:43 03:23:58     00:28:51  
96 A249 KMD Running Team I 03:24:02
  A249 SZWED GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:10:37 00:23:01 00:35:20   00:35:20 03:24:02
  A249 SUCHARSKI PIOTR 10 00:35:20 00:47:36 01:00:15 01:12:45 01:24:23 00:49:03  
  A249 GRUSZCZYŃSKI WITOLD 10 01:24:23 01:35:54 01:47:45 01:59:42 02:11:36 00:47:13  
  A249 TULACHA BARTŁOMIEJ 5 02:11:36 02:22:41 02:34:09     00:22:33  
  A249 HAMERA MAŁGORZATA 5 02:34:09 02:45:44 02:57:34     00:23:25  
  A249 SIERANT MARCIN 5 02:57:34 03:10:18 03:24:02     00:26:28  
97 A227 Biegaj z Ursusem 03:24:05
  A227 MACIĄG PRZEMYSŁAW 7.195 00:00:00 00:10:38 00:22:11 00:33:52   00:33:52 03:24:05
  A227 STROBIN MONIKA 10 00:33:52 00:45:57 00:58:12 01:10:37 01:22:44 00:48:52  
  A227 ŁADA ROBERT 10 01:22:44 01:33:02 01:43:40 01:55:27 02:05:59 00:43:15  
  A227 ADAMCZYK MARCIN 5 02:05:59 02:17:05 02:28:29     00:22:30  
  A227 WAKULUK BERNARDETA 5 02:28:29 02:43:17 03:00:21     00:31:52  
  A227 MACIESOWICZ ANNA 5 03:00:21 03:12:11 03:24:05     00:23:44  
98 A128 GMV Run! #2 03:24:15
  A128 TARENKO KAMIL 7.195 00:00:00 00:10:00 00:21:04 00:31:49   00:31:49 03:24:15
  A128 MIEDZIK JAN 10 00:31:49 00:44:23 00:57:11 01:09:54 01:21:40 00:49:51  
  A128 DOMÉNECH FRANCISCO 10 01:21:40 01:32:59 01:44:44 01:56:21 02:07:53 00:46:13  
  A128 OLSZÓWKA MAREK 5 02:07:53 02:19:50 02:31:15     00:23:22  
  A128 MUJDEI LAURA 5 02:31:15 02:45:35 02:59:28     00:28:13  
  A128 KOBYŁKIEWICZ ARTUR 5 02:59:28 03:11:15 03:24:15     00:24:47  
99 B175 Centrum Fizyki Teoretycznej PAN 03:24:25
  B175 WALUK PIOTR 7.195 00:00:00 00:10:28 00:22:29 00:34:40   00:34:40 03:24:25
  B175 HELLWING WOJCIECH 10 00:34:40 00:46:54 00:59:50 01:12:56 01:25:28 00:50:48  
  B175 KRZYSZTOF PAWŁOWSKI 10 01:25:28 01:36:12 01:47:10 01:58:21 02:09:18 00:43:50  
  B175 SAGERSCHNIG KATJA 5 02:09:18 02:23:44 02:38:35     00:29:17  
  B175 SANTOS RAFAEL 5 02:38:35 02:50:04 03:01:55     00:23:20  
  B175 SERBENTA JULIUS 5 03:01:55 03:12:32 03:24:25     00:22:30  
100 B242 mFind 03:24:31
  B242 OPIEKA MARCIN 7.195 00:00:00 00:09:43 00:21:29 00:33:29   00:33:29 03:24:31
  B242 SKORUPSKI RADOSŁAW 10 00:33:29 00:44:04 00:55:40 01:07:58 01:20:11 00:46:42  
  B242 RABIEJ WOJCIECH 10 01:20:11 01:31:48 01:43:47 01:56:02 02:08:02 00:47:51  
  B242 ZALAS MARCIN 5 02:08:02 02:21:07 02:35:53     00:27:51  
  B242 KRYSANOV DENYS 5 02:35:53 02:47:28 03:00:28     00:24:35  
  B242 BILIK SŁAWOMIR 5 03:00:28 03:12:00 03:24:31     00:24:03  
101 A158 Gide 1 03:24:40
  A158 WOJTKOWIAK MARTA 7.195 00:00:00 00:09:21 00:20:50 00:32:02   00:32:02 03:24:40
  A158 KRÓL ANETA 10 00:32:02 00:45:23 00:59:49 01:13:48 01:27:20 00:55:18  
  A158 REK IWONA 10 01:27:20 01:37:59 01:49:08 02:00:15 02:11:33 00:44:13  
  A158 MUSZEL MARCIN 5 02:11:33 02:23:17 02:35:21     00:23:48  
  A158 PTASIŃSKI FILIP 5 02:35:21 02:47:24 03:00:27     00:25:06  
  A158 ROJEK MATEUSZ 5 03:00:27 03:12:32 03:24:40     00:24:13  
102 A107 KB Wyszków IV 03:24:52
  A107 LIŻEWSKA LIDIA 7.195 00:00:00 00:11:39 00:24:00 00:36:06   00:36:06 03:24:52
  A107 ŚLIWKA KAROL 10 00:36:06 00:47:11 00:58:23 01:09:46 01:20:56 00:44:50  
  A107 PAWŁOWSKI MICHAŁ 10 01:20:56 01:32:03 01:43:01 01:54:21 02:05:47 00:44:51  
  A107 GRYC EDYTA 5 02:05:47 02:20:01 02:35:15     00:29:28  
  A107 ROGULSKA-NOWAK JUSTYNA 5 02:35:15 02:49:37 03:04:19     00:29:04  
  A107 DZIEWULSKI PAWEŁ 5 03:04:19 03:14:36 03:24:52     00:20:33  
103 C219 PwC Tax FS 03:25:12
  C219 ZDZIECH MAREK 7.195 00:00:00 00:12:04 00:23:07 00:35:11   00:35:11 03:25:12
  C219 CHOMIUK MARCIN 10 00:35:11 00:45:50 00:57:13 01:09:26 01:21:43 00:46:32  
  C219 KUMKOWSKI ŁUKASZ 10 01:21:43 01:33:54 01:47:03 02:00:21 02:13:21 00:51:38  
  C219 DONCZEW KONRAD 5 02:13:21 02:24:31 02:36:53     00:23:32  
  C219 MAŁEK MACIEJ 5 02:36:53 02:49:07 03:01:23     00:24:30  
  C219 HADRIAN BARTŁOMIEJ 5 03:01:23 03:13:25 03:25:12     00:23:49  
104 A116 PKO Bank Polski Bezgotówkowi z PKO BP 03:25:22
  A116 MIGAS MONIKA 7.195 00:00:00 00:12:02 00:24:48 00:38:06   00:38:06 03:25:22
  A116 ORGANISTA JAKUB 10 00:38:06 00:48:55 01:00:04 01:11:07 01:21:45 00:43:39  
  A116 ŁUKASZEWICZ JACEK 10 01:21:45 01:32:53 01:44:59 01:57:27 02:09:43 00:47:58  
  A116 STASIAK PAWEŁ 5 02:09:43 02:22:38 02:35:15     00:25:32  
  A116 KUKOWKA GRZEGORZ 5 02:35:15 02:46:57 02:59:17     00:24:02  
  A116 KORYCKI MIROSŁAW 5 02:59:17 03:11:44 03:25:22     00:26:05  
105 C601 AMBRA – zWINNI 03:25:26
  C601 SYTA MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:13:14 00:24:57 00:37:26   00:37:26 03:25:26
  C601 KAŻMIERCZAK PIOTR 10 00:37:26 00:47:23 00:57:44 01:08:16 01:18:39 00:41:13  
  C601 PRZELIORZ MAREK 10 01:18:39 01:29:01 01:40:48 01:52:55 02:04:41 00:46:02  
  C601 BUDZIAK DAMIAN 5 02:04:41 02:19:10 02:34:43     00:30:02  
  C601 PAWLICKI TOMASZ 5 02:34:43 02:45:52 02:57:05     00:22:22  
  C601 STĘPIEŃ KAMIL 5 02:57:05 03:10:24 03:25:26     00:28:21  
106 B148 Vege Runners Marchewkowa Banda 03:25:27
  B148 JAROSZEK PIOTR 7.195 00:00:00 00:09:59 00:22:50 00:35:45   00:35:45 03:25:27
  B148 WRÓBLEWSKA OLGA 10 00:35:45 00:48:02 01:00:45 01:14:17 01:27:21 00:51:36  
  B148 JASKÓLSKA MAGDALENA 10 01:27:21 01:39:00 01:51:06 02:03:21 02:15:22 00:48:01  
  B148 NAPIERSKA DOMINIKA 5 02:15:22 02:27:27 02:39:25     00:24:03  
  B148 PLUSZKA ADAM 5 02:39:25 02:49:34 03:00:05     00:20:40  
  B148 RACZYŃSKA MAGDALENA 5 03:00:05 03:12:28 03:25:27     00:25:22  
107 C251 ŻÓRAWSKI TEAM 4 03:25:43
  C251 SAŁAMACHA JAROSŁAW 7.195 00:00:00 00:12:20 00:24:08 00:36:26   00:36:26 03:25:43
  C251 GILEWSKI RADOSŁAW 10 00:36:26 00:47:45 00:59:18 01:10:47 01:21:17 00:44:51  
  C251 PILICHOWSKI KONRAD 10 01:21:17 01:32:44 01:44:15 01:55:55 02:07:17 00:46:00  
  C251 BABIARZ MARCIN 5 02:07:17 02:19:18 02:31:32     00:24:15  
  C251 ASŁANOWICZ MATYLDA 5 02:31:32 02:44:38 02:58:10     00:26:38  
  C251 PIĄTKOWSKA GABRIELA 5 02:58:10 03:11:36 03:25:43     00:27:33  
108 A201 Bell 2 03:25:46
  A201 KOBZA ALEKSANDRA 7.195 00:00:00 00:10:55 00:24:19 00:38:12   00:38:12 03:25:46
  A201 KONECKI MICHAŁ 10 00:38:12 00:49:47 01:02:06 01:14:48 01:27:30 00:49:18  
  A201 PASZKO MIECZYSŁAW 10 01:27:30 01:38:19 01:50:04 02:02:11 02:14:09 00:46:39  
  A201 MAJER BOGUSŁAW 5 02:14:09 02:26:27 02:39:06     00:24:57  
  A201 BARTCZAK MARCIN 5 02:39:06 02:49:53 03:00:46     00:21:40  
  A201 ŻYWEK SYLWIA 5 03:00:46 03:12:52 03:25:46     00:25:00  
109 A176 Reebok Run Crew III 03:25:54
  A176 SZKUTNIK LARYSA 7.195 00:00:00 00:11:39 00:25:53 00:40:04   00:40:04 03:25:54
  A176 LIBERKA TOMASZ 10 00:40:04 00:51:16 01:03:15 01:14:53 01:26:27 00:46:23  
  A176 SZYMANIK PAWEŁ 10 01:26:27 01:37:22 01:48:35 02:00:09 02:11:47 00:45:20  
  A176 KRZESIŃSKA RENATA 5 02:11:47 02:24:19 02:36:53     00:25:06  
  A176 BECHTA DAMIAN 5 02:36:53 02:47:04 02:57:56     00:21:03  
  A176 MATWIEJUK MAGDALENA 5 02:57:56 03:11:34 03:25:54     00:27:58  
110 C291 P&G Running Club 03:26:02
  C291 ŁĄCKA MARTA 7.195 00:00:00 00:12:53 00:24:40 00:37:51   00:37:51 03:26:02
  C291 TRZNADEL DOMINIK 10 00:37:51 00:48:50 01:00:45 01:12:49 01:24:02 00:46:11  
  C291 ROGASIK DAWID 10 01:24:02 01:35:53 01:48:54 02:02:15 02:15:19 00:51:17  
  C291 MALECKI MICHAŁ 5 02:15:19 02:27:07 02:39:01     00:23:42  
  C291 PYŚ DOROTA 5 02:39:01 02:51:36 03:05:19     00:26:18  
  C291 PRZYBYŁA MARCIN 5 03:05:19 03:15:27 03:26:02     00:20:43  
111 C303 The Heart 03:26:04
  C303 IWASZKIEWICZ JĘDRZEJ 7.195 00:00:00 00:10:21 00:20:08 00:31:13   00:31:13 03:26:04
  C303 OLECH MARCIN 10 00:31:13 00:41:55 00:53:45 01:05:40 01:16:32 00:45:19  
  C303 ANDRZEJCZUK JAN 10 01:16:32 01:27:19 01:38:31 01:50:03 02:01:34 00:45:02  
  C303 FUSIARA ANETA 5 02:01:34 02:14:44 02:28:31     00:26:57  
  C303 ISKALIYEVA AINA 5 02:28:31 02:44:38 03:02:28     00:33:57  
  C303 STUDZIŃSKI IGNACY 5 03:02:28 03:13:39 03:26:04     00:23:36  
112 B233 Coface Poland 2 03:26:14
  B233 ZAJĄC KONRAD 7.195 00:00:00 00:10:44 00:25:16 00:41:01   00:41:01 03:26:14
  B233 KILIŃSKI ŁUKASZ 10 00:41:01 00:52:57 01:05:29 01:18:31 01:31:38 00:50:37  
  B233 POLOCZEK JAROSŁAW 10 01:31:38 01:41:42 01:52:14 02:02:52 02:13:26 00:41:48  
  B233 TOBIS PAWEŁ 5 02:13:26 02:26:14 02:40:49     00:27:23  
  B233 RYFA MICHAŁ 5 02:40:49 02:52:41 03:05:00     00:24:11  
  B233 ODOWSKI PRZEMYSŁAW 5 03:05:00 03:15:45 03:26:14     00:21:14  
113 A126 SQUADRA AZZURRA 03:26:15
  A126 DE BELLO SALVATORE 7.195 00:00:00 00:12:18 00:25:59 00:38:49   00:38:49 03:26:15
  A126 MOCCHEGGIANI ANDREA 10 00:38:49 00:49:31 01:00:25 01:11:23 01:22:07 00:43:18  
  A126 SCRIVO ANDREA 10 01:22:07 01:33:28 01:45:03 01:56:33 02:07:53 00:45:46  
  A126 FERRARIS DANILO 5 02:07:53 02:20:35 02:33:45     00:25:52  
  A126 TAKAKURA D’ALIA CHIKAKO 5 02:33:45 02:47:39 03:01:26     00:27:41  
  A126 COLAUTTI ENRICO 5 03:01:26 03:13:37 03:26:15     00:24:49  
114 C112 BNP PARIBAS 03:26:18
  C112 MALESZA GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:12:00 00:23:28 00:35:58   00:35:58 03:26:18
  C112 WIŚNIEWSKA MARTA 10 00:35:58 00:48:50 01:01:56 01:15:11 01:27:47 00:51:49  
  C112 SAPAŁA BERNARD 10 01:27:47 01:38:30 01:49:40 02:01:05 02:12:26 00:44:39  
  C112 WIĘCEK PIOTR 5 02:12:26 02:24:05 02:36:16     00:23:50  
  C112 KLIMA MICHAŁ 5 02:36:16 02:49:19 03:02:43     00:26:27  
  C112 MAŁECKI MAREK 5 03:02:43 03:14:21 03:26:18     00:23:35  
115 C271 Accenture Security 03:26:22
  C271 TRUSKOLAS MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:11:27 00:21:24 00:33:15   00:33:15 03:26:22
  C271 MACIEJEWSKI ŁUKASZ 10 00:33:15 00:45:14 00:57:11 01:09:04 01:20:44 00:47:29  
  C271 ZIÓŁKOWSKI MARCIN 10 01:20:44 01:32:56 01:45:40 01:58:33 02:10:57 00:50:13  
  C271 TYLICKI TOMASZ 5 02:10:57 02:23:53 02:37:08     00:26:11  
  C271 KRYGIER KRZYSZTOF 5 02:37:08 02:46:36 02:56:15     00:19:07  
  C271 KRZYSZCZAK JACEK 5 02:56:15 03:10:41 03:26:22     00:30:07  
116 B303 db marathon team 03:26:28
  B303 SZCZEPAŃCZYK ARKADIUSZ 7.195 00:00:00 00:09:32 00:22:16 00:35:43   00:35:43 03:26:28
  B303 WOJTACHNIO PRZEMEK 10 00:35:43 00:46:46 00:58:15 01:10:13 01:22:14 00:46:31  
  B303 BIENIEK PIOTR 10 01:22:14 01:33:25 01:45:12 01:57:21 02:09:37 00:47:23  
  B303 ŚWIĘCONEK PIOTR 5 02:09:37 02:20:46 02:32:36     00:22:59  
  B303 CHILIŃSKA ANNA 5 02:32:36 02:46:31 03:02:53     00:30:17  
  B303 BADOWSKI PIOTR 5 03:02:53 03:14:46 03:26:28     00:23:35  
117 A204 Ministerstwo Sprawiedliwości BA BO 03:26:48
  A204 NOWAKOWSKA BEATA 7.195 00:00:00 00:11:20 00:24:19 00:36:55   00:36:55 03:26:48
  A204 BEKASIAK MIKOŁAJ 10 00:36:55 00:47:49 00:59:20 01:10:51 01:22:04 00:45:09  
  A204 MOCHNIEJ BOGUSŁAW 10 01:22:04 01:33:04 01:44:15 01:55:36 02:06:57 00:44:53  
  A204 TOMASZEWSKI PIOTR 5 02:06:57 02:19:47 02:33:16     00:26:19  
  A204 GONDEK DOMINIK 5 02:33:16 02:47:10 03:01:06     00:27:50  
  A204 KRZEWSKA EDYTA 5 03:01:06 03:13:40 03:26:48     00:25:42  
118 A115 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 1 03:26:54
  A115 GUZOWSKI ANDRZEJ 7.195 00:00:00 00:10:44 00:22:58 00:34:50   00:34:50 03:26:54
  A115 KASPERKIEWICZ MAJA 10 00:34:50 00:46:20 00:58:38 01:10:51 01:22:49 00:47:59  
  A115 MALISZEWSKI CEZARY 10 01:22:49 01:34:58 01:47:19 01:59:48 02:12:14 00:49:25  
  A115 ŚMIERZYŃSKA KAMILA 5 02:12:14 02:26:08 02:40:59     00:28:45  
  A115 WYSOCKI BARTOSZ 5 02:40:59 02:51:38 03:02:53     00:21:54  
  A115 KUDELSKI PIOTR 5 03:02:53 03:14:46 03:26:54     00:24:01  
119 A411 Schenker Technology Center Runners 03:26:57
  A411 SADOWSKI PIOTR 7.195 00:00:00 00:12:03 00:25:52 00:40:55   00:40:55 03:26:57
  A411 SOCHACKI MICHAŁ 10 00:40:55 00:52:08 01:03:45 01:15:19 01:26:31 00:45:36  
  A411 GALA GRZEGORZ 10 01:26:31 01:36:33 01:46:45 01:57:18 02:07:36 00:41:05  
  A411 URBANIAK BOGUMIŁA 5 02:07:36 02:22:43 02:38:34     00:30:58  
  A411 SEWRUK MACIEJ 5 02:38:34 02:50:30 03:03:20     00:24:46  
  A411 ZDANOWSKI MICHAŁ 5 03:03:20 03:14:44 03:26:57     00:23:37  
120 B248 X team 03:27:12
  B248 BOROWSKI SZCZEPAN 7.195 00:00:00 00:08:05 00:17:45 00:27:34   00:27:34 03:27:12
  B248 LIŚKIEWICZ SYLWIA 10 00:27:34 00:39:30 00:52:08 01:04:56 01:17:56 00:50:22  
  B248 KARIOZEN MICHAŁ 10 01:17:56 01:30:28 01:43:23 01:56:28 02:09:06 00:51:10  
  B248 BOROWSKA MARIA 5 02:09:06 02:23:58 02:40:24     00:31:18  
  B248 KARIOZEN AGATA 5 02:40:24 02:53:51 03:08:15     00:27:51  
  B248 WOJCIECHOWSKI MICHAŁ 5 03:08:15 03:17:35 03:27:12     00:18:57  
121 A200 Bell 3 03:27:14
  A200 PIEKARSKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:10:20 00:22:56 00:35:23   00:35:23 03:27:14
  A200 PAWLAK MAGDALENA 10 00:35:23 00:45:14 00:55:13 01:05:23 01:15:31 00:40:08  
  A200 GRABOWSKI PAWEŁ 10 01:15:31 01:27:27 01:39:50 01:52:10 02:04:17 00:48:46  
  A200 ŁUGOWSKA MAŁGORZATA 5 02:04:17 02:18:56 02:34:47     00:30:30  
  A200 CICHOSZ MICHAŁ 5 02:34:47 02:47:57 03:01:48     00:27:01  
  A200 URBANIAK GRZEGORZ 5 03:01:48 03:13:31 03:27:14     00:25:26  
122 C502 Sage A 03:27:15
  C502 SŁADEK KAROL 7.195 00:00:00 00:08:58 00:17:35 00:27:15   00:27:15 03:27:15
  C502 SZYMANOWKI RADOSŁAW 10 00:27:15 00:38:15 00:50:31 01:03:42 01:17:42 00:50:27  
  C502 CISKI PIOTR 10 01:17:42 01:28:21 01:39:18 01:50:23 02:01:15 00:43:33  
  C502 KWAŚNIEWSKA JOANNA 5 02:01:15 02:15:05 02:29:31     00:28:16  
  C502 DŻUMAK SZYMON 5 02:29:31 02:41:14 02:53:45     00:24:14  
  C502 KOWALSKA ANNA 5 02:53:45 03:09:44 03:27:15     00:33:30  
123 B240 PKP Energetyka – Team I 03:27:23
  B240 LACH JACEK 7.195 00:00:00 00:09:00 00:19:45 00:30:40   00:30:40 03:27:23
  B240 FRANKIEWICZ MACIEJ 10 00:30:40 00:40:41 00:51:12 01:01:57 01:12:27 00:41:47  
  B240 BISHA MIECZYSŁAW 10 01:12:27 01:24:05 01:36:19 01:48:26 02:00:17 00:47:50  
  B240 KRONE-HARBICKA ANETA 5 02:00:17 02:17:56 02:37:14     00:36:57  
  B240 STRZEMIECZNA KATARZYNA 5 02:37:14 02:50:32 03:04:47     00:27:33  
  B240 SIWEK GRZEGORZ 5 03:04:47 03:17:01 03:27:23     00:22:36  
124 A216 Ferroxowe Błyskawice 03:27:29
  A216 STEFAŃSKA PAULINA 7.195 00:00:00 00:11:40 00:25:46 00:40:07   00:40:07 03:27:29
  A216 DOMOSTOWICZ MICHAŁ 10 00:40:07 00:51:51 01:03:18 01:14:45 01:26:01 00:45:54  
  A216 OKRASKA ZBIGNIEW 10 01:26:01 01:36:28 01:47:27 01:58:26 02:09:15 00:43:14  
  A216 SUŁEK IWONA 5 02:09:15 02:21:21 02:33:49     00:24:34  
  A216 PAWELCZAK IWONA 5 02:33:49 02:48:43 03:04:24     00:30:35  
  A216 SADOWNICZYK PAWEŁ 5 03:04:24 03:16:30 03:27:29     00:23:05  
125 A198 De Lage Landen 03:27:45
  A198 PIOTROWSKA KAROLINA 7.195 00:00:00 00:11:25 00:24:17 00:37:02   00:37:02 03:27:45
  A198 ROMANIUK MARCIN 10 00:37:02 00:48:56 01:00:54 01:12:57 01:24:40 00:47:38  
  A198 GRABOŃ RADEK 10 01:24:40 01:35:48 01:47:06 01:58:27 02:09:53 00:45:13  
  A198 NIEDZIAŁEK NATALIA 5 02:09:53 02:22:01 02:34:41     00:24:48  
  A198 CZEBOTARIUNAS MARCIN 5 02:34:41 02:48:14 03:02:30     00:27:49  
  A198 PORYCKI MICHAŁ 5 03:02:30 03:14:48 03:27:45     00:25:15  
126 C169 GT Runners #2 03:27:49
  C169 SZEKALSKI TOMASZ 7.195 00:00:00 00:10:23 00:21:14 00:33:21   00:33:21 03:27:49
  C169 KIJOWSKI FILIP 10 00:33:21 00:44:23 00:56:06 01:07:44 01:18:59 00:45:38  
  C169 BAŁDOWSKI MICHAŁ 10 01:18:59 01:29:42 01:41:48 01:54:32 02:06:42 00:47:43  
  C169 STOPIŃSKA AGNIESZKA 5 02:06:42 02:20:07 02:33:46     00:27:04  
  C169 ANDUŁA ADAM 5 02:33:46 02:46:25 03:00:05     00:26:19  
  C169 OLKO KAROLINA 5 03:00:05 03:13:37 03:27:49     00:27:44  
127 C139 Drunk Samurai B 03:27:49
  C139 FUKUSHI TOSHIYA 7.195 00:00:00 00:13:09 00:25:02 00:37:45   00:37:45 03:27:49
  C139 WATANABE YOHEI 10 00:37:45 00:48:36 00:59:38 01:10:42 01:22:00 00:44:15  
  C139 KARASAWA TAICHI 10 01:22:00 01:33:09 01:44:53 01:56:56 02:08:39 00:46:39  
  C139 KARASAWA JUN 5 02:08:39 02:22:11 02:36:14     00:27:35  
  C139 KODERA HIROAKI 5 02:36:14 02:49:09 03:01:14     00:25:00  
  C139 MORI ISSEI 5 03:01:14 03:14:12 03:27:49     00:26:35  
128 B215 Trakcja PRKiI S.A. 03:28:03
  B215 JACHYM DAWID 7.195 00:00:00 00:10:13 00:22:44 00:35:13   00:35:13 03:28:03
  B215 KANIAK MONIKA 10 00:35:13 00:47:52 01:00:58 01:14:34 01:27:46 00:52:33  
  B215 JAKUBIAK MARCIN 10 01:27:46 01:38:50 01:50:42 02:02:57 02:15:20 00:47:34  
  B215 ŻYDZIAK MARCIN 5 02:15:20 02:26:39 02:38:09     00:22:49  
  B215 CZAJKOWSKI MARIUSZ 5 02:38:09 02:50:33 03:05:53     00:27:44  
  B215 BAMBUROWICZ KRZYSZTOF 5 03:05:53 03:16:29 03:28:03     00:22:10  
129 C127 PFR Ventures + KFK 03:28:10
  C127 KWIATKOWSKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:11:20 00:21:59 00:34:02   00:34:02 03:28:10
  C127 POLKOWSKI ŁUKASZ 10 00:34:02 00:46:10 00:59:01 01:12:34 01:25:49 00:51:47  
  C127 LIPKOWSKI PAWEŁ 10 01:25:49 01:36:45 01:48:00 01:59:25 02:10:34 00:44:45  
  C127 LUDWIKOWSKA MALGORZATA 5 02:10:34 02:24:56 02:39:40     00:29:06  
  C127 SYGUŁA AGNIESZKA 5 02:39:40 02:50:15 03:01:28     00:21:48  
  C127 ZDUŃCZYK KATARZYNA 5 03:01:28 03:14:16 03:28:10     00:26:42  
130 B237 Soletanche JetRunners 03:28:17
  B237 DOMINICZAK MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:10:28 00:22:55 00:35:30   00:35:30 03:28:17
  B237 HERBUT JAKUB 10 00:35:30 00:46:27 00:57:46 01:09:37 01:21:35 00:46:05  
  B237 MORZYWOŁEK JAKUB 10 01:21:35 01:32:33 01:44:22 01:56:53 02:09:09 00:47:34  
  B237 SZAWICA KINGA 5 02:09:09 02:21:41 02:35:34     00:26:25  
  B237 BOKSA ROBERT 5 02:35:34 02:47:28 03:01:18     00:25:44  
  B237 ŚWIĘTOCHOWSKI PAWEŁ 5 03:01:18 03:14:26 03:28:17     00:26:59  
131 B102 WARAEM 03:28:18
  B102 LIBERADZKA MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:10:23 00:23:05 00:35:57   00:35:57 03:28:18
  B102 KRAJEWSKI WALDEMAR 10 00:35:57 00:47:33 00:59:44 01:12:26 01:24:56 00:48:59  
  B102 DUDEK RADOSŁAW 10 01:24:56 01:35:31 01:46:32 01:57:58 02:09:34 00:44:38  
  B102 PIOTROWSKI ARTUR 5 02:09:34 02:22:13 02:35:40     00:26:06  
  B102 SOŚNIEWICZ JAN 5 02:35:40 02:48:28 03:01:55     00:26:15  
  B102 PIOTROWSKA EDYTA 5 03:01:55 03:14:48 03:28:18     00:26:23  
132 B213 Klub Biegacza Provident 2 03:28:24
  B213 ŁUCZAK KAROLINA 7.195 00:00:00 00:12:18 00:26:53 00:41:13   00:41:13 03:28:24
  B213 KOBYŁKA TOMASZ 10 00:41:13 00:53:20 01:06:08 01:18:57 01:31:30 00:50:17  
  B213 CHARCZUK JAROSŁAW 10 01:31:30 01:42:32 01:54:56 02:07:18 02:18:48 00:47:18  
  B213 IZDEBSKI PAWEŁ 5 02:18:48 02:29:24 02:40:27     00:21:39  
  B213 ROSZKIEWICZ KINGA 5 02:40:27 02:53:29 03:06:08     00:25:41  
  B213 MUSIAŁ GRZEGORZ 5 03:06:08 03:17:07 03:28:24     00:22:16  
133 C403 ZAPALENIE PŁUC 03:28:26
  C403 CZEJAREK HUBERT 7.195 00:00:00 00:12:00 00:23:19 00:35:37   00:35:37 03:28:26
  C403 ŁAZUGA DANIEL 10 00:35:37 00:47:30 00:59:18 01:11:05 01:22:42 00:47:05  
  C403 ARCISZEWSKI KRZYSZTOF 10 01:22:42 01:33:53 01:45:04 01:56:29 02:07:31 00:44:49  
  C403 HORBOWIEC ANNA 5 02:07:31 02:22:33 02:38:34     00:31:03  
  C403 JANIK PAWEŁ 5 02:38:34 02:50:51 03:03:40     00:25:06  
  C403 MAŁACHOWSKI MARCIN 5 03:03:40 03:15:54 03:28:26     00:24:46  
134 B140 Kopernik Uczniowie 03:28:30
  B140 GOSZCZYŃSKA EMILIA 7.195 00:00:00 00:10:58 00:23:21 00:35:47   00:35:47 03:28:30
  B140 ŚWIĄTEK KRZYSZTOF 10 00:35:47 00:45:32 00:55:28 01:05:26 01:15:17 00:39:30  
  B140 BARAŃCZUK KACPER 10 01:15:17 01:27:22 01:40:30 01:54:07 02:06:28 00:51:11  
  B140 MARKS JOANNA 5 02:06:28 02:20:48 02:38:19     00:31:51  
  B140 PISKORZ JULIANNA 5 02:38:19 02:50:48 03:04:06     00:25:47  
  B140 PODGÓRSKA KLARA 5 03:04:06 03:15:59 03:28:30     00:24:24  
135 C257 ENERGETYCZNI (MINISTERSTWO ENERGII) 03:28:33
  C257 KOMAR DAMIAN 7.195 00:00:00 00:11:09 00:21:45 00:34:57   00:34:57 03:28:33
  C257 SOŁTYS MARCIN 10 00:34:57 00:46:28 00:58:32 01:11:01 01:23:04 00:48:07  
  C257 KALIŃSKI JAKUB 10 01:23:04 01:36:03 01:50:39 02:04:59 02:18:58 00:55:54  
  C257 CIEŚLUK JOANNA 5 02:18:58 02:29:11 02:40:18     00:21:20  
  C257 GBUREK EWELINA 5 02:40:18 02:54:46 03:08:25     00:28:07  
  C257 SCHRAUBE FILIP 5 03:08:25 03:18:21 03:28:33     00:20:08  
136 B155 Colgate Total 03:28:48
  B155 POŚWIATA SYLWIA 7.195 00:00:00 00:10:28 00:22:52 00:35:30   00:35:30 03:28:48
  B155 SMOLIŃSKI KRZYSZTOF 10 00:35:30 00:45:52 00:56:39 01:07:44 01:18:53 00:43:23  
  B155 ZALEWSKI PAWEŁ 10 01:18:53 01:29:57 01:41:13 01:53:09 02:05:12 00:46:19  
  B155 RACIBORSKI MACIEJ 5 02:05:12 02:17:24 02:30:26     00:25:14  
  B155 OLBRYŚ PAWEŁ 5 02:30:26 02:44:22 02:59:17     00:28:51  
  B155 MAJEWSKA EWELINA 5 02:59:17 03:13:15 03:28:48     00:29:31  
137 A202 Bell 1 03:28:53
  A202 JABŁKOWSKI PIOTR 7.195 00:00:00 00:10:12 00:21:36 00:33:07   00:33:07 03:28:53
  A202 MAJER BOGUSŁAWA 10 00:33:07 00:44:47 00:56:42 01:08:52 01:21:00 00:47:53  
  A202 BARTCZAK MARCIN 10 01:21:00 01:31:14 01:42:01 01:52:50 02:03:29 00:42:29  
  A202 PAŁYSKA KRZYSZTOF 5 02:03:29 02:17:11 02:31:38     00:28:09  
  A202 WITAK EDYTA 5 02:31:38 02:45:33 03:01:08     00:29:30  
  A202 BIERNAT JADWIGA 5 03:01:08 03:14:38 03:28:53     00:27:45  
138 C179 Performance Team 03:28:57
  C179 TURLEWICZ MAGDA 7.195 00:00:00 00:13:20 00:26:10 00:40:27   00:40:27 03:28:57
  C179 ZARZECZNA OLGA 10 00:40:27 00:50:58 01:01:35 01:12:25 01:23:07 00:42:40  
  C179 RYDZ-MOŚCICKI ROBERT 10 01:23:07 01:33:37 01:44:43 01:55:57 02:06:46 00:43:39  
  C179 SZAFRAŃSKA AGATA 5 02:06:46 02:21:14 02:36:04     00:29:18  
  C179 OTTO JUSTYNA 5 02:36:04 02:49:12 03:02:03     00:25:59  
  C179 PURCHLA DOMINIK 5 03:02:03 03:14:26 03:28:57     00:26:54  
139 C218 PwC Dream Run 03:28:58
  C218 JAKUBOWSKA DOROTA 7.195 00:00:00 00:13:47 00:26:41 00:41:30   00:41:30 03:28:58
  C218 SZCZOTKA RAFAŁ 10 00:41:30 00:51:36 01:02:14 01:13:04 01:23:21 00:41:51  
  C218 JAGIELSKI MICHAŁ 10 01:23:21 01:34:49 01:47:02 01:59:57 02:12:21 00:49:00  
  C218 OKTAWIEC AGATA 5 02:12:21 02:26:03 02:39:22     00:27:01  
  C218 MALKIEWICZ MICHAŁ 5 02:39:22 02:51:05 03:03:54     00:24:32  
  C218 STĘPIEŃ MACIEJ 5 03:03:54 03:16:19 03:28:58     00:25:04  
140 A305 EURO RTV AGD 03:29:01
  A305 SZCZEPAŃSKA KAROLINA 7.195 00:00:00 00:11:49 00:24:49 00:37:44   00:37:44 03:29:01
  A305 LASOCKI ŁUKASZ 10 00:37:44 00:49:27 01:01:54 01:14:32 01:26:54 00:49:10  
  A305 CHOJNACKI KRZYSZTOF 10 01:26:54 01:38:20 01:50:34 02:03:05 02:15:32 00:48:38  
  A305 PULCHNY KUBA 5 02:15:32 02:28:30 02:41:18     00:25:46  
  A305 KACZOROWSKA ZOFIA 5 02:41:18 02:52:45 03:04:29     00:23:11  
  A305 WRZOSEK ROBERT 5 03:04:29 03:17:02 03:29:01     00:24:32  
141 A178 Sounds Healthy 03:29:05
  A178 WIŚNIEWSKI RAFAŁ 7.195 00:00:00 00:10:36 00:23:08 00:35:16   00:35:16 03:29:05
  A178 MILKA BOGUSŁAW 10 00:35:16 00:45:51 00:57:11 01:09:03 01:20:46 00:45:30  
  A178 GRENIER SIMON 10 01:20:46 01:31:31 01:42:46 01:54:17 02:05:45 00:44:59  
  A178 BORKOWSKI ANDRZEJ 5 02:05:45 02:20:15 02:35:55     00:30:10  
  A178 KAJAK BARTOSZ 5 02:35:55 02:48:07 03:01:11     00:25:16  
  A178 SKULICH ELŻBIETA 5 03:01:11 03:15:10 03:29:05     00:27:54  
142 B262 OBI Wrocław 007 03:29:06
  B262 SZYKIEWICZ KAMIL 7.195 00:00:00 00:09:27 00:20:56 00:32:34   00:32:34 03:29:06
  B262 PODZIEMSKI MIKOŁAJ 10 00:32:34 00:43:18 00:55:07 01:07:36 01:20:43 00:48:09  
  B262 GŁOWACZ GRZEGORZ 10 01:20:43 01:32:01 01:44:00 01:56:37 02:09:08 00:48:25  
  B262 SPERCZYŃSKI PAWEŁ 5 02:09:08 02:22:40 02:36:02     00:26:54  
  B262 LECKI ROBERT 5 02:36:02 02:48:34 03:01:43     00:25:41  
  B262 DĘBOWSKI DAWID 5 03:01:43 03:14:31 03:29:06     00:27:23  
143 A121 SE16N 03:29:09
  A121 JACKOWSKA MARTA 7.195 00:00:00 00:10:31 00:23:16 00:36:04   00:36:04 03:29:09
  A121 MACIEJEWSKI SEBASTIAN 10 00:36:04 00:46:44 00:58:14 01:09:48 01:21:11 00:45:07  
  A121 SYRYŃSKI SEBASTIAN 10 01:21:11 01:31:47 01:43:00 01:54:34 02:06:11 00:45:00  
  A121 BRZOZOWSKA KAROLINA 5 02:06:11 02:20:31 02:36:13     00:30:02  
  A121 SZYMAŃSKA ANNA 5 02:36:13 02:50:23 03:05:27     00:29:14  
  A121 GRZELCZAK SEBASTIAN 5 03:05:27 03:17:11 03:29:09     00:23:42  
144 C406 Są gorsi 03:29:11
  C406 MICHAŁ MAROSZEK 7.195 00:00:00 00:13:10 00:25:06 00:39:12   00:39:12 03:29:11
  C406 ZAJĄC DAWID 10 00:39:12 00:50:16 01:01:42 01:13:12 01:24:25 00:45:13  
  C406 ŚLIMKO DANIEL 10 01:24:25 01:35:10 01:46:20 01:57:39 02:08:59 00:44:34  
  C406 CECOT KAROL 5 02:08:59 02:21:44 02:35:44     00:26:45  
  C406 NIEWOLA TOMASZ 5 02:35:44 02:49:06 03:03:38     00:27:54  
  C406 ZIELIŃSKI MATEUSZ 5 03:03:38 03:15:52 03:29:11     00:25:33  
145 C120 Bakalland Team 03:29:26
  C120 ZMORZYŃSKI JAKUB 7.195 00:00:00 00:09:51 00:19:24 00:30:05   00:30:05 03:29:26
  C120 FUS PAWEŁ 10 00:30:05 00:41:40 00:53:41 01:06:10 01:18:09 00:48:04  
  C120 ZAKRZEWSKI TOMASZ 10 01:18:09 01:29:57 01:42:17 01:54:31 02:06:25 00:48:16  
  C120 TYROWICZ AGATA 5 02:06:25 02:19:59 02:34:42     00:28:17  
  C120 CYMBALAK AGNIESZKA 5 02:34:42 02:50:59 03:07:35     00:32:53  
  C120 KACZOR BARTŁOMIEJ 5 03:07:35 03:18:24 03:29:26     00:21:51  
146 C283 Rk Athletics 03:29:26
  C283 POCIEJEWSKA JUSTYNA 7.195 00:00:00 00:13:26 00:25:54 00:39:10   00:39:10 03:29:26
  C283 KORZENIOWSKI ROBERT 10 00:39:10 00:52:16 01:05:35 01:18:57 01:32:13 00:53:03  
  C283 KALINOWSKI KAMIL 10 01:32:13 01:42:11 01:52:28 02:03:02 02:13:37 00:41:24  
  C283 SOBALA JUSTYNA 5 02:13:37 02:29:09 02:44:55     00:31:18  
  C283 DYBYSŁAWSKI ADAM 5 02:44:55 02:56:15 03:08:09     00:23:14  
  C283 BACHANEK ADAM 5 03:08:09 03:18:42 03:29:26     00:21:17  
147 A214 BIG-BIK-owcy 1 03:29:37
  A214 GOS MAKSYMILIAN 7.195 00:00:00 00:10:41 00:22:35 00:34:25   00:34:25 03:29:37
  A214 ZDUŃCZYK ANDRZEJ 10 00:34:25 00:45:45 00:57:09 01:08:43 01:20:08 00:45:43  
  A214 MATECKI BARTŁOMIEJ 10 01:20:08 01:31:47 01:43:23 01:54:53 02:06:19 00:46:11  
  A214 KOWALSKA AGATA 5 02:06:19 02:22:18 02:39:13     00:32:54  
  A214 GARSTKA GRZEGORZ 5 02:39:13 02:52:07 03:05:45     00:26:32  
  A214 KULMA EWELINA 5 03:05:45 03:17:24 03:29:37     00:23:52  
148 B282 Runners 03:29:42
  B282 PAPUDA ANDRZEJ 7.195 00:00:00 00:09:31 00:20:40 00:31:46   00:31:46 03:29:42
  B282 KUŹNIAR KRZYSZTOF 10 00:31:46 00:43:56 00:57:39 01:12:10 01:26:56 00:55:10  
  B282 CZAPLA SEWERYN 10 01:26:56 01:37:22 01:48:01 01:58:46 02:09:15 00:42:19  
  B282 STICH AGNIESZKA 5 02:09:15 02:24:14 02:39:07     00:29:52  
  B282 SASS WOJCIECH 5 02:39:07 02:52:17 03:06:01     00:26:54  
  B282 MARCINIAK PIOTR 5 03:06:01 03:17:15 03:29:42     00:23:41  
149 C309 Operacja LOT 03:29:45
  C309 ZMYSŁOWSKI GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:10:54 00:21:37 00:35:37   00:35:37 03:29:45
  C309 WILK MACIEJ 10 00:35:37 00:47:13 00:59:18 01:11:23 01:23:25 00:47:48  
  C309 BALCER KONRAD 10 01:23:25 01:34:51 01:46:57 01:58:59 02:10:23 00:46:58  
  C309 POKORSKA PAULINA 5 02:10:23 02:23:59 02:38:03     00:27:40  
  C309 SIWEK MIKOŁAJ 5 02:38:03 02:49:20 03:00:54     00:22:51  
  C309 WINIAREK IWONA 5 03:00:54 03:15:10 03:29:45     00:28:51  
150 B190 Schweppes Premium Runners 03:29:52
  B190 LEWANDOWSKI MARCIN 7.195 00:00:00 00:10:09 00:24:43 00:39:22   00:39:22 03:29:52
  B190 ARENTOWICZ JANUSZ 10 00:39:22 00:51:00 01:03:31 01:16:43 01:30:13 00:50:51  
  B190 SAWICKI MARCIN 10 01:30:13 01:40:12 01:50:25 02:00:47 02:11:13 00:41:00  
  B190 PLIZGA MACIEJ 5 02:11:13 02:24:33 02:39:38     00:28:25  
  B190 CHYLIŃSKI JACEK 5 02:39:38 02:52:22 03:05:55     00:26:17  
  B190 SOCHA JAROSŁAW 5 03:05:55 03:17:14 03:29:52     00:23:57  
151 A112 DMP 03:29:57
  A112 JĄDRZYK MARCIN 7.195 00:00:00 00:10:40 00:22:36 00:34:13   00:34:13 03:29:57
  A112 GORCZYCA RAFAŁ 10 00:34:13 00:44:37 00:55:09 01:05:37 01:15:55 00:41:42  
  A112 KOWALSKA ANETA 10 01:15:55 01:29:00 01:42:42 01:56:24 02:10:02 00:54:07  
  A112 MORACZEWSKA ANNA 5 02:10:02 02:25:07 02:40:46     00:30:44  
  A112 SPADŁO KAROL 5 02:40:46 02:51:53 03:04:32     00:23:46  
  A112 SOBSTYL INES 5 03:04:32 03:16:44 03:29:57     00:25:25  
152 B281 Runners 2 03:30:03
  B281 JACOSZEK MIROSŁAW 7.195 00:00:00 00:08:33 00:19:13 00:30:07   00:30:07 03:30:03
  B281 SOBEL JAROSŁAW 10 00:30:07 00:41:41 00:53:34 01:05:48 01:17:42 00:47:35  
  B281 VAN DER MEER OLIVIER 10 01:17:42 01:27:41 01:38:40 01:50:06 02:01:42 00:44:00  
  B281 SOBIERAJ WOJCIECH 5 02:01:42 02:16:13 02:33:12     00:31:30  
  B281 JABŁOŃSKI PIOTR 5 02:33:12 02:47:57 03:04:23     00:31:11  
  B281 CHOMICZ ANTONINA 5 03:04:23 03:16:55 03:30:03     00:25:40  
153 C163 Clinmed Team 03:30:06
  C163 KULA WOJCIECH 7.195 00:00:00 00:11:32 00:23:30 00:37:12   00:37:12 03:30:06
  C163 JÓŹWICKI JAROSŁAW 10 00:37:12 00:50:21 01:02:30 01:14:49 01:26:33 00:49:21  
  C163 KULA PATRYCJA 10 01:26:33 01:37:41 01:49:48 02:02:17 02:14:54 00:48:21  
  C163 BIŃKOWSKI KRZYSZTOF 5 02:14:54 02:27:04 02:39:37     00:24:43  
  C163 KARASIEWICZ MATEUSZ 5 02:39:37 02:51:16 03:05:53     00:26:16  
  C163 MAŁKUS ARKADIUSZ 5 03:05:53 03:17:58 03:30:06     00:24:13  
154 B402 Klub Biegacza NCBR „INNORUNNERS” 2 03:30:12
  B402 BŁASZCZYK CEZARY 7.195 00:00:00 00:10:00 00:21:11 00:32:30   00:32:30 03:30:12
  B402 KAMIŃSKI PAWEŁ 10 00:32:30 00:43:58 00:55:55 01:07:51 01:20:05 00:47:35  
  B402 WILDNER EWELINA 10 01:20:05 01:32:48 01:46:04 01:59:32 02:13:00 00:52:55  
  B402 ŁABA KRZYSZTOF 5 02:13:00 02:25:43 02:39:05     00:26:05  
  B402 TULIBACKI BARTOSZ 5 02:39:05 02:52:55 03:07:06     00:28:01  
  B402 GRZYBOWSKA BOŻENA 5 03:07:06 03:18:28 03:30:12     00:23:06  
155 A274 Rozbiegany Piastów III 03:30:21
  A274 FIEDORUK TOMASZ 7.195 00:00:00 00:12:17 00:26:55 00:42:44   00:42:44 03:30:21
  A274 KRYCZKA PAWEŁ 10 00:42:44 00:55:29 01:08:15 01:20:54 01:33:28 00:50:44  
  A274 MACIEJEWSKI STANISŁAW 10 01:33:28 01:44:41 01:56:00 02:07:38 02:19:23 00:45:55  
  A274 WĄSOWSKI PIOTR 5 02:19:23 02:32:40 02:45:36     00:26:13  
  A274 ZYRA TOMASZ 5 02:45:36 02:56:33 03:08:18     00:22:42  
  A274 ORZOŁ SŁAMOMIR 5 03:08:18 03:18:58 03:30:21     00:22:03  
156 C233 K6 03:30:23
  C233 KOZERA MARCIN 7.195 00:00:00 00:12:39 00:23:44 00:35:51   00:35:51 03:30:23
  C233 KUZIEMSKI MARCIN 10 00:35:51 00:46:10 00:57:29 01:09:29 01:21:04 00:45:13  
  C233 STACHOWICZ PAWEŁ 10 01:21:04 01:32:07 01:44:35 01:57:23 02:10:08 00:49:04  
  C233 KUZIEMSKA AGNIESZKA 5 02:10:08 02:24:06 02:38:28     00:28:20  
  C233 KOZERA ROMAN 5 02:38:28 02:52:23 03:06:20     00:27:52  
  C233 GAŁECKI PIOTR 5 03:06:20 03:18:00 03:30:23     00:24:03  
157 A413 Miękkie Acai 03:30:28
  A413 POTAPCZUK ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:08:08 00:17:45 00:27:20   00:27:20 03:30:28
  A413 BIERNACKI MACIEJ 10 00:27:20 00:40:44 00:54:12 01:08:14 01:21:53 00:54:33  
  A413 BERNAT MATEUSZ 10 01:21:53 01:33:49 01:47:12 02:00:24 02:13:25 00:51:32  
  A413 MROZOWSKA KATARZYNA 5 02:13:25 02:25:48 02:38:14     00:24:49  
  A413 ESSEKKAT KAMIL 5 02:38:14 02:50:41 03:03:35     00:25:21  
  A413 CICHOWICZ JAKUB MIKOŁAJ 5 03:03:35 03:16:42 03:30:28     00:26:53  
158 C249 TKT Rungineering 03:30:29
  C249 SKOCZEN WIOLETTA 7.195 00:00:00 00:11:35 00:23:31 00:36:42   00:36:42 03:30:29
  C249 SZLAGA PIOTR 10 00:36:42 00:48:06 01:00:37 01:13:52 01:27:16 00:50:34  
  C249 PŁOCHOCKI JACEK 10 01:27:16 01:38:47 01:50:34 02:02:33 02:14:31 00:47:15  
  C249 ZALEWSKI KAROL 5 02:14:31 02:27:17 02:41:12     00:26:41  
  C249 GRYCEL IRENEUSZ 5 02:41:12 02:52:21 03:04:05     00:22:53  
  C249 JASIŃSKI MATEUSZ 5 03:04:05 03:16:58 03:30:29     00:26:24  
159 A232 T2S 03:30:37
  A232 SOCHA KAMIL 7.195 00:00:00 00:10:51 00:23:31 00:36:00   00:36:00 03:30:37
  A232 GRZESZCZYK MICHAŁ 10 00:36:00 00:48:00 01:00:39 01:13:33 01:25:56 00:49:56  
  A232 SOCHA TOMASZ 10 01:25:56 01:35:46 01:45:53 01:56:05 02:06:26 00:40:30  
  A232 TYLUS DOROTA 5 02:06:26 02:22:20 02:39:04     00:32:38  
  A232 KOZYRA KATARZYNA 5 02:39:04 02:51:49 03:05:45     00:26:41  
  A232 SIEDLECKI BARTOSZ 5 03:05:45 03:17:48 03:30:37     00:24:52  
160 A412 Skarby Aliora 03:30:38
  A412 TOMASIK PATRYCJA 7.195 00:00:00 00:11:36 00:25:14 00:39:01   00:39:01 03:30:38
  A412 STACH DARIUSZ 10 00:39:01 00:48:22 00:58:04 01:07:42 01:17:14 00:38:13  
  A412 WYSZYŃSKI MICHAŁ 10 01:17:14 01:29:23 01:42:06 01:55:07 02:08:01 00:50:47  
  A412 FILIPEK AGNIESZKA 5 02:08:01 02:22:32 02:39:00     00:30:59  
  A412 KĘPSKI JAKUB 5 02:39:00 02:51:01 03:04:08     00:25:08  
  A412 KUSIAKOWSKI MIKOŁAJ 5 03:04:08 03:16:56 03:30:38     00:26:30  
161 C306 Carrefour Running Team 3 03:30:42
  C306 MISZCZAK KACPER 7.195 00:00:00 00:13:50 00:27:05 00:42:13   00:42:13 03:30:42
  C306 KRZEMPEK ALEKSANDER 10 00:42:13 00:51:49 01:01:32 01:11:13 01:20:54 00:38:41  
  C306 PIOTROWICZ KRZYSZTOF 10 01:20:54 01:32:32 01:44:42 01:57:16 02:09:48 00:48:54  
  C306 KIJEWSKA EMILIA 5 02:09:48 02:24:07 02:39:48     00:30:00  
  C306 LEŚNIAK ALEKSANDRA 5 02:39:48 02:52:49 03:06:04     00:26:16  
  C306 KOPER SEBASTIAN 5 03:06:04 03:18:03 03:30:42     00:24:38  
162 B154 Wydział Fizyki UW 03:30:48
  B154 BABICKA OLGA 7.195 00:00:00 00:10:33 00:23:23 00:36:20   00:36:20 03:30:48
  B154 NOGAJEWSKI KAROL 10 00:36:20 00:46:02 00:56:46 01:07:51 01:18:30 00:42:10  
  B154 KARPIŁOWSKI BARTOSZ 10 01:18:30 01:30:05 01:42:23 01:54:58 02:06:59 00:48:29  
  B154 LEKENTA KATARZYNA 5 02:06:59 02:21:58 02:38:23     00:31:24  
  B154 KORONA KRZYSZTOF 5 02:38:23 02:51:05 03:04:16     00:25:53  
  B154 SEREDYŃSKI BARTŁOMIEJ 5 03:04:16 03:16:45 03:30:48     00:26:32  
163 A300 Panasonic Running Team_3 03:30:49
  A300 BARAŃSKA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:13:26 00:30:07 00:46:25   00:46:25 03:30:49
  A300 HASTOR ERDIN 10 00:46:25 00:56:07 01:06:18 01:16:35 01:26:57 00:40:32  
  A300 CSEH TAMAS 10 01:26:57 01:38:26 01:50:10 02:02:06 02:13:58 00:47:01  
  A300 FURUMOTO TAKASHI 5 02:13:58 02:24:57 02:36:21     00:22:23  
  A300 SAKAI ATSUSHI 5 02:36:21 02:48:14 03:02:21     00:26:00  
  A300 KRUPA AREK 5 03:02:21 03:14:43 03:30:49     00:28:28  
164 B145 Prokuratoria Generalna 03:30:51
  B145 KAJKOWSKA-GRATYS MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:12:44 00:27:40 00:42:01   00:42:01 03:30:51
  B145 SZCZERBA MACIEJ 10 00:42:01 00:52:39 01:04:13 01:16:30 01:28:26 00:46:25  
  B145 MARTYŃSKI MACIEJ 10 01:28:26 01:38:58 01:49:58 02:01:13 02:12:34 00:44:08  
  B145 KRAJEWSKI ARKADIUSZ 5 02:12:34 02:23:54 02:36:08     00:23:34  
  B145 GWÓŹDŹ JADWIGA 5 02:36:08 02:51:46 03:07:33     00:31:25  
  B145 CIĄGŁO GRZEGORZ 5 03:07:33 03:18:55 03:30:51     00:23:18  
165 B219 ALDEspeed 1 03:30:55
  B219 ZASOWSKA LIDIA 7.195 00:00:00 00:10:35 00:24:51 00:39:14   00:39:14 03:30:55
  B219 PEGO ALBERTO 10 00:39:14 00:48:49 00:58:51 01:09:26 01:19:53 00:40:39  
  B219 HELIASZ KACPER 10 01:19:53 01:32:37 01:47:33 02:02:39 02:17:05 00:57:12  
  B219 REY ALFONSO 5 02:17:05 02:28:25 02:41:16     00:24:11  
  B219 BERROCAL JORGE 5 02:41:16 02:53:47 03:07:46     00:26:30  
  B219 LAMAS JAVIER 5 03:07:46 03:18:52 03:30:55     00:23:09  
166 A167 Sodexo Run 03:30:57
  A167 PUDEŁKO JAKUB 7.195 00:00:00 00:08:54 00:19:37 00:30:28   00:30:28 03:30:57
  A167 CZARNECKI BARTOSZ 10 00:30:28 00:41:58 00:54:38 01:07:25 01:19:24 00:48:56  
  A167 WYWROT GRZEGORZ 10 01:19:24 01:30:21 01:41:36 01:53:00 02:04:13 00:44:49  
  A167 ELBE KINGA 5 02:04:13 02:18:37 02:33:32     00:29:19  
  A167 ŚRODA EWELINA 5 02:33:32 02:48:19 03:05:19     00:31:47  
  A167 KARASIŃSKA ALEKSANDRA 5 03:05:19 03:18:16 03:30:57     00:25:38  
167 C159 ING TEAM II 03:30:58
  C159 KORNILUK PIOTR 7.195 00:00:00 00:12:58 00:25:44 00:40:09   00:40:09 03:30:58
  C159 SASIM JORDAN 10 00:40:09 00:51:42 01:03:32 01:15:33 01:27:04 00:46:55  
  C159 BOGUMIŁ IZA 10 01:27:04 01:38:32 01:50:39 02:03:25 02:16:12 00:49:08  
  C159 CUDNA GOSIA 5 02:16:12 02:30:28 02:44:57     00:28:45  
  C159 RUSAKIEWICZ CEZARY 5 02:44:57 02:57:04 03:10:25     00:25:28  
  C159 CHRZANOWSKI KUBA 5 03:10:25 03:20:23 03:30:58     00:20:33  
168 A271 Logwin Team 03:30:59
  A271 BRONIEK SZYMON 7.195 00:00:00 00:09:36 00:21:11 00:32:33   00:32:33 03:30:59
  A271 URBAŃSKI MACIEJ 10 00:32:33 00:44:09 00:56:41 01:09:23 01:21:34 00:49:01  
  A271 RACZYŃSKI KRZYSZTOF 10 01:21:34 01:33:41 01:45:59 01:58:09 02:10:06 00:48:32  
  A271 CABAN TOMASZ 5 02:10:06 02:25:54 02:41:53     00:31:47  
  A271 KLICHOWICZ MAREK 5 02:41:53 02:53:46 03:06:14     00:24:21  
  A271 FESZTER EWA 5 03:06:14 03:18:28 03:30:59     00:24:45  
169 B162 #NAZWA? 03:31:04
  B162 WOŁYNIEC PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:09:21 00:21:14 00:33:17   00:33:17 03:31:04
  B162 SADOWSKI GRZEGORZ 10 00:33:17 00:44:17 00:55:43 01:07:08 01:18:19 00:45:02  
  B162 ŻUKOWSKI KRZYSZTOF 10 01:18:19 01:28:25 01:39:14 01:50:24 02:01:30 00:43:11  
  B162 ORCZYK JOANNA 5 02:01:30 02:13:47 02:26:25     00:24:55  
  B162 KASPEREK MARTA 5 02:26:25 02:45:54 03:05:33     00:39:08  
  B162 KOTLIŃSKI SEBASTIAN 5 03:05:33 03:17:51 03:31:04     00:25:31  
170 A151 NIELSEN POLSKA III 03:31:10
  A151 PALMERO PABLO 7.195 00:00:00 00:10:33 00:23:25 00:35:56   00:35:56 03:31:10
  A151 SZCZUROWSKI ANDY 10 00:35:56 00:47:31 00:59:54 01:13:02 01:25:39 00:49:43  
  A151 GARCIA JAIME GONZALES 10 01:25:39 01:37:23 01:50:03 02:03:05 02:15:51 00:50:12  
  A151 KATTA PAVANI 5 02:15:51 02:27:37 02:39:26     00:23:35  
  A151 PATAJ MICHAŁ 5 02:39:26 02:51:54 03:03:55     00:24:29  
  A151 SIARKIEWICZ MAŁGORZATA 5 03:03:55 03:17:13 03:31:10     00:27:15  
171 A174 OLX Running team #2 03:31:15
  A174 OCHRYMOWICZ MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:11:25 00:24:23 00:36:57   00:36:57 03:31:15
  A174 KRZYŻANOWSKI JAN 10 00:36:57 00:49:09 01:01:49 01:14:27 01:26:53 00:49:56  
  A174 ANDRZEJCZYK SEBASTIAN 10 01:26:53 01:37:45 01:49:03 02:00:25 02:11:40 00:44:47  
  A174 SZYDŁOWSKA HALINA 5 02:11:40 02:25:02 02:38:48     00:27:08  
  A174 SZPUNAR PIOTR 5 02:38:48 02:50:28 03:02:41     00:23:53  
  A174 WYSOCKA MAGDA 5 03:02:41 03:16:40 03:31:15     00:28:34  
172 A132 Drim tim 03:31:34
  A132 MAZUR JAROSŁAW 7.195 00:00:00 00:10:09 00:23:11 00:36:37   00:36:37 03:31:34
  A132 TEREPKA ROBERT 10 00:36:37 00:47:40 00:58:50 01:10:14 01:21:26 00:44:49  
  A132 MAREK GRZEGORZ 10 01:21:26 01:32:16 01:44:21 01:57:00 02:09:23 00:47:57  
  A132 PACHUTA IZABELA 5 02:09:23 02:22:56 02:36:44     00:27:21  
  A132 BRZESKA MAŁGORZATA 5 02:36:44 02:50:22 03:04:59     00:28:15  
  A132 PODRADZIŃSKA ILONA 5 03:04:59 03:17:59 03:31:34     00:26:35  
173 C145 Empik 1 03:31:37
  C145 LIPIŃSKI PRZEMYSŁAW 7.195 00:00:00 00:12:37 00:24:40 00:38:11   00:38:11 03:31:37
  C145 EL MAHDI JAKUB 10 00:38:11 00:49:16 01:00:20 01:11:55 01:23:08 00:44:57  
  C145 CYNKIER MIESZKO 10 01:23:08 01:34:37 01:46:49 01:59:19 02:11:31 00:48:23  
  C145 FLEJSZMAN MONIKA 5 02:11:31 02:25:14 02:39:51     00:28:20  
  C145 BAYARKHUU UYANGA 5 02:39:51 02:53:34 03:07:54     00:28:03  
  C145 MITROWSKI RADOSŁAW 5 03:07:54 03:19:19 03:31:37     00:23:43  
174 C155 Eracent 03:31:41
  C155 ROGOZIŃSKI PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:12:19 00:24:30 00:38:04   00:38:04 03:31:41
  C155 RYBIAŃSKI MARCIN 10 00:38:04 00:49:30 01:01:47 01:14:13 01:26:25 00:48:21  
  C155 MATYSKIEL KRZYSZTOF 10 01:26:25 01:37:57 01:50:36 02:03:03 02:15:16 00:48:51  
  C155 JĘDRZEJCZAK KAROLINA 5 02:15:16 02:27:31 02:41:11     00:25:55  
  C155 PARCHOMENKO HANNA 5 02:41:11 02:54:14 03:07:28     00:26:17  
  C155 BIELECKI MARCIN 5 03:07:28 03:19:00 03:31:41     00:24:13  
175 B305 PKO Zgodni 03:31:41
  B305 FOKT ALBERT 7.195 00:00:00 00:11:28 00:25:20 00:39:33   00:39:33 03:31:41
  B305 KOŻUCHOWSKI RAFAŁ 10 00:39:33 00:50:12 01:02:46 01:16:34 01:29:35 00:50:02  
  B305 REWERA ROBERT 10 01:29:35 01:40:22 01:51:51 02:03:45 02:15:33 00:45:58  
  B305 KAPUŚCIŃSKI MARCIN 5 02:15:33 02:27:56 02:41:42     00:26:09  
  B305 MATUSIEWICZ MICHAŁ 5 02:41:42 02:54:58 03:10:12     00:28:30  
  B305 KASIŃSKI TOMASZ 5 03:10:12 03:20:45 03:31:41     00:21:29  
176 A106 SOFTSOL Active Team 03:31:44
  A106 JAKUBCZYK ADRIAN 7.195 00:00:00 00:12:04 00:25:30 00:38:33   00:38:33 03:31:44
  A106 KNYPIŃSKI PIOTR 10 00:38:33 00:49:36 01:00:58 01:12:56 01:25:03 00:46:30  
  A106 SIWIŃSKI RAFAŁ 10 01:25:03 01:36:37 01:48:10 02:00:43 02:13:20 00:48:17  
  A106 MATYJASIAK KONRAD 5 02:13:20 02:25:04 02:38:49     00:25:29  
  A106 TOMCZYK PIOTR 5 02:38:49 02:52:27 03:06:25     00:27:36  
  A106 ROGALSKI GRZEGORZ 5 03:06:25 03:21:22 03:31:44     00:25:19  
177 A245 Urząd Lotnictwa Cywilnego 1 03:31:48
  A245 NIEDZIŃSKA MONIKA 7.195 00:00:00 00:10:38 00:22:36 00:34:41   00:34:41 03:31:48
  A245 MAZAN PRZEMYSŁAW 10 00:34:41 00:47:01 00:59:56 01:13:06 01:26:05 00:51:24  
  A245 LATOS MARCIN 10 01:26:05 01:36:26 01:47:47 01:59:22 02:10:43 00:44:38  
  A245 JOBDA BOGNA 5 02:10:43 02:24:26 02:38:49     00:28:06  
  A245 SNOCH ŁUKASZ 5 02:38:49 02:51:21 03:04:38     00:25:49  
  A245 KRUKOWSKI PIOTR 5 03:04:38 03:17:20 03:31:48     00:27:10  
178 A251 ARCHITEKCI DAWIDCZYK & PARTNERZY 03:31:52
  A251 LEWANDOWSKI WOJCIECH 7.195 00:00:00 00:10:10 00:23:04 00:35:53   00:35:53 03:31:52
  A251 DAWIDCZYK TOMASZ 10 00:35:53 00:46:43 00:57:54 01:09:29 01:20:36 00:44:43  
  A251 CHOJNACKI LESZEK 10 01:20:36 01:31:17 01:42:06 01:52:59 02:03:41 00:43:05  
  A251 WITKOWSKA JOANNA 5 02:03:41 02:16:37 02:29:57     00:26:16  
  A251 DAWIDCZYK KATARZYNA 5 02:29:57 02:45:12 03:00:54     00:30:57  
  A251 TROC EWA 5 03:00:54 03:16:12 03:31:52     00:30:58  
179 B198 Sollers Consulting 1 03:32:19
  B198 KULIGOWSKA PATRYCJA 7.195 00:00:00 00:10:43 00:23:44 00:37:31   00:37:31 03:32:19
  B198 KACZOR MARIUSZ 10 00:37:31 00:49:17 01:01:27 01:13:56 01:26:09 00:48:38  
  B198 CHMIELEWSKI MARCIN 10 01:26:09 01:37:15 01:49:14 02:01:47 02:15:07 00:48:58  
  B198 BILICZ RAFAŁ 5 02:15:07 02:26:57 02:39:48     00:24:41  
  B198 PAJĄCZKOWSKA JOANNA 5 02:39:48 02:55:35 03:12:50     00:33:02  
  B198 NAWROT MICHAŁ 5 03:12:50 03:22:35 03:32:19     00:19:29  
180 A125 InterRisk 3 03:32:44
  A125 OKRASA BARTOSZ 7.195 00:00:00 00:09:53 00:21:38 00:33:16   00:33:16 03:32:44
  A125 DĄBROWSKI MATEUSZ 10 00:33:16 00:44:31 00:56:44 01:09:01 01:21:27 00:48:11  
  A125 MATUSZEWSKI PIOTR 10 01:21:27 01:34:24 01:48:09 02:02:29 02:16:04 00:54:37  
  A125 PAJĄK LESŁAW 5 02:16:04 02:28:59 02:41:36     00:25:32  
  A125 KUBAŃSKI RAFAŁ 5 02:41:36 02:53:11 03:06:08     00:24:32  
  A125 MICHALAK GRZEGORZ 5 03:06:08 03:19:07 03:32:44     00:26:36  
181 A160 Także tego 03:33:02
  A160 MICHALSKI ROBERT 7.195 00:00:00 00:08:26 00:18:12 00:28:02   00:28:02 03:33:02
  A160 KACZMAREK IZABELA 10 00:28:02 00:40:15 00:53:03 01:06:00 01:18:43 00:50:41  
  A160 RZEMPOŁUCH KSAWERY 10 01:18:43 01:30:25 01:42:56 01:55:27 02:07:16 00:48:33  
  A160 HERMAN-URBAŃSKA MAGDALENA 5 02:07:16 02:22:54 02:39:57     00:32:41  
  A160 PUK AGATA 5 02:39:57 02:53:14 03:06:27     00:26:30  
  A160 KOCOT JAKUB 5 03:06:27 03:20:04 03:33:02     00:26:35  
182 B322 HTL-STREFA 2 03:33:04
  B322 KOLMAGA MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:10:37 00:23:50 00:37:27   00:37:27 03:33:04
  B322 WOŹNIAK MARCIN 10 00:37:27 00:49:52 01:03:08 01:17:27 01:32:29 00:55:02  
  B322 JUSEWICZ PIOTR 10 01:32:29 01:42:19 01:52:09 02:02:52 02:13:19 00:40:50  
  B322 SĘK SYLWIA 5 02:13:19 02:27:06 02:41:52     00:28:33  
  B322 KAMIŃSKI DANIEL 5 02:41:52 02:52:08 03:03:39     00:21:47  
  B322 MIROTA KAROL 5 03:03:39 03:16:50 03:33:04     00:29:25  
183 B205 7N-1 03:33:05
  B205 KOZIOŁ KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:11:09 00:24:29 00:36:42   00:36:42 03:33:05
  B205 MARIANEK ALEKSANDRA 10 00:36:42 00:47:40 00:59:41 01:11:50 01:23:51 00:47:09  
  B205 WAŚNIEWSKI DANIEL 10 01:23:51 01:35:24 01:47:33 02:00:13 02:12:17 00:48:26  
  B205 KOWALCZYK TOMASZ 5 02:12:17 02:25:44 02:40:13     00:27:56  
  B205 KUREK WOJCIECH 5 02:40:13 02:53:12 03:07:28     00:27:15  
  B205 RUTA KAMIL 5 03:07:28 03:20:22 03:33:05     00:25:37  
184 C214 PwC Running Team II 03:33:13
  C214 BIEŃKO ADAM 7.195 00:00:00 00:11:54 00:23:10 00:35:26   00:35:26 03:33:13
  C214 KARSKI JAROSŁAW 10 00:35:26 00:47:24 00:59:41 01:12:01 01:31:52 00:56:26  
  C214 KAMIŃSKI JAN 10 01:31:52 01:43:17 01:55:11 02:07:19 02:19:23 00:47:31  
  C214 BASIAGA SEBASTIAN 5 02:19:23 02:31:01 02:43:08     00:23:45  
  C214 NOWACZEWSKA DOROTA 5 02:43:08 02:56:02 03:09:56     00:26:48  
  C214 GOMEZ MAELLE 5 03:09:56 03:21:19 03:33:13     00:23:17  
185 C310 e-point SA 03:33:17
  C310 KOZIK ALEKSANDRA 7.195 00:00:00 00:13:08 00:25:25 00:39:09   00:39:09 03:33:17
  C310 GAWIN SŁAWOMIR 10 00:39:09 00:51:14 01:04:23 01:17:44 01:30:15 00:51:06  
  C310 CYBULSKI FILIP 10 01:30:15 01:41:15 01:52:38 02:04:49 02:16:10 00:45:55  
  C310 NURZYŃSKA WERONIKA 5 02:16:10 02:29:52 02:44:30     00:28:20  
  C310 MISZCZAK MACIEJ 5 02:44:30 02:56:15 03:08:35     00:24:05  
  C310 STOLARSKI MACIEJ 5 03:08:35 03:20:30 03:33:17     00:24:42  
186 B325 Syneos Health ! 03:33:24
  B325 BURDAN ADAM 7.195 00:00:00 00:10:45 00:24:50 00:38:44   00:38:44 03:33:24
  B325 LEWDOROWICZ WOJCIECH 10 00:38:44 00:48:35 00:59:10 01:10:12 01:21:12 00:42:28  
  B325 PIETRZAK ŁUKASZ 10 01:21:12 01:32:26 01:43:56 01:55:20 02:06:30 00:45:18  
  B325 STAROK MARCELINA 5 02:06:30 02:21:15 02:36:57     00:30:27  
  B325 KOLUCH KLAUDYNA 5 02:36:57 02:50:16 03:04:49     00:27:52  
  B325 JUSZCZYK AGNIESZKA 5 03:04:49 03:18:43 03:33:24     00:28:35  
187 B290 Którędy na Giewont ? 03:33:35
  B290 ZAREMBA KONSTANTY 7.195 00:00:00 00:11:13 00:24:08 00:38:27   00:38:27 03:33:35
  B290 BORKOWSKI JAKUB 10 00:38:27 00:50:06 01:02:52 01:15:55 01:28:53 00:50:26  
  B290 TALAGA KONRAD 10 01:28:53 01:41:16 01:52:52 02:04:51 02:17:21 00:48:28  
  B290 MITRĘGA KACPER 5 02:17:21 02:31:36 02:45:10     00:27:49  
  B290 TRZEBIŃSKI KRZYSZTOF 5 02:45:10 02:57:55 03:10:53     00:25:43  
  B290 SIDOR DAWID 5 03:10:53 03:21:39 03:33:35     00:22:42  
188 B217 ALDEspeed 3 03:33:43
  B217 FREY ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:09:14 00:21:04 00:32:32   00:32:32 03:33:43
  B217 IGLESIAS JORGE 10 00:32:32 00:42:40 00:53:59 01:05:44 01:16:35 00:44:03  
  B217 CARLOS JUAN 10 01:16:35 01:28:10 01:39:56 01:51:45 02:03:28 00:46:53  
  B217 GOMEZ GONZALO 5 02:03:28 02:18:48 02:36:11     00:32:43  
  B217 OKOŃ MAŁGORZATA 5 02:36:11 02:51:13 03:07:19     00:31:08  
  B217 LÓPEZ ALVARO 5 03:07:19 03:18:19 03:33:43     00:26:24  
189 C265 LOT Siatka i Alianse 03:33:47
  C265 SZOSTAKOWSKA ANNA 7.195 00:00:00 00:12:57 00:25:27 00:39:39   00:39:39 03:33:47
  C265 URBAŚ PAWEŁ 10 00:39:39 00:51:14 01:03:43 01:16:25 01:28:59 00:49:20  
  C265 WORONA WOJCIECH 10 01:28:59 01:39:59 01:51:29 02:03:34 02:15:55 00:46:56  
  C265 KOWALSKI MAREK 5 02:15:55 02:28:07 02:41:19     00:25:24  
  C265 BOROWSKI TOMASZ 5 02:41:19 02:54:30 03:08:32     00:27:13  
  C265 GALICKI KAMIL 5 03:08:32 03:20:32 03:33:47     00:25:15  
190 B261 OBI Kraków 072 03:33:47
  B261 ROKICKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:12:42 00:26:57 00:40:41   00:40:41 03:33:47
  B261 ROGOZIŃSKI ŁUKASZ 10 00:40:41 00:50:25 01:00:35 01:10:57 01:21:28 00:40:47  
  B261 JUDKA WACŁAW 10 01:21:28 01:32:45 01:45:30 01:58:01 02:09:30 00:48:02  
  B261 SURMACZ AGNIESZKA 5 02:09:30 02:26:36 02:46:53     00:37:23  
  B261 GAJDA MATEUSZ 5 02:46:53 02:57:23 03:07:57     00:21:04  
  B261 KUKULSKI BARTŁOMIEJ 5 03:07:57 03:20:43 03:33:47     00:25:50  
191 C227 Filmweb 03:33:50
  C227 MICHALSKI MARCIN 7.195 00:00:00 00:12:52 00:25:03 00:38:54   00:38:54 03:33:50
  C227 GORTYCH ARTUR 10 00:38:54 00:50:50 01:03:42 01:17:19 01:30:47 00:51:53  
  C227 KAROLKIEWICZ DANIEL 10 01:30:47 01:39:31 01:48:41 01:57:52 02:06:53 00:36:06  
  C227 KUBIAK MARCIN 5 02:06:53 02:18:49 02:31:16     00:24:23  
  C227 SZANIAWSKA AGATA 5 02:31:16 02:44:57 02:58:38     00:27:22  
  C227 PIASECKA MONIKA 5 02:58:38 03:15:24 03:33:50     00:35:12  
192 A260 KORB-GLASS 03:33:56
  A260 PASIERBIŃSKI PIOTR 7.195 00:00:00 00:09:32 00:20:52 00:32:02   00:32:02 03:33:56
  A260 RYBKOWSKI GRZEGORZ 10 00:32:02 00:43:10 00:54:42 01:06:32 01:18:27 00:46:25  
  A260 OSTASZEWSKA MARTA 10 01:18:27 01:29:43 01:41:24 01:53:15 02:05:00 00:46:33  
  A260 NAJMARK GRZEGORZ 5 02:05:00 02:19:18 02:35:05     00:30:05  
  A260 KIERSTNIK KATARZYNA 5 02:35:05 02:49:10 03:03:01     00:27:56  
  A260 KIERSTNIK KAMILA 5 03:03:01 03:17:30 03:33:56     00:30:55  
193 A213 BIG-BIK-owcy 2 03:34:29
  A213 GÓRECKI KONRAD 7.195 00:00:00 00:10:43 00:23:22 00:36:13   00:36:13 03:34:29
  A213 BOLEK MARIUSZ 10 00:36:13 00:49:13 01:04:21 01:18:09 01:32:29 00:56:16  
  A213 SZARAWARSKA AGATA 10 01:32:29 01:44:44 01:57:14 02:09:57 02:22:46 00:50:17  
  A213 RÓŻALSKI MACIEJ 5 02:22:46 02:35:23 02:48:46     00:26:00  
  A213 GNIDZIŃSKI MARCIN 5 02:48:46 03:00:17 03:12:14     00:23:28  
  A213 PAWLICKI KRZYSZTOF 5 03:12:14 03:23:00 03:34:29     00:22:15  
194 A127 Biegajace Wieprze 03:34:32
  A127 SKIBIŃSKI MIKOŁAJ 7.195 00:00:00 00:07:27 00:16:27 00:25:26   00:25:26 03:34:32
  A127 FOREMNIK RAFAŁ 10 00:25:26 00:36:41 00:48:36 01:00:46 01:12:59 00:47:33  
  A127 SOKALSKI KRZYSZTOF 10 01:12:59 01:25:34 01:38:46 01:52:35 02:06:14 00:53:15  
  A127 SZYMAŃSKI LESŁAW 5 02:06:14 02:20:12 02:35:09     00:28:55  
  A127 SZYMAŃSKA KAROLINA 5 02:35:09 02:50:55 03:07:57     00:32:48  
  A127 KRUPSKI ARKADIUSZ 5 03:07:57 03:20:53 03:34:32     00:26:35  
195 B208 TiVo Runing Team Blue 03:34:35
  B208 KRASIŃSKI KAMIL 7.195 00:00:00 00:11:02 00:24:06 00:37:22   00:37:22 03:34:35
  B208 ŁUKASZEWSKI TOMASZ 10 00:37:22 00:49:06 01:01:40 01:14:54 01:27:42 00:50:20  
  B208 HOPPE ANDRZEJ 10 01:27:42 01:37:24 01:47:59 01:59:18 02:10:15 00:42:33  
  B208 KUBIEC JAROSŁAW 5 02:10:15 02:25:36 02:42:12     00:31:57  
  B208 MARCHEL PATRYK 5 02:42:12 02:55:48 03:11:29     00:29:17  
  B208 GAIK BARTOSZ 5 03:11:29 03:22:44 03:34:35     00:23:06  
196 B258 OBI POMARAŃCZOWE HURAGANY 03:34:40
  B258 KITALA DANIELA 7.195 00:00:00 00:11:09 00:24:46 00:38:43   00:38:43 03:34:40
  B258 BIERNACKI PAWEŁ 10 00:38:43 00:49:20 01:00:39 01:12:19 01:24:01 00:45:18  
  B258 MAŁKOWSKI MARCIN 10 01:24:01 01:35:30 01:47:19 01:59:02 02:10:28 00:46:27  
  B258 SZYMAŃSKA ANNA 5 02:10:28 02:23:20 02:36:54     00:26:26  
  B258 MICHAŁOWSKA IWONA 5 02:36:54 02:51:44 03:07:04     00:30:10  
  B258 KADZIKIEWICZ KAMIL 5 03:07:04 03:20:31 03:34:40     00:27:36  
197 A514 OTRYTCZYCY 03:34:42
  A514 OLEK PIOTR 7.195 00:00:00 00:12:00 00:25:58 00:39:45   00:39:45 03:34:42
  A514 KAJDROWICZ GRZEGORZ BALTAZAR 10 00:39:45 00:50:55 01:02:30 01:14:09 01:25:18 00:45:33  
  A514 TYMICKI KRZYSZTOF 10 01:25:18 01:36:19 01:47:16 01:58:15 02:09:00 00:43:42  
  A514 GĄSIOROWSKA-KOWALSKA MAGDALENA 5 02:09:00 02:23:21 02:38:51     00:29:51  
  A514 BARTOSIAK MONIKA 5 02:38:51 02:53:35 03:09:19     00:30:28  
  A514 KOWALSKI RADOSŁAW 5 03:09:19 03:21:43 03:34:42     00:25:23  
198 B245 Compensa AKTYWNI 03:34:45
  B245 GUZOWSKI STANISŁAW 7.195 00:00:00 00:10:05 00:23:07 00:36:36   00:36:36 03:34:45
  B245 BARANOWSKI MAREK 10 00:36:36 00:47:52 01:00:15 01:12:40 01:25:21 00:48:45  
  B245 JĘDRZEJEWSKI KONRAD 10 01:25:21 01:36:10 01:47:32 01:59:14 02:10:34 00:45:13  
  B245 OLEŚKIEWICZ DANUTA 5 02:10:34 02:24:35 02:38:44     00:28:10  
  B245 MISZTALEWSKA IWONA 5 02:38:44 02:53:08 03:08:50     00:30:06  
  B245 MATUSIAK KONRAD 5 03:08:50 03:21:28 03:34:45     00:25:55  
199 B130 eXteam I 03:34:46
  B130 OŁDAKOWSKI MAREK 7.195 00:00:00 00:10:27 00:23:03 00:36:17   00:36:17 03:34:46
  B130 GAWOR TOMASZ 10 00:36:17 00:47:23 00:58:31 01:09:43 01:21:00 00:44:43  
  B130 WARSZAWIK ANTONI 10 01:21:00 01:32:49 01:45:26 01:58:34 02:11:52 00:50:52  
  B130 WARSZAWIK KACPER 5 02:11:52 02:23:35 02:35:37     00:23:45  
  B130 JUREK MONIKA 5 02:35:37 02:50:51 03:06:24     00:30:47  
  B130 PAWŁOWSKI DARIUSZ 5 03:06:24 03:20:26 03:34:46     00:28:22  
200 B294 Hortex Running Team 03:34:52
  B294 KONKA TOMASZ 7.195 00:00:00 00:09:47 00:21:37 00:33:17   00:33:17 03:34:52
  B294 CZAJKOWSKI RAFAŁ 10 00:33:17 00:44:16 00:55:51 01:07:53 01:19:51 00:46:34  
  B294 SZELC MIKOŁAJ 10 01:19:51 01:30:17 01:41:08 01:52:27 02:03:30 00:43:39  
  B294 WAKAROW GRAŻYNA 5 02:03:30 02:21:29 02:40:37     00:37:07  
  B294 MIKOŁAJCZYK MONIKA 5 02:40:37 02:53:53 03:07:43     00:27:06  
  B294 PENDER SEBASTIAN 5 03:07:43 03:21:15 03:34:52     00:27:09  
201 A218 Reebok Run Crew Wilanów IV 03:34:58
  A218 REDKIEWICZ AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:09:58 00:21:21 00:32:45   00:32:45 03:34:58
  A218 BŁACHNIO JAKUB 10 00:32:45 00:43:14 00:54:00 01:04:27 01:15:17 00:42:32  
  A218 KWIATKOWSKA BEATA 10 01:15:17 01:28:55 01:43:00 01:57:08 02:10:58 00:55:41  
  A218 POROWSKA AGNIESZKA 5 02:10:58 02:24:12 02:38:04     00:27:06  
  A218 WALENDZIK JOANNA 5 02:38:04 02:52:30 03:06:31     00:28:27  
  A218 MIZERSKA SYLWIA 5 03:06:31 03:20:30 03:34:58     00:28:27  
202 B238 Soletanche MudRunners 03:34:59
  B238 KURDEL ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:11:11 00:24:01 00:37:18   00:37:18 03:34:59
  B238 ZARYCHTA WACŁAW 10 00:37:18 00:48:37 01:00:28 01:12:15 01:24:00 00:46:42  
  B238 KORAB TOMASZ 10 01:24:00 01:35:00 01:46:31 01:58:13 02:09:34 00:45:34  
  B238 KORDALSKA MARLENA 5 02:09:34 02:24:10 02:41:14     00:31:40  
  B238 BYRAK YAROSLAV 5 02:41:14 02:52:58 03:05:37     00:24:23  
  B238 ANGOWSKI ŁUKASZ 5 03:05:37 03:19:49 03:34:59     00:29:22  
203 C278 Coca- Cola 5 03:35:04
  C278 RACZYNSKA MAŁGORZATA 7.195 00:00:00 00:12:42 00:24:57 00:38:47   00:38:47 03:35:04
  C278 JEDRZEJCZYK LUKASZ 10 00:38:47 00:50:35 01:02:45 01:15:04 01:27:00 00:48:13  
  C278 JARECKI ALEKSANDER 10 01:27:00 01:38:24 01:50:34 02:02:42 02:14:36 00:47:36  
  C278 GLUSMAN MATIAS 5 02:14:36 02:27:45 02:41:36     00:27:00  
  C278 SZUREK TOMASZ 5 02:41:36 02:55:13 03:09:38     00:28:02  
  C278 WĄTRÓBSKI GRZEGORZ 5 03:09:38 03:22:10 03:35:04     00:25:26  
204 A277 Deloitte Adventure Team – Finevare i s-ka 03:35:15
  A277 KORSAK MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:10:29 00:22:33 00:34:56   00:34:56 03:35:15
  A277 KACZMAREK PIOTR 10 00:34:56 00:46:05 00:58:13 01:10:30 01:21:55 00:46:59  
  A277 OKSIĘDZKI TOMASZ 10 01:21:55 01:33:13 01:44:40 01:56:23 02:08:03 00:46:08  
  A277 PALICHLEB MAGDALENA 5 02:08:03 02:25:03 02:44:13     00:36:10  
  A277 MILANOWSKI WOJCIECH 5 02:44:13 02:56:01 03:07:47     00:23:34  
  A277 MOŃSKI KAROL 5 03:07:47 03:20:59 03:35:15     00:27:28  
205 C311 Synerise Sport Team 03:35:34
  C311 LICZNAROWSKI EUGENIUSZ 7.195 00:00:00 00:12:03 00:23:07 00:34:41   00:34:41 03:35:34
  C311 SAMET MACIEJ 10 00:34:41 00:47:06 00:59:40 01:12:36 01:25:23 00:50:42  
  C311 RACHWAŁ MARCIN 10 01:25:23 01:38:10 01:50:47 02:03:27 02:15:49 00:50:26  
  C311 TRĄBIŃSKA JAGODA 5 02:15:49 02:31:03 02:47:36     00:31:47  
  C311 DANILUK MICHAŁ 5 02:47:36 02:59:11 03:11:37     00:24:01  
  C311 LICZNAROWSKI EUGENIUSZ 5 03:11:37 03:23:09 03:35:34     00:23:57  
206 C197 Którędy do baru 03:35:40
  C197 KACPEREK JAREK 7.195 00:00:00 00:11:59 00:23:37 00:37:08   00:37:08 03:35:40
  C197 JĘDRAL SEBASTIAN 10 00:37:08 00:48:44 01:00:40 01:12:59 01:25:12 00:48:04  
  C197 WERESZCZYŃSKI PAWEŁ 10 01:25:12 01:36:54 01:49:16 02:01:56 02:14:00 00:48:48  
  C197 ADAMCZYK BARTEK 5 02:14:00 02:28:33 02:45:40     00:31:40  
  C197 BERK DARIUSZ 5 02:45:40 02:58:29 03:11:20     00:25:40  
  C197 GUŹNICZAK JACEK 5 03:11:20 03:23:21 03:35:40     00:24:20  
207 C151 Drunk Samurai A 03:35:43
  C151 MITSUI YOSUKE 7.195 00:00:00 00:12:41 00:24:10 00:36:57   00:36:57 03:35:43
  C151 ISHIDA NORIHIRO 10 00:36:57 00:47:41 00:58:55 01:10:23 01:21:20 00:44:23  
  C151 MATSUOKA SHIGETOMO 10 01:21:20 01:33:16 01:46:20 02:00:22 02:13:54 00:52:34  
  C151 TAKEUCHI SATOSHI 5 02:13:54 02:26:16 02:38:34     00:24:40  
  C151 MORITA TAKUMI 5 02:38:34 02:52:16 03:07:01     00:28:27  
  C151 MIYAJIMA TAKESHI 5 03:07:01 03:21:14 03:35:43     00:28:42  
208 A607 Sun & Snow Running Team – Śnieżynki 03:35:56
  A607 ZIĘBA MARCIN 7.195 00:00:00 00:08:28 00:18:28 00:28:56   00:28:56 03:35:56
  A607 MAJDAK BARTŁOMIEJ 10 00:28:56 00:40:13 00:52:12 01:04:33 01:16:50 00:47:54  
  A607 JĘDRZEJCZYK AGNIESZKA 10 01:16:50 01:29:14 01:41:53 01:54:40 02:07:32 00:50:42  
  A607 RAFALSKA EMILIA 5 02:07:32 02:22:51 02:39:55     00:32:23  
  A607 AUGUŚCIK MARIUSZ 5 02:39:55 02:54:44 03:10:35     00:30:40  
  A607 KRÓL PIOTR 5 03:10:35 03:23:35 03:35:56     00:25:21  
209 C242 Mars Wrigley Confectionery 03:35:58
  C242 PRZEMĘCKA AGATA 7.195 00:00:00 00:13:38 00:26:22 00:40:47   00:40:47 03:35:58
  C242 SIEMIENIUK DARIUSZ 10 00:40:47 00:51:15 01:02:17 01:13:21 01:24:10 00:43:23  
  C242 KOZŁOWSKI DAWID 10 01:24:10 01:38:12 01:52:16 02:06:03 02:19:04 00:54:54  
  C242 WOJNO PIOTR 5 02:19:04 02:33:06 02:46:53     00:27:49  
  C242 KUFEL KRYSTIAN 5 02:46:53 02:57:54 03:09:19     00:22:26  
  C242 KAZNOWSKI PIOTR 5 03:09:19 03:22:49 03:35:58     00:26:39  
210 B403 PĘDZIWIATRY BV 03:36:11
  B403 MITKOWSKI DANIEL 7.195 00:00:00 00:09:15 00:20:28 00:31:43   00:31:43 03:36:11
  B403 DŻUGAN WITOLD 10 00:31:43 00:42:36 00:54:11 01:06:28 01:18:28 00:46:45  
  B403 KOŁODZIEJCZYK SZYMON 10 01:18:28 01:30:17 01:43:18 01:56:54 02:10:38 00:52:10  
  B403 JUREWICZ-JĘDRZEJOWSKA MARTA 5 02:10:38 02:27:16 02:44:56     00:34:18  
  B403 JAROSZ SŁAWOMIR 5 02:44:56 02:57:12 03:10:46     00:25:50  
  B403 KASKA KRZYSZTOF 5 03:10:46 03:23:06 03:36:11     00:25:25  
211 B176 Alfasigma Polska 2 03:36:12
  B176 GRYGLAS MAGDA 7.195 00:00:00 00:11:35 00:26:05 00:41:09   00:41:09 03:36:12
  B176 DĄBROWSKI ŁUKASZ 10 00:41:09 00:50:56 01:01:07 01:11:44 01:22:14 00:41:05  
  B176 KRAWCZYŃSKI SŁAWOMIR 10 01:22:14 01:34:07 01:46:12 01:58:07 02:09:59 00:47:45  
  B176 SZNYCER MONIKA 5 02:09:59 02:25:58 02:43:27     00:33:28  
  B176 PRYSAK MARCIN 5 02:43:27 02:56:21 03:11:38     00:28:11  
  B176 WOSZCZYNA KAMIL 5 03:11:38 03:23:20 03:36:12     00:24:34  
212 C210 TEFAL KRUPS SPORT CLUB 03:36:15
  C210 NERĆ GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:12:40 00:23:33 00:35:35   00:35:35 03:36:15
  C210 BAŁANDA ŁUKASZ 10 00:35:35 00:46:55 00:58:25 01:09:54 01:20:56 00:45:21  
  C210 FALKOWSKI ŁUKASZ 10 01:20:56 01:32:10 01:44:29 01:56:56 02:08:35 00:47:39  
  C210 MOCAŁA TOMASZ 5 02:08:35 02:23:08 02:39:18     00:30:43  
  C210 GRODZKA MONIKA 5 02:39:18 02:53:44 03:08:26     00:29:08  
  C210 ROSIŃSKA KAROLINA 5 03:08:26 03:21:53 03:36:15     00:27:49  
213 B253 Enel-Sport Runners Team 03:36:15
  B253 GDYŃSKA ANNA 7.195 00:00:00 00:10:50 00:23:43 00:36:35   00:36:35 03:36:15
  B253 KOBUS LIDIA 10 00:36:35 00:49:19 01:03:45 01:18:40 01:32:57 00:56:22  
  B253 PIATKA TOMASZ 10 01:32:57 01:41:51 01:51:22 02:01:04 02:10:47 00:37:50  
  B253 GWADERA KATARZYNA 5 02:10:47 02:25:34 02:41:03     00:30:16  
  B253 ZAWADZKA MAŁGORZATA 5 02:41:03 02:55:42 03:10:39     00:29:36  
  B253 DYGUT FILIP 5 03:10:39 03:22:36 03:36:15     00:25:36  
214 A153 NIELSEN POLSKA VI 03:36:17
  A153 MYSTKOWSKA MARTA 7.195 00:00:00 00:11:28 00:24:49 00:37:54   00:37:54 03:36:17
  A153 RYŻKOWSKI MARIUSZ 10 00:37:54 00:49:35 01:01:42 01:13:54 01:25:39 00:47:45  
  A153 MARCZAK PAWEŁ 10 01:25:39 01:37:37 01:50:00 02:02:21 02:14:20 00:48:41  
  A153 RUDAŚ BOŻENA 5 02:14:20 02:31:38 02:50:18     00:35:58  
  A153 GRACZYK MARCIN 5 02:50:18 03:02:35 03:14:58     00:24:40  
  A153 WALERZAK MICHAŁ 5 03:14:58 03:25:43 03:36:17     00:21:19  
215 A142 Lowcy z plemienia Wayuu 03:36:18
  A142 KRAWCZYK TOMASZ 7.195 00:00:00 00:09:25 00:20:13 00:31:17   00:31:17 03:36:18
  A142 LOVE PETER 10 00:31:17 00:40:37 00:50:35 01:00:29 01:10:26 00:39:09  
  A142 GROCHOWSKA MAGDALENA 10 01:10:26 01:26:22 01:43:44 02:01:43 02:19:25 01:08:59  
  A142 LOVE EWELINA 5 02:19:25 02:31:55 02:44:30     00:25:05  
  A142 JUGO ŁUKASZ 5 02:44:30 02:55:57 03:07:59     00:23:29  
  A142 DRZEWIECKI ROBERT 5 03:07:59 03:21:32 03:36:18     00:28:19  
216 A161 Videojet Running Team 03:36:20
  A161 PALUCH ANNA 7.195 00:00:00 00:11:06 00:24:04 00:37:09   00:37:09 03:36:20
  A161 GRZESIK MARCIN 10 00:37:09 00:48:27 01:00:08 01:11:58 01:23:35 00:46:26  
  A161 KALITA DARIUSZ 10 01:23:35 01:37:01 01:50:45 02:04:48 02:18:17 00:54:42  
  A161 TAŁAŁAJ KATARZYNA 5 02:18:17 02:31:49 02:45:58     00:27:41  
  A161 KULCZYCKI ZBIGNIEW 5 02:45:58 02:58:05 03:10:17     00:24:19  
  A161 WITCZAK MARIUSZ 5 03:10:17 03:23:17 03:36:20     00:26:03  
217 A110 KB Wyszków I 03:36:26
  A110 KRUSZEWSKA ANETA 7.195 00:00:00 00:11:10 00:24:46 00:38:18   00:38:18 03:36:26
  A110 KACZMARCZYK MATEUSZ 10 00:38:18 00:49:09 01:00:13 01:11:16 01:22:06 00:43:48  
  A110 KALISZ KAROLINA 10 01:22:06 01:35:20 01:49:13 02:03:09 02:17:12 00:55:06  
  A110 SIEŃKOWSKA NATALIA 5 02:17:12 02:30:31 02:44:34     00:27:22  
  A110 WSZOŁA KATARZYNA 5 02:44:34 02:57:58 03:11:28     00:26:54  
  A110 SOBCZAK JUSTYNA 5 03:11:28 03:23:21 03:36:26     00:24:58  
218 C248 The Chubbers 03:36:27
  C248 SZOSTEK ROBERT 7.195 00:00:00 00:13:08 00:25:04 00:37:53   00:37:53 03:36:27
  C248 PIOTROWSKI BARTOSZ 10 00:37:53 00:49:05 01:01:16 01:13:25 01:24:59 00:47:06  
  C248 RYNKIEWICZ TOMASZ 10 01:24:59 01:33:58 01:43:24 01:52:52 02:02:17 00:37:18  
  C248 MILCARZ KINGA 5 02:02:17 02:16:44 02:33:50     00:31:33  
  C248 RYDZEWSKA SYLWIA 5 02:33:50 02:49:44 03:06:16     00:32:26  
  C248 IZDEBSKA KAROLINA 5 03:06:16 03:21:05 03:36:27     00:30:11  
219 A272 Damn Demant 03:36:30
  A272 STANKOWSKI PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:10:29 00:23:06 00:35:21   00:35:21 03:36:30
  A272 MAJCZAK MIROSŁAW 10 00:35:21 00:47:07 00:59:17 01:11:27 01:23:08 00:47:47  
  A272 OLSZAŃSKI PIOTR 10 01:23:08 01:36:18 01:49:30 02:02:47 02:15:09 00:52:01  
  A272 JANKOWSKI MICHAŁ 5 02:15:09 02:26:58 02:39:28     00:24:19  
  A272 PIELA AGNIESZKA 5 02:39:28 02:54:37 03:08:13     00:28:45  
  A272 KAMOCKI MAREK 5 03:08:13 03:22:00 03:36:30     00:28:17  
220 C285 MASTERCARD 03:36:31
  C285 WORKOWSKI MARCIN 7.195 00:00:00 00:13:29 00:26:10 00:39:45   00:39:45 03:36:31
  C285 SOBALA KRZYSZTOF 10 00:39:45 00:50:41 01:02:02 01:13:51 01:25:27 00:45:42  
  C285 KLIMKOWICZ MARCIN 10 01:25:27 01:36:32 01:48:01 01:59:30 02:10:36 00:45:09  
  C285 ROSŁAN MAREK 5 02:10:36 02:22:07 02:34:02     00:23:26  
  C285 KUNDYS EWELINA 5 02:34:02 02:50:42 03:08:42     00:34:40  
  C285 LEŚNIEWSKI MACIEJ 5 03:08:42 03:21:56 03:36:31     00:27:49  
221 B151 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 1 03:36:37
  B151 FLORCZAK JAROSŁAW 7.195 00:00:00 00:11:28 00:24:44 00:37:58   00:37:58 03:36:37
  B151 PERCZYŃSKI JERZY 10 00:37:58 00:48:24 00:58:32 01:08:50 01:19:06 00:41:08  
  B151 WACHŁACZENKO MICHAŁ 10 01:19:06 01:31:12 01:43:37 01:56:16 02:08:48 00:49:42  
  B151 GRAMEK WIOLETTA 5 02:08:48 02:22:48 02:37:45     00:28:57  
  B151 PIOTROWSKA ELŻBIETA 5 02:37:45 02:51:40 03:06:44     00:28:59  
  B151 MALCZEWSKA MAGDALENA 5 03:06:44 03:21:04 03:36:37     00:29:53  
222 B136 UNILOGO RUNNING TEAM III 03:36:44
  B136 MURAWSKI SYLWESTER 7.195 00:00:00 00:11:24 00:26:48 00:42:32   00:42:32 03:36:44
  B136 GÓRECKI PIOTREK 10 00:42:32 00:54:36 01:07:21 01:19:57 01:31:50 00:49:18  
  B136 KARCZEWSKA MARTA 10 01:31:50 01:43:46 01:56:41 02:10:06 02:23:29 00:51:39  
  B136 SIELICKI KRZYSZTOF 5 02:23:29 02:35:28 02:47:41     00:24:12  
  B136 SOŁGAN PRZEMEK 5 02:47:41 02:58:41 03:10:58     00:23:17  
  B136 BOROWIK WIKTOR 5 03:10:58 03:24:00 03:36:44     00:25:46  
223 C269 Nationale-Nederlanden Running Team II 03:36:47
  C269 DUKAŁA ARKADIUSZ 7.195 00:00:00 00:13:01 00:25:04 00:39:00   00:39:00 03:36:47
  C269 CABAJ PAWEŁ 10 00:39:00 00:49:51 01:01:14 01:12:51 01:24:28 00:45:28  
  C269 NASIEROWSKI JAKUB 10 01:24:28 01:37:11 01:50:13 02:03:17 02:16:06 00:51:38  
  C269 ODROWĄŻ-PETRYKOWSKA MARIA 5 02:16:06 02:29:37 02:44:38     00:28:32  
  C269 CPX HIEU 5 02:44:38 02:58:01 03:11:24     00:26:46  
  C269 WOJCIECHOWSKA JOANNA 5 03:11:24 03:23:47 03:36:47     00:25:23  
224 C255 MSD Running Club Polska 03:36:54
  C255 BURNATOWSKI MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:11:58 00:22:48 00:35:01   00:35:01 03:36:54
  C255 ZYGMAŃSKA JOANNA 10 00:35:01 00:47:34 01:00:14 01:12:57 01:25:40 00:50:39  
  C255 BERNAŚ ARKADIUSZ 10 01:25:40 01:36:47 01:48:11 02:00:33 02:12:16 00:46:36  
  C255 WILCZYŃSKA KINGA 5 02:12:16 02:30:07 02:50:43     00:38:27  
  C255 MIEDZIŃSKI PIOTR 5 02:50:43 03:02:20 03:13:56     00:23:13  
  C255 BERŁOWSKI ADAM 5 03:13:56 03:25:21 03:36:54     00:22:58  
225 C206 Altkom Software & Consulting 1 03:37:10
  C206 KRZYŻANOWSKA ALEKSANDRA 7.195 00:00:00 00:14:38 00:28:15 00:43:18   00:43:18 03:37:10
  C206 DOBROWOLSKI PIOTR 10 00:43:18 00:54:47 01:07:13 01:20:16 01:32:52 00:49:34  
  C206 MAZUR PIOTR 10 01:32:52 01:43:57 01:55:07 02:06:10 02:17:16 00:44:24  
  C206 SZKUP ALEKSANDRA 5 02:17:16 02:31:02 02:45:09     00:27:53  
  C206 RZEPKA PAWEŁ 5 02:45:09 02:58:30 03:12:34     00:27:25  
  C206 ŁATA MATEUSZ 5 03:12:34 03:24:27 03:37:10     00:24:36  
226 B191 #NAZWA? 03:37:11
  B191 ZARYCKA JULIA 7.195 00:00:00 00:11:09 00:24:27 00:37:35   00:37:35 03:37:11
  B191 ŚWIĄTEK JAROSŁAW 10 00:37:35 00:47:58 00:59:02 01:10:35 01:22:12 00:44:37  
  B191 CHOVANIEC MILAN 10 01:22:12 01:34:04 01:47:01 02:00:23 02:13:38 00:51:26  
  B191 PROKOPOVA RENATA 5 02:13:38 02:26:11 02:40:04     00:26:26  
  B191 SZULKOWSKI MICHAŁ 5 02:40:04 02:56:07 03:11:25     00:31:21  
  B191 LEWKOWICZ MACIEJ 5 03:11:25 03:23:39 03:37:11     00:25:46  
227 C407 EcoVadis 03:37:11
  C407 LAM CHAO 7.195 00:00:00 00:11:46 00:22:46 00:35:11   00:35:11 03:37:11
  C407 LOESCHE CARMEN 10 00:35:11 00:46:54 00:58:55 01:10:58 01:23:03 00:47:52  
  C407 WALCH SOPHIE 10 01:23:03 01:37:21 01:51:43 02:06:07 02:20:35 00:57:32  
  C407 OPARA GRZEGORZ 5 02:20:35 02:33:42 02:47:46     00:27:11  
  C407 GUZMAN – CONTRERAS VLADIMIR 5 02:47:46 03:00:02 03:12:54     00:25:08  
  C407 ROGALA PRZEMYSŁAW 5 03:12:54 03:24:51 03:37:11     00:24:17  
228 A104 KB WYSZKÓW V 03:37:13
  A104 GAJDA MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:09:58 00:21:38 00:33:05   00:33:05 03:37:13
  A104 WOJNO TOMASZ 10 00:33:05 00:44:51 00:57:09 01:09:18 01:21:07 00:48:02  
  A104 SKRZYPCZAK ALEKSANDER 10 01:21:07 01:32:59 01:45:30 01:58:13 02:10:38 00:49:31  
  A104 CIACH KLAUDIA 5 02:10:38 02:26:31 02:43:55     00:33:17  
  A104 ANDRZEJEWSKI KAMIL 5 02:43:55 02:57:18 03:10:43     00:26:48  
  A104 WOJNO MONIKA 5 03:10:43 03:23:55 03:37:13     00:26:30  
229 C117 Kuryłowicz & Associates 2 03:37:17
  C117 KRAUZE ALEKSANDER 7.195 00:00:00 00:12:51 00:24:44 00:37:54   00:37:54 03:37:17
  C117 SUŁEK MARIUSZ 10 00:37:54 00:49:11 01:00:35 01:12:28 01:23:59 00:46:05  
  C117 ŻUK EWELINA 10 01:23:59 01:36:34 01:49:51 02:03:27 02:16:56 00:52:57  
  C117 STABRYŁA RAFAŁ 5 02:16:56 02:28:27 02:41:55     00:24:59  
  C117 GROCHOWSKA AGATA 5 02:41:55 02:55:51 03:10:36     00:28:41  
  C117 OSTROWSKI MARCIN 5 03:10:36 03:23:53 03:37:17     00:26:41  
230 A304 UniqaRunners1 03:37:22
  A304 KRÓL KAROLINA 7.195 00:00:00 00:10:57 00:24:17 00:37:45   00:37:45 03:37:22
  A304 BORWIN JAN 10 00:37:45 00:48:17 00:59:13 01:10:17 01:20:51 00:43:06  
  A304 JĘDRZEJCZAK ŁUKASZ 10 01:20:51 01:33:29 01:46:47 02:00:32 02:13:37 00:52:46  
  A304 MATUSIEWICZ JAROSŁAW 5 02:13:37 02:26:34 02:39:29     00:25:52  
  A304 GAJDEK MIROSŁAW 5 02:39:29 02:54:36 03:10:40     00:31:11  
  A304 MIROWSKI PAWEŁ 5 03:10:40 03:23:58 03:37:22     00:26:42  
231 B318 EY 03:37:29
  B318 PALISZEWSKI MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:08:50 00:19:42 00:30:56   00:30:56 03:37:29
  B318 BARAŃSKI PIOTR 10 00:30:56 00:41:23 00:52:33 01:04:00 01:15:25 00:44:29  
  B318 FIJAŁKOWSKI ADAM 10 01:15:25 01:26:19 01:37:36 01:49:00 02:00:18 00:44:53  
  B318 PROKOPOWICZ ALEKSANDER 5 02:00:18 02:13:22 02:29:27     00:29:09  
  B318 GIERADA MACIEJ 5 02:29:27 02:44:11 03:00:00     00:30:33  
  B318 OPARA SABINA 5 03:00:00 03:17:28 03:37:29     00:37:29  
232 B302 UL International Polska 03:37:29
  B302 SAJ JAKUB 7.195 00:00:00 00:08:56 00:19:48 00:31:17   00:31:17 03:37:29
  B302 STRZYŻEWSKI PAWEŁ 10 00:31:17 00:43:30 00:56:06 01:08:46 01:21:08 00:49:51  
  B302 CIUBA PAWEŁ 10 01:21:08 01:33:23 01:45:22 01:57:11 02:09:03 00:47:55  
  B302 MALISZEWSKI BOGDAN 5 02:09:03 02:22:33 02:36:09     00:27:06  
  B302 STANKIEWICZ DARIA 5 02:36:09 02:50:25 03:06:14     00:30:05  
  B302 WIĘCŁAWSKA KATARZYNA 5 03:06:14 03:21:22 03:37:29     00:31:15  
233 C268 Drużyna TVN 03:37:30
  C268 JAREMEK PIOTR 7.195 00:00:00 00:12:48 00:24:43 00:37:35   00:37:35 03:37:30
  C268 GALEWSKI JACEK 10 00:37:35 00:48:52 01:00:31 01:12:03 01:23:23 00:45:48  
  C268 CHROBOT RADOSŁAW 10 01:23:23 01:35:37 01:48:11 02:00:41 02:13:05 00:49:42  
  C268 WRZOSEK DARIUSZ 5 02:13:05 02:28:16 02:43:39     00:30:34  
  C268 KUCHARSKA MELANIA 5 02:43:39 02:57:57 03:12:50     00:29:11  
  C268 RYŁO PATRYCJA 5 03:12:50 03:25:08 03:37:30     00:24:40  
234 C293 P&G Running Club 03:37:34
  C293 CHOJNOWSKA MONIKA 7.195 00:00:00 00:13:03 00:25:01 00:38:39   00:38:39 03:37:34
  C293 HUSE GERALDINE 10 00:38:39 00:51:01 01:04:01 01:17:16 01:30:20 00:51:41  
  C293 DŁUGOKĘCKI MATEUSZ 10 01:30:20 01:44:05 01:58:25 02:12:39 02:25:59 00:55:39  
  C293 DRZEWOWSKI PIOTR 5 02:25:59 02:36:56 02:49:13     00:23:14  
  C293 CZARNECKA KATARZYNA 5 02:49:13 03:00:43 03:12:55     00:23:42  
  C293 TARNOWSKI PIOTR 5 03:12:55 03:25:19 03:37:34     00:24:39  
235 A259 Sales&More Running Team I 03:37:38
  A259 CZUBA TOBIASZ 7.195 00:00:00 00:12:55 00:27:45 00:42:22   00:42:22 03:37:38
  A259 TYSZKO WIOLETTA 10 00:42:22 00:53:42 01:05:32 01:17:16 01:29:00 00:46:38  
  A259 GRZEŚKOWIAK KAMIL 10 01:29:00 01:41:23 01:54:04 02:07:16 02:20:42 00:51:42  
  A259 SCHOENEICH GRZEGORZ 5 02:20:42 02:33:15 02:46:42     00:26:00  
  A259 RYPINA MARIUSZ 5 02:46:42 02:58:47 03:11:09     00:24:27  
  A259 SUCHARSKA-CZAPSKA IZABELLA 5 03:11:09 03:24:05 03:37:38     00:26:29  
236 A247 Polidea 03:37:40
  A247 LASKOWSKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:11:06 00:23:58 00:37:01   00:37:01 03:37:40
  A247 ANDRIAN SŁAWOMIR 10 00:37:01 00:47:43 00:58:29 01:09:33 01:20:32 00:43:31  
  A247 POTIUK JAREK 10 01:20:32 01:33:16 01:47:21 02:01:12 02:15:01 00:54:29  
  A247 MIZERA MICHAŁ 5 02:15:01 02:27:26 02:40:14     00:25:13  
  A247 KUCHARCZYK KATARZYNA 5 02:40:14 02:55:19 03:11:33     00:31:19  
  A247 KAPUSTA GRZEGORZ 5 03:11:33 03:24:43 03:37:40     00:26:07  
237 B289 Johnson&Johnson Team2 03:37:54
  B289 MANIECKI GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:12:39 00:27:47 00:42:54   00:42:54 03:37:54
  B289 PERZYŃSKI FILIP 10 00:42:54 00:53:09 01:04:08 01:15:05 01:25:58 00:43:04  
  B289 KOMOROWSKI MARCIN 10 01:25:58 01:37:22 01:49:01 02:00:41 02:12:04 00:46:06  
  B289 CENDROWSKA KATARZYNA 5 02:12:04 02:28:36 02:46:08     00:34:04  
  B289 ANTOWSZEWSKI TOMASZ 5 02:46:08 02:58:10 03:11:25     00:25:17  
  B289 WOŹNIAK MARCIN 5 03:11:25 03:24:39 03:37:54     00:26:29  
238 A289 Grupa Biegowa Um W-wa 2 03:37:59
  A289 PIOTROWSKI JAN 7.195 00:00:00 00:13:26 00:26:46 00:39:53   00:39:53 03:37:59
  A289 KOSTRZEWA MICHAŁ 10 00:39:53 00:50:35 01:01:53 01:12:43 01:23:33 00:43:40  
  A289 URBAN MARIUSZ 10 01:23:33 01:35:34 01:48:00 02:00:49 02:13:36 00:50:03  
  A289 SUROWIAK DANUTA 5 02:13:36 02:27:37 02:41:27     00:27:51  
  A289 BANASIK KATARZYNA 5 02:41:27 02:55:28 03:09:46     00:28:19  
  A289 LIBERA PAWEŁ 5 03:09:46 03:23:26 03:37:59     00:28:13  
239 B220 Optima Cardio 2 03:38:01
  B220 WESOŁOWSKI DAMIAN 7.195 00:00:00 00:09:49 00:22:29 00:35:33   00:35:33 03:38:01
  B220 CHRUŚCIK TOMASZ 10 00:35:33 00:46:59 00:59:07 01:11:47 01:24:32 00:48:59  
  B220 KIELISZEK PAWEŁ 10 01:24:32 01:37:24 01:50:49 02:05:44 02:20:03 00:55:31  
  B220 TEPEREK MILENA 5 02:20:03 02:33:23 02:47:10     00:27:07  
  B220 DĄBROWSKI MARIUSZ 5 02:47:10 02:59:45 03:12:13     00:25:03  
  B220 KUBICKI DARIUSZ 5 03:12:13 03:24:37 03:38:01     00:25:48  
240 C191 Directpl 03:38:02
  C191 NAZARCZUK MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:12:47 00:24:33 00:37:51   00:37:51 03:38:02
  C191 GRZYMAŁA GRZEGORZ 10 00:37:51 00:48:34 00:59:38 01:10:56 01:21:58 00:44:07  
  C191 GREGORY GLEN 10 01:21:58 01:34:37 01:48:49 02:03:57 02:19:25 00:57:27  
  C191 WALCZAK JOANNA 5 02:19:25 02:33:25 02:48:41     00:29:16  
  C191 PRESSELLO ANGELO 5 02:48:41 03:01:19 03:14:22     00:25:41  
  C191 MATUSIAK JAKUB 5 03:14:22 03:26:05 03:38:02     00:23:40  
241 C605 EcoVadis 03:38:04
  C605 WUJCZYK PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:10:42 00:20:26 00:31:12   00:31:12 03:38:04
  C605 KOZIOŁ MICHAŁ 10 00:31:12 00:42:37 00:55:12 01:08:06 01:20:45 00:49:33  
  C605 PAŚNIKOWSKI MARCIN 10 01:20:45 01:32:22 01:45:40 01:59:59 02:13:55 00:53:10  
  C605 KOTLARZ SYLWIA 5 02:13:55 02:26:47 02:40:50     00:26:55  
  C605 WOJCIECHOWSKA MARTYNA 5 02:40:50 02:53:05 03:06:18     00:25:28  
  C605 KRISHNAN PREM 5 03:06:18 03:20:50 03:38:04     00:31:46  
242 B326 GO Siemens! 03:38:16
  B326 KOSTECKA MARLENA 7.195 00:00:00 00:10:50 00:23:52 00:37:05   00:37:05 03:38:16
  B326 FRANK ADAM 10 00:37:05 00:47:28 00:59:09 01:11:22 01:23:39 00:46:34  
  B326 ŁUKASIAK ANDRZEJ 10 01:23:39 01:35:53 01:48:46 02:02:15 02:14:44 00:51:05  
  B326 BUCHOWIECKA ANNA 5 02:14:44 02:29:12 02:45:36     00:30:52  
  B326 PRUSZCZAK BARTŁOMIEJ 5 02:45:36 02:58:06 03:11:20     00:25:44  
  B326 OSIAK MONIKA 5 03:11:20 03:24:32 03:38:16     00:26:56  
243 A207 www.oaza-swanna.info 03:38:20
  A207 BARCZYK BARTEK 7.195 00:00:00 00:11:15 00:23:42 00:36:17   00:36:17 03:38:20
  A207 GRĄDZIK MARCIN 10 00:36:17 00:47:06 00:58:16 01:09:39 01:20:53 00:44:36  
  A207 OSIAK PRZEMEK 10 01:20:53 01:33:22 01:46:18 01:59:42 02:18:24 00:57:31  
  A207 ZASTOCKI PAWEŁ 5 02:18:24 02:31:36 02:46:15     00:27:51  
  A207 PAWŁOWSKI PRZEMEK 5 02:46:15 02:59:13 03:15:09     00:28:54  
  A207 GAWARSKI MATEUSZ 5 03:15:09 03:26:13 03:38:20     00:23:11  
244 A603 Wataha z Rzeczycy 03:38:22
  A603 ŚWIĄTEK KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:12:31 00:26:35 00:40:11   00:40:11 03:38:22
  A603 KULIGOWSKI JAROSŁAW 10 00:40:11 00:51:43 01:03:36 01:15:44 01:27:36 00:47:25  
  A603 SOCHA ANDRZEJ 10 01:27:36 01:38:14 01:48:50 01:59:26 02:09:35 00:41:59  
  A603 WARPAS JUSTYNA 5 02:09:35 02:24:44 02:40:07     00:30:32  
  A603 ŻUK- ŚWIĄTEK BARBARA 5 02:40:07 02:54:40 03:08:50     00:28:43  
  A603 WARPAS PAWEŁ 5 03:08:50 03:22:52 03:38:22     00:29:32  
245 C190 NAWATAHA 03:38:30
  C190 CZECH MARIUSZ 7.195 00:00:00 00:13:14 00:25:46 00:39:40   00:39:40 03:38:30
  C190 TĘDZIAGOLSKI TOMASZ 10 00:39:40 00:49:30 00:59:29 01:09:26 01:19:17 00:39:37  
  C190 MARKOWSKI ILIA 10 01:19:17 01:31:24 01:44:16 01:57:38 02:10:30 00:51:13  
  C190 DOMAGAŁA BEATA 5 02:10:30 02:23:16 02:35:44     00:25:14  
  C190 OSMULSKA-KIESIO BEATA 5 02:35:44 02:51:22 03:08:23     00:32:39  
  C190 DEMBIŃSKA KAMILA 5 03:08:23 03:22:42 03:38:30     00:30:07  
246 C138 Hufiec Warszawa-Ochota 03:38:31
  C138 SZUBA RADEK 7.195 00:00:00 00:12:41 00:24:13 00:37:10   00:37:10 03:38:31
  C138 CHLEBICKI ANDRZEJ 10 00:37:10 00:48:28 01:00:33 01:12:46 01:24:43 00:47:33  
  C138 GRUZA GRZEGORZ 10 01:24:43 01:35:40 01:47:08 02:01:46 02:19:16 00:54:33  
  C138 CZERNECKA BARBARA 5 02:19:16 02:31:52 02:45:41     00:26:25  
  C138 SZCZEPANIAK KRZYSZTOF 5 02:45:41 02:59:50 03:14:54     00:29:13  
  C138 WIDŁAK KRZYSZTOF 5 03:14:54 03:26:27 03:38:31     00:23:37  
247 B227 Rockwell Automation 03:38:34
  B227 KONDRATOWICZ SEBASTIAN 7.195 00:00:00 00:08:53 00:19:43 00:30:41   00:30:41 03:38:34
  B227 MATECKI JAKUB 10 00:30:41 00:41:55 00:54:49 01:08:18 01:22:08 00:51:27  
  B227 GUMKOWSKI JAKUB 10 01:22:08 01:35:03 01:49:43 02:06:39 02:23:03 01:00:55  
  B227 DZIADUCH ROMAN 5 02:23:03 02:34:15 02:45:53     00:22:50  
  B227 PYC JAROSŁAW 5 02:45:53 02:59:16 03:12:22     00:26:29  
  B227 STAWICKI GRZEGORZ 5 03:12:22 03:25:01 03:38:34     00:26:12  
248 C205 Altkom Software & Consulting 3 03:38:36
  C205 SKOWERSKI KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:14:06 00:27:17 00:41:23   00:41:23 03:38:36
  C205 DUDZIN KAROL 10 00:41:23 00:54:13 01:07:52 01:21:51 01:35:58 00:54:35  
  C205 ŁATA MATEUSZ 10 01:35:58 01:47:17 01:58:47 02:10:35 02:22:37 00:46:39  
  C205 DOBROWOLSKI PIOTR 5 02:22:37 02:35:54 02:49:31     00:26:54  
  C205 MAZUR PIOTR 5 02:49:31 03:00:33 03:11:44     00:22:13  
  C205 HAWRUS MACIEJ 5 03:11:44 03:24:48 03:38:36     00:26:52  
249 A181 KUKE BeeGeeS 03:38:40
  A181 MACIASZEK PIOTR 7.195 00:00:00 00:13:48 00:30:06 00:46:09   00:46:09 03:38:40
  A181 GRZYBOWSKI ADAM 10 00:46:09 00:57:31 01:09:28 01:21:31 01:33:28 00:47:19  
  A181 KWIATKOWSKI MACIEJ 10 01:33:28 01:44:43 01:56:21 02:08:05 02:20:00 00:46:32  
  A181 ZYCHOWICZ KINGA 5 02:20:00 02:32:40 02:45:56     00:25:56  
  A181 WIĘCKOWSKA ANDŻELIKA 5 02:45:56 02:59:43 03:14:10     00:28:14  
  A181 KACZYŃSKA JOANNA 5 03:14:10 03:26:49 03:38:40     00:24:30  
250 C260 Kinder+Sport by Agnieszka 03:38:41
  C260 SKABA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:13:01 00:25:51 00:40:00   00:40:00 03:38:41
  C260 GWADERA ARKADIUSZ 10 00:40:00 00:50:48 01:02:32 01:14:17 01:25:44 00:45:44  
  C260 ATAMANENKO DANYLO 10 01:25:44 01:37:15 01:49:47 02:02:32 02:15:12 00:49:28  
  C260 NOREMBERG MATEUSZ 5 02:15:12 02:28:49 02:43:42     00:28:30  
  C260 URBAŃSKA MARTYNA 5 02:43:42 02:57:13 03:10:52     00:27:10  
  C260 GAJEWSKI BERNARD 5 03:10:52 03:24:33 03:38:41     00:27:49  
251 C281 Coca- Cola 2 03:38:41
  C281 SZTOBRYN MAREK 7.195 00:00:00 00:12:21 00:23:30 00:35:46   00:35:46 03:38:41
  C281 KRAWCZYK JULIUSZ 10 00:35:46 00:48:25 01:00:41 01:12:49 01:24:48 00:49:02  
  C281 KUKAWSKA JOANNA 10 01:24:48 01:37:59 01:51:36 02:05:44 02:19:49 00:55:01  
  C281 JAROSZEK MAREK 5 02:19:49 02:33:07 02:47:08     00:27:19  
  C281 ROMASZKO PAWEŁ 5 02:47:08 03:00:43 03:14:51     00:27:43  
  C281 METELSKI DOMINIK 5 03:14:51 03:26:14 03:38:41     00:23:50  
252 C263 Kinder+Sport by Tomasz 03:38:42
  C263 SIEDLECKI TOMASZ 7.195 00:00:00 00:14:42 00:27:59 00:43:05   00:43:05 03:38:42
  C263 FELLER ARKADIUSZ 10 00:43:05 00:54:52 01:07:07 01:19:39 01:32:16 00:49:11  
  C263 CHMIELEWSKI MICHAŁ 10 01:32:16 01:44:10 01:56:26 02:08:54 02:21:01 00:48:45  
  C263 MROWIŃSKA AGNIESZKA 5 02:21:01 02:33:32 02:46:02     00:25:01  
  C263 GHIGNONE ALESSANDRO 5 02:46:02 02:57:18 03:08:41     00:22:39  
  C263 WOJCIESKA EWELINA 5 03:08:41 03:23:29 03:38:42     00:30:01  
253 C213 PwC Running Team III 03:38:42
  C213 SARANDA MACIEJ 7.195 00:00:00 00:11:55 00:24:40 00:38:53   00:38:53 03:38:42
  C213 PYŻANOWSKI MARIUSZ 10 00:38:53 00:49:49 01:01:22 01:13:06 01:24:36 00:45:43  
  C213 CZERNIEWSKI MAREK 10 01:24:36 01:35:41 01:47:07 01:58:56 02:10:34 00:45:58  
  C213 GABORSKI MATEUSZ 5 02:10:34 02:23:15 02:40:27     00:29:53  
  C213 SHPATAKOVA GANNA 5 02:40:27 02:55:32 03:11:22     00:30:55  
  C213 BARAŚKIEWICZ DAGMARA 5 03:11:22 03:25:02 03:38:42     00:27:20  
254 C262 Kinder+Sport by Klaudiusz 03:38:51
  C262 URBAŃSKI KLAUDIUSZ 7.195 00:00:00 00:10:06 00:19:32 00:30:15   00:30:15 03:38:51
  C262 BALCER MARIUSZ 10 00:30:15 00:42:28 00:54:51 01:07:09 01:19:06 00:48:51  
  C262 SZEWCZYK LESZEK 10 01:19:06 01:30:57 01:43:40 01:56:40 02:09:13 00:50:07  
  C262 HALASTRA-KAMIONEK JOANNA 5 02:09:13 02:24:04 02:39:44     00:30:31  
  C262 WIĘCŁAW AGNIESZKA 5 02:39:44 02:54:32 03:09:56     00:30:12  
  C262 WIĘCŁAW CEZARY 5 03:09:56 03:24:34 03:38:51     00:28:55  
255 C290 Kontoor – Team 1 03:38:59
  C290 MATUSIAK BŁAŻEJ 7.195 00:00:00 00:14:57 00:28:29 00:46:26   00:46:26 03:38:59
  C290 MYSZKOWSKI PAWEŁ 10 00:46:26 00:57:16 01:08:19 01:19:26 01:30:30 00:44:04  
  C290 SZYCHOWSKI DARIUSZ 10 01:30:30 01:41:30 01:53:30 02:05:43 02:17:31 00:47:01  
  C290 ORPEL AGNIESZKA 5 02:17:31 02:30:53 02:45:00     00:27:29  
  C290 NOWOSADKO PIOTR 5 02:45:00 02:58:21 03:11:52     00:26:52  
  C290 ANTOLAK SEBASTIAN 5 03:11:52 03:25:38 03:38:59     00:27:07  
256 C109 T-Mobile Magenta Heroes 03:39:03
  C109 TROJANOWSKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:12:48 00:23:48 00:35:26   00:35:26 03:39:03
  C109 PAGAS RAFAŁ 10 00:35:26 00:45:55 00:57:18 01:09:04 01:21:00 00:45:34  
  C109 KUŹNIARSKI PAWEŁ 10 01:21:00 01:32:03 01:44:05 01:56:36 02:09:02 00:48:02  
  C109 ORZĘCKA ANETA 5 02:09:02 02:23:19 02:38:04     00:29:02  
  C109 PATEJ EWA 5 02:38:04 02:55:36 03:14:48     00:36:44  
  C109 KRAWIEC MARLENA 5 03:14:48 03:26:44 03:39:03     00:24:15  
257 B115 HALLS 6 03:39:03
  B115 SIUTA PATRYK 7.195 00:00:00 00:12:55 00:27:59 00:42:59   00:42:59 03:39:03
  B115 MOLENDA KAROL 10 00:42:59 00:56:14 01:10:34 01:25:35 01:40:03 00:57:04  
  B115 KRUSZEWSKI MACIEJ 10 01:40:03 01:50:59 02:03:07 02:15:04 02:26:45 00:46:42  
  B115 BOŁKA MAŁGORZATA 5 02:26:45 02:40:05 02:53:27     00:26:42  
  B115 ZYSK JOANNA 5 02:53:27 03:04:25 03:15:49     00:22:22  
  B115 PACIOREK RAFAŁ 5 03:15:49 03:27:05 03:39:03     00:23:14  
258 A248 KMD Running Team II 03:39:04
  A248 NAZARUK BARTOSZ 7.195 00:00:00 00:11:07 00:24:51 00:38:19   00:38:19 03:39:04
  A248 SAWUKAJTYS PAWEŁ 10 00:38:19 00:49:21 01:00:58 01:12:41 01:24:20 00:46:01  
  A248 KRÓL PIOTR 10 01:24:20 01:37:22 01:50:50 02:04:19 02:17:43 00:53:23  
  A248 BUGAJSKI MIESZKO 5 02:17:43 02:32:33 02:49:27     00:31:44  
  A248 PIELA BORYS 5 02:49:27 03:01:23 03:12:50     00:23:23  
  A248 KIWERSKI BARTOSZ 5 03:12:50 03:25:34 03:39:04     00:26:14  
259 B312 Drużyna TVN 03:39:13
  B312 BAGIŃSKI ARKADIUSZ 7.195 00:00:00 00:10:01 00:21:38 00:33:14   00:33:14 03:39:13
  B312 SZARSZANIEWICZ JAKUB 10 00:33:14 00:46:29 01:00:27 01:14:59 01:29:53 00:56:39  
  B312 SZYSZKA ŁUKASZ 10 01:29:53 01:39:40 01:49:43 01:59:34 02:09:29 00:39:36  
  B312 HOLWEK ADAM 5 02:09:29 02:25:33 02:44:08     00:34:39  
  B312 PACZKA MONIKA 5 02:44:08 02:58:57 03:15:56     00:31:48  
  B312 ŚMIETAŁO DAWID 5 03:15:56 03:27:25 03:39:13     00:23:17  
260 B228 CSIOZ 03:39:14
  B228 GORA ANNA 7.195 00:00:00 00:11:57 00:25:19 00:38:09   00:38:09 03:39:14
  B228 KORDAS PAWEŁ 10 00:38:09 00:49:05 01:00:23 01:11:58 01:23:16 00:45:07  
  B228 ŁUBIAN MICHAŁ 10 01:23:16 01:33:55 01:45:09 01:56:36 02:07:57 00:44:41  
  B228 PLICHTOWICZ MIRKA 5 02:07:57 02:24:24 02:42:29     00:34:32  
  B228 KRAJEWSKA EDYTA 5 02:42:29 02:56:52 03:11:57     00:29:28  
  B228 NAPORA KRZYSZTOF 5 03:11:57 03:25:14 03:39:14     00:27:17  
261 B181 SE GREEN RUNNERS 1 03:39:17
  B181 KANGAS MIKKO 7.195 00:00:00 00:12:19 00:26:57 00:40:34   00:40:34 03:39:17
  B181 KARKOWSKI ROBERT 10 00:40:34 00:51:51 01:04:16 01:17:52 01:31:22 00:50:48  
  B181 ROLLA ADRIAN 10 01:31:22 01:42:14 01:54:06 02:06:40 02:18:55 00:47:33  
  B181 GRZEBISZ NORBERT 5 02:18:55 02:29:43 02:42:10     00:23:15  
  B181 OGORZAŁEK DARIA 5 02:42:10 02:55:02 03:08:48     00:26:38  
  B181 WYCZÓŁKOWSKI TOMASZ 5 03:08:48 03:23:14 03:39:17     00:30:29  
262 C240 Zdrowie dla o(d)pornych! 03:39:20
  C240 WĘCŁAWIK PIOTR 7.195 00:00:00 00:13:10 00:26:02 00:40:16   00:40:16 03:39:20
  C240 DYMIŃSKI ERYK 10 00:40:16 00:51:43 01:04:06 01:16:33 01:28:39 00:48:23  
  C240 GÓRSKI MARCIN 10 01:28:39 01:39:24 01:50:33 02:01:46 02:12:52 00:44:13  
  C240 ADASIK JOANNA 5 02:12:52 02:27:15 02:42:37     00:29:45  
  C240 GOŁAWSKA ANNA 5 02:42:37 02:57:59 03:13:55     00:31:18  
  C240 ADAMISKI JAKUB 5 03:13:55 03:26:20 03:39:20     00:25:25  
263 A136 PZU Sport Team 2 03:39:25
  A136 BIENIAS GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:11:19 00:24:30 00:37:36   00:37:36 03:39:25
  A136 KOSMÓLSKI PAWEŁ 10 00:37:36 00:49:08 01:01:43 01:14:31 01:27:30 00:49:54  
  A136 ROGÓLSKI ARTUR 10 01:27:30 01:39:04 01:51:29 02:04:03 02:16:10 00:48:40  
  A136 MYSZKIEWICZ-KURKIEWICZ AGNIESZKA 5 02:16:10 02:29:23 02:42:55     00:26:45  
  A136 SIKORA ZUZANNA 5 02:42:55 02:55:30 03:08:52     00:25:57  
  A136 SKIBICKA DOROTA 5 03:08:52 03:23:52 03:39:25     00:30:33  
264 A294 Bractwo Biegowe BGK – 2 03:39:27
  A294 POGORZELSKI MAREK 7.195 00:00:00 00:11:20 00:24:06 00:36:38   00:36:38 03:39:27
  A294 LUBRYCZYŃSKI DARIUSZ 10 00:36:38 00:48:36 01:01:02 01:13:44 01:25:46 00:49:08  
  A294 SERWATKA MICHAŁ 10 01:25:46 01:38:37 01:52:09 02:05:37 02:18:52 00:53:06  
  A294 WOJCIECHOWSKA MAGDA 5 02:18:52 02:31:40 02:45:13     00:26:21  
  A294 BARANOWSKI LESZEK 5 02:45:13 02:57:20 03:10:32     00:25:19  
  A294 RACZKOWSKA DOROTA 5 03:10:32 03:24:54 03:39:27     00:28:55  
265 B165 PolSource II 03:39:27
  B165 DYL DANIEL 7.195 00:00:00 00:10:49 00:22:51 00:34:54   00:34:54 03:39:27
  B165 SZLACHCIC TOMASZ 10 00:34:54 00:46:33 00:59:04 01:12:03 01:24:42 00:49:48  
  B165 WAŚNIOWSKI KRZYSZTOF 10 01:24:42 01:36:23 01:49:15 02:02:14 02:14:51 00:50:09  
  B165 KRZYCH MARCIN 5 02:14:51 02:28:37 02:44:02     00:29:11  
  B165 BOLEK JUSTYNA 5 02:44:02 02:57:47 03:11:14     00:27:12  
  B165 DĄBROWSKI MICHAŁ 5 03:11:14 03:25:36 03:39:27     00:28:13  
266 B232 Coface Poland 1 03:39:27
  B232 KAMIŃSKA BARBARA 7.195 00:00:00 00:10:46 00:24:34 00:38:39   00:38:39 03:39:27
  B232 TYLUTKI KINGA 10 00:38:39 00:50:02 01:02:02 01:14:18 01:26:29 00:47:50  
  B232 LEWCZUK WIOLETA 10 01:26:29 01:38:03 01:50:18 02:02:41 02:15:14 00:48:45  
  B232 ZANIEWSKA MARLENA 5 02:15:14 02:29:47 02:45:22     00:30:08  
  B232 GÓRKA PAULINA 5 02:45:22 03:01:08 03:17:12     00:31:50  
  B232 WILIŃSKI SZYMON 5 03:17:12 03:28:00 03:39:27     00:22:15  
267 B138 UNILOGO RUNNING TEAM VI 03:39:28
  B138 SIELICKA JULIA 7.195 00:00:00 00:11:11 00:25:03 00:38:57   00:38:57 03:39:28
  B138 MODELSKI ADAM 10 00:38:57 00:48:21 00:58:32 01:09:14 01:19:50 00:40:53  
  B138 SIECZKOWSKI MARIUSZ 10 01:19:50 01:31:57 01:44:48 01:58:26 02:12:23 00:52:33  
  B138 ZAŁUSKI PIOTREK 5 02:12:23 02:25:37 02:40:47     00:28:24  
  B138 PORA DOROTA 5 02:40:47 02:54:08 03:07:15     00:26:28  
  B138 MALINOWSKI KUBA 5 03:07:15 03:23:09 03:39:28     00:32:13  
268 A223 ConnectPoint 03:39:28
  A223 WOŹNIAK KAROL 7.195 00:00:00 00:10:13 00:21:02 00:31:51   00:31:51 03:39:28
  A223 KULAS KAI 10 00:31:51 00:44:38 00:58:52 01:13:25 01:27:25 00:55:34  
  A223 BRANICKI MAREK 10 01:27:25 01:41:36 01:56:04 02:10:45 02:25:22 00:57:57  
  A223 OSSOWSKI KAROL 5 02:25:22 02:36:52 02:48:21     00:22:59  
  A223 MYTYK REMIGIUSZ 5 02:48:21 03:01:07 03:13:16     00:24:55  
  A223 TOMICZEK JAKUB 5 03:13:16 03:26:01 03:39:28     00:26:12  
269 A171 Eneria CAT 03:39:30
  A171 SZYMAŃSKA KAROLINA 7.195 00:00:00 00:12:01 00:27:02 00:41:52   00:41:52 03:39:30
  A171 STANIAK MARIUSZ 10 00:41:52 00:54:30 01:08:00 01:21:37 01:35:06 00:53:14  
  A171 CORBI MATHIEU 10 01:35:06 01:46:05 01:57:39 02:09:15 02:20:32 00:45:26  
  A171 CIULIŃSKA-RĘBECKA IWONA 5 02:20:32 02:35:47 02:51:34     00:31:02  
  A171 KACZMAREK PATRYCJA 5 02:51:34 03:05:05 03:18:49     00:27:15  
  A171 MITAL ARTUR 5 03:18:49 03:28:43 03:39:30     00:20:41  
270 B121 Novo Nordisk 4 03:39:31
  B121 WALEWSKI MARCIN 7.195 00:00:00 00:11:16 00:25:22 00:39:48   00:39:48 03:39:31
  B121 ZIĘBA ADAM 10 00:39:48 00:49:30 00:59:15 01:08:55 01:18:29 00:38:41  
  B121 ZELMAN RAFAŁ 10 01:18:29 01:31:16 01:44:55 01:59:13 02:13:07 00:54:38  
  B121 NORWA ZELMAN EWA 5 02:13:07 02:29:16 02:45:43     00:32:36  
  B121 STACHOWICZ SŁAWOMIR 5 02:45:43 02:57:47 03:10:35     00:24:52  
  B121 KACPERSKA KATARZYNA 5 03:10:35 03:24:34 03:39:31     00:28:56  
271 B185 SE GREEN RUNNERS 5 03:39:35
  B185 BŁOTNICKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:08:48 00:19:54 00:31:00   00:31:00 03:39:35
  B185 TYMIRSKI PAWEŁ 10 00:31:00 00:43:31 00:56:37 01:10:07 01:23:49 00:52:49  
  B185 BURDAN ARKADIUSZ 10 01:23:49 01:35:57 01:49:03 02:03:15 02:18:42 00:54:53  
  B185 NADOLNA GRETA 5 02:18:42 02:30:19 02:43:01     00:24:19  
  B185 GRUSZKA IWONA 5 02:43:01 02:56:43 03:10:41     00:27:40  
  B185 WYBRANIEC JOANNA 5 03:10:41 03:24:34 03:39:35     00:28:54  
272 A604 Bainies 03:39:40
  A604 WODZISZ RAFAŁ 7.195 00:00:00 00:09:54 00:21:13 00:32:23   00:32:23 03:39:40
  A604 BEZUCH MICHAŁ 10 00:32:23 00:43:06 00:54:06 01:05:11 01:15:48 00:43:25  
  A604 FULCZYK MICHAŁ 10 01:15:48 01:29:04 01:43:34 01:58:26 02:12:59 00:57:11  
  A604 SZCZEPANIAK ESTERA 5 02:12:59 02:27:35 02:42:51     00:29:52  
  A604 TARNOWSKA ZOFIA 5 02:42:51 02:56:09 03:09:22     00:26:31  
  A604 TUDEK KAMILA 5 03:09:22 03:24:31 03:39:40     00:30:18  
273 C207 Bird & Bird 03:39:42
  C207 SAŁAJCZYK MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:10:51 00:21:06 00:32:18   00:32:18 03:39:42
  C207 PROCHWICZ MICHAŁ 10 00:32:18 00:42:45 00:53:54 01:05:31 01:17:20 00:45:02  
  C207 DUBEK MATEUSZ 10 01:17:20 01:28:25 01:39:40 01:53:37 02:08:31 00:51:11  
  C207 CZUBEK ALEKSANDRA 5 02:08:31 02:21:08 02:34:22     00:25:51  
  C207 STANISŁAWSKA MARTA 5 02:34:22 02:55:13 03:16:32     00:42:10  
  C207 AJS MARCIN 5 03:16:32 03:27:14 03:39:42     00:23:10  
274 A288 Grupa Biegowa UM W-wa 1 03:39:47
  A288 ŚWIŚ CYPRIAN 7.195 00:00:00 00:11:37 00:24:31 00:36:48   00:36:48 03:39:47
  A288 KIJANOWSKI PRZEMYSŁAW 10 00:36:48 00:47:56 00:59:42 01:12:01 01:23:25 00:46:37  
  A288 KARCZEWSKI JACEK 10 01:23:25 01:35:34 01:48:00 02:00:47 02:13:37 00:50:12  
  A288 ŻÓŁCIŃSKI WALDEMAR 5 02:13:37 02:27:52 02:42:19     00:28:42  
  A288 DUDZIŃSKA ARLETA 5 02:42:19 02:55:57 03:10:04     00:27:45  
  A288 STRACHOCKA ANNA 5 03:10:04 03:24:48 03:39:47     00:29:43  
275 C237 ING TEAM III 03:39:48
  C237 GRABSKA BOGUMIŁA 7.195 00:00:00 00:13:22 00:27:12 00:43:09   00:43:09 03:39:48
  C237 MICHALIK DOMINIK 10 00:43:09 00:53:58 01:05:30 01:17:08 01:28:38 00:45:29  
  C237 BROWARSKI ANDRZEJ 10 01:28:38 01:39:41 01:50:52 02:02:33 02:14:23 00:45:45  
  C237 SZCZYPIŃSKA BEATA 5 02:14:23 02:28:08 02:42:41     00:28:18  
  C237 REJN MAŁGORZATA 5 02:42:41 02:57:25 03:13:05     00:30:24  
  C237 BĄKOWSKA JUSTYNA 5 03:13:05 03:26:11 03:39:48     00:26:43  
276 B134 UNILOGO RUNNING TEAM V 03:40:02
  B134 KUKLEWSKI MARCIN 7.195 00:00:00 00:11:29 00:25:56 00:40:06   00:40:06 03:40:02
  B134 KOKOT PAWEŁ 10 00:40:06 00:45:25 00:57:48 01:11:24 01:26:03 00:45:57  
  B134 RYCAJ KRYSTIAN 10 01:26:03 01:40:05 01:50:57 02:03:08 02:15:32 00:49:29  
  B134 JABŁONKOWSKI PAWEŁ 5 02:15:32 02:27:39 02:40:16     00:24:44  
  B134 GIELECIŃSKI KAROL 5 02:40:16 02:52:50 03:07:25     00:27:09  
  B134 SZLĄZAK JUSTYNA 5 03:07:25 03:23:07 03:40:02     00:32:37  
277 C101 Yokogawa Runners 03:40:10
  C101 BELKA CEZARY 7.195 00:00:00 00:13:17 00:25:13 00:38:17   00:38:17 03:40:10
  C101 ROZWANDOWICZ MACIEJ 10 00:38:17 00:53:06 01:09:46 01:27:03 01:44:07 01:05:50  
  C101 JANKOWSKI ANDRZEJ 10 01:44:07 01:53:29 02:03:19 02:13:09 02:22:56 00:38:49  
  C101 KUKLA SŁAWOMIR 5 02:22:56 02:34:52 02:47:12     00:24:16  
  C101 GRUSZKA WALDEMAR 5 02:47:12 03:00:54 03:15:26     00:28:14  
  C101 GRZEJSZCZYK MATEUSZ 5 03:15:26 03:27:21 03:40:10     00:24:44  
278 B249 IESE RUNNING TEAM 2 03:40:15
  B249 GABRYS ALEKSANDER 7.195 00:00:00 00:09:28 00:21:28 00:33:08   00:33:08 03:40:15
  B249 SPOCZYNSKI MICHAL 10 00:33:08 00:45:32 00:59:03 01:13:47 01:29:04 00:55:56  
  B249 AMBROZIK ADAM 10 01:29:04 01:41:15 01:54:41 02:07:40 02:20:01 00:50:57  
  B249 RACZYNSKI CEZARY 5 02:20:01 02:32:36 02:45:39     00:25:38  
  B249 BEŁDOWSKI JACEK 5 02:45:39 02:57:12 03:09:32     00:23:53  
  B249 FLORCZAK MARTA 5 03:09:32 03:24:41 03:40:15     00:30:43  
279 A186 ProAutomation No. 2 03:40:16
  A186 SIERZPUTOWSKI PIOTR 7.195 00:00:00 00:10:44 00:23:07 00:35:18   00:35:18 03:40:16
  A186 BIŃCZYK WOJCIECH 10 00:35:18 00:47:31 01:00:32 01:14:22 01:27:58 00:52:40  
  A186 SKÓRKA PAWEŁ 10 01:27:58 01:41:12 01:54:34 02:08:07 02:21:50 00:53:52  
  A186 BERK MARIA 5 02:21:50 02:34:52 02:48:02     00:26:12  
  A186 BIENIO URSZULA 5 02:48:02 03:00:58 03:14:51     00:26:49  
  A186 KRÓL MACIEJ 5 03:14:51 03:27:36 03:40:16     00:25:25  
280 B131 UNILOGO RUNNING TEAM II 03:40:17
  B131 JAKUBCZAK ANIA 7.195 00:00:00 00:08:14 00:18:34 00:28:58   00:28:58 03:40:17
  B131 WŁODARCZYK GRZESIEK 10 00:28:58 00:41:52 00:55:59 01:11:01 01:25:53 00:56:55  
  B131 GAŁĘZA PIOTREK 10 01:25:53 01:38:56 01:52:14 02:06:06 02:19:48 00:53:55  
  B131 SZLACHETKO MACIEK 5 02:19:48 02:34:24 02:50:10     00:30:22  
  B131 KAZUBSKI PIOTREK 5 02:50:10 03:01:08 03:13:07     00:22:57  
  B131 POLKOWSKI PIOTREK 5 03:13:07 03:25:26 03:40:17     00:27:10  
281 A177 Po biegu idziemy na jednego 03:40:21
  A177 WÓJCIK TOMASZ 7.195 00:00:00 00:10:46 00:23:19 00:35:23   00:35:23 03:40:21
  A177 GŁUCHOWSKI ADRIAN 10 00:35:23 00:46:05 00:57:04 01:08:09 01:18:56 00:43:33  
  A177 WAWRZYNIAK ANDRZEJ 10 01:18:56 01:30:15 01:42:15 01:54:32 02:07:00 00:48:04  
  A177 WÓJCIK JOANNA 5 02:07:00 02:23:14 02:40:20     00:33:20  
  A177 GŁUCHOWSKA KAROLINA 5 02:40:20 02:56:12 03:10:46     00:30:26  
  A177 WAWRZYNIAK PAULINA 5 03:10:46 03:25:12 03:40:21     00:29:35  
282 B132 UNILOGO RUNNING TEAM I 03:40:24
  B132 POMARAŃSKA DOROTA 7.195 00:00:00 00:11:44 00:26:33 00:41:13   00:41:13 03:40:24
  B132 RATAJEWICZ MACIEK 10 00:41:13 00:52:25 01:04:29 01:16:53 01:28:45 00:47:32  
  B132 BARANOWSKI MARIUSZ 10 01:28:45 01:40:54 01:53:05 02:05:34 02:17:27 00:48:42  
  B132 TYBURCY ADAM 5 02:17:27 02:31:44 02:46:22     00:28:55  
  B132 MIKA-KOKOT OLA 5 02:46:22 02:59:58 03:14:15     00:27:53  
  B132 PODSIEDZIK MARCIN 5 03:14:15 03:27:21 03:40:24     00:26:09  
283 B257 Run 4 Fun – L?Oreal Running Team III 03:40:32
  B257 ADAMKIEWICZ KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:13:17 00:29:03 00:44:58   00:44:58 03:40:32
  B257 PERRIN BRUNO 10 00:44:58 00:56:49 01:09:10 01:21:47 01:34:06 00:49:08  
  B257 NOWICKI TOMASZ 10 01:34:06 01:45:03 01:56:43 02:08:36 02:20:28 00:46:22  
  B257 SABAŁA NINA 5 02:20:28 02:32:57 02:44:36     00:24:08  
  B257 STEĆ ŁUKASZ 5 02:44:36 02:56:34 03:09:50     00:25:14  
  B257 DRATWICKA AGNIESZKA 5 03:09:50 03:24:53 03:40:32     00:30:42  
284 B197 Arcadis 1 03:40:36
  B197 SOLIWODA MAREK 7.195 00:00:00 00:11:10 00:23:44 00:35:52   00:35:52 03:40:36
  B197 TROSKA MATEUSZ 10 00:35:52 00:47:42 01:00:17 01:13:51 01:27:37 00:51:45  
  B197 ŻARŁAK KONRAD 10 01:27:37 01:39:03 01:50:31 02:02:00 02:13:25 00:45:48  
  B197 GOLDEWICZ MARCIN 5 02:13:25 02:26:51 02:40:41     00:27:16  
  B197 WRONKA KARINA 5 02:40:41 02:54:16 03:08:54     00:28:13  
  B197 GŁOWACKA JOANNA 5 03:08:54 03:23:41 03:40:36     00:31:42  
285 B279 NatWest 4 03:40:48
  B279 SERAFIŃCZUK KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:09:03 00:19:37 00:30:25   00:30:25 03:40:48
  B279 KRASHENINNIKOV ANTON 10 00:30:25 00:41:41 00:54:33 01:07:59 01:22:01 00:51:36  
  B279 BĄKOWSKI MARIUSZ 10 01:22:01 01:34:33 01:48:45 02:03:35 02:18:33 00:56:32  
  B279 LOPEZ JUAN 5 02:18:33 02:30:43 02:43:09     00:24:36  
  B279 ŻELAŹNICKI ARTUR 5 02:43:09 02:56:34 03:10:44     00:27:35  
  B279 IWANIUKOWICZ MACIEJ 5 03:10:44 03:25:19 03:40:48     00:30:04  
286 A238 SG4Spartans2 03:41:02
  A238 WALENCZAK KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:12:44 00:27:55 00:43:16   00:43:16 03:41:02
  A238 KUBICKI BARTŁOMIEJ 10 00:43:16 00:54:54 01:06:57 01:19:05 01:30:49 00:47:33  
  A238 DEGROUARD ARLEN 10 01:30:49 01:42:28 01:54:30 02:06:53 02:19:28 00:48:39  
  A238 BORUTA KATARZYNA 5 02:19:28 02:34:58 02:52:05     00:32:37  
  A238 ROMANOWSKI ROBERT 5 02:52:05 03:03:47 03:16:22     00:24:17  
  A238 ZALESIŃSKI JAKUB 5 03:16:22 03:28:09 03:41:02     00:24:40  
287 C167 4Life Direct 03:41:11
  C167 STOKOWSKI KAROL 7.195 00:00:00 00:12:58 00:23:26 00:34:37   00:34:37 03:41:11
  C167 NOWAK PIOTR 10 00:34:37 00:45:51 00:57:58 01:10:49 01:23:01 00:48:24  
  C167 DOMAŃSKI PAWEŁ 10 01:23:01 01:34:36 01:47:24 02:00:16 02:12:32 00:49:31  
  C167 KOMINEK GRAŻYNA 5 02:12:32 02:28:57 02:47:03     00:34:31  
  C167 DOBRZAŃSKA JOLANTA 5 02:47:03 03:02:18 03:18:29     00:31:26  
  C167 CIECHOWICZ ROBERT 5 03:18:29 03:29:36 03:41:11     00:22:42  
288 C162 Dobry Kurs 03:41:12
  C162 LUDORF PIOTR 7.195 00:00:00 00:10:28 00:20:38 00:32:04   00:32:04 03:41:12
  C162 SOKÓŁ EMILIA 10 00:32:04 00:46:49 01:00:52 01:15:42 01:31:03 00:58:59  
  C162 FIDELUS PAWEŁ 10 01:31:03 01:42:40 01:57:01 02:12:11 02:28:23 00:57:20  
  C162 SEROCZYŃSKI JAKUB 5 02:28:23 02:38:51 02:49:44     00:21:21  
  C162 SARWIŃSKA MAGDALENA 5 02:49:44 03:04:43 03:20:30     00:30:46  
  C162 KOMOROWSKI SZYMON 5 03:20:30 03:30:26 03:41:12     00:20:42  
289 C147 OPI TEAM 2 03:41:17
  C147 USZYŃSKI JAKUB 7.195 00:00:00 00:14:23 00:26:52 00:39:49   00:39:49 03:41:17
  C147 CHOROSZEWSKI BARTOSZ 10 00:39:49 00:50:47 01:02:23 01:14:11 01:25:42 00:45:53  
  C147 BOBIN GRZEGORZ 10 01:25:42 01:37:52 01:50:47 02:03:27 02:15:44 00:50:02  
  C147 DMOCHOWSKA IWONA 5 02:15:44 02:29:32 02:43:46     00:28:02  
  C147 KUŚ ADAM 5 02:43:46 02:58:43 03:14:16     00:30:30  
  C147 OGIŃSKI KACPER 5 03:14:16 03:27:09 03:41:17     00:27:01  
290 C133 RunOne CGI 03:41:21
  C133 KACZYŃSKI TOMASZ 7.195 00:00:00 00:14:24 00:26:45 00:38:51   00:38:51 03:41:21
  C133 CHOJNOWSKI ANDRZEJ 10 00:38:51 00:52:21 01:06:46 01:21:24 01:35:48 00:56:57  
  C133 JONKO MARCIN 10 01:35:48 01:46:06 01:57:04 02:08:13 02:19:05 00:43:17  
  C133 SAWICKI WOJCIECH 5 02:19:05 02:32:31 02:46:06     00:27:01  
  C133 TRAN MINH THANG 5 02:46:06 02:58:21 03:12:02     00:25:56  
  C133 ZGORZELSKI JERZY 5 03:12:02 03:26:30 03:41:21     00:29:19  
291 A159 Allergan Running Team 03:41:23
  A159 JARECKA KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:11:32 00:24:42 00:38:06   00:38:06 03:41:23
  A159 DEMIANIUK MARCIN 10 00:38:06 00:48:00 00:58:03 01:08:11 01:18:10 00:40:04  
  A159 ŚWIRSKA MAŁGORZATA 10 01:18:10 01:32:10 01:46:33 02:01:05 02:15:20 00:57:10  
  A159 ZIELEZIŃSKA AGNIESZKA 5 02:15:20 02:28:23 02:42:22     00:27:02  
  A159 SZCZERBA KAMILA 5 02:42:22 02:56:43 03:12:52     00:30:30  
  A159 PISAREK MICHAŁ 5 03:12:52 03:25:45 03:41:23     00:28:31  
292 B169 UPO RUN 03:41:26
  B169 KISIEL ADRIAN 7.195 00:00:00 00:10:38 00:23:51 00:36:50   00:36:50 03:41:26
  B169 PIĘCZEK GRZEGORZ 10 00:36:50 00:48:48 01:01:44 01:14:50 01:27:19 00:50:29  
  B169 SZYMAŃSKI ANDRZEJ 10 01:27:19 01:39:31 01:52:43 02:06:42 02:20:03 00:52:44  
  B169 RYTEL PIOTR 5 02:20:03 02:33:14 02:46:08     00:26:05  
  B169 ZIMOCHOCKI PAWEŁ 5 02:46:08 02:58:31 03:12:08     00:26:00  
  B169 DOBROWOLSKI JACEK 5 03:12:08 03:25:53 03:41:26     00:29:18  
293 B304 OIRP w Warszawie 3 03:41:27
  B304 BŁACHNO MACIEJ 7.195 00:00:00 00:11:54 00:28:43 00:45:46   00:45:46 03:41:27
  B304 ROSIAK RADOSŁAW 10 00:45:46 00:56:14 01:07:28 01:18:32 01:29:54 00:44:08  
  B304 GRZEGRZÓŁKA ŁUKASZ 10 01:29:54 01:41:12 01:52:50 02:04:53 02:16:11 00:46:17  
  B304 ŁOPĄG IWONA 5 02:16:11 02:31:49 02:48:22     00:32:11  
  B304 WASILEWSKI KONRAD 5 02:48:22 03:01:45 03:16:37     00:28:15  
  B304 KARCZMARZ JUSTYNA 5 03:16:37 03:28:23 03:41:27     00:24:50  
294 A505 Ingersoll Run(d) 03:41:29
  A505 JĘDREJ ANDRZEJ 7.195 00:00:00 00:10:14 00:22:08 00:34:17   00:34:17 03:41:29
  A505 ŚMIGIELSKI JĘDRZEJ 10 00:34:17 00:45:03 00:55:43 01:06:30 01:16:55 00:42:38  
  A505 PIPIEŃ PIOTR 10 01:16:55 01:30:23 01:45:10 02:00:11 02:15:07 00:58:12  
  A505 SCHMIDT-LEWANDOWSKA MAGDALENA 5 02:15:07 02:29:31 02:44:25     00:29:18  
  A505 ŻÓŁTOWSKA LUDMIŁA 5 02:44:25 02:58:15 03:12:44     00:28:19  
  A505 PANEK DŻESIKA 5 03:12:44 03:26:34 03:41:29     00:28:45  
295 C146 PFR Orły 03:41:30
  C146 DRUŻKOWSKA MONIKA 7.195 00:00:00 00:12:46 00:25:11 00:39:32   00:39:32 03:41:30
  C146 BUCZKOWSKI MACIEJ 10 00:39:32 00:51:19 01:04:03 01:16:37 01:28:40 00:49:08  
  C146 MARCHEL SEBASTIAN 10 01:28:40 01:39:23 01:51:08 02:03:21 02:15:54 00:47:14  
  C146 SZYMCZYK MAŁGORZATA 5 02:15:54 02:31:31 02:48:33     00:32:39  
  C146 JASTRZĘBSKI ŁUKASZ 5 02:48:33 03:03:01 03:19:34     00:31:01  
  C146 SZEWCZYK ŁUKASZ 5 03:19:34 03:30:23 03:41:30     00:21:56  
296 B113 PKP Intercity Running Team 03:41:36
  B113 PIOTROWSKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:10:36 00:22:05 00:33:37   00:33:37 03:41:36
  B113 KOWALSKI MARCIN 10 00:33:37 00:44:05 00:55:19 01:07:07 01:18:32 00:44:55  
  B113 ŚWIOKŁO MICHAŁ 10 01:18:32 01:30:17 01:43:59 01:57:55 02:11:55 00:53:23  
  B113 WOŁKOWIECKI DAWID 5 02:11:55 02:23:38 02:35:54     00:23:59  
  B113 BRODA KATARZYNA 5 02:35:54 02:50:55 03:07:03     00:31:09  
  B113 SZYNDLER ANETA 5 03:07:03 03:23:21 03:41:36     00:34:33  
297 B194 HALLS 1 03:41:37
  B194 TETLA KAROLINA 7.195 00:00:00 00:09:20 00:22:10 00:35:24   00:35:24 03:41:37
  B194 DAVY CHRISTOPHE 10 00:35:24 00:46:38 00:58:48 01:11:05 01:23:01 00:47:37  
  B194 DABOSI DANIEL 10 01:23:01 01:35:22 01:48:31 02:02:09 02:15:33 00:52:32  
  B194 DANIŁOW MAGDALENA 5 02:15:33 02:29:35 02:44:13     00:28:40  
  B194 SZYMAŃSKA MANUELA 5 02:44:13 02:56:42 03:11:04     00:26:51  
  B194 CZERWIŃSKA SYLWIA 5 03:11:04 03:25:46 03:41:37     00:30:33  
298 A108 KB Wyszków VI 03:41:38
  A108 CIACH DARIUSZ 7.195 00:00:00 00:09:57 00:21:36 00:33:04   00:33:04 03:41:38
  A108 HUBA MIROSŁAW 10 00:33:04 00:44:55 00:57:11 01:09:20 01:21:04 00:48:00  
  A108 BUTOR ARKADIUSZ 10 01:21:04 01:34:02 01:47:58 02:01:44 02:15:55 00:54:51  
  A108 ŚLIWKA ANNA 5 02:15:55 02:29:05 02:42:38     00:26:43  
  A108 SKWARA SEBASTIAN 5 02:42:38 02:56:03 03:10:51     00:28:13  
  A108 MECH PAWEŁ 5 03:10:51 03:25:31 03:41:38     00:30:47  
299 C168 DPD Polska III 03:41:43
  C168 CHRABAŁOWSKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:12:03 00:23:09 00:35:20   00:35:20 03:41:43
  C168 ROGOWSKI ANDRZEJ 10 00:35:20 00:46:48 00:59:20 01:12:30 01:24:58 00:49:38  
  C168 KOWALCZYK ROBERT 10 01:24:58 01:37:19 01:50:20 02:03:37 02:16:41 00:51:43  
  C168 ROGOWSKA KATARZYNA 5 02:16:41 02:32:42 02:49:32     00:32:51  
  C168 SŁOWIK PAWEŁ 5 02:49:32 03:00:51 03:12:58     00:23:26  
  C168 MORDWA ARTUR 5 03:12:58 03:26:24 03:41:43     00:28:45  
300 B243 Sagemcom_team 03:41:46
  B243 KLIKOWSKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:10:48 00:23:07 00:35:13   00:35:13 03:41:46
  B243 BORZYMOWSKI PAWEŁ 10 00:35:13 00:46:52 00:58:56 01:11:15 01:23:14 00:48:01  
  B243 DYDUCH JACEK 10 01:23:14 01:35:44 01:48:55 02:02:26 02:15:53 00:52:39  
  B243 JASIŃSKA KAMILA 5 02:15:53 02:31:08 02:47:06     00:31:13  
  B243 SAWICKA AGNIESZKA 5 02:47:06 03:00:43 03:15:38     00:28:32  
  B243 KOSIK REMIGIUSZ 5 03:15:38 03:28:16 03:41:46     00:26:08  
301 A123 SE16N 03:41:47
  A123 LENRSKI KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:11:32 00:24:53 00:38:30   00:38:30 03:41:47
  A123 SIERŻANT SŁAWOMIR 10 00:38:30 00:49:03 01:00:39 01:11:56 01:22:47 00:44:17  
  A123 JAKOBIAK MICHAŁ 10 01:22:47 01:34:08 01:46:14 01:59:27 02:12:25 00:49:38  
  A123 MOLEWICZ EWA 5 02:12:25 02:28:57 02:46:42     00:34:17  
  A123 STARSZAK ALICJA 5 02:46:42 03:01:09 03:17:36     00:30:54  
  A123 BANAŚ DAWID 5 03:17:36 03:29:11 03:41:47     00:24:11  
302 C178 Medikar 03:41:47
  C178 PIWNICKI PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:11:13 00:22:32 00:35:09   00:35:09 03:41:47
  C178 HREHORUK EMILIA 10 00:35:09 00:48:25 01:02:37 01:16:39 01:30:35 00:55:26  
  C178 KALINIAK MAREK 10 01:30:35 01:43:47 01:57:06 02:11:03 02:24:41 00:54:06  
  C178 PIECZĄTKA AGATA 5 02:24:41 02:38:08 02:52:03     00:27:22  
  C178 PODGÓRSKI HUBERT 5 02:52:03 03:04:47 03:18:22     00:26:19  
  C178 CYRTA PAWEŁ 5 03:18:22 03:29:45 03:41:47     00:23:25  
303 C304 Carrefour Running Team 5 03:41:50
  C304 ZARĘBA-TREMELET KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:13:30 00:26:09 00:40:17   00:40:17 03:41:50
  C304 ZIĘBA MONIKA 10 00:40:17 00:53:54 01:07:03 01:19:57 01:32:57 00:52:40  
  C304 STRYKOWSKI DANIEL 10 01:32:57 01:43:40 01:54:09 02:04:32 02:15:07 00:42:10  
  C304 MICHALCZYK BEATA 5 02:15:07 02:29:11 02:43:18     00:28:11  
  C304 TYWONEK ANNA 5 02:43:18 02:54:13 03:05:45     00:22:27  
  C304 BUBIŃSKI ADAM 5 03:05:45 03:22:39 03:41:50     00:36:05  
304 B105 Pratt&Whitney5 03:41:50
  B105 ZĄBCZYŃSKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:09:39 00:21:05 00:32:33   00:32:33 03:41:50
  B105 CHOJNACKI ROBERT 10 00:32:33 00:45:25 00:59:50 01:14:29 01:28:50 00:56:17  
  B105 MIKOŁAJCZYK KAMIL 10 01:28:50 01:41:30 01:54:40 02:07:28 02:19:43 00:50:53  
  B105 ROSIAK JACEK 5 02:19:43 02:33:05 02:47:56     00:28:13  
  B105 ANCZYKOWSKA KATARZYNA 5 02:47:56 03:02:47 03:17:53     00:29:57  
  B105 GORGOLEWSKI MICHAŁ 5 03:17:53 03:29:02 03:41:50     00:23:57  
305 A244 Netsprint 03:41:52
  A244 BUJNOWSKA ELIZA 7.195 00:00:00 00:11:27 00:24:29 00:37:43   00:37:43 03:41:52
  A244 POROWSKI ARTUR 10 00:37:43 00:51:20 01:06:22 01:21:43 01:36:15 00:58:32  
  A244 CIEŚLAK PIOTR 10 01:36:15 01:49:08 02:02:55 02:17:34 02:31:55 00:55:40  
  A244 WOLSZCZAK EWELINA 5 02:31:55 02:44:26 02:56:52     00:24:57  
  A244 SARNA NIKODEM 5 02:56:52 03:08:23 03:20:21     00:23:29  
  A244 MUSIAŁ TOMASZ 5 03:20:21 03:31:05 03:41:52     00:21:31  
306 A141 T-Mobile Magenta Diamonds 03:41:55
  A141 KRZYŻANOWSKA MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:12:37 00:27:27 00:42:17   00:42:17 03:41:55
  A141 DOMAŃSKI MICHAŁ 10 00:42:17 00:52:50 01:03:55 01:14:58 01:25:49 00:43:32  
  A141 ABRAGIMOWICZ NEIL 10 01:25:49 01:37:12 01:48:47 02:00:23 02:11:42 00:45:53  
  A141 DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW 5 02:11:42 02:27:55 02:45:50     00:34:08  
  A141 WASĄŻNIK PAULINA 5 02:45:50 03:00:17 03:16:06     00:30:16  
  A141 ZAJĄCZKOWSKI ARTUR 5 03:16:06 03:29:02 03:41:55     00:25:49  
307 B284 PKO Bank Polski Korpo 03:42:00
  B284 ROMAN ADAM 7.195 00:00:00 00:11:58 00:25:54 00:39:19   00:39:19 03:42:00
  B284 ROMANIAK JAROSŁAW 10 00:39:19 00:50:47 01:03:30 01:16:59 01:31:01 00:51:42  
  B284 FIRLĄG ARKADIUSZ 10 01:31:01 01:43:22 01:56:09 02:09:05 02:22:07 00:51:06  
  B284 KOLASZYŃSKI PIOTR 5 02:22:07 02:35:30 02:49:32     00:27:25  
  B284 DRZEWIECKI DAREK 5 02:49:32 03:02:06 03:14:48     00:25:16  
  B284 GRABOWSKI PAWEŁ 5 03:14:48 03:28:12 03:42:00     00:27:12  
308 A135 Savangard 03:42:01
  A135 WILKE DAMIAN 7.195 00:00:00 00:11:43 00:24:50 00:37:26   00:37:26 03:42:01
  A135 ZUBKIEWICZ PAWEŁ 10 00:37:26 00:47:01 00:56:35 01:06:14 01:15:36 00:38:10  
  A135 KRUSZEWSKI DOMINIK 10 01:15:36 01:28:49 01:42:55 01:57:02 02:10:50 00:55:14  
  A135 DROŚ MARLENA 5 02:10:50 02:25:59 02:41:59     00:31:09  
  A135 SIERADZKA AGATA 5 02:41:59 02:57:24 03:13:36     00:31:37  
  A135 NIEMOJEWSKI JERZY 5 03:13:36 03:27:10 03:42:01     00:28:25  
309 B307 Run 4 Fun – L?Oreal Running Team IV 03:42:02
  B307 PENNISI EDOARDO 7.195 00:00:00 00:12:05 00:26:16 00:41:17   00:41:17 03:42:02
  B307 OSEK KONRAD 10 00:41:17 00:52:12 01:03:57 01:15:57 01:27:39 00:46:22  
  B307 TALMON ADAM 10 01:27:39 01:37:32 01:48:31 01:59:52 02:11:18 00:43:39  
  B307 SZMIT BARTOSZ 5 02:11:18 02:24:33 02:39:54     00:28:36  
  B307 NOCKOSKA DOMINIKA 5 02:39:54 02:55:56 03:12:20     00:32:26  
  B307 KURYLOWICZ JADWIGA 5 03:12:20 03:26:44 03:42:02     00:29:42  
310 C203 Altkom Software & Consulting 2 03:42:02
  C203 SZESZKO JAKUB 7.195 00:00:00 00:13:09 00:25:54 00:39:57   00:39:57 03:42:02
  C203 SZCZEPAŃSKI SEBASTIAN 10 00:39:57 00:51:54 01:04:39 01:18:21 01:32:07 00:52:10  
  C203 STANEK PAWEŁ 10 01:32:07 01:43:38 01:55:29 02:07:51 02:20:06 00:47:59  
  C203 PRZYBYŁA MIKOŁAJ 5 02:20:06 02:34:20 02:49:32     00:29:26  
  C203 OLESIŃSKA ANNA 5 02:49:32 03:03:13 03:17:24     00:27:52  
  C203 SZKUP ALEKSANDRA 5 03:17:24 03:29:36 03:42:02     00:24:38  
311 C185 FDP Runners – Team III 03:42:07
  C185 LALICKI KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:12:03 00:22:31 00:34:01   00:34:01 03:42:07
  C185 JAGIELUK JACEK 10 00:34:01 00:47:00 01:01:07 01:15:23 01:29:21 00:55:20  
  C185 DANILUK GRZEGORZ 10 01:29:21 01:40:28 01:52:12 02:03:56 02:15:25 00:46:04  
  C185 HULANICKA IRINA 5 02:15:25 02:30:15 02:45:14     00:29:49  
  C185 HULANICKI ANDRZEJ 5 02:45:14 02:58:22 03:11:19     00:26:05  
  C185 RZEMEK ANETA 5 03:11:19 03:26:28 03:42:07     00:30:48  
312 C142 Empik 4 03:42:13
  C142 PRZYCHODZIEŃ GABRIELA 7.195 00:00:00 00:13:39 00:26:53 00:41:52   00:41:52 03:42:13
  C142 KOLAJ EWELINA 10 00:41:52 00:54:39 01:08:16 01:21:54 01:35:06 00:53:14  
  C142 MAJEWSKI WIESŁAW 10 01:35:06 01:47:23 02:00:22 02:13:29 02:26:11 00:51:05  
  C142 JABŁONOWSKI MATEUSZ 5 02:26:11 02:38:48 02:51:17     00:25:06  
  C142 MACHNO SŁAWOMIR 5 02:51:17 03:04:05 03:16:50     00:25:33  
  C142 BASIŃSKI KRYSTIAN 5 03:16:50 03:29:08 03:42:13     00:25:23  
313 A234 Henkel Running Team III 03:42:26
  A234 ROMANOWICZ KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:12:19 00:25:56 00:39:14   00:39:14 03:42:26
  A234 SZWIEC PIOTR 10 00:39:14 00:51:15 01:04:03 01:16:33 01:28:31 00:49:17  
  A234 ŁUCJANEK ANDRZEJ 10 01:28:31 01:38:49 01:49:37 02:00:46 02:12:11 00:43:40  
  A234 SEREMAK IWONA 5 02:12:11 02:27:33 02:43:34     00:31:23  
  A234 KRUPA MARIA 5 02:43:34 02:58:06 03:13:34     00:30:00  
  A234 JANKOWSKI RAFAŁ 5 03:13:34 03:27:35 03:42:26     00:28:52  
314 A217 Ferroxowe Petardy 03:42:26
  A217 DOMOSTOWICZ MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:11:40 00:25:47 00:40:05   00:40:05 03:42:26
  A217 SADOWNICZYK PAWEŁ 10 00:40:05 00:51:49 01:03:18 01:14:45 01:25:55 00:45:50  
  A217 ŚCIĘGOSZ ARKADIUSZ 10 01:25:55 01:39:06 01:53:10 02:07:20 02:21:21 00:55:26  
  A217 WÓJCIKOWSKA MAŁGORZATA 5 02:21:21 02:35:39 02:50:13     00:28:52  
  A217 SZKOPIŃSKI DAWID 5 02:50:13 03:03:39 03:17:25     00:27:12  
  A217 SUŁEK IWONA 5 03:17:25 03:29:46 03:42:26     00:25:01  
315 A292 CATRacers 03:42:27
  A292 GRYCZAN JAROSŁAW 7.195 00:00:00 00:10:54 00:22:36 00:34:53   00:34:53 03:42:27
  A292 DUNAJEWSKI RAFAŁ 10 00:34:53 00:45:35 00:57:04 01:08:38 01:20:18 00:45:25  
  A292 ZARZYCKI TOMASZ 10 01:20:18 01:32:16 01:44:44 01:56:40 02:08:10 00:47:52  
  A292 SKRZYPCZAK KATARZYNA 5 02:08:10 02:23:43 02:40:37     00:32:27  
  A292 ZASKÓRSKA MARTA 5 02:40:37 02:58:16 03:17:44     00:37:07  
  A292 MOSAK MACIEJ 5 03:17:44 03:29:58 03:42:27     00:24:43  
316 C211 PGE Energetic Running 03:42:27
  C211 TRAWIŃSKI KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:13:59 00:27:19 00:42:13   00:42:13 03:42:27
  C211 KASPRZAK BOGUSŁAW 10 00:42:13 00:55:17 01:09:14 01:23:26 01:37:28 00:55:15  
  C211 GOTOWICKI KRZYSZTOF 10 01:37:28 01:49:43 02:02:12 02:14:47 02:27:45 00:50:17  
  C211 PARTYKA AGNIESZKA 5 02:27:45 02:40:28 02:53:34     00:25:49  
  C211 GAŁUSZKA MICHAŁ 5 02:53:34 03:07:32 03:21:32     00:27:58  
  C211 BIEDKA TADEUSZ 5 03:21:32 03:32:06 03:42:27     00:20:55  
317 B277 NatWest 3 03:42:30
  B277 PABIJAN IGOR 7.195 00:00:00 00:09:58 00:22:12 00:34:27   00:34:27 03:42:30
  B277 RANDALL JAMES 10 00:34:27 00:47:08 01:00:45 01:14:31 01:29:30 00:55:03  
  B277 PIWINSKI PRZEMYSLAW 10 01:29:30 01:40:27 01:52:46 02:05:42 02:17:37 00:48:07  
  B277 WOJCIECHOWICZ GABRIEL 5 02:17:37 02:33:17 02:49:37     00:32:00  
  B277 LEŚNIAK AGNIESZKA 5 02:49:37 03:01:54 03:15:30     00:25:53  
  B277 CHARLES ASHLEY 5 03:15:30 03:28:44 03:42:30     00:27:00  
318 B206 7N 03:42:44
  B206 JAKUBCZAK WŁODZIMIERZ 7.195 00:00:00 00:09:18 00:20:35 00:32:00   00:32:00 03:42:44
  B206 BONA MACIEJ 10 00:32:00 00:42:19 00:53:58 01:06:16 01:18:27 00:46:27  
  B206 ZDZIECH PAWEŁ 10 01:18:27 01:30:45 01:43:40 01:56:38 02:09:00 00:50:33  
  B206 MIŁOSZ ALEKSANDRA 5 02:09:00 02:24:17 02:40:13     00:31:13  
  B206 JANKOWSKA JOANNA 5 02:40:13 02:55:51 03:13:20     00:33:07  
  B206 RUTA MARTA 5 03:13:20 03:27:28 03:42:44     00:29:24  
319 B174 HALLS 4 03:42:45
  B174 SZYMAŃSKI ADAM 7.195 00:00:00 00:11:34 00:25:06 00:38:58   00:38:58 03:42:45
  B174 BURYLO MYKOLA 10 00:38:58 00:50:20 01:02:28 01:14:51 01:26:39 00:47:41  
  B174 WARSZYCKI MICHAL 10 01:26:39 01:38:00 01:49:55 02:03:07 02:17:55 00:51:16  
  B174 PACIOREK RAFAŁ 5 02:17:55 02:33:26 02:50:33     00:32:38  
  B174 PUZHAIENKO OLEKSANDR 5 02:50:33 03:04:37 03:19:20     00:28:47  
  B174 MATYUSHCHENKO MARYNA 5 03:19:20 03:30:27 03:42:45     00:23:25  
320 A254 eMAG.pl Running Team 03:42:50
  A254 MAĆKOWIAK MACIEJ 7.195 00:00:00 00:10:06 00:22:01 00:34:00   00:34:00 03:42:50
  A254 SERCANEAN ANDREI 10 00:34:00 00:46:55 01:00:22 01:13:51 01:26:49 00:52:49  
  A254 KOZAKOWSKI WIKTOR 10 01:26:49 01:37:57 01:49:22 02:01:05 02:12:52 00:46:03  
  A254 PIASECKI TOMASZ 5 02:12:52 02:28:37 02:45:40     00:32:48  
  A254 OSIŃSKI KAMIL 5 02:45:40 03:00:37 03:16:45     00:31:05  
  A254 KLIMOWSKA ALEKSANDRA 5 03:16:45 03:29:46 03:42:50     00:26:05  
321 C186 Ekidoki 03:43:03
  C186 PANADERO CARLOS 7.195 00:00:00 00:13:06 00:25:05 00:38:51   00:38:51 03:43:03
  C186 ZARCO MALDONADO RICARDO 10 00:38:51 00:51:17 01:03:21 01:15:21 01:27:21 00:48:30  
  C186 FURNIVAL NICHOLAS 10 01:27:21 01:39:00 01:51:34 02:04:47 02:18:00 00:50:39  
  C186 KOZIEJOWSKA KAROLINA 5 02:18:00 02:33:47 02:49:31     00:31:31  
  C186 FURNIVAL IWONA 5 02:49:31 03:04:17 03:19:20     00:29:49  
  C186 ANDÚJAR MIGUEL 5 03:19:20 03:30:57 03:43:03     00:23:43  
322 C193 PKP Energetyka – Team III 03:43:15
  C193 KOZIOŁKIEWICZ PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:13:09 00:24:47 00:37:45   00:37:45 03:43:15
  C193 CZAJA GRZEGORZ 10 00:37:45 00:49:22 01:02:07 01:15:21 01:28:22 00:50:37  
  C193 SURMA GRZEGORZ 10 01:28:22 01:39:57 01:52:20 02:04:58 02:17:37 00:49:15  
  C193 NIKOROWICZ JOANNA 5 02:17:37 02:31:21 02:46:42     00:29:05  
  C193 KALINOWSKI MATEUSZ 5 02:46:42 02:58:41 03:10:25     00:23:43  
  C193 DOMIŃCZYK MAGDALENA 5 03:10:25 03:26:40 03:43:15     00:32:50  
323 A519 Efigence 03:43:28
  A519 KIJEWICZ MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:10:38 00:23:20 00:39:39   00:39:39 03:43:28
  A519 LIS ARKADIUSZ 10 00:39:39 00:51:17 01:03:38 01:15:56 01:27:13 00:47:34  
  A519 BIELAWSKI KRZYSZTOF 10 01:27:13 01:39:07 01:51:49 02:04:41 02:16:51 00:49:38  
  A519 DAWIDOWICZ MICHAŁ 5 02:16:51 02:28:43 02:40:57     00:24:06  
  A519 KOSIŃSKA SYLWIA 5 02:40:57 02:57:01 03:13:57     00:33:00  
  A519 SZCZEBLEWSKA MARTA 5 03:13:57 03:28:35 03:43:28     00:29:31  
324 B314 Colian na Start!2 03:43:31
  B314 CHRYSTEK MACIEJ 7.195 00:00:00 00:10:27 00:22:55 00:35:16   00:35:16 03:43:31
  B314 NOWICKI DANIEL 10 00:35:16 00:46:47 00:59:14 01:12:32 01:25:52 00:50:36  
  B314 BARCZEWSKI MACIEJ 10 01:25:52 01:37:37 01:50:34 02:03:48 02:17:07 00:51:15  
  B314 SIEROŃ HONORATA 5 02:17:07 02:31:16 02:45:38     00:28:31  
  B314 SADOK KRZYSZTOF 5 02:45:38 02:58:56 03:13:22     00:27:44  
  B314 CHAŁUPKA KAMILA 5 03:13:22 03:27:53 03:43:31     00:30:09  
325 C504 Inteligentne Rozbiegane Pawiany 03:43:33
  C504 GRECZKA MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:14:27 00:27:07 00:41:01   00:41:01 03:43:33
  C504 SURMACH ANDREI 10 00:41:01 00:51:02 01:01:37 01:12:38 01:23:34 00:42:33  
  C504 ZIELIŃSKI PIOTR 10 01:23:34 01:34:45 01:46:46 01:58:51 02:10:47 00:47:13  
  C504 PIESTRZYŃSKA NATALIA 5 02:10:47 02:26:40 02:44:03     00:33:16  
  C504 STEFAŃSKA MAJA 5 02:44:03 03:02:15 03:21:03     00:37:00  
  C504 PHAM MINH DUC 5 03:21:03 03:32:12 03:43:33     00:22:30  
326 A512 Warsaw Run Club No.1 03:43:34
  A512 DYGAS SARA 7.195 00:00:00 00:11:56 00:25:39 00:39:19   00:39:19 03:43:34
  A512 HOFFMANN ROBERT 10 00:39:19 00:51:42 01:04:55 01:17:50 01:30:40 00:51:21  
  A512 LISEK PRZEMYSŁAW 10 01:30:40 01:43:07 01:55:43 02:08:16 02:20:51 00:50:11  
  A512 RATASZEWSKA EDYTA 5 02:20:51 02:34:37 02:49:37     00:28:46  
  A512 HAREZLAK ROBERT 5 02:49:37 03:02:36 03:15:55     00:26:18  
  A512 ZAKRZEWSKA ANNA 5 03:15:55 03:29:29 03:43:34     00:27:39  
327 C198 SpeedApp 03:43:47
  C198 BULIŃSKI PATRYK 7.195 00:00:00 00:11:08 00:21:04 00:33:05   00:33:05 03:43:47
  C198 LISOWSKI PAWEŁ 10 00:33:05 00:45:13 00:57:32 01:09:49 01:21:47 00:48:42  
  C198 NAZAR KRYSTIAN 10 01:21:47 01:32:12 01:43:49 01:55:11 02:07:00 00:45:13  
  C198 LISOWSKA KATARZYNA 5 02:07:00 02:21:40 02:37:44     00:30:44  
  C198 ZANIEWSKA KAROLINA 5 02:37:44 02:53:56 03:11:18     00:33:34  
  C198 KOWALCZUK PAULINA 5 03:11:18 03:27:06 03:43:47     00:32:29  
328 A407 Sun & Snow Running Team – Słoneczka 03:43:47
  A407 STRZĘPKA-PADŁO ANNA 7.195 00:00:00 00:13:14 00:29:51 00:46:06   00:46:06 03:43:47
  A407 KOBIERSKI PAWEŁ 10 00:46:06 00:57:39 01:09:40 01:21:54 01:33:53 00:47:47  
  A407 FLORCZAK KATARZYNA 10 01:33:53 01:47:59 02:02:43 02:17:01 02:30:44 00:56:51  
  A407 AUGUŚCIK MARIUSZ 5 02:30:44 02:44:04 02:56:25     00:25:41  
  A407 CIBORSKI JAKUB 5 02:56:25 03:07:58 03:19:31     00:23:06  
  A407 MAJDAK BARTŁOMIEJ 5 03:19:31 03:31:15 03:43:47     00:24:16  
329 A403 PAREXEL #1 03:43:50
  A403 ZYŚKO PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:11:51 00:25:41 00:39:36   00:39:36 03:43:50
  A403 PAWLUCZUK ADAM 10 00:39:36 00:50:43 01:02:26 01:14:16 01:25:43 00:46:07  
  A403 DANOWSKI JAKUB 10 01:25:43 01:37:55 01:50:19 02:02:36 02:14:51 00:49:08  
  A403 STEFANIAK MAŁGORZATA 5 02:14:51 02:27:57 02:41:31     00:26:40  
  A403 JASIAK JACEK 5 02:41:31 02:58:01 03:15:36     00:34:05  
  A403 JAGACZEWSKA KAMILA 5 03:15:36 03:29:03 03:43:50     00:28:14  
330 A608 Biegnące Wieprze 03:43:53
  A608 ZALESKI ADAM 7.195 00:00:00 00:12:33 00:27:13 00:41:48   00:41:48 03:43:53
  A608 TURZYK ANDRZEJ 10 00:41:48 00:53:19 01:05:17 01:17:08 01:29:18 00:47:30  
  A608 JASIŃSKA ANNA 10 01:29:18 01:41:54 01:54:57 02:08:13 02:21:28 00:52:10  
  A608 ADRJAN DARIUSZ 5 02:21:28 02:35:05 02:49:18     00:27:50  
  A608 FRANKIEWICZ ALEKSANDRA 5 02:49:18 03:02:06 03:15:21     00:26:03  
  A608 KACZOR MACIEJ 5 03:15:21 03:28:51 03:43:53     00:28:32  
331 B266 Wybieram wodę 03:43:55
  B266 MIROSŁAW PIOTR 7.195 00:00:00 00:11:58 00:26:54 00:42:15   00:42:15 03:43:55
  B266 KRAWCZYK MIŁOSZ 10 00:42:15 00:53:36 01:05:39 01:17:43 01:29:27 00:47:12  
  B266 OSTAPIUK MAREK 10 01:29:27 01:41:08 01:53:48 02:06:37 02:19:15 00:49:48  
  B266 STANIEWICZ KAROLINA 5 02:19:15 02:33:34 02:49:02     00:29:47  
  B266 GALANT EWELINA 5 02:49:02 03:03:50 03:19:25     00:30:23  
  B266 SMUSZKIEWICZ MICHAŁ 5 03:19:25 03:31:09 03:43:55     00:24:30  
332 B171 Live well at Citi – DMBH 03:43:58
  B171 MATERKA RAFAŁ 7.195 00:00:00 00:11:46 00:25:14 00:38:14   00:38:14 03:43:58
  B171 ŁUKASZEWICZ RYSZARD 10 00:38:14 00:48:48 00:59:47 01:10:48 01:21:42 00:43:28  
  B171 HAREMBSKA PAULINA 10 01:21:42 01:35:17 01:50:11 02:05:23 02:20:45 00:59:03  
  B171 KROLSKA-STAWICKA MAGDALENA 5 02:20:45 02:35:03 02:50:11     00:29:26  
  B171 SADOWSKA-KACZMARCZYK MAGDALENA 5 02:50:11 03:03:44 03:17:39     00:27:28  
  B171 BOJANOWSKI ANDRZEJ 5 03:17:39 03:30:28 03:43:58     00:26:19  
333 B283 Step by CHEP 03:44:30
  B283 NOWOWIEJSKI RAFAŁ 7.195 00:00:00 00:09:09 00:20:58 00:32:44   00:32:44 03:44:30
  B283 WASILEWSKI MARCIN 10 00:32:44 00:43:35 00:55:26 01:07:44 01:20:01 00:47:17  
  B283 STACHLEWSKI KAROL 10 01:20:01 01:31:38 01:43:56 01:56:44 02:09:50 00:49:49  
  B283 RACZKOWSKA JULIA 5 02:09:50 02:25:52 02:43:06     00:33:16  
  B283 KAWALA ANETA 5 02:43:06 02:57:48 03:14:18     00:31:12  
  B283 SHAPRAN LINA 5 03:14:18 03:28:36 03:44:30     00:30:12  
334 A601 Bractwo Biegowe BGK – 1 03:44:30
  A601 KOMOREK KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:11:59 00:25:32 00:39:06   00:39:06 03:44:30
  A601 BARSZCZ JUSTYNA 10 00:39:06 00:54:01 01:10:36 01:26:59 01:43:12 01:04:06  
  A601 JAMBOR MACIEJ 10 01:43:12 01:54:40 02:06:30 02:18:30 02:30:15 00:47:03  
  A601 PAWLAK BARTOSZ 5 02:30:15 02:41:28 02:52:50     00:22:35  
  A601 SASIN MARLENA 5 02:52:50 03:04:45 03:17:10     00:24:20  
  A601 WALASZCZYK PAULINA 5 03:17:10 03:30:48 03:44:30     00:27:20  
335 B125 Novo Nordisk 10 03:44:49
  B125 KUBICA BOŻENA 7.195 00:00:00 00:12:54 00:29:36 00:46:54   00:46:54 03:44:49
  B125 PARUZEL IRENEUSZ 10 00:46:54 00:58:21 01:11:07 01:24:54 01:38:31 00:51:37  
  B125 ZUBER GRZEGORZ 10 01:38:31 01:49:11 02:00:24 02:12:05 02:23:55 00:45:24  
  B125 SZWIEC SANDRA 5 02:23:55 02:36:56 02:50:10     00:26:15  
  B125 BUGLA AGNIESZKA 5 02:50:10 03:04:33 03:19:31     00:29:21  
  B125 SZWIEC ŁUKASZ 5 03:19:31 03:32:04 03:44:49     00:25:18  
336 A501 T-Mobile Runners 03:44:54
  A501 ŁOPATA DANIEL 7.195 00:00:00 00:11:41 00:25:58 00:40:30   00:40:30 03:44:54
  A501 KOWALIK SŁAWOMIR 10 00:40:30 00:52:39 01:05:11 01:17:33 01:29:32 00:49:02  
  A501 IDZIKOWSKA – ŚLEDŹ MARTA 10 01:29:32 01:41:32 01:54:10 02:07:21 02:20:52 00:51:20  
  A501 BRODOWSKI MIROSŁAW 5 02:20:52 02:31:47 02:43:22     00:22:30  
  A501 SERGEJ PIOTR 5 02:43:22 02:57:23 03:12:57     00:29:35  
  A501 KOWALSKI ANDRZEJ 5 03:12:57 03:28:47 03:44:54     00:31:57  
337 B158 W pogoni za….. 03:44:54
  B158 STUCZYŃSKA ALEKSANDRA 7.195 00:00:00 00:11:53 00:25:51 00:39:40   00:39:40 03:44:54
  B158 SZNEJFUS BEATA 10 00:39:40 00:52:32 01:06:01 01:19:48 01:33:36 00:53:56  
  B158 GRZEGORZEWSKI WOJCIECH 10 01:33:36 01:46:08 01:58:35 02:10:54 02:22:24 00:48:48  
  B158 NOWAK MAŁGORZATA 5 02:22:24 02:35:57 02:50:16     00:27:52  
  B158 ZYGA JOANNA 5 02:50:16 03:03:05 03:16:30     00:26:14  
  B158 DUDEK MICHAŁ 5 03:16:30 03:30:33 03:44:54     00:28:24  
338 A523 Tłumacze Biegacze 03:44:55
  A523 TRAJNEROWICZ KAMILA 7.195 00:00:00 00:10:36 00:24:17 00:37:52   00:37:52 03:44:55
  A523 SĘK ZOFIA 10 00:37:52 00:49:48 01:02:02 01:14:25 01:26:31 00:48:39  
  A523 SZAFRAN MACIEJ 10 01:26:31 01:39:42 01:53:18 02:07:24 02:21:15 00:54:44  
  A523 GAWLIKOWSKI PIOTR 5 02:21:15 02:33:51 02:46:53     00:25:38  
  A523 BUKOWSKI ARTUR JAN 5 02:46:53 03:00:37 03:15:10     00:28:17  
  A523 DUŃSKA EWA 5 03:15:10 03:29:49 03:44:55     00:29:45  
339 C221 OBI 029 Olsztyn 03:44:55
  C221 JODŁOWSKI WOJCIECH 7.195 00:00:00 00:13:47 00:26:21 00:40:38   00:40:38 03:44:55
  C221 KOPYŚĆ JAROSŁAW 10 00:40:38 00:53:46 01:07:35 01:21:25 01:34:45 00:54:07  
  C221 GUTMAŃSKI MARIUSZ 10 01:34:45 01:44:26 01:54:20 02:04:34 02:14:39 00:39:54  
  C221 METRYKOWSKA ROKSANA 5 02:14:39 02:28:37 02:44:37     00:29:58  
  C221 PODGÓRSKA KATARZYNA 5 02:44:37 03:00:08 03:17:15     00:32:38  
  C221 DOBIESZ MONIKA 5 03:17:15 03:30:15 03:44:55     00:27:40  
340 B329 EY Academy Team 03:44:55
  B329 GWIZDALSKA KAJA 7.195 00:00:00 00:11:47 00:26:46 00:41:44   00:41:44 03:44:55
  B329 WASIAK BARTOSZ 10 00:41:44 00:54:16 01:07:29 01:21:02 01:35:50 00:54:06  
  B329 CHLEBOWSKI MICHAŁ 10 01:35:50 01:47:55 02:00:43 02:13:42 02:26:38 00:50:48  
  B329 KACPRZYKOWSKA MONIKA 5 02:26:38 02:41:56 02:57:17     00:30:39  
  B329 YERMAK KSENIA 5 02:57:17 03:10:35 03:24:56     00:27:39  
  B329 ŚWIDERSKI PAWEŁ 5 03:24:56 03:35:01 03:44:55     00:19:59  
341 B316 Accenture Lamy z Panamy 03:45:05
  B316 RYTEL WERONIKA 7.195 00:00:00 00:11:30 00:25:10 00:39:07   00:39:07 03:45:05
  B316 WAWRZYNIAK DAMIAN 10 00:39:07 00:50:21 01:02:07 01:14:18 01:26:19 00:47:12  
  B316 JESIONEK JULIA 10 01:26:19 01:39:29 01:54:14 02:10:24 02:27:01 01:00:42  
  B316 SZERSZEŃ DAGMARA 5 02:27:01 02:41:32 02:57:23     00:30:22  
  B316 MAROSZEK BARTOSZ 5 02:57:23 03:09:48 03:22:30     00:25:07  
  B316 ŻMIJ WOJCIECH 5 03:22:30 03:33:40 03:45:05     00:22:35  
342 C275 Coca- Cola 8 03:45:08
  C275 WANATOWSKA IZABELA 7.195 00:00:00 00:13:41 00:26:16 00:40:23   00:40:23 03:45:08
  C275 GUZOWSKI DARIUSZ 10 00:40:23 00:52:40 01:05:18 01:18:26 01:31:22 00:50:59  
  C275 STAŃCZUK MIKOŁAJ 10 01:31:22 01:42:29 01:54:28 02:07:00 02:19:00 00:47:38  
  C275 MATUSIEWKICZ MARTA 5 02:19:00 02:33:33 02:49:19     00:30:19  
  C275 ZALEWSKI PIOTR 5 02:49:19 03:02:43 03:18:27     00:29:08  
  C275 WISNIEWSKI MICHAŁ 5 03:18:27 03:31:29 03:45:08     00:26:41  
343 C308 Carrefour Running Team 1 03:45:08
  C308 GOŁĄBKO DAMIAN 7.195 00:00:00 00:10:27 00:19:36 00:29:51   00:29:51 03:45:08
  C308 GARUS MAREK 10 00:29:51 00:43:40 00:59:02 01:14:47 01:30:05 01:00:14  
  C308 CZERWIŃSKI PAWEŁ 10 01:30:05 01:42:11 01:54:24 02:07:13 02:19:56 00:49:51  
  C308 MROCZEK SYLWESTER 5 02:19:56 02:34:34 02:50:26     00:30:30  
  C308 WOŹNIAK KATARZYNA 5 02:50:26 03:05:58 03:21:26     00:31:00  
  C308 PRĘDKI ŁUKASZ 5 03:21:26 03:33:09 03:45:08     00:23:42  
344 C134 Medtronic – Drużyna dla Serca 2 03:45:10
  C134 CZTERNASTEK ANDRZEJ 7.195 00:00:00 00:13:29 00:25:54 00:39:19   00:39:19 03:45:10
  C134 HILLE MACIEJ 10 00:39:19 00:51:15 01:03:58 01:16:55 01:29:42 00:50:23  
  C134 CARBALLÁS DAMIÁN 10 01:29:42 01:40:53 01:52:59 02:06:00 02:18:55 00:49:13  
  C134 BIEŃKOWSKA JOANNA 5 02:18:55 02:36:11 02:53:49     00:34:54  
  C134 PALCZEWSKA MILENA 5 02:53:49 03:06:42 03:19:50     00:26:01  
  C134 ŁUKASZUK-DUDEK NATALIA 5 03:19:50 03:31:56 03:45:10     00:25:20  
345 A220 OIRP w Warszawie 2 03:45:10
  A220 INIEWSKI RAFAŁ 7.195 00:00:00 00:10:13 00:22:47 00:35:54   00:35:54 03:45:10
  A220 KUSIŃKI MARCIN 10 00:35:54 00:47:58 01:00:36 01:13:21 01:25:10 00:49:16  
  A220 MARCINIAK MAGDALENA 10 01:25:10 01:40:03 01:55:04 02:09:35 02:23:44 00:58:34  
  A220 CIMOCHOWSKA MAGDA 5 02:23:44 02:36:49 02:50:19     00:26:35  
  A220 PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA AGATA 5 02:50:19 03:05:00 03:20:20     00:30:01  
  A220 RUDZIŃSKA ALEKSANDRA 5 03:20:20 03:32:37 03:45:10     00:24:50  
346 C153 PRA HS Błyskawica 03:45:11
  C153 BOLTUC MALGORZATA 7.195 00:00:00 00:16:03 00:32:34 00:50:49   00:50:49 03:45:11
  C153 SATOLA GRZEGORZ 10 00:50:49 01:01:33 01:12:37 01:24:16 01:35:54 00:45:05  
  C153 ROGOZIK MARIUSZ 10 01:35:54 01:46:50 01:58:20 02:10:03 02:22:19 00:46:25  
  C153 MAKSYMOWICZ KATARZYNA 5 02:22:19 02:35:17 02:48:41     00:26:22  
  C153 KUJAC ŁUKASZ 5 02:48:41 03:04:04 03:14:13     00:25:32  
  C153 KUBICKA MARTYNA 5 03:14:13 03:28:20 03:45:11     00:30:58  
347 A303 UniqaRunners2 03:45:12
  A303 PYCIARZ ANNA 7.195 00:00:00 00:11:36 00:26:24 00:41:19   00:41:19 03:45:12
  A303 SZULC PIOTR 10 00:41:19 00:54:26 01:08:19 01:22:08 01:34:52 00:53:33  
  A303 KOSELA SEBASTIAN 10 01:34:52 01:47:36 02:00:44 02:13:46 02:26:54 00:52:02  
  A303 RASIŃSKI JERZY 5 02:26:54 02:40:59 02:54:57     00:28:03  
  A303 ŁUKASZEWICZ PAWEŁ 5 02:54:57 03:08:50 03:22:54     00:27:57  
  A303 STACHURA JĘDRZEJ 5 03:22:54 03:33:13 03:45:12     00:22:18  
348 C115 DI Xelion 03:45:14
  C115 TRĘBICKI ADAM 7.195 00:00:00 00:11:33 00:24:01 00:38:31   00:38:31 03:45:14
  C115 RYKOWSKI ADAM 10 00:38:31 00:51:01 01:03:50 01:16:43 01:29:37 00:51:06  
  C115 ŻOLINAS MACIEJ 10 01:29:37 01:44:01 01:59:17 02:14:55 02:30:13 01:00:36  
  C115 MASTALEREK ARKADIUSZ 5 02:30:13 02:42:36 02:55:14     00:25:01  
  C115 BARTEL ADAM 5 02:55:14 03:08:34 03:22:52     00:27:38  
  C115 TRZECIAK PIOTR 5 03:22:52 03:33:40 03:45:14     00:22:22  
349 A211 Aegon Run 03:45:15
  A211 JAKUBISIAK RENATA 7.195 00:00:00 00:11:53 00:25:16 00:38:23   00:38:23 03:45:15
  A211 TETER – ŁABUDZIŃSKA AGNIESZKA 10 00:38:23 00:51:18 01:04:52 01:18:12 01:31:19 00:52:56  
  A211 CULJAK URSZULA 10 01:31:19 01:43:18 01:55:42 02:08:02 02:20:01 00:48:42  
  A211 LACHOWSKI KAROL 5 02:20:01 02:33:22 02:47:49     00:27:48  
  A211 NOWAK MAGDALENA 5 02:47:49 03:02:18 03:17:03     00:29:14  
  A211 TUREK MARIUSZ 5 03:17:03 03:30:34 03:45:15     00:28:12  
350 C113 Systemics Team 03:45:24
  C113 BUDZISZEWSKA – RUTKOWSKA KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:15:00 00:29:04 00:44:57   00:44:57 03:45:24
  C113 MAILINOWSKI JAROSŁAW 10 00:44:57 00:58:21 01:12:31 01:27:23 01:42:23 00:57:26  
  C113 CHODOWIEC PRZEMYSŁAW 10 01:42:23 01:52:29 02:02:59 02:13:34 02:24:09 00:41:46  
  C113 CHODOWIEC KAROLINA 5 02:24:09 02:35:31 02:47:03     00:22:54  
  C113 MILCZEWSKA IZABELA 5 02:47:03 03:03:30 03:20:27     00:33:24  
  C113 ZBICIAK ŁUKASZ 5 03:20:27 03:32:37 03:45:24     00:24:57  
351 C298 PAYBACK 03:45:28
  C298 WOŁOWIEC ADRIANNA 7.195 00:00:00 00:14:26 00:28:13 00:43:58   00:43:58 03:45:28
  C298 KUR ADRIAN 10 00:43:58 00:54:32 01:05:50 01:18:59 01:29:56 00:45:58  
  C298 WIECZOREK MARIUSZ 10 01:29:56 01:43:15 01:57:38 02:12:35 02:28:07 00:58:11  
  C298 ŁOKAJ PAWEŁ 5 02:28:07 02:40:45 02:53:57     00:25:50  
  C298 BODZIAK MARCIN 5 02:53:57 03:05:26 03:17:38     00:23:41  
  C298 MAZUR MARTYNA 5 03:17:38 03:31:31 03:45:28     00:27:50  
352 C160 Ekipa pościgowa 03:45:29
  C160 SIEJKOWSKI KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:11:58 00:23:41 00:36:38   00:36:38 03:45:29
  C160 WOLSZAKIEWICZ PIOTR 10 00:36:38 00:47:04 00:57:44 01:08:29 01:19:23 00:42:45  
  C160 SIEMIOŃCZYK MICHAŁ 10 01:19:23 01:30:54 01:42:36 01:54:30 02:05:55 00:46:32  
  C160 KOSSOWSKI GRZEGORZ 5 02:05:55 02:20:34 02:35:14     00:29:19  
  C160 ŁOZA AGATA 5 02:35:14 02:51:10 03:07:54     00:32:40  
  C160 ZIELIŃSKA KATARZYNA 5 03:07:54 03:26:47 03:45:29     00:37:35  
353 A502 COMTEGRUN 1 03:45:38
  A502 PAŁDYNA GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:10:03 00:23:13 00:36:46   00:36:46 03:45:38
  A502 PRZEWŁOCKI TOMASZ 10 00:36:46 00:50:06 01:04:40 01:19:34 01:34:14 00:57:28  
  A502 ZYGOWSKI MICHAŁ 10 01:34:14 01:46:33 01:59:10 02:12:03 02:24:41 00:50:27  
  A502 JĘDREJEK ALICJA 5 02:24:41 02:37:11 02:50:31     00:25:50  
  A502 KUBICKI WITOLD 5 02:50:31 03:03:42 03:17:38     00:27:07  
  A502 PODSIADŁO PIOTR 5 03:17:38 03:31:14 03:45:38     00:28:00  
354 A162 Czerwone Koguty II 03:45:39
  A162 MĄCZEWSKI PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:12:02 00:26:25 00:41:00   00:41:00 03:45:39
  A162 RYSZAWA JOANNA 10 00:41:00 00:54:01 01:08:10 01:22:28 01:37:02 00:56:02  
  A162 KRÓL MICHAŁ 10 01:37:02 01:47:49 01:59:23 02:11:14 02:23:05 00:46:03  
  A162 ZALEWSKA ANETA 5 02:23:05 02:34:23 02:46:13     00:23:08  
  A162 GAŁĄZKA HENRYK 5 02:46:13 02:59:56 03:14:19     00:28:06  
  A162 KONOPKA GRZEGORZ 5 03:14:19 03:29:44 03:45:39     00:31:20  
355 A155 Przybysiaki 03:45:40
  A155 PRZYBYSZ AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:11:45 00:24:17 00:37:19   00:37:19 03:45:40
  A155 PRZYBYSZ MARCIN 10 00:37:19 00:49:10 01:01:31 01:13:55 01:25:33 00:48:14  
  A155 PRZYBYSZ PAWEŁ 10 01:25:33 01:38:09 01:51:40 02:05:29 02:18:51 00:53:18  
  A155 PRZYBYSZ MAGDALENA 5 02:18:51 02:33:05 02:47:21     00:28:30  
  A155 PRZYBYSZ KATARZYNA 5 02:47:21 03:02:33 03:18:46     00:31:25  
  A155 PRZYBYSZ RAFAŁ 5 03:18:46 03:32:17 03:45:40     00:26:54  
356 A511 Promedica24 03:45:44
  A511 ORNOWSKA JULIA 7.195 00:00:00 00:13:31 00:30:07 00:46:53   00:46:53 03:45:44
  A511 BRZEZIŃSKI TOMASZ 10 00:46:53 00:57:35 01:08:55 01:20:19 01:31:30 00:44:37  
  A511 BRZEZIŃSKI MATEUSZ 10 01:31:30 01:42:19 01:53:42 02:05:20 02:16:42 00:45:12  
  A511 KICZOR MARTA 5 02:16:42 02:31:48 02:48:55     00:32:13  
  A511 JASIŃSKI ADAM 5 02:48:55 03:01:29 03:14:42     00:25:47  
  A511 KUBAT LESZEK 5 03:14:42 03:29:57 03:45:44     00:31:02  
357 A183 Kombatanci 03:45:45
  A183 FIGUROWSKI ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:12:06 00:26:53 00:41:36   00:41:36 03:45:45
  A183 FRYDRYCHOWICZ MICHAŁ 10 00:41:36 00:52:50 01:04:31 01:16:19 01:28:09 00:46:33  
  A183 LAZAREVA VIKTORIIA 10 01:28:09 01:42:52 01:58:13 02:14:19 02:29:45 01:01:36  
  A183 MADAJCZAK JAROSŁAW 5 02:29:45 02:41:45 02:53:45     00:24:00  
  A183 KARWOWSKA NATALIA 5 02:53:45 03:05:43 03:18:20     00:24:35  
  A183 ANTOSZAK GRZEGORZ 5 03:18:20 03:32:00 03:45:45     00:27:25  
358 A314 Pędzące Żółwie 03:45:46
  A314 FRYDRYCH-SIEMIĄTKOWSKA KINGA 7.195 00:00:00 00:11:32 00:24:44 00:37:08   00:37:08 03:45:46
  A314 CYRA IWONA 10 00:37:08 00:50:02 01:03:18 01:16:44 01:30:02 00:52:54  
  A314 HERMAN MARCIN 10 01:30:02 01:41:29 01:53:21 02:05:36 02:17:42 00:47:40  
  A314 WIELĄDEK AGNIESZKA 5 02:17:42 02:32:00 02:47:08     00:29:26  
  A314 CHUDY KATARZYNA 5 02:47:08 03:02:22 03:18:35     00:31:27  
  A314 TWAROWSKI PIOTR 5 03:18:35 03:31:37 03:45:46     00:27:11  
359 C188 Kuźnia Triathlonu 03:45:53
  C188 ZWIERZCHOWSKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:12:57 00:24:49 00:38:05   00:38:05 03:45:53
  C188 ZWIERZCHOWSKA KATARZYNA 10 00:38:05 00:51:50 01:06:51 01:22:44 01:38:27 01:00:22  
  C188 WIERZBICKI ŁUKASZ 10 01:38:27 01:49:28 02:01:06 02:12:50 02:24:19 00:45:52  
  C188 SOWA KRYSTYNA 5 02:24:19 02:37:20 02:50:20     00:26:01  
  C188 JUCHNIEWICZ LIDIA 5 02:50:20 03:01:35 03:13:38     00:23:18  
  C188 ZGODA KATARZYNA 5 03:13:38 03:29:18 03:45:53     00:32:15  
360 B103 Positive Team 03:46:03
  B103 BORCZYK BARTOSZ 7.195 00:00:00 00:10:15 00:22:26 00:34:54   00:34:54 03:46:03
  B103 BARWICKI MARCIN 10 00:34:54 00:46:40 00:58:53 01:11:24 01:23:13 00:48:19  
  B103 JAGIELSKI TOMASZ 10 01:23:13 01:35:57 01:49:11 02:02:36 02:15:41 00:52:28  
  B103 JAGIELSKA MARZENA 5 02:15:41 02:31:49 02:49:31     00:33:50  
  B103 BARWICKA MARTA 5 02:49:31 03:03:36 03:18:49     00:29:18  
  B103 MILCARZ ROBERT 5 03:18:49 03:32:11 03:46:03     00:27:14  
361 B231 GO4ENERGY 03:46:08
  B231 WOJDA ALEKSANDRA 7.195 00:00:00 00:12:55 00:27:47 00:42:48   00:42:48 03:46:08
  B231 MORUŃ ANDRZEJ 10 00:42:48 00:54:09 01:05:38 01:17:34 01:29:17 00:46:29  
  B231 BARTKIEWICZ PIOTR 10 01:29:17 01:42:34 01:56:31 02:11:38 02:28:17 00:59:00  
  B231 WYSZOMIERSKA MAGDALENA 5 02:28:17 02:42:09 02:56:01     00:27:44  
  B231 BARBACKA ZOFIA 5 02:56:01 03:07:52 03:20:39     00:24:38  
  B231 AUGUSTYNIAK TOMASZ 5 03:20:39 03:33:08 03:46:08     00:25:29  
362 A299 Panasonic Running Team_1 03:46:16
  A299 POWALSKI GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:11:26 00:24:13 00:36:10   00:36:10 03:46:16
  A299 KARCZEWSKI TOMEK 10 00:36:10 00:49:46 01:03:33 01:17:23 01:31:01 00:54:51  
  A299 KONDO AYUMU 10 01:31:01 01:43:24 01:56:36 02:10:33 02:25:03 00:54:02  
  A299 MORI TAKASHI 5 02:25:03 02:39:09 02:53:31     00:28:28  
  A299 BOGUCKA MARTYNA 5 02:53:31 03:07:42 03:22:20     00:28:49  
  A299 NOWACKI MARCIN 5 03:22:20 03:34:32 03:46:16     00:23:56  
363 A208 Capco Bravo 03:46:19
  A208 ŚLĘCZKOWSKI WITOLD 7.195 00:00:00 00:12:08 00:25:40 00:40:38   00:40:38 03:46:19
  A208 KIESZEK WOJCIECH 10 00:40:38 00:52:46 01:05:58 01:19:21 01:32:01 00:51:23  
  A208 KRZEPKOWSKI RADOSŁAW 10 01:32:01 01:44:55 01:57:54 02:11:30 02:25:25 00:53:24  
  A208 URBANOWSKI DAWID 5 02:25:25 02:37:58 02:52:01     00:26:36  
  A208 ZWIERZ KAROL 5 02:52:01 03:05:13 03:20:39     00:28:38  
  A208 JĘDRZEJCZAK ARTUR 5 03:20:39 03:33:03 03:46:19     00:25:40  
364 B133 Klawa Drużyna 03:46:28
  B133 MOSTOWSKI GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:11:27 00:25:57 00:40:43   00:40:43 03:46:28
  B133 MOKRZEWSKI MACIEJ 10 00:40:43 00:51:43 01:02:46 01:13:57 01:25:07 00:44:24  
  B133 JAGODZIŃSKI KAMIL 10 01:25:07 01:37:23 01:50:27 02:03:43 02:17:13 00:52:06  
  B133 KACPROWICZ TOMASZ 5 02:17:13 02:29:32 02:42:38     00:25:25  
  B133 HALOT AGNIESZKA 5 02:42:38 02:58:34 03:16:03     00:33:25  
  B133 IMBRE ANITA 5 03:16:03 03:28:18 03:46:28     00:30:25  
365 B306 ZOETIS Polska 03:46:31
  B306 NIEJEDLI ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:10:48 00:24:21 00:38:24   00:38:24 03:46:31
  B306 ŚWIERCZYŃSKI MARCIN 10 00:38:24 00:49:43 01:01:52 01:14:32 01:27:42 00:49:18  
  B306 HARASIMOWICZ ARTUR 10 01:27:42 01:40:32 01:55:09 02:10:38 02:27:14 00:59:32  
  B306 MARTINS FILIPE 5 02:27:14 02:39:09 02:52:25     00:25:11  
  B306 LINARES LEONARDO 5 02:52:25 03:05:02 03:18:37     00:26:12  
  B306 YILDIRIM EMRE 5 03:18:37 03:31:41 03:46:31     00:27:54  
366 C116 Auto Plaza Team 03:46:35
  C116 KUDLAK MONIKA 7.195 00:00:00 00:13:43 00:26:51 00:41:12   00:41:12 03:46:35
  C116 BIERYTA KRZYSZTOF 10 00:41:12 00:54:02 01:08:10 01:21:46 01:34:40 00:53:28  
  C116 SUŁKOWSKI PIOTR 10 01:34:40 01:47:29 02:01:03 02:14:24 02:27:24 00:52:44  
  C116 KASPRZYK PAWEŁ 5 02:27:24 02:40:16 02:53:30     00:26:06  
  C116 ŻMUDZKI MICHAŁ 5 02:53:30 03:06:08 03:20:18     00:26:48  
  C116 BRONIECKI ZBIGNIEW 5 03:20:18 03:33:11 03:46:35     00:26:17  
367 A146 BASF Polska Chemiatomy 03:46:35
  A146 VILINCHUK VITALIY 7.195 00:00:00 00:10:00 00:23:00 00:35:28   00:35:28 03:46:35
  A146 GROCHOWSKI MARCIN 10 00:35:28 00:47:43 01:01:03 01:14:35 01:27:49 00:52:21  
  A146 JAGIEŁA MAREK 10 01:27:49 01:40:51 01:53:54 02:07:20 02:20:34 00:52:45  
  A146 TRAWKA MAGDALENA 5 02:20:34 02:36:01 02:53:56     00:33:22  
  A146 GOLA MACIEJ 5 02:53:56 03:07:56 03:22:47     00:28:51  
  A146 ZAREMBA RAFAŁ 5 03:22:47 03:34:40 03:46:35     00:23:48  
368 C148 OPI TEAM 1 03:46:37
  C148 RACZKO JACEK 7.195 00:00:00 00:14:21 00:26:52 00:40:12   00:40:12 03:46:37
  C148 WANIEWSKA-BOBIN MAGDALENA 10 00:40:12 00:53:03 01:07:27 01:21:49 01:36:22 00:56:10  
  C148 ZARAŃSKA SYLWIA 10 01:36:22 01:49:45 02:03:16 02:16:55 02:30:19 00:53:57  
  C148 BUCZKOWSKI PRZEMYSŁAW 5 02:30:19 02:43:54 02:57:42     00:27:23  
  C148 ROZIEWSKI SZYMON 5 02:57:42 03:10:33 03:24:19     00:26:37  
  C148 SZCZEPANOWSKI PAWEŁ 5 03:24:19 03:35:12 03:46:37     00:22:18  
369 B276 NatWest 1 03:46:42
  B276 PRZYWOŹNY PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:11:11 00:25:36 00:40:20   00:40:20 03:46:42
  B276 KAPŁON JACEK 10 00:40:20 00:50:08 01:00:40 01:11:31 01:22:20 00:42:00  
  B276 NOWACZEWSKI ADAM 10 01:22:20 01:35:31 01:49:55 02:04:44 02:19:53 00:57:33  
  B276 HOPKO DOMINIK 5 02:19:53 02:34:03 02:47:31     00:27:38  
  B276 DORIN ANDRII 5 02:47:31 02:59:06 03:11:00     00:23:29  
  B276 SATURNO ALEKSANDRA 5 03:11:00 03:28:01 03:46:42     00:35:42  
370 A515 ZAPRZYSIĘGLI BIEGACZE 03:46:42
  A515 BUKOWSKI ARTUR JAN 7.195 00:00:00 00:11:29 00:25:08 00:39:07   00:39:07 03:46:42
  A515 MRZYGŁÓD ŁUKASZ 10 00:39:07 00:50:09 01:02:07 01:14:01 01:25:58 00:46:51  
  A515 FLIGIER KATARZYNA 10 01:25:58 01:40:26 01:55:48 02:11:19 02:26:13 01:00:15  
  A515 HOHOJ NATALIA 5 02:26:13 02:39:17 02:52:54     00:26:41  
  A515 MANIAKOWSKA AGNIESZKA 5 02:52:54 03:08:00 03:22:49     00:29:55  
  A515 PARECKI ANDRZEJ 5 03:22:49 03:34:33 03:46:42     00:23:53  
371 A118 InterRisk 2 03:46:42
  A118 JĘDRA NATALIA 7.195 00:00:00 00:12:15 00:27:14 00:42:41   00:42:41 03:46:42
  A118 MYSŁEK MATEUSZ 10 00:42:41 00:54:10 01:06:01 01:17:57 01:29:40 00:46:59  
  A118 BRZEZIŃSKI ADAM 10 01:29:40 01:42:41 01:56:17 02:10:11 02:24:06 00:54:26  
  A118 SAŁACIŃSKA ANNA 5 02:24:06 02:39:23 02:55:16     00:31:10  
  A118 SAŁACIŃSKI ARKADIUSZ 5 02:55:16 03:08:46 03:23:10     00:27:54  
  A118 WIRTEK KAMIL 5 03:23:10 03:34:36 03:46:42     00:23:32  
372 B298 Circle K Sport?s Team 03:46:48
  B298 BYLINKA MAREK 7.195 00:00:00 00:11:33 00:24:36 00:38:07   00:38:07 03:46:48
  B298 KOWALCZYK MICHAŁ 10 00:38:07 00:50:06 01:03:55 01:19:20 01:35:16 00:57:09  
  B298 TOBERA ALICJA 10 01:35:16 01:49:02 02:03:54 02:19:37 02:35:07 00:59:51  
  B298 GOŁAS MACIEJ 5 02:35:07 02:46:56 02:58:35     00:23:28  
  B298 SADURA MICHAŁ 5 02:58:35 03:09:51 03:21:33     00:22:58  
  B298 MIŁKOWSKI ROBERT 5 03:21:33 03:33:50 03:46:48     00:25:15  
373 A226 Lotnicze Pogotowie Ratunkowe 03:46:48
  A226 IWANICKI ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:13:48 00:29:53 00:45:26   00:45:26 03:46:48
  A226 TYRYŁŁO JAKUB 10 00:45:26 00:57:39 01:10:30 01:23:49 01:36:28 00:51:02  
  A226 RASZTUBOWICZ DANIEL 10 01:36:28 01:47:16 01:58:05 02:09:19 02:20:19 00:43:51  
  A226 MUSUR MICHAŁ 5 02:20:19 02:34:25 02:50:14     00:29:55  
  A226 IWANIUK AGNIESZKA 5 02:50:14 03:05:52 03:22:19     00:32:05  
  A226 KONKOL MATEUSZ 5 03:22:19 03:34:23 03:46:48     00:24:29  
374 B207 TiVo Runing Team Black 03:46:50
  B207 RODAK ALEKSANDER 7.195 00:00:00 00:11:23 00:24:59 00:38:33   00:38:33 03:46:50
  B207 KLIMCZUK JAKUB 10 00:38:33 00:51:55 01:05:46 01:19:52 01:34:51 00:56:18  
  B207 ZAPAŁA MIKOŁAJ 10 01:34:51 01:46:34 01:59:21 02:13:16 02:27:50 00:52:59  
  B207 BURZYŃSKI RAFAŁ 5 02:27:50 02:40:02 02:53:14     00:25:24  
  B207 NOSOWSKI ARTUR 5 02:53:14 03:06:50 03:21:48     00:28:34  
  B207 PIEKARCZYK PIOTR 5 03:21:48 03:34:31 03:46:50     00:25:02  
375 A205 BNP Paribas Real Estate 03:46:50
  A205 GRODZKA KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:13:36 00:29:33 00:45:19   00:45:19 03:46:50
  A205 KLAMMER MARCIN 10 00:45:19 00:58:43 01:13:01 01:26:48 01:40:44 00:55:25  
  A205 PAJA BORYS 10 01:40:44 01:53:13 02:05:07 02:16:57 02:29:08 00:48:24  
  A205 BĘZA MAŁGORZATA 5 02:29:08 02:42:26 02:56:52     00:27:44  
  A205 FIK TOMASZ 5 02:56:52 03:08:24 03:20:06     00:23:14  
  A205 SOBOŃ MIKOŁAJ 5 03:20:06 03:35:30 03:46:50     00:26:44  
376 B152 Falenicka Patologia 03:46:54
  B152 NESKA ANNA 7.195 00:00:00 00:13:07 00:29:04 00:45:01   00:45:01 03:46:54
  B152 WERNICKI ŁUKASZ 10 00:45:01 00:56:11 01:08:16 01:21:06 01:33:39 00:48:38  
  B152 SZOPA TOMASZ 10 01:33:39 01:44:07 01:54:40 02:05:30 02:16:28 00:42:49  
  B152 NESKA TOMASZ 5 02:16:28 02:31:43 02:47:06     00:30:38  
  B152 BANACH-WERNICKA ANNA 5 02:47:06 03:02:17 03:18:39     00:31:33  
  B152 DOMURAT MAŁGORZATA 5 03:18:39 03:32:55 03:46:54     00:28:15  
377 C231 Mars Wrigley Confectionery 03:47:03
  C231 GRATKOWSKI MAREK 7.195 00:00:00 00:13:38 00:26:06 00:40:06   00:40:06 03:47:03
  C231 PIASKOWSKI PAWEŁ 10 00:40:06 00:51:54 01:04:09 01:16:38 01:28:34 00:48:28  
  C231 OWCZAREK MACIEJ 10 01:28:34 01:41:00 01:51:34 02:02:16 02:13:11 00:44:37  
  C231 GŁUSZCZ BEATA 5 02:13:11 02:25:53 02:39:18     00:26:07  
  C231 PIĄTEK AGNIESZKA 5 02:39:18 02:54:24 03:09:52     00:30:34  
  C231 SAFULAK EWELINA 5 03:09:52 03:28:24 03:47:03     00:37:11  
378 C128 M Marathon Team 03:47:04
  C128 POLAŃSKA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:13:19 00:26:22 00:40:54   00:40:54 03:47:04
  C128 MARUŃSKI MARIUSZ 10 00:40:54 00:51:21 01:02:46 01:14:34 01:26:27 00:45:33  
  C128 POŹNIAK PIOTR 10 01:26:27 01:38:45 01:51:45 02:05:41 02:19:08 00:52:41  
  C128 JAŁMUŻNA MARCIN 5 02:19:08 02:32:16 02:44:52     00:25:44  
  C128 PIĘKOŚ MAGDALENA 5 02:44:52 02:59:45 03:16:01     00:31:09  
  C128 POŹNIAK MARIUSZ 5 03:16:01 03:30:42 03:47:04     00:31:03  
379 B226 Optima Cardio 5 03:47:06
  B226 LINOWSKI MIKOŁAJ 7.195 00:00:00 00:11:32 00:24:30 00:37:19   00:37:19 03:47:06
  B226 POLITAŃSKI ROBERT 10 00:37:19 00:51:50 01:06:15 01:20:13 01:32:39 00:55:20  
  B226 PEDA ZBIGNIEW 10 01:32:39 01:45:30 01:58:40 02:12:40 02:26:41 00:54:02  
  B226 BOCZKOWSKA NATALIA 5 02:26:41 02:41:59 02:57:02     00:30:21  
  B226 LEWICKI PIOTR 5 02:57:02 03:09:50 03:24:17     00:27:15  
  B226 ŁUCZAK ADAM 5 03:24:17 03:35:16 03:47:06     00:22:49  
380 B163 Finishers_Team 03:47:11
  B163 KLUCZEK PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:13:24 00:29:29 00:46:05   00:46:05 03:47:11
  B163 MACHOWSKI MICHAŁ 10 00:46:05 00:56:58 01:08:38 01:20:39 01:32:48 00:46:43  
  B163 ISMAILOVA VERONIKA 10 01:32:48 01:46:04 02:00:51 02:17:13 02:32:29 00:59:41  
  B163 JAWORSKA ANNA 5 02:32:29 02:46:34 03:01:13     00:28:44  
  B163 PAPIERZYŃSKI MARCIN 5 03:01:13 03:12:47 03:25:49     00:24:36  
  B163 KOLEŚNIK ROMAN 5 03:25:49 03:36:24 03:47:11     00:21:22  
381 B272 AMW#3 03:47:13
  B272 SZCZĘCH MARCIN 7.195 00:00:00 00:10:52 00:24:22 00:37:53   00:37:53 03:47:13
  B272 CZAPSKI BERNARD 10 00:37:53 00:50:31 01:03:51 01:17:41 01:31:14 00:53:21  
  B272 KOPER MACIEK 10 01:31:14 01:42:23 01:54:37 02:06:48 02:18:46 00:47:32  
  B272 NIEDZIELSKA MONIKA 5 02:18:46 02:33:07 02:48:18     00:29:32  
  B272 TROCHA MAGDALENA 5 02:48:18 03:02:09 03:16:52     00:28:34  
  B272 NOWAK KAROLINA 5 03:16:52 03:31:56 03:47:13     00:30:21  
382 B199 NBS Team 1 03:47:16
  B199 DUMNYCH NATALIIA 7.195 00:00:00 00:11:28 00:25:55 00:39:47   00:39:47 03:47:16
  B199 IZDEBSKI TOMASZ 10 00:39:47 00:51:53 01:04:32 01:17:46 01:31:20 00:51:33  
  B199 KONOBROCKA ELIZA 10 01:31:20 01:43:37 01:56:56 02:10:36 02:24:36 00:53:16  
  B199 ZALEWSKA GRAŻYNA 5 02:24:36 02:36:57 02:49:15     00:24:39  
  B199 SAMSEL MAGDALENA 5 02:49:15 03:03:35 03:18:40     00:29:25  
  B199 CHILCZUK AGATA 5 03:18:40 03:32:17 03:47:16     00:28:36  
383 B119 Novo Nordisk 5 03:47:24
  B119 NAGLER MIŁOSZ 7.195 00:00:00 00:11:06 00:23:08 00:34:25   00:34:25 03:47:24
  B119 RAMZIA KRZYSZTOF 10 00:34:25 00:47:52 01:01:32 01:15:48 01:29:42 00:55:17  
  B119 NAGLER TYTUS 10 01:29:42 01:41:05 01:52:42 02:04:52 02:16:36 00:46:54  
  B119 DUDZIAK MARCIN 5 02:16:36 02:27:49 02:39:58     00:23:22  
  B119 NOCOŃ ALEKSANDRA 5 02:39:58 03:00:25 03:21:10     00:41:12  
  B119 MASIAREK MARIUSZ 5 03:21:10 03:34:00 03:47:24     00:26:14  
384 A270 Słodkie Nestle 03:47:28
  A270 RUCIŃSKA DARIA 7.195 00:00:00 00:11:58 00:25:33 00:39:10   00:39:10 03:47:28
  A270 MITURA ANNA 10 00:39:10 00:52:23 01:05:52 01:19:44 01:33:21 00:54:11  
  A270 OLSZAK ZENON 10 01:33:21 01:45:02 01:57:08 02:09:23 02:20:48 00:47:27  
  A270 WINIAREK MARCIN 5 02:20:48 02:34:15 02:48:45     00:27:57  
  A270 ŁADA-ŻYŁOWSKA JUSTYNA 5 02:48:45 03:05:22 03:20:55     00:32:10  
  A270 PIOTROWSKA ANNA 5 03:20:55 03:34:00 03:47:28     00:26:33  
385 A192 KUKE 03:47:29
  A192 ŚCIEŻKA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:12:58 00:28:24 00:44:32   00:44:32 03:47:29
  A192 IWANOWSKI PAWEŁ 10 00:44:32 00:55:46 01:07:42 01:19:25 01:30:45 00:46:13  
  A192 ZABRODZKI WITALIJ 10 01:30:45 01:42:49 01:55:32 02:08:57 02:22:48 00:52:03  
  A192 KANIA ANNA 5 02:22:48 02:37:35 02:53:29     00:30:41  
  A192 JEDLIŃSKI MARCIN 5 02:53:29 03:06:25 03:19:48     00:26:19  
  A192 OSIAK DARIUSZ 5 03:19:48 03:33:11 03:47:29     00:27:41  
386 C279 Coca- Cola 4 03:47:30
  C279 PELCZYŃSKI WIKTOR 7.195 00:00:00 00:10:41 00:21:12 00:32:36   00:32:36 03:47:30
  C279 POSKROBKO JAROSŁAW 10 00:32:36 00:43:49 00:55:18 01:07:15 01:18:46 00:46:10  
  C279 CIURZYŃSKA ZUZANNA 10 01:18:46 01:34:00 01:49:26 02:05:21 02:21:20 01:02:34  
  C279 MIKKEL JAAK 5 02:21:20 02:34:39 02:48:14     00:26:54  
  C279 NOWOCIŃSKI MARIUSZ 5 02:48:14 03:02:09 03:16:39     00:28:25  
  C279 RUTKOWSKA MONIKA 5 03:16:39 03:32:14 03:47:30     00:30:51  
387 B297 NASK I 03:47:36
  B297 WAWRZYNIAK KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:12:49 00:26:55 00:41:15   00:41:15 03:47:36
  B297 MORAWSKI GRZEGORZ 10 00:41:15 00:52:20 01:03:48 01:15:26 01:26:40 00:45:25  
  B297 JARMOŃ RENATA 10 01:26:40 01:40:26 01:54:43 02:09:15 02:23:56 00:57:16  
  B297 ADAMOWICZ JUDYTA 5 02:23:56 02:37:22 02:51:55     00:27:59  
  B297 MITKOWSKI MARCIN 5 02:51:55 03:04:39 03:17:20     00:25:25  
  B297 ZIELIŃSKI MARCIN 5 03:17:20 03:31:21 03:47:36     00:30:16  
388 B209 TiVo Runing Team White 03:47:36
  B209 DĄBROWSKI MAREK 7.195 00:00:00 00:11:34 00:25:14 00:39:59   00:39:59 03:47:36
  B209 KODA PAWEŁ 10 00:39:59 00:51:04 01:03:16 01:16:06 01:29:03 00:49:04  
  B209 RATAJCZYK ADRIAN 10 01:29:03 01:42:59 01:57:54 02:13:26 02:28:49 00:59:46  
  B209 FERENS TOMASZ 5 02:28:49 02:38:42 02:49:25     00:20:36  
  B209 DULEBA-ROSSA AGNIESZKA 5 02:49:25 03:06:04 03:23:09     00:33:44  
  B209 ŁUCEK ŁUKASZ 5 03:23:09 03:35:24 03:47:36     00:24:27  
389 C125 Dom Volvo Experience Team Red 03:47:37
  C125 KWIATKOWSKI ADRIAN 7.195 00:00:00 00:10:48 00:22:34 00:36:00   00:36:00 03:47:37
  C125 STYCZEK SEBASTIAN 10 00:36:00 00:46:40 00:57:29 01:08:29 01:19:27 00:43:27  
  C125 GADOMSKI PRZEMYSŁAW 10 01:19:27 01:32:45 01:46:24 02:00:31 02:14:27 00:55:00  
  C125 WÓJCIK MAREK 5 02:14:27 02:26:41 02:41:28     00:27:01  
  C125 OZIMSKI PIOTR 5 02:41:28 02:57:32 03:14:30     00:33:02  
  C125 SAJDAK GRZEGORZ 5 03:14:30 03:30:31 03:47:37     00:33:07  
390 C220 SuperMen team WITC 03:47:38
  C220 KRISHNAN HARI 7.195 00:00:00 00:12:46 00:24:40 00:37:14   00:37:14 03:47:38
  C220 DUTTA VIBEK 10 00:37:14 00:48:46 01:01:36 01:15:40 01:28:15 00:51:01  
  C220 WALKER SAMUEL 10 01:28:15 01:39:59 01:51:25 02:03:18 02:14:34 00:46:19  
  C220 DUCKWORTH KENNETH 5 02:14:34 02:33:17 02:52:29     00:37:55  
  C220 STAGITIS MARTIN 5 02:52:29 03:05:24 03:19:29     00:27:00  
  C220 MENSCH JOHN 5 03:19:29 03:33:18 03:47:38     00:28:09  
391 C122 Media Group Running Team 03:47:52
  C122 SOCHAN KAROLINA 7.195 00:00:00 00:13:39 00:26:55 00:41:40   00:41:40 03:47:52
  C122 PEŁKA KRZYSZTOF 10 00:41:40 00:52:29 01:03:13 01:13:54 01:24:21 00:42:41  
  C122 BUŚKO HUBERT 10 01:24:21 01:36:13 01:48:47 02:01:15 02:13:43 00:49:22  
  C122 LASKOWSKA ALEKSANDRA 5 02:13:43 02:28:47 02:45:09     00:31:26  
  C122 WODZYŃSKA PAULINA 5 02:45:09 03:02:25 03:20:51     00:35:42  
  C122 RACŁAWSKI PIOTR 5 03:20:51 03:34:18 03:47:52     00:27:01  
392 B146 Prokuratoria Generalna 1 03:48:01
  B146 MURAWSKA MARIA 7.195 00:00:00 00:13:41 00:29:42 00:46:13   00:46:13 03:48:01
  B146 MURAWSKI WOJCIECH 10 00:46:13 00:56:59 01:08:54 01:21:22 01:33:57 00:47:44  
  B146 PAUSZEK JAKUB 10 01:33:57 01:45:59 01:58:07 02:10:13 02:22:38 00:48:41  
  B146 DRZAZGOWSKI MACIEJ 5 02:22:38 02:35:30 02:49:21     00:26:43  
  B146 GAWRYSIAK ANNA 5 02:49:21 03:03:14 03:17:15     00:27:54  
  B146 JUREK LUDWIK 5 03:17:15 03:31:24 03:48:01     00:30:46  
393 A310 Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii 2 03:48:02
  A310 REDŻKO MAREK 7.195 00:00:00 00:12:04 00:26:47 00:41:35   00:41:35 03:48:02
  A310 CZYŻEWSKI PRZEMYSŁAW 10 00:41:35 00:55:11 01:09:21 01:23:45 01:38:26 00:56:51  
  A310 DOMINIAK MICHAŁ 10 01:38:26 01:50:53 02:03:34 02:16:28 02:29:21 00:50:55  
  A310 NOWAKOWSKA BEATA 5 02:29:21 02:42:07 02:54:53     00:25:32  
  A310 EMILEWICZ JADWIGA 5 02:54:53 03:09:35 03:24:08     00:29:15  
  A310 DAJNOWICZ ŁUKASZ 5 03:24:08 03:35:58 03:48:02     00:23:54  
394 A290 ORSTED TEAM 03:48:03
  A290 JACKIEWICZ KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:12:05 00:26:07 00:39:56   00:39:56 03:48:03
  A290 KILIS KRZYSZTOF 10 00:39:56 00:51:47 01:04:36 01:17:31 01:30:34 00:50:38  
  A290 LOTUS ANGELA 10 01:30:34 01:41:47 01:53:31 02:05:39 02:18:00 00:47:26  
  A290 WIOSEK WOJCIECH 5 02:18:00 02:32:01 02:48:04     00:30:04  
  A290 LUKASIK GRZEGORZ 5 02:48:04 02:59:40 03:11:49     00:23:45  
  A290 STANISLAWSKI LUKASZ 5 03:11:49 03:29:03 03:48:03     00:36:14  
395 B301 Noble Runners 03:48:03
  B301 NOWAK AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:10:53 00:24:11 00:37:54   00:37:54 03:48:03
  B301 SOBIECH KRZYSZTOF 10 00:37:54 00:50:27 01:04:46 01:20:30 01:35:53 00:57:59  
  B301 KOZŁOWSKI SOBIESŁAW 10 01:35:53 01:46:23 01:57:57 02:09:52 02:21:12 00:45:19  
  B301 DĄBROWSKA ELIZA 5 02:21:12 02:37:09 02:53:59     00:32:47  
  B301 STANISZEWSKA KINGA 5 02:53:59 03:09:36 03:25:11     00:31:12  
  B301 GAJEWSKI PIOTR 5 03:25:11 03:36:26 03:48:03     00:22:52  
396 B203 PAREXEL #2 03:48:04
  B203 BALUKIEWICZ ANNA 7.195 00:00:00 00:11:30 00:25:46 00:39:55   00:39:55 03:48:04
  B203 KNAPIK KAROL 10 00:39:55 00:52:17 01:05:11 01:18:29 01:31:36 00:51:41  
  B203 SKŁADANOWSKI MAREK 10 01:31:36 01:44:16 01:57:03 02:09:38 02:21:58 00:50:22  
  B203 PŁACHTA MICHAŁ 5 02:21:58 02:35:52 02:51:53     00:29:55  
  B203 SZCZEPAŃSKA IZABELA 5 02:51:53 03:05:44 03:19:58     00:28:05  
  B203 KLECHNIOWSKA MARIA 5 03:19:58 03:33:30 03:48:04     00:28:06  
397 B202 PAREXEL #3 03:48:07
  B202 POMORSKA JOANNA 7.195 00:00:00 00:08:34 00:18:41 00:28:48   00:28:48 03:48:07
  B202 JABŁOŃSKA MARLENA 10 00:28:48 00:41:28 00:55:25 01:10:31 01:26:18 00:57:30  
  B202 SIEMIENIEC MARCIN 10 01:26:18 01:39:34 01:54:00 02:10:05 02:25:25 00:59:07  
  B202 BROZIO ALEKSANDRA 5 02:25:25 02:40:02 02:55:32     00:30:07  
  B202 MĄDRA MAŁGORZATA 5 02:55:32 03:07:24 03:20:10     00:24:38  
  B202 KNAPIK KAROL 5 03:20:10 03:33:44 03:48:07     00:27:57  
398 C405 Charty z CMS 1 03:48:09
  C405 PROKOP-OKUŁA KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:13:08 00:26:09 00:40:36   00:40:36 03:48:09
  C405 BENETURSKI ADAM 10 00:40:36 00:51:19 01:02:23 01:13:39 01:24:36 00:44:00  
  C405 MARKIEWICZ MIKOŁAJ 10 01:24:36 01:36:34 01:49:33 02:03:08 02:15:46 00:51:10  
  C405 ŻURKOWSKA MARTA 5 02:15:46 02:28:01 02:41:05     00:25:19  
  C405 SKORUPIŃSKA AGNIESZKA 5 02:41:05 02:57:10 03:13:31     00:32:26  
  C405 CUDNA -WAGNER ANNA 5 03:13:31 03:30:41 03:48:09     00:34:38  
399 C217 PwC Running Team V 03:48:10
  C217 GÓRNA MAŁGORZATA 7.195 00:00:00 00:14:04 00:26:50 00:41:12   00:41:12 03:48:10
  C217 GUMUŁA JOANNA 10 00:41:12 00:54:11 01:08:46 01:23:58 01:39:22 00:58:10  
  C217 RZECZKOWSKA ANNA 10 01:39:22 01:51:02 02:03:08 02:15:50 02:28:34 00:49:12  
  C217 BIENIAS ANITA 5 02:28:34 02:41:15 02:55:08     00:26:34  
  C217 ŁYKO-CHEN NATALIA 5 02:55:08 03:08:24 03:22:02     00:26:54  
  C217 HOŁYST KONRAD 5 03:22:02 03:34:41 03:48:10     00:26:08  
400 C196 Apleona – Wildcats II 03:48:12
  C196 FRONK GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:11:18 00:22:30 00:35:02   00:35:02 03:48:12
  C196 OKUŃ-WIŚNIEWSKA MILENA 10 00:35:02 00:48:05 01:01:33 01:15:09 01:28:38 00:53:36  
  C196 SOSNOWSKI ANDRZEJ 10 01:28:38 01:41:15 01:56:01 02:11:16 02:25:53 00:57:15  
  C196 BRINKEN AGNIESZKA 5 02:25:53 02:38:55 02:51:52     00:25:59  
  C196 KOTULSKA AGNIESZKA 5 02:51:52 03:06:40 03:21:35     00:29:43  
  C196 PLISTER AGNIESZKA 5 03:21:35 03:34:44 03:48:12     00:26:37  
401 C243 Medicover Runners II 03:48:13
  C243 OSUCH ANNA 7.195 00:00:00 00:13:15 00:26:07 00:40:02   00:40:02 03:48:13
  C243 MARKIEWICZ JUSTYNA 10 00:40:02 00:52:06 01:05:01 01:18:09 01:30:29 00:50:27  
  C243 MATUSIK AGNIESZKA 10 01:30:29 01:44:39 01:59:58 02:16:10 02:32:26 01:01:57  
  C243 MALENDA MACIEJ 5 02:32:26 02:43:32 02:54:26     00:22:00  
  C243 LINNYK ARTEM 5 02:54:26 03:06:59 03:20:19     00:25:53  
  C243 POLIŃSKA AGNIESZKA 5 03:20:19 03:33:43 03:48:13     00:27:54  
402 C287 GESSEL Team 03:48:13
  C287 BAŃKA TOMASZ 7.195 00:00:00 00:10:02 00:20:42 00:33:40   00:33:40 03:48:13
  C287 WOŹNIAK BARTŁOMIEJ 10 00:33:40 00:46:28 00:59:39 01:12:47 01:24:42 00:51:02  
  C287 ŚWIETLIK BARTŁOMIEJ 10 01:24:42 01:38:13 01:52:48 02:07:38 02:22:19 00:57:37  
  C287 MALESZA-WOŹNIAK PATRYCJA 5 02:22:19 02:36:35 02:50:52     00:28:33  
  C287 GAJ JOANNA 5 02:50:52 03:04:59 03:20:17     00:29:25  
  C287 BĄK MATEUSZ 5 03:20:17 03:33:50 03:48:13     00:27:56  
403 B247 OMD Pomagamy 03:48:18
  B247 BARTOL BŁAŻEJ 7.195 00:00:00 00:11:01 00:23:17 00:34:37   00:34:37 03:48:18
  B247 WOZIWODZKI BARTOSZ 10 00:34:37 00:46:50 01:00:18 01:14:35 01:28:41 00:54:04  
  B247 DZIEGCIAR WOJCIECH 10 01:28:41 01:40:23 01:53:45 02:07:50 02:21:32 00:52:51  
  B247 MATWIJCZYK ADAM 5 02:21:32 02:35:24 02:50:18     00:28:46  
  B247 KUBAJEWSKA MARTYNA 5 02:50:18 03:03:12 03:16:22     00:26:04  
  B247 GUT MARCIN 5 03:16:22 03:30:50 03:48:18     00:31:56  
404 A265 Morsy Zielonka 03:48:19
  A265 GOŁĘBIEWSKA ANITA 7.195 00:00:00 00:10:23 00:23:11 00:37:10   00:37:10 03:48:19
  A265 BINIEK ADAM 10 00:37:10 00:49:43 01:02:51 01:15:56 01:29:50 00:52:40  
  A265 OSIECKA MONIKA 10 01:29:50 01:42:55 01:56:18 02:09:51 02:23:17 00:53:27  
  A265 BIELEC KAROLINA 5 02:23:17 02:38:18 02:53:20     00:30:03  
  A265 NEKRESZ BARBARA 5 02:53:20 03:06:46 03:20:43     00:27:23  
  A265 CZYŻ MICHAŁ 5 03:20:43 03:33:59 03:48:19     00:27:36  
405 A517 Off-Road Runners Benefit Systems SA 03:48:21
  A517 DOBIASZ JOANNA 7.195 00:00:00 00:12:10 00:26:02 00:39:59   00:39:59 03:48:21
  A517 ZALEWSKI PIOTR 10 00:39:59 00:50:18 01:01:34 01:13:12 01:24:34 00:44:35  
  A517 KALINOWSKA KAROLINA 10 01:24:34 01:38:06 01:52:35 02:06:51 02:20:17 00:55:43  
  A517 KRYŃSKA ANNA 5 02:20:17 02:36:08 02:52:46     00:32:29  
  A517 WYSOCZARSKA BEATA 5 02:52:46 03:07:02 03:22:37     00:29:51  
  A517 KOZŁOWSKI JAKUB 5 03:22:37 03:35:15 03:48:21     00:25:44  
406 C234 Team Kantar Two 03:48:24
  C234 WALICKI MARCIN 7.195 00:00:00 00:13:34 00:26:03 00:39:27   00:39:27 03:48:24
  C234 WLAZŁA MAŁGORZATA 10 00:39:27 00:50:45 01:02:55 01:15:15 01:28:07 00:48:40  
  C234 BISKUP MICHAŁ 10 01:28:07 01:39:36 01:51:40 02:03:58 02:16:23 00:48:16  
  C234 MICHAŁKIEWICZ JOLANTA 5 02:16:23 02:36:45 02:56:48     00:40:25  
  C234 BĄBA SYLWIA 5 02:56:48 03:07:58 03:19:39     00:22:51  
  C234 SIUDA KRZYSZTOF 5 03:19:39 03:33:31 03:48:24     00:28:45  
407 C158 PFR Sokoły 03:48:28
  C158 SELAK DARIUSZ 7.195 00:00:00 00:12:02 00:23:38 00:36:36   00:36:36 03:48:28
  C158 IWANOWSKI PAWEŁ 10 00:36:36 00:47:08 00:57:53 01:08:41 01:19:16 00:42:40  
  C158 ZAJĄC KRZYSZTOF 10 01:19:16 01:32:02 01:46:14 02:00:39 02:15:07 00:55:51  
  C158 KRUCZKOWSKA ELIZA 5 02:15:07 02:29:33 02:46:31     00:31:24  
  C158 GRĄDZKA JOANNA 5 02:46:31 03:02:29 03:19:50     00:33:19  
  C158 KNAP SEBASTIAN 5 03:19:50 03:32:47 03:48:28     00:28:38  
408 C238 Allianz Challengers 03:48:29
  C238 KOSEWSKA DOROTA 7.195 00:00:00 00:13:34 00:26:38 00:41:09   00:41:09 03:48:29
  C238 GRZYB ŁUKASZ 10 00:41:09 00:54:28 01:07:59 01:21:30 01:34:07 00:52:58  
  C238 OLESIŃSKI ARTUR 10 01:34:07 01:45:15 01:57:10 02:09:25 02:21:24 00:47:17  
  C238 KIJOWSKI PAWEŁ 5 02:21:24 02:34:41 02:48:58     00:27:34  
  C238 WALEKA SŁAWOMIR 5 02:48:58 03:02:50 03:18:20     00:29:22  
  C238 TRZPIOLA MARTYNA 5 03:18:20 03:32:45 03:48:29     00:30:09  
409 C124 Dom Volvo Experience Team Blue 03:48:32
  C124 BIAŁEK SŁAWOMIR 7.195 00:00:00 00:13:29 00:27:31 00:42:48   00:42:48 03:48:32
  C124 BIAŁOBŁOCKI KACPER 10 00:42:48 00:54:48 01:07:48 01:21:20 01:34:41 00:51:53  
  C124 WIELGOSZ TOMASZ 10 01:34:41 01:45:40 01:57:30 02:09:42 02:21:59 00:47:18  
  C124 ORLIKOWSKA MAGDALENA 5 02:21:59 02:36:25 02:51:40     00:29:41  
  C124 STANISZEWSKI PAWEŁ 5 02:51:40 03:04:45 03:18:37     00:26:57  
  C124 GRABOWSKA KATARZYNA 5 03:18:37 03:33:13 03:48:32     00:29:55  
410 B225 Optima Cardio 6 03:48:37
  B225 BAUMAN WOJCIECH 7.195 00:00:00 00:12:27 00:25:47 00:39:04   00:39:04 03:48:37
  B225 WIKA TOMASZ 10 00:39:04 00:51:02 01:03:40 01:16:50 01:30:04 00:51:00  
  B225 MOLENDA ADAM 10 01:30:04 01:41:28 01:53:19 02:05:33 02:17:35 00:47:31  
  B225 KOWALSKA DOROTA 5 02:17:35 02:33:48 02:51:53     00:34:18  
  B225 RADULSKI TOMASZ 5 02:51:53 03:03:33 03:15:52     00:23:59  
  B225 SAWICKI MACIEJ 5 03:15:52 03:30:54 03:48:37     00:32:45  
411 A221 FPL TEAM 2 03:48:38
  A221 WAROWNY ANDRZEJ 7.195 00:00:00 00:12:06 00:26:01 00:39:34   00:39:34 03:48:38
  A221 MAZUR WALDEMAR 10 00:39:34 00:52:02 01:05:36 01:19:22 01:33:10 00:53:36  
  A221 OBRZANOWSKI TOMASZ 10 01:33:10 01:46:08 01:59:35 02:13:03 02:26:15 00:53:05  
  A221 MARCHEL IGOR 5 02:26:15 02:38:20 02:53:31     00:27:16  
  A221 LITWIN MICHAŁ 5 02:53:31 03:06:24 03:19:35     00:26:04  
  A221 NICZYPORUK TOMASZ 5 03:19:35 03:33:45 03:48:38     00:29:03  
412 B251 Napollo Team 03:48:39
  B251 ŚWIEC PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:10:56 00:24:01 00:37:16   00:37:16 03:48:39
  B251 GŁOWALA MICHAŁ 10 00:37:16 00:49:22 01:02:54 01:17:15 01:31:32 00:54:16  
  B251 PAWLUK MIROSŁAW 10 01:31:32 01:44:13 01:58:43 02:14:06 02:29:52 00:58:20  
  B251 SADKOWSKA MAGDALENA 5 02:29:52 02:42:36 02:55:56     00:26:04  
  B251 BARAN MAGDALENA 5 02:55:56 03:07:54 03:20:50     00:24:54  
  B251 WILK ANDRZEJ 5 03:20:50 03:34:31 03:48:39     00:27:49  
413 A111 Runnero Team 03:48:40
  A111 GÓŹDŹ PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:12:02 00:25:24 00:38:27   00:38:27 03:48:40
  A111 BRODZIŃSKI PIOTR 10 00:38:27 00:49:33 01:02:03 01:14:28 01:26:03 00:47:36  
  A111 KOLEŚNIK ROMAN 10 01:26:03 01:37:05 01:48:23 01:59:31 02:10:33 00:44:30  
  A111 ODZIEMCZYK MONIKA 5 02:10:33 02:27:07 02:48:22     00:37:49  
  A111 KRYSTEK GABRIELA 5 02:48:22 03:03:23 03:19:21     00:30:59  
  A111 LEWANDOWSKI JAN 5 03:19:21 03:33:36 03:48:40     00:29:19  
414 A165 Jakośtobędzie 03:48:44
  A165 PIÓRKOWSKI PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:11:22 00:25:39 00:39:29   00:39:29 03:48:44
  A165 MOTYLEWSKI TOMASZ 10 00:39:29 00:49:11 00:58:59 01:08:56 01:19:04 00:39:35  
  A165 SITAREK MICHAŁ 10 01:19:04 01:31:32 01:44:54 01:58:33 02:12:20 00:53:16  
  A165 SITAREK MARTA 5 02:12:20 02:26:39 02:42:08     00:29:48  
  A165 WIELGUS MARTA 5 02:42:08 02:58:45 03:17:26     00:35:18  
  A165 KOBUSZEWSKA MARTA 5 03:17:26 03:32:55 03:48:44     00:31:18  
415 A210 Ministerstwo Sprawiedliwości – DZP-DLPK-DLPC 03:48:44
  A210 OZIMEK MARCIN 7.195 00:00:00 00:10:53 00:23:19 00:35:58   00:35:58 03:48:44
  A210 PAŁKA ZBIGNIEW 10 00:35:58 00:47:12 00:58:58 01:10:51 01:22:30 00:46:32  
  A210 ULITKO WOJCIECH 10 01:22:30 01:36:45 01:51:00 02:05:10 02:18:42 00:56:12  
  A210 OKLEJ AGATA 5 02:18:42 02:32:31 02:47:29     00:28:47  
  A210 POŚPIECH ANETA 5 02:47:29 03:04:44 03:23:02     00:35:33  
  A210 KAZEK PRZEMYSŁAW 5 03:23:02 03:35:19 03:48:44     00:25:42  
416 C606 Razem z historią 03:48:53
  C606 PASZCZYK ANNA 7.195 00:00:00 00:15:08 00:28:52 00:44:15   00:44:15 03:48:53
  C606 OCHREMIAK JĘDRZEJ 10 00:44:15 00:57:18 01:11:15 01:25:05 01:38:16 00:54:01  
  C606 CHOJNOWSKI MACIEJ 10 01:38:16 01:49:07 02:00:44 02:12:42 02:24:32 00:46:16  
  C606 GOTOWSKA ANNA 5 02:24:32 02:38:12 02:52:24     00:27:52  
  C606 RUPNIEWSKA DARIA 5 02:52:24 03:06:55 03:21:11     00:28:47  
  C606 GROCHOWSKI KRZYSZTOF 5 03:21:11 03:34:25 03:48:53     00:27:42  
417 B114 Biegać każdy może 03:48:58
  B114 PELC PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:12:25 00:26:37 00:40:09   00:40:09 03:48:58
  B114 GRACZYK ŁUKASZ 10 00:40:09 00:51:57 01:04:37 01:17:56 01:30:43 00:50:34  
  B114 WOJTASIEWICZ MACIEJ 10 01:30:43 01:43:36 01:58:11 02:14:07 02:30:42 00:59:59  
  B114 MUCIEK TOMASZ 5 02:30:42 02:44:15 02:57:54     00:27:12  
  B114 FILIPEK ROBERT 5 02:57:54 03:10:40 03:23:12     00:25:18  
  B114 CEREGRA PRZEMYSŁAW 5 03:23:12 03:36:03 03:48:58     00:25:46  
418 B139 UTC – HS KALISZ 03:49:03
  B139 KUKURENDA SŁAWOMIR 7.195 00:00:00 00:10:51 00:23:27 00:36:57   00:36:57 03:49:03
  B139 BUGAJNY DAMIAN 10 00:36:57 00:47:41 00:59:00 01:10:37 01:22:46 00:45:49  
  B139 DAJEWSKI MARCIN 10 01:22:46 01:35:30 01:48:36 02:02:07 02:16:02 00:53:16  
  B139 KAŹMIERCZAK MAGDALENA 5 02:16:02 02:29:57 02:44:31     00:28:29  
  B139 MATCZAK ANNA 5 02:44:31 02:59:10 03:14:38     00:30:07  
  B139 ŁAZAROWICZ MARCIN 5 03:14:38 03:31:21 03:49:03     00:34:25  
419 A175 Reebok Run Crew Wilanów II 03:49:03
  A175 BĄK JADWIGA 7.195 00:00:00 00:11:55 00:25:19 00:38:54   00:38:54 03:49:03
  A175 WALENCZAK MAGDA 10 00:38:54 00:54:02 01:06:14 01:18:20 01:30:24 00:51:30  
  A175 WASZKIEWICZ EWA 10 01:30:24 01:45:31 02:01:35 02:18:09 02:34:48 01:04:24  
  A175 WILK MAJEWSKA JUSTYNA 5 02:34:48 02:46:40 02:58:52     00:24:04  
  A175 KUBAT KASIA TAMARA 5 02:58:52 03:10:57 03:23:51     00:24:59  
  A175 KUBACKI KONRAD 5 03:23:51 03:36:16 03:49:03     00:25:12  
420 A504 CHIESI TEAM 03:49:08
  A504 NOWICKI MIŁEK 7.195 00:00:00 00:10:16 00:23:14 00:36:02   00:36:02 03:49:08
  A504 WOJTASZEK MARCIN 10 00:36:02 00:49:04 01:03:07 01:16:57 01:30:22 00:54:20  
  A504 FALTYNOWSKI TOMEK 10 01:30:22 01:41:20 01:52:09 02:03:02 02:13:40 00:43:18  
  A504 RYMSZO ANIA 5 02:13:40 02:29:49 02:47:17     00:33:37  
  A504 DEJA MONIKA 5 02:47:17 03:04:11 03:21:59     00:34:42  
  A504 CUPER-GANCARSKA KASIA 5 03:21:59 03:35:28 03:49:08     00:27:09  
421 B236 NDI 1 03:49:10
  B236 SAWICKA EWELINA 7.195 00:00:00 00:13:28 00:30:46 00:48:18   00:48:18 03:49:10
  B236 DUDZIŃSKA JUSTYNA 10 00:48:18 01:00:12 01:13:15 01:27:08 01:41:01 00:52:43  
  B236 HOŁDYŃSKI MARCIN 10 01:41:01 01:51:37 02:03:02 02:15:06 02:26:53 00:45:52  
  B236 SAWICKI ADAM 5 02:26:53 02:42:12 02:58:57     00:32:04  
  B236 KREJSZEFF PAWEŁ 5 02:58:57 03:10:40 03:23:34     00:24:37  
  B236 GALERA WOJCIECH 5 03:23:34 03:36:00 03:49:10     00:25:36  
422 B184 SE GREEN RUNNERS 4 03:49:20
  B184 MEGLICKA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:13:24 00:28:06 00:43:01   00:43:01 03:49:20
  B184 CHWIAŁKOWSKI TOMASZ 10 00:43:01 00:53:51 01:05:44 01:18:49 01:31:34 00:48:33  
  B184 WÓJTOWICZ IZABELA 10 01:31:34 01:44:22 01:58:40 02:14:05 02:29:36 00:58:02  
  B184 MAŁAŚNICKA JOANNA 5 02:29:36 02:42:09 02:55:30     00:25:54  
  B184 PYKACZ VIKTOR 5 02:55:30 03:08:22 03:24:09     00:28:39  
  B184 SMIETANSKA-ESQUINCA ANN 5 03:24:09 03:36:33 03:49:20     00:25:11  
423 C241 Google Alpha runners 03:49:46
  C241 OLENDER MARCIN 7.195 00:00:00 00:11:47 00:22:11 00:33:47   00:33:47 03:49:46
  C241 KUŚMIEREK JAROSŁAW 10 00:33:47 00:47:22 01:01:32 01:15:43 01:29:09 00:55:22  
  C241 LEŚNOWOLSKI SEBASTIAN 10 01:29:09 01:41:27 01:54:45 02:08:59 02:23:05 00:53:56  
  C241 STUESSY KELLY 5 02:23:05 02:39:08 02:57:03     00:33:58  
  C241 KRASZEWSKA KAROLINA 5 02:57:03 03:10:17 03:23:02     00:25:59  
  C241 DOMŻAŁ MARIA 5 03:23:02 03:35:49 03:49:46     00:26:44  
424 B135 UNILOGO RUNNING TEAM IV 03:49:52
  B135 SZÓSTKIEWICZ TOMEK 7.195 00:00:00 00:11:09 00:23:58 00:37:05   00:37:05 03:49:52
  B135 MATEJAK FILIP 10 00:37:05 00:48:42 01:00:51 01:13:19 01:25:35 00:48:30  
  B135 KACPRZAK SYLWIA 10 01:25:35 01:40:42 01:56:16 02:11:17 02:25:33 00:59:58  
  B135 LEWANDOWSKI WOJTEK 5 02:25:33 02:39:05 02:54:39     00:29:06  
  B135 MADEJ MATEUSZ 5 02:54:39 03:08:05 03:22:40     00:28:01  
  B135 BERK MATEUSZ 5 03:22:40 03:35:11 03:49:52     00:27:12  
425 A414 Dynamo Kołomyja 03:49:55
  A414 GRABOWSKA KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:12:23 00:26:27 00:40:34   00:40:34 03:49:55
  A414 JASIŃSKI MIKOŁAJ 10 00:40:34 00:53:40 01:07:38 01:21:46 01:35:24 00:54:50  
  A414 GRABOWSKA JOANNA 10 01:35:24 01:47:55 02:00:30 02:13:08 02:25:37 00:50:13  
  A414 KASPRZAK ANNA 5 02:25:37 02:39:21 02:54:06     00:28:29  
  A414 KONIECZNA-SAŁAMATIN JOANNA 5 02:54:06 03:08:45 03:23:25     00:29:19  
  A414 JASIŃSKI TADZIK 5 03:23:25 03:36:17 03:49:55     00:26:30  
426 C170 GT Runners #1 03:49:56
  C170 DENKO TOMASZ 7.195 00:00:00 00:13:03 00:25:43 00:39:30   00:39:30 03:49:56
  C170 RAFAŁKO DOMINIK 10 00:39:30 00:50:35 01:02:50 01:15:31 01:27:52 00:48:22  
  C170 JANECZKO FILIP 10 01:27:52 01:40:16 01:53:33 02:07:04 02:20:07 00:52:15  
  C170 OBRYCKA AGNIESZKA 5 02:20:07 02:32:50 02:47:27     00:27:20  
  C170 NIEWIADOMSKA AGNIESZKA 5 02:47:27 03:03:11 03:20:32     00:33:05  
  C170 IŻYK AGATA 5 03:20:32 03:34:30 03:49:56     00:29:24  
427 B180 AMWMAMY#6 03:49:59
  B180 DANKOWSKA ANNA 7.195 00:00:00 00:11:31 00:24:21 00:38:41   00:38:41 03:49:59
  B180 ZAJĄCZKOWSKA EWELINA 10 00:38:41 00:51:36 01:05:48 01:21:28 01:36:47 00:58:06  
  B180 WOLSZCZAK RAFAŁ 10 01:36:47 01:49:17 02:02:23 02:15:43 02:28:46 00:51:59  
  B180 JĘDRZEJCZYK ŁUKASZ 5 02:28:46 02:40:59 02:53:31     00:24:45  
  B180 CHODOR ANNA 5 02:53:31 03:06:17 03:19:20     00:25:49  
  B180 DANKOWSKI MICHAŁ 5 03:19:20 03:34:23 03:49:59     00:30:39  
428 C150 ExpressMap 03:49:59
  C150 TYKSIŃSKI RAFAŁ 7.195 00:00:00 00:13:25 00:25:28 00:38:03   00:38:03 03:49:59
  C150 WIDEŃSKI MARIUSZ 10 00:38:03 00:51:38 01:05:52 01:20:20 01:34:28 00:56:25  
  C150 TURZYNIECKI ANDRZEJ 10 01:34:28 01:46:26 01:58:20 02:10:22 02:22:13 00:47:45  
  C150 MATYJASZKIEWICZ PIOTR 5 02:22:13 02:34:46 02:48:22     00:26:09  
  C150 STEPANENKO INESSA 5 02:48:22 03:05:32 03:24:01     00:35:39  
  C150 BAJER ADRIAN 5 03:24:01 03:37:19 03:49:59     00:25:58  
429 A273 Ekipa Remontowa 03:50:01
  A273 SZYMIEC ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:11:21 00:25:55 00:40:58   00:40:58 03:50:01
  A273 WOŚKO PIOTR 10 00:40:58 00:53:00 01:06:03 01:19:42 01:32:44 00:51:46  
  A273 HORĄŻAK MAGDALENA 10 01:32:44 01:46:26 01:59:56 02:13:18 02:26:22 00:53:38  
  A273 ZISKA WOJCIECH 5 02:26:22 02:38:28 02:51:15     00:24:53  
  A273 AUGUSTYNIAK ANNA 5 02:51:15 03:08:10 03:23:07     00:31:52  
  A273 CIOSEK ANDRZEJ 5 03:23:07 03:36:15 03:50:01     00:26:54  
430 C228 FIS WORLD CLASS 03:50:02
  C228 TREPKA MAREK 7.195 00:00:00 00:11:12 00:21:52 00:33:49   00:33:49 03:50:02
  C228 DAJEWSKI KRYSTIAN 10 00:33:49 00:46:32 01:00:04 01:13:59 01:27:41 00:53:52  
  C228 STODULSKI RAFAŁ 10 01:27:41 01:40:28 01:53:52 02:07:26 02:20:59 00:53:18  
  C228 JEZIERSKA JUSTYNA 5 02:20:59 02:36:06 02:52:03     00:31:04  
  C228 LASKOWSKI CAROLINE 5 02:52:03 03:07:38 03:24:23     00:32:20  
  C228 PACZYŃSKI ŁUKASZ 5 03:24:23 03:36:41 03:50:02     00:25:39  
431 B150 Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych 2 03:50:03
  B150 KORNAS ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:09:23 00:21:35 00:34:30   00:34:30 03:50:03
  B150 ŁUKIEWICZ KRZYSZTOF 10 00:34:30 00:48:03 01:01:58 01:16:20 01:30:34 00:56:04  
  B150 MALCZEWSKI KRZYSZTOF 10 01:30:34 01:43:07 01:55:57 02:08:46 02:21:36 00:51:02  
  B150 DZIĘGIELEWSKI WOJCIECH 5 02:21:36 02:37:47 02:55:53     00:34:17  
  B150 GIL WOJCIECH 5 02:55:53 03:07:54 03:20:54     00:25:01  
  B150 PATEREK WOJCIECH 5 03:20:54 03:33:46 03:50:03     00:29:09  
432 A263 Crido in Motion – Manaslu 03:50:03
  A263 SĄDEJ ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:12:00 00:25:46 00:38:10   00:38:10 03:50:03
  A263 MARKOWSKI MATEUSZ 10 00:38:10 00:53:23 01:09:13 01:24:45 01:39:58 01:01:48  
  A263 BADZIAK FILIP 10 01:39:58 01:52:45 02:05:12 02:18:37 02:30:53 00:50:55  
  A263 KANIEWSKA MARTA 5 02:30:53 02:44:39 02:58:44     00:27:51  
  A263 BABIŃSKA NATALIA 5 02:58:44 03:11:43 03:25:36     00:26:52  
  A263 ZARĘBA TOMASZ 5 03:25:36 03:37:23 03:50:03     00:24:27  
433 C161 H2B Running Team 03:50:07
  C161 GRZYBOWSKA-TOMASZEK KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:12:31 00:24:38 00:38:21   00:38:21 03:50:07
  C161 TOMASZEK ARTUR 10 00:38:21 00:50:16 01:02:43 01:15:46 01:28:36 00:50:15  
  C161 WALCZAK JAN 10 01:28:36 01:39:21 01:50:30 02:01:49 02:12:18 00:43:42  
  C161 KWIATKOWSKA MILENA 5 02:12:18 02:28:19 02:47:56     00:35:38  
  C161 KORPAŁA MATEUSZ 5 02:47:56 03:01:44 03:19:44     00:31:48  
  C161 BARTCZAK BEATA 5 03:19:44 03:34:05 03:50:07     00:30:23  
434 B327 zWarty Team 2 03:50:07
  B327 OKRZESIK MAŁORZATA 7.195 00:00:00 00:12:52 00:28:15 00:43:54   00:43:54 03:50:07
  B327 DOBRZYŃSKI TOMASZ 10 00:43:54 00:56:56 01:11:49 01:27:24 01:42:43 00:58:49  
  B327 PAJĄK MICHAŁ 10 01:42:43 01:54:24 02:06:41 02:19:12 02:31:39 00:48:56  
  B327 SIEDLECKA AGNIESZKA 5 02:31:39 02:47:29 03:04:23     00:32:44  
  B327 KOWALCZYK ARKADIUSZ 5 03:04:23 03:15:10 03:26:19     00:21:56  
  B327 WRZEŚNIEWSKI TOMASZ 5 03:26:19 03:37:56 03:50:07     00:23:48  
435 C604 Charty z CMS 2 03:50:11
  C604 BORK MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:14:22 00:28:16 00:42:07   00:42:07 03:50:11
  C604 WIECZOREK JAKUB 10 00:42:07 00:53:23 01:05:23 01:17:51 01:30:07 00:48:00  
  C604 MROZIK KRZYSZTOF 10 01:30:07 01:42:49 01:56:31 02:10:58 02:25:21 00:55:14  
  C604 STYCZYŃSKA PATRYCJA 5 02:25:21 02:39:51 02:54:02     00:28:41  
  C604 JAKUBASZEK MAGDALENA 5 02:54:02 03:10:29 03:27:38     00:33:36  
  C604 BASICKI KAMIL 5 03:27:38 03:38:11 03:50:11     00:22:33  
436 B143 INTER Polska Running Team I 03:50:15
  B143 KRAJEWSKI PIOTR 7.195 00:00:00 00:12:22 00:25:57 00:39:52   00:39:52 03:50:15
  B143 DRĄGOWSKI JAKUB 10 00:39:52 00:51:26 01:04:41 01:19:44 01:33:53 00:54:01  
  B143 ODOROWICZ TOMASZ 10 01:33:53 01:45:28 01:57:41 02:10:24 02:23:20 00:49:27  
  B143 KULMA MARTYNA 5 02:23:20 02:36:49 02:51:48     00:28:28  
  B143 MADEJ SŁAWA 5 02:51:48 03:07:46 03:24:55     00:33:07  
  B143 MIKOŁAJCZYK PIOTR 5 03:24:55 03:37:08 03:50:15     00:25:20  
437 C222 Obi Radom 065 03:50:16
  C222 MUCHA KAROLINA 7.195 00:00:00 00:15:09 00:28:59 00:44:13   00:44:13 03:50:16
  C222 ZIĘBA ANNA 10 00:44:13 00:55:29 01:07:32 01:19:42 01:31:43 00:47:30  
  C222 SKROK ARKADIUSZ 10 01:31:43 01:44:00 01:57:35 02:11:38 02:25:26 00:53:43  
  C222 PODGÓRSKA LUIZA 5 02:25:26 02:39:08 02:53:22     00:27:56  
  C222 ROZWADOWSKI MATEUSZ 5 02:53:22 03:07:46 03:24:33     00:31:11  
  C222 MIKULSKI DAWID 5 03:24:33 03:36:55 03:50:16     00:25:43  
438 C307 Carrefour Running Team 2 03:50:22
  C307 RABATEL CHRISTOPHE 7.195 00:00:00 00:11:40 00:22:10 00:33:46   00:33:46 03:50:22
  C307 RABATEL DELPHINE 10 00:33:46 00:46:45 00:59:42 01:12:58 01:26:06 00:52:20  
  C307 LEMIESZKA MARCIN 10 01:26:06 01:40:23 01:55:44 02:12:17 02:28:38 01:02:32  
  C307 WAZOWICZ GRZEGORZ 5 02:28:38 02:40:48 02:54:34     00:25:56  
  C307 PIKUS XAWERY 5 02:54:34 03:06:56 03:21:10     00:26:36  
  C307 SZCZYGLAK KATARZYNA 5 03:21:10 03:35:24 03:50:22     00:29:12  
439 A257 Enterprise Investors 03:50:25
  A257 POLAK TOMASZ 7.195 00:00:00 00:10:11 00:22:53 00:35:42   00:35:42 03:50:25
  A257 WOJCIECHOWSKI MACIEJ 10 00:35:42 00:48:00 01:01:31 01:15:16 01:29:51 00:54:09  
  A257 KUBERSKI JAKUB 10 01:29:51 01:42:31 01:55:26 02:08:36 02:21:55 00:52:04  
  A257 SCHABOWSKI KRZYSZTOF 5 02:21:55 02:36:44 02:51:59     00:30:04  
  A257 FUGIEL JOLANTA 5 02:51:59 03:03:46 03:15:51     00:23:52  
  A257 JURKIEWICZ MAGDALENA 5 03:15:51 03:31:53 03:50:25     00:34:34  
440 C286 BNP PARIBAS # 03:50:30
  C286 MAKOWSKI MARCIN 7.195 00:00:00 00:10:42 00:20:43 00:31:41   00:31:41 03:50:30
  C286 JANYSZKO MAŁGOSIA 10 00:31:41 00:45:13 01:00:30 01:15:45 01:31:41 01:00:00  
  C286 MĘŻYŃSKI PAWEŁ 10 01:31:41 01:43:19 01:55:50 02:09:12 02:22:43 00:51:02  
  C286 OKSIENIUK MARCIN 5 02:22:43 02:36:20 02:50:43     00:28:00  
  C286 WADZIŃSKI KAMIL 5 02:50:43 03:02:57 03:16:49     00:26:06  
  C286 ZADROGA MAGDA 5 03:16:49 03:32:47 03:50:30     00:33:41  
441 A416 Eneria 03:50:37
  A416 ŚLUSARCZYK KAROLINA 7.195 00:00:00 00:11:54 00:26:34 00:41:49   00:41:49 03:50:37
  A416 WĄDOŁOWSKI MARCIN 10 00:41:49 00:54:29 01:07:25 01:20:25 01:33:29 00:51:40  
  A416 ZAWADZKI PIOTR 10 01:33:29 01:45:29 01:57:57 02:10:36 02:22:42 00:49:13  
  A416 GOŁĘBIEWSKA ALEKSANDRA 5 02:22:42 02:35:05 02:47:52     00:25:10  
  A416 SZKLARUK JUSTYN 5 02:47:52 03:01:23 03:15:51     00:27:59  
  A416 MAJER MAGDALENA 5 03:15:51 03:32:46 03:50:37     00:34:46  
442 A209 Capco Alpha 03:50:40
  A209 KRZEPKOWSKI RADOSŁAW 7.195 00:00:00 00:12:05 00:24:41 00:37:30   00:37:30 03:50:40
  A209 DRABIKOWSKI MICHAŁ 10 00:37:30 00:50:54 01:05:01 01:19:06 01:32:02 00:54:32  
  A209 CHRZĘSZCZYK TOMASZ 10 01:32:02 01:44:05 01:56:07 02:08:17 02:20:12 00:48:10  
  A209 TOMCZAK MARTA 5 02:20:12 02:34:28 02:50:07     00:29:55  
  A209 TOLA FREDA 5 02:50:07 03:06:42 03:24:28     00:34:21  
  A209 ZYCH KAMIL 5 03:24:28 03:37:19 03:50:40     00:26:12  
443 B222 Optima Cardio 4 03:50:42
  B222 DROZD DAMIAN 7.195 00:00:00 00:13:29 00:31:21 00:48:57   00:48:57 03:50:42
  B222 PALACZ MARCIN 10 00:48:57 00:59:35 01:10:19 01:21:12 01:31:58 00:43:01  
  B222 GĄSOWSKI PIOTR 10 01:31:58 01:43:44 01:56:06 02:08:50 02:21:37 00:49:39  
  B222 GWIAZDOWSKI JAROSŁAW 5 02:21:37 02:35:47 02:50:15     00:28:38  
  B222 GOSK-KRASIŃSKA KATARZYNA 5 02:50:15 03:05:17 03:20:48     00:30:33  
  B222 GOSK-KRASIŃSKI RAFAŁ 5 03:20:48 03:35:27 03:50:42     00:29:54  
444 A285 PEMES Warsztat 03:50:43
  A285 DAWIDZIUK KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:13:31 00:29:36 00:44:34   00:44:34 03:50:43
  A285 PACHOŁ RADOSŁAW 10 00:44:34 00:57:34 01:11:32 01:26:06 01:41:49 00:57:15  
  A285 SROKA MARCIN 10 01:41:49 01:53:03 02:04:18 02:15:51 02:26:55 00:45:06  
  A285 AUGUSTYNIAK KONRAD 5 02:26:55 02:39:30 02:52:38     00:25:43  
  A285 POPŁAWSKA JUSTYNA 5 02:52:38 03:05:43 03:20:05     00:27:27  
  A285 RACZKO JAKUB 5 03:20:05 03:34:30 03:50:43     00:30:38  
445 C157 HL 03:50:45
  C157 MARCINEK TERESA 7.195 00:00:00 00:14:47 00:29:01 00:46:00   00:46:00 03:50:45
  C157 DĘBIEC ANDRZEJ 10 00:46:00 00:57:49 01:09:47 01:22:07 01:34:12 00:48:12  
  C157 TARNOWSKA DARIA 10 01:34:12 01:46:55 02:00:10 02:13:20 02:25:24 00:51:12  
  C157 FIEMA-KUREK JOANNA 5 02:25:24 02:39:55 02:54:46     00:29:22  
  C157 KOWARA MAGDALENA 5 02:54:46 03:07:55 03:20:58     00:26:12  
  C157 STARYBRAT JAN 5 03:20:58 03:35:14 03:50:45     00:29:47  
446 B129 eXteam II 03:50:50
  B129 GAWOR TOMASZ 7.195 00:00:00 00:08:52 00:19:19 00:30:04   00:30:04 03:50:50
  B129 MOLENDA JAROSŁAW 10 00:30:04 00:41:32 00:53:33 01:05:55 01:18:50 00:48:46  
  B129 KALIŃSKI BOGDAN 10 01:18:50 01:33:13 01:49:14 02:06:28 02:22:59 01:04:09  
  B129 JANISZEK MARCIN 5 02:22:59 02:39:10 02:55:29     00:32:30  
  B129 TOMASZEWSKI SEBASTIAN 5 02:55:29 03:07:54 03:21:38     00:26:09  
  B129 SOKÓŁ TOMASZ 5 03:21:38 03:35:11 03:50:50     00:29:12  
447 C154 ELAVON OPS 03:50:54
  C154 KOSSECKI DOMINIK 7.195 00:00:00 00:12:02 00:23:40 00:36:37   00:36:37 03:50:54
  C154 SZULC JAGODA 10 00:36:37 00:50:28 01:04:55 01:19:54 01:34:21 00:57:44  
  C154 SZULC DOMINIK 10 01:34:21 01:47:18 02:01:08 02:15:14 02:27:57 00:53:36  
  C154 CEBULA AGNIESZKA 5 02:27:57 02:42:44 02:58:28     00:30:31  
  C154 SZYNAL EWELINA 5 02:58:28 03:11:19 03:24:39     00:26:11  
  C154 ZHURBA FEDIR 5 03:24:39 03:37:05 03:50:54     00:26:15  
448 A611 Rembertów Team MIX 03:51:11
  A611 ŻUK HALINA 7.195 00:00:00 00:10:33 00:23:54 00:37:43   00:37:43 03:51:11
  A611 KONEFAŁ WŁODZIMIERZ 10 00:37:43 00:48:43 01:00:04 01:11:32 01:22:43 00:45:00  
  A611 NOWAKOWSKI MACIEJ 10 01:22:43 01:36:39 01:52:21 02:08:42 02:25:21 01:02:38  
  A611 BODZIŃSKA ANNA 5 02:25:21 02:40:23 02:56:32     00:31:11  
  A611 ANDRUCZYK KATARZYNA 5 02:56:32 03:10:24 03:24:46     00:28:14  
  A611 KURCZEWSKI TOMASZ 5 03:24:46 03:37:49 03:51:11     00:26:25  
449 B112 PKP Intercity Running Team 2 03:51:15
  B112 BRODA PIOTR 7.195 00:00:00 00:09:30 00:21:01 00:32:57   00:32:57 03:51:15
  B112 BIENIEK PIOTR 10 00:32:57 00:43:04 00:53:34 01:04:15 01:14:59 00:42:02  
  B112 MILEWSKI PAWEŁ 10 01:14:59 01:28:57 01:46:18 02:05:05 02:24:37 01:09:38  
  B112 KARCZEWSKA KATARZYNA 5 02:24:37 02:38:51 02:53:39     00:29:02  
  B112 KALINOWSKA MARLENA 5 02:53:39 03:05:04 03:20:08     00:26:29  
  B112 NOWAK MICHAŁ 5 03:20:08 03:33:44 03:51:15     00:31:07  
450 A609 Biegnące Wieprze II 03:51:16
  A609 MARCINIAK AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:13:07 00:28:50 00:43:56   00:43:56 03:51:16
  A609 RACZYŃSKI RYSZARD 10 00:43:56 00:57:02 01:10:13 01:23:00 01:35:31 00:51:35  
  A609 NOWAK ŁUKASZ 10 01:35:31 01:47:49 02:00:28 02:13:09 02:25:32 00:50:01  
  A609 FLORCZUK MACIEJ 5 02:25:32 02:39:22 02:53:41     00:28:09  
  A609 FLORCZUK ALEKSANDRA 5 02:53:41 03:06:37 03:19:19     00:25:38  
  A609 KOSTRZEWA ANNA 5 03:19:19 03:34:37 03:51:16     00:31:57  
451 B234 Prevenity 03:51:18
  B234 CIUPA RAFAŁ 7.195 00:00:00 00:09:59 00:22:00 00:34:22   00:34:22 03:51:18
  B234 PIOTROWSKI MICHAŁ 10 00:34:22 00:45:49 00:58:30 01:11:35 01:23:27 00:49:05  
  B234 BURDACH MARIUSZ 10 01:23:27 01:35:10 01:48:05 02:01:45 02:15:15 00:51:48  
  B234 KUCHARSKI PIOTR 5 02:15:15 02:30:58 02:50:19     00:35:04  
  B234 KUBIS ARTUR 5 02:50:19 03:03:51 03:19:36     00:29:17  
  B234 GUZOWSKI PAWEŁ 5 03:19:36 03:33:22 03:51:18     00:31:42  
452 C176 3e software house 03:51:18
  C176 HOŁODY ADRIAN 7.195 00:00:00 00:12:53 00:25:11 00:39:50   00:39:50 03:51:18
  C176 KUK URSZULA 10 00:39:50 00:50:48 01:02:18 01:14:19 01:26:23 00:46:33  
  C176 WIŚNIEWSKI NIKODEM 10 01:26:23 01:39:54 01:53:59 02:08:26 02:22:10 00:55:47  
  C176 CICHY ANDRZEJ 5 02:22:10 02:35:22 02:48:43     00:26:33  
  C176 OLSZAŃSKI LESZEK 5 02:48:43 03:04:55 03:22:10     00:33:27  
  C176 SPALENIAK MARCIN 5 03:22:10 03:36:19 03:51:18     00:29:08  
453 A309 Drukarnia Perfekt 03:51:21
  A309 PAWELA PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:12:25 00:26:34 00:40:30   00:40:30 03:51:21
  A309 NEJMAN ANDRZEJ 10 00:40:30 00:53:07 01:06:17 01:19:31 01:32:54 00:52:24  
  A309 JURCZAK MATEUSZ 10 01:32:54 01:44:52 01:57:26 02:11:06 02:24:55 00:52:01  
  A309 DOROSZ ALEKSANDRA 5 02:24:55 02:39:41 02:56:42     00:31:47  
  A309 BUGA AGATA 5 02:56:42 03:08:45 03:22:19     00:25:37  
  A309 ZIÓŁKOWSKI MICHAŁ 5 03:22:19 03:35:49 03:51:21     00:29:02  
454 C204 #OneOMD 03:51:21
  C204 ROMANKIEWICZ NATALIA 7.195 00:00:00 00:12:05 00:23:33 00:36:58   00:36:58 03:51:21
  C204 SZAFRANIEC RAFAŁ 10 00:36:58 00:49:21 01:02:43 01:16:22 01:30:32 00:53:34  
  C204 STAŃCZAK BARTŁOMIEJ 10 01:30:32 01:44:00 01:58:02 02:12:36 02:27:05 00:56:33  
  C204 SZYMANKIEWICZ JAKUB 5 02:27:05 02:39:49 02:53:39     00:26:34  
  C204 BIERZYŃSKA NATALIA 5 02:53:39 03:07:32 03:22:24     00:28:45  
  C204 ŚMISZEK SERGIUSZ 5 03:22:24 03:36:16 03:51:21     00:28:57  
455 A241 Deloitte Adventure Team – Biegamjakchcę 03:51:22
  A241 LEŚNIOWSKA MARTA 7.195 00:00:00 00:12:25 00:26:40 00:40:55   00:40:55 03:51:22
  A241 ŁAWNICKA MONIKA 10 00:40:55 00:53:33 01:06:38 01:20:08 01:33:27 00:52:32  
  A241 OSOWSKI MICHAŁ 10 01:33:27 01:44:45 01:56:49 02:09:46 02:21:46 00:48:19  
  A241 JASZCZUR PAULINA 5 02:21:46 02:35:24 02:49:21     00:27:35  
  A241 GROCHALSKA MARTA 5 02:49:21 03:04:22 03:20:05     00:30:44  
  A241 NOWAKOWSKA JOANNA 5 03:20:05 03:35:23 03:51:22     00:31:17  
456 B111 bfagencja.pl 03:51:23
  B111 KUKAWSKA DOROTA 7.195 00:00:00 00:12:42 00:29:25 00:46:46   00:46:46 03:51:23
  B111 KOS SEBASTIAN 10 00:46:46 00:58:30 01:10:52 01:23:40 01:36:28 00:49:42  
  B111 WYSTRYCHOWSKI MARCIN 10 01:36:28 01:48:01 01:59:57 02:12:03 02:23:57 00:47:29  
  B111 WYSTRYCHOWSKA MARZENA 5 02:23:57 02:35:26 02:47:14     00:23:17  
  B111 BILIŃSKI PIOTR 5 02:47:14 02:58:19 03:10:05     00:22:51  
  B111 MIESZKOWSKI KAROL 5 03:10:05 03:27:03 03:51:23     00:41:18  
457 A184 ProService Finteco #2 03:51:28
  A184 WIERZBICKI MARCIN 7.195 00:00:00 00:11:16 00:22:59 00:33:52   00:33:52 03:51:28
  A184 LISOWSKI PIOTR 10 00:33:52 00:46:51 01:00:46 01:15:00 01:28:49 00:54:57  
  A184 KATEUSZ AREK 10 01:28:49 01:39:58 01:51:15 02:03:08 02:15:03 00:46:14  
  A184 ALIKOWSKI PAWEŁ 5 02:15:03 02:29:15 02:44:37     00:29:34  
  A184 KOZICKA PAULINA 5 02:44:37 02:59:36 03:14:54     00:30:17  
  A184 BOROWSKI WACŁAW 5 03:14:54 03:32:15 03:51:28     00:36:34  
458 B268 Purina 03:51:35
  B268 BEDNARCZYK MONIKA 7.195 00:00:00 00:10:35 00:23:15 00:36:16   00:36:16 03:51:35
  B268 ROZDOLSKI JAROSŁAW 10 00:36:16 00:49:07 01:03:25 01:19:56 01:37:53 01:01:37  
  B268 KOZŁOWSKI ANDRZEJ 10 01:37:53 01:49:03 02:00:48 02:12:53 02:24:54 00:47:01  
  B268 MICHAŁEK D 5 02:24:54 02:37:03 02:49:49     00:24:55  
  B268 LUKOSZEK JANUSZ 5 02:49:49 03:03:00 03:16:45     00:26:56  
  B268 GYOPAR ATTILA 5 03:16:45 03:33:13 03:51:35     00:34:50  
459 A605 Cool RUNNERS 2, Carrier 03:51:35
  A605 SZUBERSKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:11:00 00:23:24 00:36:22   00:36:22 03:51:35
  A605 DUK ADAM 10 00:36:22 00:48:51 01:02:22 01:15:53 01:29:12 00:52:50  
  A605 BIRUS DOMINIK 10 01:29:12 01:43:10 01:57:55 02:13:09 02:28:32 00:59:20  
  A605 RYPINA ANNA 5 02:28:32 02:42:24 02:57:48     00:29:16  
  A605 JUSZCZYK JAROSŁAW 5 02:57:48 03:11:08 03:25:15     00:27:27  
  A605 UMIŃSKI BARTEK 5 03:25:15 03:38:26 03:51:35     00:26:20  
460 A246 Urząd Lotnictwa Cywilnego 2 03:51:36
  A246 PIOTROWSKI ADAM 7.195 00:00:00 00:10:43 00:24:03 00:36:59   00:36:59 03:51:36
  A246 KOTWICA ANDRZEJ 10 00:36:59 00:48:58 01:02:00 01:16:00 01:29:32 00:52:33  
  A246 GRZYBOWSKI PAWEŁ 10 01:29:32 01:41:03 01:53:04 02:05:21 02:17:11 00:47:39  
  A246 SIKORSKA JOANNA 5 02:17:11 02:35:44 02:56:09     00:38:58  
  A246 ŻELAZO MAGDALENA 5 02:56:09 03:11:05 03:28:00     00:31:51  
  A246 NIEDZIŃSKA MONIKA 5 03:28:00 03:39:54 03:51:36     00:23:36  
461 A606 Dr Gerard Team 03:51:43
  A606 WITEK JAKUB 7.195 00:00:00 00:11:29 00:24:15 00:36:51   00:36:51 03:51:43
  A606 GEBEL GRZEGORZ 10 00:36:51 00:48:15 01:00:58 01:13:41 01:25:48 00:48:57  
  A606 MATYSIAK ANNA 10 01:25:48 01:38:59 01:53:16 02:08:43 02:22:58 00:57:10  
  A606 FELIKSIAK ROBERT 5 02:22:58 02:38:36 02:54:06     00:31:08  
  A606 MAKSIMOWICZ KRYSTIAN 5 02:54:06 03:06:55 03:20:15     00:26:09  
  A606 ŁĄCKI PAWEŁ 5 03:20:15 03:34:51 03:51:43     00:31:28  
462 C505 Charty z CMS 3 03:51:47
  C505 OSTAPIUK NATALIA 7.195 00:00:00 00:14:21 00:28:23 00:43:55   00:43:55 03:51:47
  C505 SZOPIŃSKI WOJCIECH 10 00:43:55 00:55:33 01:07:37 01:19:43 01:31:14 00:47:19  
  C505 CWAJNA MICHAŁ 10 01:31:14 01:43:31 01:55:57 02:08:33 02:21:10 00:49:56  
  C505 FRAŚ KAROLINA 5 02:21:10 02:36:01 02:52:04     00:30:54  
  C505 JAKIMIAK KATARZYNA 5 02:52:04 03:08:32 03:26:12     00:34:08  
  C505 SAPUTA BARTŁOMIEJ 5 03:26:12 03:38:55 03:51:47     00:25:35  
463 B168 Wilki z Mokotowskiej 03:51:50
  B168 FELINIAK STEFAN 7.195 00:00:00 00:12:45 00:27:41 00:42:51   00:42:51 03:51:50
  B168 RUDNIK MARCIN 10 00:42:51 00:54:03 01:06:22 01:19:00 01:31:39 00:48:48  
  B168 KOZDÓJ PRZEMYSŁAW 10 01:31:39 01:44:20 01:58:50 02:14:18 02:29:13 00:57:34  
  B168 NYKAZA ANNA 5 02:29:13 02:41:45 02:55:04     00:25:51  
  B168 ŻAK MARCIN 5 02:55:04 03:07:53 03:21:00     00:25:56  
  B168 KOPIK BARTOSZ 5 03:21:00 03:35:15 03:51:50     00:30:50  
464 B195 Sollers Consulting 2 03:51:59
  B195 AFENKIN YAROSLAV 7.195 00:00:00 00:10:04 00:23:01 00:36:27   00:36:27 03:51:59
  B195 KULCZYCKI BARTOSZ 10 00:36:27 00:49:21 01:02:54 01:16:53 01:30:09 00:53:42  
  B195 NIEDŹWIEDŹ ANDRZEJ 10 01:30:09 01:41:39 01:54:22 02:07:51 02:22:47 00:52:38  
  B195 ZDZIEMBORSKA ANNA 5 02:22:47 02:39:10 02:56:14     00:33:27  
  B195 TRZPIOŁA MARTYNA 5 02:56:14 03:10:29 03:25:52     00:29:38  
  B195 KAMIŃSKI DOMINIK 5 03:25:52 03:38:45 03:51:59     00:26:07  
465 A240 Leśne Szychy 03:52:01
  A240 MAJ MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:12:11 00:25:21 00:38:26   00:38:26 03:52:01
  A240 KLIMEK KAMIL 10 00:38:26 00:51:08 01:04:38 01:18:22 01:31:35 00:53:09  
  A240 TRYNISZEWSKA ANNA 10 01:31:35 01:44:25 01:57:59 02:11:31 02:25:24 00:53:49  
  A240 PILEWSKA ANITA 5 02:25:24 02:39:04 02:53:19     00:27:55  
  A240 MIAZEK JOANNA 5 02:53:19 03:08:38 03:24:13     00:30:54  
  A240 PILEWSKI ANDRZEJ 5 03:24:13 03:37:24 03:52:01     00:27:48  
466 A120 Księgowi na wybiegu 03:52:03
  A120 SZAŁKOWSKI KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:11:51 00:25:16 00:38:07   00:38:07 03:52:03
  A120 ADAMCZUK MAREK 10 00:38:07 00:51:23 01:05:58 01:20:07 01:34:07 00:56:00  
  A120 KUJAWA MICHAŁ 10 01:34:07 01:45:06 01:56:43 02:08:33 02:20:09 00:46:02  
  A120 JUCHNIEWICZ ELIZA 5 02:20:09 02:36:13 02:52:40     00:32:31  
  A120 KUKIER EWA 5 02:52:40 03:08:25 03:24:51     00:32:11  
  A120 TRYNISZEWSKI MATEUSZ 5 03:24:51 03:38:18 03:52:03     00:27:12  
467 C223 OBI CZELADŹ 064 03:52:04
  C223 BACIA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:12:41 00:24:32 00:38:04   00:38:04 03:52:04
  C223 IWAN ARNOLD 10 00:38:04 00:49:48 01:01:50 01:13:44 01:25:18 00:47:14  
  C223 ZAJKOWSKI MATEUSZ 10 01:25:18 01:35:59 01:47:51 01:59:57 02:12:13 00:46:55  
  C223 MOKWIŃSKA ANNA 5 02:12:13 02:28:28 02:48:08     00:35:55  
  C223 TKACZEWSKA AGNIESZKA 5 02:48:08 03:05:50 03:24:00     00:35:52  
  C223 KURA DOROTA 5 03:24:00 03:36:58 03:52:04     00:28:04  
468 C156 Gitarowi Łowcy Dżobów 03:52:19
  C156 KOPCZYŃSKI MACIEK 7.195 00:00:00 00:14:22 00:28:45 00:44:57   00:44:57 03:52:19
  C156 WOCH ADAM 10 00:44:57 00:55:37 01:06:18 01:16:56 01:27:13 00:42:16  
  C156 JASTRZĘBSKI ANTEK 10 01:27:13 01:39:06 01:51:25 02:04:13 02:16:44 00:49:31  
  C156 SZUBELAK WIKTORIA 5 02:16:44 02:34:39 02:53:07     00:36:23  
  C156 WIĄZOWSKA EMILKA 5 02:53:07 03:08:24 03:25:24     00:32:17  
  C156 WILCZAK WIKTOR 5 03:25:24 03:38:51 03:52:19     00:26:55  
469 C282 Coca- Cola 03:52:21
  C282 KOKOSZA ADAM 7.195 00:00:00 00:13:43 00:26:25 00:40:49   00:40:49 03:52:21
  C282 MIKOS MATEUSZ 10 00:40:49 00:52:36 01:05:31 01:19:25 01:33:52 00:53:03  
  C282 ZIMNIAK ADAM 10 01:33:52 01:46:44 02:00:15 02:13:50 02:25:41 00:51:49  
  C282 SULIGA MARCIN 5 02:25:41 02:38:42 02:53:44     00:28:03  
  C282 BUŁATOWICZ ANNA 5 02:53:44 03:08:58 03:24:24     00:30:40  
  C282 KUKAWSKA JOANNA 5 03:24:24 03:38:04 03:52:21     00:27:57  
470 A173 OLX Running Team #1 03:52:26
  A173 ANDRZEJCZYK SEBASTIAN 7.195 00:00:00 00:09:24 00:20:21 00:31:23   00:31:23 03:52:26
  A173 BARANIECKI SZYMON 10 00:31:23 00:46:57 01:03:20 01:18:59 01:33:36 01:02:13  
  A173 SZWECHOWICZ MIKOŁAJ 10 01:33:36 01:45:50 01:58:15 02:11:13 02:24:18 00:50:42  
  A173 ROKITA EMILIA 5 02:24:18 02:40:47 02:57:07     00:32:49  
  A173 NIERWIŃSKI KAMIL 5 02:57:07 03:09:33 03:22:53     00:25:46  
  A173 TRĄBIŃSKI MICHAŁ 5 03:22:53 03:36:53 03:52:26     00:29:33  
471 A275 Deloitte Adventure Team 3 03:52:30
  A275 MAŁECKA MONIKA 7.195 00:00:00 00:10:45 00:23:13 00:35:03   00:35:03 03:52:30
  A275 KOROBCZUK KRZYSZTOF 10 00:35:03 00:47:41 01:01:03 01:14:49 01:27:46 00:52:43  
  A275 RYBAKOWSKI PIOTR 10 01:27:46 01:41:17 01:56:06 02:11:56 02:27:21 00:59:35  
  A275 JAKUBIAK DOMINIK 5 02:27:21 02:41:14 02:55:59     00:28:38  
  A275 KAWECKI RADOSŁAW 5 02:55:59 03:07:54 03:20:37     00:24:38  
  A275 WASZKIEWICZ BARBARA 5 03:20:37 03:36:31 03:52:30     00:31:53  
472 B286 Orbium 1 03:52:56
  B286 TYSZKA MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:11:29 00:28:07 00:45:08   00:45:08 03:52:56
  B286 CHRZANOWSKI HUBERT 10 00:45:08 00:55:23 01:05:54 01:16:40 01:27:17 00:42:09  
  B286 ŚWIĘCKOWSKI ADAM 10 01:27:17 01:38:01 01:49:58 02:02:00 02:13:35 00:46:18  
  B286 SZEJNA ANITA 5 02:13:35 02:28:54 02:45:31     00:31:56  
  B286 JAROSZ JOANNA 5 02:45:31 03:05:18 03:27:02     00:41:31  
  B286 JANIUK TOMASZ 5 03:27:02 03:39:24 03:52:56     00:25:54  
473 A203 Ministerstwo Sprawiedliwości DSF-DIRS 03:53:01
  A203 BETTIN MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:11:33 00:24:27 00:37:19   00:37:19 03:53:01
  A203 WEREDA PAWEŁ 10 00:37:19 00:49:48 01:02:58 01:16:17 01:29:10 00:51:51  
  A203 KUCHARCZYK ARKADIUSZ 10 01:29:10 01:40:47 01:52:20 02:04:09 02:15:54 00:46:44  
  A203 KROCHMAL ARKADIUSZ 5 02:15:54 02:30:11 02:45:47     00:29:53  
  A203 MOLENDA ANNA 5 02:45:47 03:00:24 03:16:24     00:30:37  
  A203 CZAPLA ALEKSANDRA 5 03:16:24 03:34:22 03:53:01     00:36:37  
474 C143 Empik 3 03:53:04
  C143 MURAWSKI RAFAŁ 7.195 00:00:00 00:11:59 00:24:20 00:38:40   00:38:40 03:53:04
  C143 BUJALSKI SZYMON 10 00:38:40 00:49:35 01:00:55 01:12:29 01:23:59 00:45:19  
  C143 KURPIŃSKI WIKTOR 10 01:23:59 01:37:03 01:50:28 02:04:01 02:17:12 00:53:13  
  C143 BOGDAN MAGDALENA 5 02:17:12 02:31:40 02:47:01     00:29:49  
  C143 TOMKIEWICZ MONIKA 5 02:47:01 03:01:31 03:17:26     00:30:25  
  C143 MROCZEK IZA 5 03:17:26 03:34:46 03:53:04     00:35:38  
475 A302 WINiary Team 03:53:09
  A302 PHAM NGUYEN THANH 7.195 00:00:00 00:12:57 00:28:36 00:43:40   00:43:40 03:53:09
  A302 PIOTROWSKA ANNA 10 00:43:40 00:56:17 01:09:22 01:22:39 01:35:45 00:52:05  
  A302 KOBYŁKA ANETA 10 01:35:45 01:48:24 02:02:00 02:15:49 02:29:38 00:53:53  
  A302 GŁADYSIAK JAKUB 5 02:29:38 02:43:50 02:58:24     00:28:46  
  A302 ODWAŻNY MIKOŁAJ 5 02:58:24 03:10:25 03:24:02     00:25:38  
  A302 JABŁOŃSKA MAGDALENA 5 03:24:02 03:38:24 03:53:09     00:29:07  
476 B107 Pratt&Whitney3 03:53:14
  B107 KUBASIK TOMASZ 7.195 00:00:00 00:11:44 00:26:47 00:42:04   00:42:04 03:53:14
  B107 GRĄDZIELEWSKI PAWEŁ 10 00:42:04 00:54:44 01:07:52 01:21:34 01:35:04 00:53:00  
  B107 SZTRĄPF MARCIN 10 01:35:04 01:46:34 01:59:19 02:12:51 02:26:44 00:51:40  
  B107 KLIMEK KRZYSZTOF 5 02:26:44 02:40:43 02:55:53     00:29:09  
  B107 DANIELEWICZ JUSTYNA 5 02:55:53 03:10:13 03:25:56     00:30:03  
  B107 LISOWICZ ANNA 5 03:25:56 03:39:18 03:53:14     00:27:18  
477 A199 De Lage Landen 03:53:16
  A199 MODLIBOREK MARCIN 7.195 00:00:00 00:13:02 00:28:54 00:44:22   00:44:22 03:53:16
  A199 SZYSZKA JAKUB 10 00:44:22 00:55:55 01:08:03 01:20:15 01:32:40 00:48:18  
  A199 KIMON MAGDALENA 10 01:32:40 01:44:28 01:56:45 02:09:01 02:20:54 00:48:14  
  A199 MICHALIK PULINA 5 02:20:54 02:37:15 02:55:05     00:34:11  
  A199 GOŁAŚ ADAM 5 02:55:05 03:10:02 03:25:34     00:30:29  
  A199 SOWIŃSKI PIOTR 5 03:25:34 03:38:50 03:53:16     00:27:42  
478 A149 NIELSEN POLSKA V 03:53:17
  A149 ŚWIDERSKA-TYSZKA ELŻBIETA 7.195 00:00:00 00:13:14 00:29:02 00:44:48   00:44:48 03:53:17
  A149 DYDERSKI MACIEJ 10 00:44:48 00:55:34 01:06:33 01:17:43 01:28:53 00:44:05  
  A149 KOSIŃSKI DAWID 10 01:28:53 01:43:07 01:57:13 02:11:01 02:24:30 00:55:37  
  A149 MILBERT PIOTR 5 02:24:30 02:37:03 02:50:56     00:26:26  
  A149 KLIMSIAK JAGODA 5 02:50:56 03:07:34 03:26:10     00:35:14  
  A149 KUŹMA BEATA 5 03:26:10 03:38:51 03:53:17     00:27:07  
479 C247 Dzikie Kuny Cloudity 03:53:18
  C247 WŁÓDARCZAK AGATA 7.195 00:00:00 00:12:55 00:24:43 00:37:34   00:37:34 03:53:18
  C247 TAMOŃ PRZEMYSŁAW 10 00:37:34 00:51:16 01:06:54 01:23:30 01:39:52 01:02:18  
  C247 GAPSKI TOMASZ 10 01:39:52 01:51:41 02:03:56 02:16:23 02:28:36 00:48:44  
  C247 LAWENDA JOANNA 5 02:28:36 02:42:48 02:57:39     00:29:03  
  C247 WŁOCH ANETA 5 02:57:39 03:09:35 03:22:16     00:24:37  
  C247 MICHOŃ ANNA 5 03:22:16 03:36:42 03:53:18     00:31:02  
480 B156 Colgate Max White 03:53:18
  B156 MARINHO CARLOS 7.195 00:00:00 00:12:49 00:27:00 00:40:18   00:40:18 03:53:18
  B156 RODRIGUEZ JAIME 10 00:40:18 00:50:36 01:03:35 01:18:19 01:32:06 00:51:48  
  B156 GUIMAR?ES ANDRÉ 10 01:32:06 01:43:36 01:56:44 02:09:33 02:22:34 00:50:28  
  B156 BIENZOBAS SERGIO 5 02:22:34 02:38:23 02:56:15     00:33:41  
  B156 BARKAS ŁUKASZ 5 02:56:15 03:09:04 03:23:16     00:27:01  
  B156 ZAJĄC MARTA 5 03:23:16 03:37:08 03:53:18     00:30:02  
481 A410 ASB Poland 03:53:53
  A410 GAWLIK PRZEMEK 7.195 00:00:00 00:10:24 00:23:37 00:36:17   00:36:17 03:53:53
  A410 GUT PRZEMEK 10 00:36:17 00:46:37 00:57:26 01:08:40 01:19:46 00:43:29  
  A410 GAWRYLUK TOMASZ 10 01:19:46 01:34:14 01:51:54 02:09:55 02:28:07 01:08:21  
  A410 ŻEGLEŃ IGA 5 02:28:07 02:40:09 02:53:30     00:25:23  
  A410 YAKOVENKO ANDRII 5 02:53:30 03:06:53 03:21:23     00:27:53  
  A410 TARASEWICZ ANNA 5 03:21:23 03:36:52 03:53:53     00:32:30  
482 A157 Gide 2 03:53:57
  A157 KOZIKOWSKA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:16:08 00:29:09 00:45:17   00:45:17 03:53:57
  A157 NIEMIROWICZ-SZCZYTT KAZIMIERZ 10 00:45:17 01:01:37 01:13:40 01:26:02 01:38:26 00:53:09  
  A157 GRZYWKA KAMIL 10 01:38:26 01:50:57 02:03:29 02:17:43 02:31:55 00:53:29  
  A157 GROMNICKA KATARZYNA 5 02:31:55 02:45:57 03:00:29     00:28:34  
  A157 CHWALIŃSKI SZYMON 5 03:00:29 03:15:06 03:27:30     00:27:01  
  A157 CARPENTIER LAURA 5 03:27:30 03:40:18 03:53:57     00:26:27  
483 A258 Sales&More Running Team II 03:53:59
  A258 JAROSZUK ANETA 7.195 00:00:00 00:12:55 00:27:45 00:42:24   00:42:24 03:53:59
  A258 ŁAPIŃSKA EDYTA 10 00:42:24 00:55:59 01:10:24 01:24:49 01:39:06 00:56:42  
  A258 LEWANDOWSKI ADRIAN 10 01:39:06 01:52:17 02:05:04 02:17:50 02:30:33 00:51:27  
  A258 KRZYMOWSKA MAGDA 5 02:30:33 02:45:47 03:01:15     00:30:42  
  A258 PAPLIŃSKI JAKUB 5 03:01:15 03:13:24 03:26:30     00:25:15  
  A258 ZAMANA ALEKSANDER 5 03:26:30 03:40:29 03:53:59     00:27:29  
484 A316 Plus Run Project 03:54:04
  A316 KURYŁO TOMASZ 7.195 00:00:00 00:12:15 00:26:08 00:40:25   00:40:25 03:54:04
  A316 PIEKARZ PAWEŁ 10 00:40:25 00:53:23 01:06:57 01:20:48 01:34:45 00:54:20  
  A316 ZACHWATOWICZ MACIEJ 10 01:34:45 01:47:19 01:59:39 02:12:06 02:24:57 00:50:12  
  A316 KORDOWSKA EMILA 5 02:24:57 02:37:36 02:51:45     00:26:48  
  A316 GAPYS BARBARA 5 02:51:45 03:05:49 03:20:23     00:28:38  
  A316 PAWLAK MARCIN 5 03:20:23 03:36:06 03:54:04     00:33:41  
485 A113 AKS Polonia Warszawa 03:54:06
  A113 ZAWADZKA MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:12:27 00:26:40 00:40:54   00:40:54 03:54:06
  A113 DZIEWICKI PIOTR 10 00:40:54 00:52:31 01:04:45 01:17:08 01:29:30 00:48:36  
  A113 KRUSZYŃSKA-ZIAJA AGNIESZKA 10 01:29:30 01:42:54 01:57:00 02:11:36 02:25:55 00:56:25  
  A113 KOZLOWSKI PIOTR 5 02:25:55 02:39:19 02:53:59     00:28:04  
  A113 SZATKOWSKI TOMASZ 5 02:53:59 03:10:06 03:26:15     00:32:16  
  A113 BELOWSKA DOROTA 5 03:26:15 03:40:09 03:54:06     00:27:51  
486 C201 Altkom Akademia 1 03:54:09
  C201 MAJEWSKI SZYMON 7.195 00:00:00 00:11:29 00:22:40 00:35:40   00:35:40 03:54:09
  C201 SZCZEPAŃSKI MACIEJ 10 00:35:40 00:48:25 01:01:42 01:15:48 01:29:41 00:54:01  
  C201 NIEMYT PAWEŁ 10 01:29:41 01:43:24 01:58:30 02:14:07 02:29:14 00:59:33  
  C201 BILSKA MONIKA 5 02:29:14 02:41:10 02:53:55     00:24:41  
  C201 SAMBORSKA AGNIESZKA 5 02:53:55 03:09:36 03:26:21     00:32:26  
  C201 MORAWSKI PAWEŁ 5 03:26:21 03:40:01 03:54:09     00:27:48  
487 C230 Lingaro Running Team I 03:54:20
  C230 HALICKA ANITA 7.195 00:00:00 00:12:51 00:24:58 00:39:03   00:39:03 03:54:20
  C230 MARCZAK ADAM 10 00:39:03 00:50:20 01:02:12 01:15:07 01:28:18 00:49:15  
  C230 BARCIKOWSKI ŁUKASZ 10 01:28:18 01:39:53 01:52:35 02:05:36 02:18:28 00:50:10  
  C230 MOLAK ALEKSANDR 5 02:18:28 02:31:53 02:45:03     00:26:35  
  C230 COMIA ANDREA 5 02:45:03 03:02:40 03:20:24     00:35:21  
  C230 WRZOSEK ALEKSANDRA 5 03:20:24 03:36:15 03:54:20     00:33:56  
488 A402 Szybciej się nie da? (KDKLEGAL) 03:54:22
  A402 KAMIŃSKI KAROL 7.195 00:00:00 00:10:13 00:23:57 00:37:29   00:37:29 03:54:22
  A402 KRYNICKI ROBERT 10 00:37:29 00:49:39 01:02:45 01:15:57 01:28:29 00:51:00  
  A402 SZEPIETOWSKA ANETA 10 01:28:29 01:42:32 01:57:23 02:13:06 02:28:39 01:00:10  
  A402 DZILIŃSKA-BURACZYŃSKA MONIKA 5 02:28:39 02:43:52 02:59:52     00:31:13  
  A402 WYZGAŁ KATARZYNA 5 02:59:52 03:13:32 03:28:49     00:28:57  
  A402 ŻOCHOWSKI JERZY 5 03:28:49 03:40:57 03:54:22     00:25:33  
489 A179 Studiotech Poland 03:54:29
  A179 REKUĆ TOMASZ 7.195 00:00:00 00:13:04 00:28:09 00:43:27   00:43:27 03:54:29
  A179 NAROJCZYK KRZYSZTOF 10 00:43:27 00:55:03 01:07:12 01:19:14 01:31:11 00:47:44  
  A179 ŁOPACKI KAROL 10 01:31:11 01:44:11 01:57:32 02:10:49 02:23:25 00:52:14  
  A179 SEKRECKA ALEKSANDRA 5 02:23:25 02:38:20 02:53:04     00:29:39  
  A179 SEROCZYŃSKA DOMINIKA 5 02:53:04 03:07:05 03:22:13     00:29:09  
  A179 KUBIŃSKA ZUZANNA 5 03:22:13 03:38:04 03:54:29     00:32:16  
490 A233 Henkel Running Team IV 03:54:34
  A233 WACŁAWEK MARTA 7.195 00:00:00 00:12:20 00:26:30 00:40:46   00:40:46 03:54:34
  A233 PAWLAK KAMIL 10 00:40:46 00:53:16 01:06:22 01:19:42 01:32:53 00:52:07  
  A233 KŁOSKOWSKI JAKUB 10 01:32:53 01:46:25 02:00:36 02:15:25 02:30:29 00:57:36  
  A233 ZAWALSKA KAMELIA 5 02:30:29 02:45:14 03:00:41     00:30:12  
  A233 ŁUPIŃSKI MICHAŁ 5 03:00:41 03:13:51 03:28:07     00:27:26  
  A233 BIERNACKI MAREK 5 03:28:07 03:40:58 03:54:34     00:26:27  
491 A236 Henkel Running Team I 03:54:43
  A236 JASIEŃSKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:10:01 00:23:38 00:36:30   00:36:30 03:54:43
  A236 BURCHARD BEATA 10 00:36:30 00:48:27 01:01:02 01:13:43 01:26:18 00:49:48  
  A236 ZAORSKI PAWEŁ 10 01:26:18 01:40:27 01:55:48 02:12:06 02:28:41 01:02:23  
  A236 WIECZOREK MAGDALENA 5 02:28:41 02:44:07 03:00:21     00:31:40  
  A236 UJMA BARTŁOMIEJ 5 03:00:21 03:12:51 03:25:53     00:25:32  
  A236 SZENDERA JAROSŁAW 5 03:25:53 03:39:46 03:54:43     00:28:50  
492 A401 Załoga G 03:54:46
  A401 OPANOWSKI TOMEK 7.195 00:00:00 00:13:30 00:30:04 00:46:58   00:46:58 03:54:46
  A401 DĄBROWSKI RAFAŁ 10 00:46:58 00:58:41 01:11:05 01:23:33 01:35:44 00:48:46  
  A401 KRAWCZYK MICHAŁ 10 01:35:44 01:46:43 01:58:00 02:09:34 02:21:12 00:45:28  
  A401 MAJEWSKA AGNIESZKA 5 02:21:12 02:37:05 02:53:55     00:32:43  
  A401 BARTOS MIREK 5 02:53:55 03:06:51 03:20:09     00:26:14  
  A401 ROSZCZĘDA ULA 5 03:20:09 03:37:01 03:54:46     00:34:37  
493 C261 Kinder+Sport by Marta 03:54:46
  C261 MIZAK MARTA 7.195 00:00:00 00:12:17 00:24:59 00:39:44   00:39:44 03:54:46
  C261 KULPIŃSKI MICHAŁ 10 00:39:44 00:51:01 01:02:35 01:14:29 01:26:29 00:46:45  
  C261 WYSOCKI MARCIN 10 01:26:29 01:40:50 01:55:51 02:11:09 02:26:12 00:59:43  
  C261 GROCHALA PAULINA 5 02:26:12 02:39:52 02:54:20     00:28:08  
  C261 PINGIELSKI ANDRZEJ 5 02:54:20 03:09:28 03:27:14     00:32:54  
  C261 MAKUCH ZBIGNIEW 5 03:27:14 03:41:07 03:54:46     00:27:32  
494 A129 GMV Run! #1 03:54:49
  A129 COMPLAK ADAM 7.195 00:00:00 00:10:50 00:23:47 00:36:23   00:36:23 03:54:49
  A129 BRZOSKI PAWEŁ 10 00:36:23 00:50:03 01:05:17 01:20:11 01:34:36 00:58:13  
  A129 MACIOSZEK KRYSTYNA 10 01:34:36 01:45:49 01:57:25 02:08:53 02:20:18 00:45:42  
  A129 PAŚNIKOWSKI MACIEJ 5 02:20:18 02:33:50 02:49:53     00:29:35  
  A129 WILDOWICZ SEBASTIAN 5 02:49:53 03:04:29 03:21:57     00:32:04  
  A129 OKRASA SYLWIA 5 03:21:57 03:38:07 03:54:49     00:32:52  
495 C225 Monday – lubimy poniedziałki 03:54:51
  C225 JEŻEWSKA ANGELIKA 7.195 00:00:00 00:12:48 00:25:18 00:39:11   00:39:11 03:54:51
  C225 KACZMAREK MARTA 10 00:39:11 00:51:46 01:05:19 01:19:07 01:33:14 00:54:03  
  C225 PAJĄCZEK RAFAŁ 10 01:33:14 01:46:26 01:59:58 02:13:19 02:26:35 00:53:21  
  C225 MACIEJEWSKA EMILIA 5 02:26:35 02:42:55 03:00:16     00:33:41  
  C225 SMOLEŃ AGATA 5 03:00:16 03:13:22 03:26:54     00:26:38  
  C225 ZLOT MAGDALENA 5 03:26:54 03:41:01 03:54:51     00:27:57  
496 C195 Apleona – Wildcats I 03:55:04
  C195 KOPECKA ADA 7.195 00:00:00 00:14:22 00:28:44 00:44:57   00:44:57 03:55:04
  C195 NADOLSKI JAKUB 10 00:44:57 00:57:31 01:10:47 01:24:28 01:38:01 00:53:04  
  C195 DROZDROWSKI MAREK 10 01:38:01 01:49:46 02:01:50 02:14:18 02:26:43 00:48:42  
  C195 BOCHNIAK ANNA 5 02:26:43 02:41:16 02:56:45     00:30:02  
  C195 HALLADA KATARZYNA 5 02:56:45 03:11:28 03:26:20     00:29:35  
  C195 LECH AGATA 5 03:26:20 03:40:17 03:55:04     00:28:44  
497 C300 Kinder+Sport by Cezary 03:55:10
  C300 WIĘCŁAW CEZARY 7.195 00:00:00 00:12:11 00:24:30 00:38:56   00:38:56 03:55:10
  C300 MARCZUK OLGA 10 00:38:56 00:53:27 01:10:43 01:28:44 01:45:46 01:06:50  
  C300 KOWALSKI KRZYSZTOF 10 01:45:46 01:57:18 02:09:17 02:21:38 02:33:43 00:47:57  
  C300 ZIEJA MARIUSZ 5 02:33:43 02:47:10 03:01:43     00:28:00  
  C300 MUDEL URSZULA 5 03:01:43 03:15:46 03:31:02     00:29:19  
  C300 KULPIŃSKI MICHAŁ 5 03:31:02 03:42:52 03:55:10     00:24:08  
498 A212 HM Lecimy 03:55:15
  A212 GRZELECKA PAULINA 7.195 00:00:00 00:11:24 00:25:57 00:40:45   00:40:45 03:55:15
  A212 ŁAZUR RAFAŁ 10 00:40:45 00:52:43 01:05:37 01:19:09 01:32:33 00:51:48  
  A212 KOLOCZEK RAFAŁ 10 01:32:33 01:45:55 01:59:15 02:12:22 02:25:14 00:52:41  
  A212 DĄBROWSKA KATARZYNA 5 02:25:14 02:40:57 02:57:53     00:32:39  
  A212 WALKÓW MAŁGORZATA 5 02:57:53 03:11:43 03:26:20     00:28:27  
  A212 JAKÓBCZYK SYLWIA 5 03:26:20 03:40:46 03:55:15     00:28:55  
499 B201 Sami Swoi Speedożercy 03:55:16
  B201 ZIĘBA ZBIGNIEW 7.195 00:00:00 00:11:53 00:26:14 00:41:42   00:41:42 03:55:16
  B201 KOŚMICKI ŁUKASZ 10 00:41:42 00:54:13 01:07:52 01:22:02 01:36:00 00:54:18  
  B201 NGUYEN-BRODNICKI TUNG 10 01:36:00 01:48:01 02:00:40 02:13:38 02:26:29 00:50:29  
  B201 JANUS PRZEMYSŁAW 5 02:26:29 02:39:20 02:53:22     00:26:53  
  B201 SŁAPA MARIUSZ 5 02:53:22 03:06:01 03:19:54     00:26:32  
  B201 SZLADOWSKI TOMASZ 5 03:19:54 03:36:58 03:55:16     00:35:22  
500 B267 Nestle A&L&W Team 03:55:22
  B267 ZIÓŁKOWSKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:12:02 00:26:59 00:42:16   00:42:16 03:55:22
  B267 MORZYŃSKI REMIGIUSZ 10 00:42:16 00:54:36 01:07:48 01:21:53 01:35:50 00:53:34  
  B267 BRATOWSKI ARKADIUSZ 10 01:35:50 01:47:43 02:00:13 02:12:57 02:25:54 00:50:04  
  B267 TOŁBIŃSKA OLIMPIA 5 02:25:54 02:40:30 02:56:01     00:30:07  
  B267 KOT MONIKA 5 02:56:01 03:10:17 03:26:06     00:30:05  
  B267 PAULOUSKAYA KRYSTSINA 5 03:26:06 03:40:00 03:55:22     00:29:16  
501 C136 Medtronic – Drużyna dla Serca 4 03:55:27
  C136 TUREK MIKOŁAJ 7.195 00:00:00 00:11:40 00:23:10 00:35:43   00:35:43 03:55:27
  C136 JAWORSKA JUDYTA 10 00:35:43 00:48:15 01:01:36 01:16:56 01:30:27 00:54:44  
  C136 STRÓŻYŃSKA DOMINIKA 10 01:30:27 01:42:17 01:55:22 02:08:57 02:22:56 00:52:29  
  C136 STACHNIUK ANNA 5 02:22:56 02:38:24 02:54:29     00:31:33  
  C136 PINDOR PAULINA 5 02:54:29 03:08:33 03:21:49     00:27:20  
  C136 WYSZKOWSKA PAULINA 5 03:21:49 03:38:04 03:55:27     00:33:38  
502 B317 EY BA 03:55:31
  B317 KRAWCZYK DANIEL 7.195 00:00:00 00:13:19 00:31:57 00:49:50   00:49:50 03:55:31
  B317 STADNICKI PIOTR 10 00:49:50 01:00:56 01:12:48 01:24:44 01:36:17 00:46:27  
  B317 KUCHARSKA ALEKSANDRA 10 01:36:17 01:50:12 02:05:11 02:20:25 02:35:16 00:58:59  
  B317 ZIÓŁKOWSKI WOJCIECH 5 02:35:16 02:48:11 03:01:41     00:26:25  
  B317 KOWALSKI JAN 5 03:01:41 03:16:43 03:31:59     00:30:18  
  B317 KOWALSKI JAN 5 03:31:59 03:43:49 03:55:31     00:23:32  
503 A308 Tuzy Compliance z Deloitte 03:55:34
  A308 STEFAŃSKA DOROTA 7.195 00:00:00 00:12:04 00:27:49 00:42:49   00:42:49 03:55:34
  A308 KOTWICA EWA 10 00:42:49 00:55:50 01:10:19 01:24:44 01:38:45 00:55:56  
  A308 WIŚNIEWSKI LESZEK 10 01:38:45 01:50:03 02:01:43 02:13:28 02:25:01 00:46:16  
  A308 AUGUSTYNIAK EWELINA 5 02:25:01 02:39:41 02:54:56     00:29:55  
  A308 PAŁAC ANNA 5 02:54:56 03:10:08 03:26:25     00:31:29  
  A308 JĘDRZEJCZYK ARTUR 5 03:26:25 03:40:48 03:55:34     00:29:09  
504 C276 Coca- Cola 7 03:55:36
  C276 GOŁĘBIEWSKI MARCIN 7.195 00:00:00 00:14:50 00:28:52 00:43:48   00:43:48 03:55:36
  C276 ROMASZKO PAWEŁ 10 00:43:48 00:57:16 01:11:37 01:26:03 01:39:30 00:55:42  
  C276 FERT MACIEJ 10 01:39:30 01:50:59 02:03:13 02:15:50 02:28:03 00:48:33  
  C276 KACMAJOR WACŁAW 5 02:28:03 02:42:57 02:58:46     00:30:43  
  C276 ALEKSANDROWICZ JUSTYNA 5 02:58:46 03:12:54 03:26:57     00:28:11  
  C276 KRAWCZAK PAWEŁ 5 03:26:57 03:40:52 03:55:36     00:28:39  
505 B241 PKP Energetyka – Team II 03:55:45
  B241 KURYLAK MARCIN 7.195 00:00:00 00:09:36 00:21:53 00:33:27   00:33:27 03:55:45
  B241 CZAJKOWSKI ZBIGNIEW 10 00:33:27 00:44:40 00:56:46 01:09:22 01:21:38 00:48:11  
  B241 JAKUBCZYK ŁUKASZ 10 01:21:38 01:34:43 01:48:40 02:02:47 02:16:59 00:55:21  
  B241 PARZYSZEK ANNA 5 02:16:59 02:36:39 02:56:01     00:39:02  
  B241 STARENGA-MAJKA DOROTA 5 02:56:01 03:13:03 03:30:09     00:34:08  
  B241 MARCINKIEWICZ MARIUSZ 5 03:30:09 03:42:51 03:55:45     00:25:36  
506 C111 Sage C 03:55:54
  C111 MAJEWSKA ALICJA 7.195 00:00:00 00:13:14 00:25:56 00:39:56   00:39:56 03:55:54
  C111 LEWICKI SŁAWOMIR 10 00:39:56 00:52:17 01:05:36 01:19:49 01:34:16 00:54:20  
  C111 KOWALSKI PIOTR 10 01:34:16 01:47:15 02:00:26 02:14:14 02:27:36 00:53:20  
  C111 DOŁOWSKI KRZYSZTOF 5 02:27:36 02:41:15 02:56:13     00:28:37  
  C111 BRUSZKIEWICZ ADAM 5 02:56:13 03:11:42 03:26:48     00:30:35  
  C111 SMOCZYŃSKA SYLWIA 5 03:26:48 03:41:13 03:55:54     00:29:06  
507 C200 WITC Supergirls 03:55:54
  C200 BIRCH CONSTANCE 7.195 00:00:00 00:12:52 00:25:05 00:38:29   00:38:29 03:55:54
  C200 SZCZUROWSKI CLAIRE 10 00:38:29 00:50:29 01:03:23 01:17:13 01:30:25 00:51:56  
  C200 NAJJAR WED 10 01:30:25 01:44:10 02:00:23 02:17:32 02:34:33 01:04:08  
  C200 SHCHEBLYKO JULIA 5 02:34:33 02:47:34 03:00:45     00:26:12  
  C200 POPOVAC NATASHA 5 03:00:45 03:14:54 03:29:57     00:29:12  
  C200 QUCH OLA 5 03:29:57 03:42:54 03:55:54     00:25:57  
508 C108 KBJ S.A. 03:55:55
  C108 GRZEŚ DANIEL 7.195 00:00:00 00:11:52 00:23:04 00:35:40   00:35:40 03:55:55
  C108 MIĄSKO MAGDALENA 10 00:35:40 00:50:08 01:05:46 01:21:46 01:37:08 01:01:28  
  C108 JASIŃSKI MARCIN 10 01:37:08 01:48:05 02:00:33 02:13:40 02:26:29 00:49:21  
  C108 GŁAZOWSKI MAREK 5 02:26:29 02:42:56 03:01:21     00:34:52  
  C108 PRZYGODZKA MARTA 5 03:01:21 03:13:46 03:28:25     00:27:04  
  C108 PRZEDPEŁSKI ANDRZEJ 5 03:28:25 03:41:56 03:55:55     00:27:30  
509 C277 Coca- Cola 6 03:55:55
  C277 RAWICZ-OSTROWSKA MARTA 7.195 00:00:00 00:15:08 00:29:13 00:43:51   00:43:51 03:55:55
  C277 DOMINIAK DANIEL 10 00:43:51 00:57:35 01:11:15 01:25:08 01:38:30 00:54:39  
  C277 GMYREK JACEK 10 01:38:30 01:52:01 02:05:46 02:19:45 02:33:42 00:55:12  
  C277 SHYBANOVA LIZA 5 02:33:42 02:48:33 03:03:14     00:29:32  
  C277 KRUPA GRZEGORZ 5 03:03:14 03:17:36 03:32:04     00:28:50  
  C277 RADZIKOWSKI JAKUB 5 03:32:04 03:43:50 03:55:55     00:23:51  
510 C118 Kuryłowicz & Associates 1 03:55:58
  C118 AMARIN SALMA 7.195 00:00:00 00:14:41 00:28:33 00:44:19   00:44:19 03:55:58
  C118 ŚWINIARSKI BARTOSZ 10 00:44:19 00:57:29 01:11:37 01:26:31 01:40:58 00:56:39  
  C118 WASZKOWSKI JAKUB 10 01:40:58 01:51:29 02:02:19 02:13:27 02:24:21 00:43:23  
  C118 SALONI-SADOWSKA MARIA 5 02:24:21 02:39:02 02:53:57     00:29:36  
  C118 FLASIŃSKA-RUBIK KATARZYNA 5 02:53:57 03:10:59 03:28:50     00:34:53  
  C118 GRUSZCZYŃSKI WIKTOR 5 03:28:50 03:41:25 03:55:58     00:27:08  
511 A406 Cool RUNNERS 1, Carrier 03:56:00
  A406 KĘPA DAMIAN 7.195 00:00:00 00:12:22 00:25:35 00:38:23   00:38:23 03:56:00
  A406 LEWANDOWSKI MICHAŁ 10 00:38:23 00:51:54 01:05:24 01:19:03 01:32:38 00:54:15  
  A406 ARGALSKI GRZEGORZ 10 01:32:38 01:45:04 01:58:11 02:11:34 02:24:49 00:52:11  
  A406 OWSIANA MAGDA 5 02:24:49 02:38:28 02:52:42     00:27:53  
  A406 GIBAS JAROSŁAW 5 02:52:42 03:08:43 03:25:47     00:33:05  
  A406 EJMA PIOTR 5 03:25:47 03:40:29 03:56:00     00:30:13  
512 B182 SE GREEN RUNNERS 2 03:56:04
  B182 RODRIGUEZ-MEJIA ADAY 7.195 00:00:00 00:11:49 00:26:11 00:40:29   00:40:29 03:56:04
  B182 GARCIA GODOY DAVID 10 00:40:29 00:54:46 01:10:14 01:26:37 01:43:14 01:02:45  
  B182 ZAMRZYCKI TOMASZ 10 01:43:14 01:53:58 02:05:53 02:18:01 02:30:58 00:47:44  
  B182 GRZEGORCZYK MICHAŁ 5 02:30:58 02:46:17 03:02:05     00:31:07  
  B182 KIREJCZYK KATARZYNA 5 03:02:05 03:13:22 03:25:42     00:23:37  
  B182 KWIECIEŃ JULIA 5 03:25:42 03:40:25 03:56:04     00:30:22  
513 A255 MDDP Running Team 03:56:05
  A255 WOJTACH JACEK 7.195 00:00:00 00:11:26 00:24:38 00:37:47   00:37:47 03:56:05
  A255 CHWIEDOSIK WIKTORIA 10 00:37:47 00:51:05 01:05:11 01:19:25 01:32:35 00:54:48  
  A255 GAWROŃSKI MARCIN 10 01:32:35 01:47:38 02:03:13 02:19:22 02:35:03 01:02:28  
  A255 WROTEK JOANNA 5 02:35:03 02:49:04 03:03:14     00:28:11  
  A255 KUPIEŃ ŁUKASZ 5 03:03:14 03:14:44 03:27:09     00:23:55  
  A255 MARCZAK AGNIESZKA 5 03:27:09 03:41:22 03:56:05     00:28:56  
514 C215 PwC Running Team IV 03:56:07
  C215 BOKSZCZANIN-DOMALEWSKA DOROTA 7.195 00:00:00 00:13:46 00:26:35 00:40:49   00:40:49 03:56:07
  C215 KARCZ JACEK 10 00:40:49 00:54:15 01:08:56 01:24:39 01:40:12 00:59:23  
  C215 ŚWIERSZCZEWICZ JAKUB 10 01:40:12 01:52:39 02:05:49 02:19:14 02:32:47 00:52:35  
  C215 BENEDYK JAKUB 5 02:32:47 02:43:49 02:56:33     00:23:46  
  C215 MAKULSKA KAROLINA 5 02:56:33 03:11:47 03:28:04     00:31:31  
  C215 ZAGRAJEK EMILIA 5 03:28:04 03:41:17 03:56:07     00:28:03  
515 C305 Carrefour Running Team 4 03:56:10
  C305 GOMOLIŃSKI SŁAWOMIR 7.195 00:00:00 00:12:27 00:23:05 00:35:19   00:35:19 03:56:10
  C305 JĘDRUSZCZAK ARTUR 10 00:35:19 00:48:44 01:04:18 01:20:26 01:37:43 01:02:24  
  C305 ZAREMBA ŁUKASZ 10 01:37:43 01:52:09 02:06:23 02:20:41 02:33:54 00:56:11  
  C305 PINKOWICZ KRZYSZTOF 5 02:33:54 02:48:58 03:04:19     00:30:25  
  C305 SAŁACIŃSKA KATARZYNA 5 03:04:19 03:18:40 03:32:59     00:28:40  
  C305 TRZESZCZKOWSKA RENATA 5 03:32:59 03:42:58 03:56:10     00:23:11  
516 B235 NDI 2 03:56:11
  B235 SAPIEGO JOANNA 7.195 00:00:00 00:12:06 00:26:30 00:41:15   00:41:15 03:56:11
  B235 SOBCZYK BARBARA 10 00:41:15 00:52:11 01:03:44 01:15:28 01:26:44 00:45:29  
  B235 SOWIŃSKA MONIKA 10 01:26:44 01:39:35 01:53:12 02:07:20 02:21:51 00:55:07  
  B235 KOPAŁKA WOJCIECH 5 02:21:51 02:37:30 02:55:33     00:33:42  
  B235 JABŁOŃSKI ŁUKASZ 5 02:55:33 03:09:26 03:24:55     00:29:22  
  B235 ŚWIDERSKI JACEK 5 03:24:55 03:39:49 03:56:11     00:31:16  
517 B230 40+ PKO BP 03:56:15
  B230 WALACIK BEATA 7.195 00:00:00 00:12:06 00:26:38 00:41:26   00:41:26 03:56:15
  B230 KUTROWSKI SEBASTIAN 10 00:41:26 00:53:20 01:06:52 01:21:21 01:36:30 00:55:04  
  B230 OLSZEWSKI MICHAŁ 10 01:36:30 01:49:46 02:03:36 02:18:08 02:32:25 00:55:55  
  B230 MIEDZIANOWSKI PAWEŁ 5 02:32:25 02:44:54 02:58:22     00:25:57  
  B230 TROCHYMIAK EWA 5 02:58:22 03:12:49 03:27:24     00:29:02  
  B230 ŚWIERCZEWSKI MARCIN 5 03:27:24 03:41:05 03:56:15     00:28:51  
518 A518 Artegence 03:56:21
  A518 WŁODARCZYK KLAUDIA 7.195 00:00:00 00:12:30 00:26:44 00:41:12   00:41:12 03:56:21
  A518 ŻOŁNIEROWICZ ANNA 10 00:41:12 00:55:49 01:10:59 01:25:47 01:40:46 00:59:34  
  A518 SZCZYDŁOWSKI MACIEJ 10 01:40:46 01:53:08 02:06:26 02:20:14 02:33:12 00:52:26  
  A518 GRZYWACZ DARIUSZ 5 02:33:12 02:45:35 02:58:04     00:24:52  
  A518 ZBRZEŹNIAK IZABELA 5 02:58:04 03:12:56 03:29:15     00:31:11  
  A518 SZEWCZYK ANDRZEJ 5 03:29:15 03:42:13 03:56:21     00:27:06  
519 A134 KB PLL LOT – CABIN CREW 03:56:37
  A134 BAREJKO MARTA 7.195 00:00:00 00:12:55 00:28:29 00:43:45   00:43:45 03:56:37
  A134 ŁABASIEWCZ RAJMUND 10 00:43:45 00:57:44 01:12:18 01:27:15 01:42:33 00:58:48  
  A134 SOCHACKA-PODBIELSKA MARTA 10 01:42:33 01:55:47 02:09:15 02:22:52 02:36:26 00:53:53  
  A134 WITAK MARCIN 5 02:36:26 02:49:58 03:03:09     00:26:43  
  A134 WINIAREK IWONA 5 03:03:09 03:18:04 03:33:01     00:29:52  
  A134 GUMBRYCHT STANISŁAW 5 03:33:01 03:44:27 03:56:37     00:23:36  
520 C245 Ascensia Diabetes Care 03:56:41
  C245 BIESAGA ANNA 7.195 00:00:00 00:13:24 00:27:21 00:43:27   00:43:27 03:56:41
  C245 CZECHOWSKI MICHAŁ 10 00:43:27 00:57:11 01:11:07 01:25:06 01:38:17 00:54:50  
  C245 CEDRO PATRYCJA 10 01:38:17 01:50:40 02:02:48 02:14:59 02:27:01 00:48:44  
  C245 TOBIASZ AGNIESZKA 5 02:27:01 02:41:34 02:57:10     00:30:09  
  C245 NIECIKOWSKA WIESŁAWA 5 02:57:10 03:12:35 03:29:13     00:32:03  
  C245 MOVCHAN OLEKSANDR 5 03:29:13 03:42:19 03:56:41     00:27:28  
521 B137 UNILOGO RUNNING TEAM VII 03:56:43
  B137 WAGNER-ŻAK ELWIRA 7.195 00:00:00 00:12:55 00:30:00 00:47:02   00:47:02 03:56:43
  B137 KŁOS PIOTREK 10 00:47:02 00:58:45 01:11:15 01:24:28 01:37:43 00:50:41  
  B137 MROSZCZYK SŁAWEK 10 01:37:43 01:49:02 02:00:44 02:12:28 02:24:14 00:46:31  
  B137 DAROCH TOMEK 5 02:24:14 02:37:24 02:50:29     00:26:15  
  B137 PAROBIEC MATEUSZ 5 02:50:29 03:04:42 03:20:07     00:29:38  
  B137 RAKOWSKI PIOTREK 5 03:20:07 03:37:28 03:56:43     00:36:36  
522 C104 Friends 03:56:45
  C104 KOWALCZYK ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:15:06 00:31:00 00:47:49   00:47:49 03:56:45
  C104 SACHMATA ANNA 10 00:47:49 00:59:53 01:12:48 01:26:00 01:39:06 00:51:17  
  C104 MIKLAS ALEKSANDRA 10 01:39:06 01:52:43 02:07:28 02:22:38 02:37:30 00:58:24  
  C104 KRAWIECKI ADRIAN 5 02:37:30 02:49:24 03:02:16     00:24:46  
  C104 WOLAK ALICJA 5 03:02:16 03:16:29 03:31:46     00:29:30  
  C104 GÓJSKI BARTŁOMIEJ 5 03:31:46 03:44:08 03:56:45     00:24:59  
523 A510 Out of Control Generali 03:56:47
  A510 BOGURADZKI DARIUSZ 7.195 00:00:00 00:14:01 00:30:01 00:45:19   00:45:19 03:56:47
  A510 ZAJĄC BARTŁOMIEJ 10 00:45:19 00:58:27 01:11:36 01:24:45 01:38:09 00:52:50  
  A510 DYNIEWICZ ADAM 10 01:38:09 01:50:03 02:02:38 02:15:14 02:27:31 00:49:22  
  A510 BARTOSZEK MICHAŁ 5 02:27:31 02:42:07 02:59:08     00:31:37  
  A510 KOZIOROWSKI ARTUR 5 02:59:08 03:11:21 03:26:49     00:27:41  
  A510 KOZAK MICHAŁ 5 03:26:49 03:40:45 03:56:47     00:29:58  
524 B224 Optima Cardio 7 03:56:49
  B224 WEDER KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:09:28 00:21:54 00:34:55   00:34:55 03:56:49
  B224 WRÓBEL PRZEMYSŁAW 10 00:34:55 00:47:45 01:01:25 01:16:12 01:30:50 00:55:55  
  B224 JACKIEWICZ MAREK 10 01:30:50 01:43:08 01:56:23 02:09:55 02:23:38 00:52:48  
  B224 SKOWRON MAREK 5 02:23:38 02:40:53 03:00:24     00:36:46  
  B224 MOMOT MONIKA 5 03:00:24 03:13:49 03:28:06     00:27:42  
  B224 PALACZ MARCIN 5 03:28:06 03:42:02 03:56:49     00:28:43  
525 A513 Adform 03:56:52
  A513 KAWĘCKI ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:10:15 00:21:30 00:32:32   00:32:32 03:56:52
  A513 BAZYLEWICZ ARKADIUSZ 10 00:32:32 00:44:34 00:57:36 01:11:11 01:24:12 00:51:40  
  A513 FABISIAK ROBERT 10 01:24:12 01:36:46 01:50:12 02:03:39 02:16:55 00:52:43  
  A513 ZEMBROWSKA JOANNA 5 02:16:55 02:32:37 02:50:04     00:33:09  
  A513 GAJEK MARCIN 5 02:50:04 03:03:00 03:16:20     00:26:16  
  A513 MAREK SANDRA 5 03:16:20 03:36:04 03:56:52     00:40:32  
526 A508 Aviva Running Team 03:56:52
  A508 PTASZYŃSKI ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:12:54 00:29:11 00:44:36   00:44:36 03:56:52
  A508 KUBACKI SEBASTIAN 10 00:44:36 00:55:59 01:07:29 01:19:00 01:30:14 00:45:38  
  A508 KUBIEŃ ROBERT 10 01:30:14 01:43:55 01:57:19 02:11:12 02:25:06 00:54:52  
  A508 BŁASZCZYK JOANNA 5 02:25:06 02:40:04 02:55:31     00:30:25  
  A508 WAWRZAK WOJCIECH 5 02:55:31 03:08:29 03:22:50     00:27:19  
  A508 KARSKA NATALIA 5 03:22:50 03:38:58 03:56:52     00:34:02  
527 B110 JT S.A. 03:56:54
  B110 WÓJTOWICZ JACEK 7.195 00:00:00 00:10:46 00:24:29 00:38:50   00:38:50 03:56:54
  B110 WOJTCZAK KRZYSZTOF 10 00:38:50 00:51:21 01:03:53 01:16:53 01:29:49 00:50:59  
  B110 TADEUSIAK MARCIN 10 01:29:49 01:42:34 01:56:58 02:13:12 02:29:04 00:59:15  
  B110 DUCHNA DOMINIKA 5 02:29:04 02:44:22 03:00:42     00:31:38  
  B110 PREKURAT GRZEGORZ 5 03:00:42 03:13:42 03:27:31     00:26:49  
  B110 RZĄD ALEKSANDRA 5 03:27:31 03:42:20 03:56:54     00:29:23  
528 A269 Team WINniary 03:56:59
  A269 ORSZULAK BARTOSZ 7.195 00:00:00 00:11:52 00:24:38 00:37:07   00:37:07 03:56:59
  A269 CIUK TOMEK 10 00:37:07 00:51:37 01:06:00 01:20:30 01:35:07 00:58:00  
  A269 POPŁAWSKI MARCIN 10 01:35:07 01:48:40 02:04:00 02:19:08 02:34:13 00:59:06  
  A269 KAŹMIERCZAK MACIEJ 5 02:34:13 02:49:44 03:06:09     00:31:56  
  A269 GRABOWSKA AGNIESZKA 5 03:06:09 03:19:51 03:33:46     00:27:37  
  A269 DUENAS FLORES DAVID 5 03:33:46 03:44:37 03:56:59     00:23:13  
529 A296 Bractwo Biegowe BGK – 4 03:57:00
  A296 SMYRNOV STANISLAV 7.195 00:00:00 00:13:29 00:28:59 00:43:52   00:43:52 03:57:00
  A296 JUROWSKI ANDRZEJ 10 00:43:52 00:55:28 01:07:33 01:19:44 01:31:36 00:47:44  
  A296 ŁOBEJKO ARKADIUSZ 10 01:31:36 01:44:47 01:57:58 02:11:14 02:24:18 00:52:42  
  A296 KOZAK ANNA 5 02:24:18 02:39:42 02:55:41     00:31:23  
  A296 GUZOWSKA KATARZYNA 5 02:55:41 03:09:28 03:24:04     00:28:23  
  A296 KORNETA-WÓJCIK IZABELA 5 03:24:04 03:40:34 03:57:00     00:32:56  
530 A229 Workplace 03:57:02
  A229 REBELO KEVIN 7.195 00:00:00 00:11:09 00:24:49 00:39:39   00:39:39 03:57:02
  A229 SIKORA MATEUSZ 10 00:39:39 00:49:33 00:59:52 01:10:44 01:21:38 00:41:59  
  A229 DZICZEK DANIEL 10 01:21:38 01:36:48 01:50:51 02:05:49 02:21:32 00:59:54  
  A229 PĘDZIEJEWSKA SYLWIA 5 02:21:32 02:36:39 02:52:45     00:31:13  
  A229 PIETROSIAN MONIKA 5 02:52:45 03:08:30 03:25:25     00:32:40  
  A229 PIOTRKOWICZ ALEKSANDRA 5 03:25:25 03:41:24 03:57:02     00:31:37  
531 C224 OBI TYCHY 049 03:57:02
  C224 CZURA KAMILA 7.195 00:00:00 00:15:10 00:30:46 00:47:55   00:47:55 03:57:02
  C224 GACKI PIOTR 10 00:47:55 00:59:13 01:10:28 01:21:40 01:32:42 00:44:47  
  C224 WICIK KRZYSZTOF 10 01:32:42 01:43:42 01:54:52 02:06:21 02:18:02 00:45:20  
  C224 SMITS RAFAŁ 5 02:18:02 02:34:06 02:51:00     00:32:58  
  C224 KUWIK ŁUKASZ 5 02:51:00 03:09:03 03:28:10     00:37:10  
  C224 PUSTUŁKA ŁUKASZ 5 03:28:10 03:42:31 03:57:02     00:28:52  
532 B196 Valkea Run Hard 03:57:04
  B196 GAJEWSKA MAGDA 7.195 00:00:00 00:11:55 00:26:18 00:40:46   00:40:46 03:57:04
  B196 OPIELA TOMASZ 10 00:40:46 00:52:17 01:04:25 01:16:34 01:28:38 00:47:52  
  B196 LINDHOLM MORTEN 10 01:28:38 01:42:05 01:56:20 02:10:32 02:24:17 00:55:39  
  B196 GROSBART NATALIA 5 02:24:17 02:37:07 02:50:53     00:26:36  
  B196 KORNELUK SYLWIA 5 02:50:53 03:06:39 03:25:11     00:34:18  
  B196 OPIELA AGATA 5 03:25:11 03:40:34 03:57:04     00:31:53  
533 C172 Szkoła Pitagoras I 03:57:14
  C172 EBERLEIN MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:12:35 00:23:58 00:37:48   00:37:48 03:57:14
  C172 MAZIŃSKI ANDRZEJ 10 00:37:48 00:49:04 01:00:56 01:13:18 01:25:43 00:47:55  
  C172 EBERLEIN KONRAD 10 01:25:43 01:39:30 01:53:52 02:08:49 02:23:32 00:57:49  
  C172 EBERLEIN WILETTA 5 02:23:32 02:39:24 02:56:28     00:32:56  
  C172 OSOWIECKA MAŁGORZATA 5 02:56:28 03:12:35 03:29:26     00:32:58  
  C172 MIROWSKI MICHAŁ 5 03:29:26 03:42:53 03:57:14     00:27:48  
534 A117 T-Mobile – Magenta Stars 03:57:14
  A117 SKROBEK KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:12:14 00:25:55 00:38:48   00:38:48 03:57:14
  A117 SŁAWECKI PAWEŁ 10 00:38:48 00:50:34 01:03:11 01:16:11 01:29:27 00:50:39  
  A117 SURMAK PAWEŁ 10 01:29:27 01:41:23 01:54:05 02:07:16 02:20:14 00:50:47  
  A117 PIELACHOWSKA BEATA 5 02:20:14 02:34:47 02:49:16     00:29:02  
  A117 BŁACHNIA ELA 5 02:49:16 03:09:16 03:30:32     00:41:16  
  A117 MACHAŁEK ANNA 5 03:30:32 03:43:32 03:57:14     00:26:42  
535 B296 NASK II 03:57:18
  B296 TROKIELEWICZ MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:13:06 00:28:02 00:41:56   00:41:56 03:57:18
  B296 KRAJEWSKA ANTONINA 10 00:41:56 00:55:53 01:10:29 01:26:46 01:42:04 01:00:08  
  B296 JASKÓŁA PRZEMYSLAW 10 01:42:04 01:54:19 02:07:36 02:21:19 02:34:33 00:52:29  
  B296 GAŁKA HUBERT 5 02:34:33 02:47:51 03:02:15     00:27:42  
  B296 BARTUZI EWELINA 5 03:02:15 03:16:13 03:31:01     00:28:46  
  B296 JANAS KAMIL 5 03:31:01 03:44:54 03:57:18     00:26:17  
536 B287 EGIS Biovitalni 03:57:27
  B287 FULEK MARCIN 7.195 00:00:00 00:11:25 00:24:28 00:37:23   00:37:23 03:57:27
  B287 LASKUS KRZYSZTOF 10 00:37:23 00:47:54 01:00:02 01:13:09 01:26:13 00:48:50  
  B287 JAŃCZYK ARKADIUSZ 10 01:26:13 01:40:19 01:56:57 02:14:45 02:31:37 01:05:24  
  B287 KRZEPKOWSKA AGNIESZKA 5 02:31:37 02:45:26 03:00:32     00:28:55  
  B287 DEONIZIAK MARTA 5 03:00:32 03:15:38 03:32:02     00:31:30  
  B287 ŚLIWA MARIA 5 03:32:02 03:44:28 03:57:27     00:25:25  
537 C313 Wolontariusze FMW 03:57:29
  C313 NIETUPSKI PIOTR 7.195 00:00:00 00:15:00 00:28:29 00:42:17   00:42:17 03:57:29
  C313 ROSA MONIKA 10 00:42:17 00:57:18 01:12:13 01:27:25 01:42:16 00:59:59  
  C313 JÓZEFÓW MARCIN 10 01:42:16 01:53:55 02:06:06 02:18:38 02:30:55 00:48:39  
  C313 RUTKOWSKA ADRIANNA 5 02:30:55 02:44:57 02:58:28     00:27:33  
  C313 ROSA TOMASZ 5 02:58:28 03:13:00 03:27:01     00:28:33  
  C313 OŁDAK NATALIA 5 03:27:01 03:41:53 03:57:29     00:30:28  
538 C273 Accenture Digi Heroes 03:57:55
  C273 ZACH KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:15:44 00:31:09 00:48:38   00:48:38 03:57:55
  C273 KASHTANAVA DARYA 10 00:48:38 01:03:00 01:17:07 01:31:04 01:44:34 00:55:56  
  C273 GRZEGRZÓŁKA IGA 10 01:44:34 01:58:28 02:12:58 02:28:32 02:43:07 00:58:33  
  C273 WOSZCZYK NATALIA 5 02:43:07 02:55:15 03:07:46     00:24:39  
  C273 JANKOWSKI ANDRZEJ 5 03:07:46 03:17:17 03:26:59     00:19:13  
  C273 MORELLI FABIO 5 03:26:59 03:41:33 03:57:55     00:30:56  
539 B211 HALLS 2 03:57:56
  B211 DŁUŻNIEWSKI KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:11:31 00:25:58 00:39:13   00:39:13 03:57:56
  B211 BLYZNIUK OLEKSANDR 10 00:39:13 00:51:12 01:04:18 01:19:02 01:33:56 00:54:43  
  B211 KRYSIAK MICHAŁ 10 01:33:56 01:44:55 01:58:15 02:12:01 02:25:42 00:51:46  
  B211 SIWIEC MAŁGORZATA 5 02:25:42 02:41:51 02:57:18     00:31:36  
  B211 PIETRZAK EWA 5 02:57:18 03:12:50 03:30:28     00:33:10  
  B211 POPARADOWSKI KAMIL 5 03:30:28 03:43:00 03:57:56     00:27:28  
540 A286 PEMES Konstruktorzy 03:58:16
  A286 KUCZKOWSKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:12:05 00:26:08 00:40:37   00:40:37 03:58:16
  A286 BAŃCER TOMASZ 10 00:40:37 00:51:59 01:04:59 01:18:12 01:31:25 00:50:48  
  A286 IWANOWSKI MATEUSZ 10 01:31:25 01:44:30 01:58:12 02:12:46 02:27:02 00:55:37  
  A286 KOZŁOWSKI MARIUSZ 5 02:27:02 02:40:22 02:55:43     00:28:41  
  A286 GACA ALEKSANDRA 5 02:55:43 03:11:38 03:29:18     00:33:35  
  A286 KOWALEWSKI SŁAWOMIR 5 03:29:18 03:42:30 03:58:16     00:28:58  
541 C119 ASAPy 03:58:19
  C119 ADAMIAK TOMASZ 7.195 00:00:00 00:09:27 00:19:26 00:30:12   00:30:12 03:58:19
  C119 KRZYŻANOWSKA KASIA 10 00:30:12 00:44:36 00:59:14 01:14:04 01:28:34 00:58:22  
  C119 SZYMKOWIAK MARCIN 10 01:28:34 01:40:22 01:53:32 02:07:11 02:20:25 00:51:51  
  C119 ADAMIAK ADA 5 02:20:25 02:36:44 02:53:51     00:33:26  
  C119 KOSTRO KAROLINA 5 02:53:51 03:08:29 03:22:55     00:29:04  
  C119 BŁASZYŃSKI PAWEŁ 5 03:22:55 03:39:33 03:58:19     00:35:24  
542 A295 Bractwo Biegowe BGK – 3 03:58:48
  A295 JASIŃSKA PATRYCJA 7.195 00:00:00 00:12:33 00:27:02 00:41:08   00:41:08 03:58:48
  A295 ZIELIŃSKI DOMINIK 10 00:41:08 00:53:16 01:05:31 01:17:36 01:29:54 00:48:46  
  A295 PASTERNAK ANNA 10 01:29:54 01:42:52 01:56:55 02:11:19 02:25:22 00:55:28  
  A295 ŁOZIŃSKI PIOTR 5 02:25:22 02:38:23 02:51:48     00:26:26  
  A295 DAWIDOWCZ MARIA 5 02:51:48 03:06:57 03:23:26     00:31:38  
  A295 RUDNIK PAULINA 5 03:23:26 03:39:44 03:58:48     00:35:22  
543 C401 Białe Mewy 03:58:51
  C401 ZACHARJASIEWICZ MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:12:48 00:25:03 00:38:02   00:38:02 03:58:51
  C401 ŁACHMAŃSKI MARCIN 10 00:38:02 00:49:55 01:02:44 01:15:52 01:28:59 00:50:57  
  C401 MADEJAK ALEKSANDRA 10 01:28:59 01:42:18 01:56:01 02:09:47 02:23:02 00:54:03  
  C401 POLAŃSKA – GRONEK AGNIESZKA 5 02:23:02 02:35:52 02:49:22     00:26:20  
  C401 BORKOWSKA MARTA 5 02:49:22 03:04:20 03:20:18     00:30:56  
  C401 GAWĘDA JOANNA 5 03:20:18 03:38:49 03:58:51     00:38:33  
544 B200 NBS Team 2 03:58:53
  B200 KACHNIARZ TOMASZ 7.195 00:00:00 00:10:53 00:24:57 00:40:20   00:40:20 03:58:53
  B200 SIDDONS JONATHAN 10 00:40:20 00:51:56 01:04:17 01:16:54 01:29:06 00:48:46  
  B200 GABROVIC BOGI 10 01:29:06 01:42:48 01:56:53 02:11:05 02:25:42 00:56:36  
  B200 WIECZOREK KAMIL 5 02:25:42 02:41:05 02:59:07     00:33:25  
  B200 KĘDZIERSKA ELŻBIETA 5 02:59:07 03:13:04 03:27:32     00:28:25  
  B200 ŚMIGIELSKI ADAM 5 03:27:32 03:42:17 03:58:53     00:31:21  
545 A404 Biegiem po zdrowie! 03:59:04
  A404 MIODUSZEWSKA EWA 7.195 00:00:00 00:13:41 00:29:34 00:45:19   00:45:19 03:59:04
  A404 TYLŻANOWSKA-NITEK KATARZYNA 10 00:45:19 01:01:45 01:18:38 01:35:05 01:49:44 01:04:25  
  A404 NOSZCZAK PRZEMYSŁAW 10 01:49:44 02:00:09 02:11:25 02:22:50 02:33:58 00:44:14  
  A404 KALEŃCZUK KATARZYNA 5 02:33:58 02:47:31 03:01:08     00:27:10  
  A404 KLIMEK FILIP 5 03:01:08 03:14:35 03:28:15     00:27:07  
  A404 PACZUSKI PAWEŁ 5 03:28:15 03:43:31 03:59:04     00:30:49  
546 B166 Telematics&Friends 03:59:08
  B166 HIMEL MAKS „DZIK” 7.195 00:00:00 00:10:49 00:23:06 00:35:14   00:35:14 03:59:08
  B166 GŁADYSZEWSKI JACEK „DŻORDZ” 10 00:35:14 00:46:57 00:59:51 01:13:43 01:28:06 00:52:52  
  B166 MIKOŚ ADAM „BRAJAN” 10 01:28:06 01:41:17 01:56:09 02:11:33 02:26:40 00:58:34  
  B166 MOLENDA PAULINA „GRAŻYNKA” 5 02:26:40 02:42:06 02:59:14     00:32:34  
  B166 FABISIAK EMILIA „BOSZENKA” 5 02:59:14 03:12:07 03:25:43     00:26:29  
  B166 KOSUT KAROLINA „JESS” 5 03:25:43 03:42:07 03:59:08     00:33:25  
547 B601 Ochota – Urząd Dzielnicy 03:59:11
  B601 WIDŁAK JANUSZ 7.195 00:00:00 00:09:11 00:19:44 00:30:31   00:30:31 03:59:11
  B601 GROCHOWSKA JOANNA 10 00:30:31 00:43:56 00:58:14 01:13:13 01:28:25 00:57:54  
  B601 SZOSTAKOWSKI JAROSŁAW 10 01:28:25 01:43:13 01:58:50 02:15:29 02:32:11 01:03:46  
  B601 WASILEWSKA RENATA 5 02:32:11 02:45:55 03:00:57     00:28:46  
  B601 WYSOCKA MAGDA 5 03:00:57 03:12:58 03:25:27     00:24:30  
  B601 KACPRZAK SZYMAŃSKA EWA 5 03:25:27 03:41:45 03:59:11     00:33:44  
548 B259 Biegof”OBI” 03:59:15
  B259 DOMINIK – GOSTKOWSKI KAMIL 7.195 00:00:00 00:10:11 00:23:17 00:36:35   00:36:35 03:59:15
  B259 ZARĘBA MICHAŁ 10 00:36:35 00:50:26 01:05:39 01:21:26 01:36:02 00:59:27  
  B259 RZESZKIEWICZ JUSTYNA 10 01:36:02 01:51:05 02:06:34 02:22:32 02:38:22 01:02:20  
  B259 BOJAR EWA 5 02:38:22 02:53:36 03:08:51     00:30:29  
  B259 KRASNOLISKI MARCIN 5 03:08:51 03:20:45 03:33:49     00:24:58  
  B259 KRUK TOMASZ 5 03:33:49 03:46:13 03:59:15     00:25:26  
549 C105 Bezlitośni 03:59:28
  C105 MACIEJEWSKA ANNA 7.195 00:00:00 00:13:41 00:26:28 00:40:55   00:40:55 03:59:28
  C105 DĄBROWSKI RAFAŁ 10 00:40:55 00:52:11 01:04:33 01:17:47 01:30:40 00:49:45  
  C105 JAROSZEWICZ SŁAWEK 10 01:30:40 01:43:46 01:57:46 02:11:58 02:26:06 00:55:26  
  C105 SKRZECZ-PYRA EWA 5 02:26:06 02:41:48 02:58:31     00:32:25  
  C105 DĄBROWSKA AGNIESZKA 5 02:58:31 03:13:10 03:28:28     00:29:57  
  C105 KŁĘK MAGDALENA 5 03:28:28 03:43:00 03:59:28     00:31:00  
550 C173 Szkoła Pitagoras II 03:59:32
  C173 GUERRA SERGIO 7.195 00:00:00 00:12:29 00:24:56 00:40:13   00:40:13 03:59:32
  C173 OSSOWSKI LESZEK 10 00:40:13 00:52:46 01:07:08 01:22:08 01:36:38 00:56:25  
  C173 PIÓROWSKA-SZYNDLER MAŁGORZATA 10 01:36:38 01:49:26 02:02:44 02:16:34 02:30:22 00:53:44  
  C173 DANIELSKA ANNA 5 02:30:22 02:44:00 02:58:31     00:28:09  
  C173 OSOWIECKI PRZEMYSŁAW 5 02:58:31 03:12:42 03:29:26     00:30:55  
  C173 SZYMKIEWICZ JAROSŁAW 5 03:29:26 03:43:19 03:59:32     00:30:06  
551 B183 SE GREEN RUNNERS 3 03:59:35
  B183 REGUŁA KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:11:33 00:25:10 00:39:15   00:39:15 03:59:35
  B183 ASLANKENT BURAK 10 00:39:15 00:52:55 01:07:05 01:21:26 01:35:55 00:56:40  
  B183 FERRERO AURORA 10 01:35:55 01:50:29 02:05:50 02:21:36 02:37:42 01:01:47  
  B183 COGNY MATTHIEU 5 02:37:42 02:52:05 03:06:38     00:28:56  
  B183 SANZOVO MARTINO 5 03:06:38 03:18:36 03:31:18     00:24:40  
  B183 PAŁYGIEWICZ MICHAŁ 5 03:31:18 03:44:53 03:59:35     00:28:17  
552 B193 HALLS 3 03:59:38
  B193 FLETA PEREZ JAVIER 7.195 00:00:00 00:11:32 00:24:48 00:37:30   00:37:30 03:59:38
  B193 WIECKI MATEUSZ 10 00:37:30 00:49:51 01:06:19 01:23:13 01:37:54 01:00:24  
  B193 BALABANOV SERGEY 10 01:37:54 01:50:08 02:03:30 02:17:21 02:31:22 00:53:28  
  B193 MARMOLOWSKI MAREK 5 02:31:22 02:46:30 03:04:07     00:32:45  
  B193 GRABOWSKI PAWEL 5 03:04:07 03:19:34 03:35:15     00:31:08  
  B193 BELBOT AGNIESZKA 5 03:35:15 03:47:27 03:59:38     00:24:23  
553 B299 Johnson&Johnson 03:59:40
  B299 BRUDNIAK MARIUSZ 7.195 00:00:00 00:13:20 00:29:39 00:46:49   00:46:49 03:59:40
  B299 SKORCZ MARCIN 10 00:46:49 00:58:16 01:10:49 01:24:24 01:38:36 00:51:47  
  B299 DAMIĘCKA KATARZYNA 10 01:38:36 01:52:32 02:07:07 02:22:35 02:37:49 00:59:13  
  B299 STARUS MARCEL 5 02:37:49 02:49:45 03:02:08     00:24:19  
  B299 SIKORSKA NATALIA 5 03:02:08 03:17:10 03:32:36     00:30:28  
  B299 JAGAŚ CEZARY 5 03:32:36 03:45:26 03:59:40     00:27:04  
554 A109 PrędkośćGaszonegoŚwiatłaII 03:59:44
  A109 PRZYBYŁ ADAM 7.195 00:00:00 00:09:48 00:22:18 00:34:17   00:34:17 03:59:44
  A109 STEC GRZEGORZ 10 00:34:17 00:47:35 01:02:24 01:17:17 01:32:12 00:57:55  
  A109 KŁOS ZENON 10 01:32:12 01:45:12 01:59:30 02:14:30 02:29:15 00:57:03  
  A109 STRUK EDYTA 5 02:29:15 02:43:09 02:57:58     00:28:43  
  A109 WOŹNIAK AGNIESZKA 5 02:57:58 03:14:06 03:34:24     00:36:26  
  A109 SZCZEPANIAK BARTŁOMIEJ 5 03:34:24 03:46:31 03:59:44     00:25:20  
555 A225 Bank Pocztowy S.A._1 03:59:52
  A225 DĄBROWSKA JOLANTA 7.195 00:00:00 00:12:41 00:28:20 00:44:01   00:44:01 03:59:52
  A225 MODRAS AGNIESZKA 10 00:44:01 00:58:34 01:13:46 01:29:07 01:44:14 01:00:13  
  A225 MACIĄG KRZYSZTOF 10 01:44:14 01:56:33 02:09:33 02:23:19 02:36:56 00:52:42  
  A225 JABŁOŃSKA SYLWIA 5 02:36:56 02:51:14 03:06:11     00:29:15  
  A225 WAJLER ANDRZEJ 5 03:06:11 03:18:47 03:32:37     00:26:26  
  A225 TRZCIŃSKI BARTOSZ 5 03:32:37 03:45:29 03:59:52     00:27:15  
556 B104 In4mates 04:00:05
  B104 LECH MACIEJ 7.195 00:00:00 00:10:49 00:23:48 00:37:43   00:37:43 04:00:05
  B104 WALASEK KRZYSZTOF 10 00:37:43 00:50:27 01:04:40 01:19:21 01:33:37 00:55:54  
  B104 ŁACIŃSKI PAWEŁ 10 01:33:37 01:46:41 02:00:45 02:15:42 02:31:39 00:58:02  
  B104 PAPIERZYŃSKA JUSTYNA 5 02:31:39 02:49:29 03:08:17     00:36:38  
  B104 KAMIŃSKA ANNA 5 03:08:17 03:21:45 03:36:30     00:28:13  
  B104 KOTLEWSKI ŁUKASZ 5 03:36:30 03:47:50 04:00:05     00:23:35  
557 A224 Lirene Running Team 04:00:06
  A224 HOŁOWIECKI BOGDAN 7.195 00:00:00 00:12:03 00:25:25 00:39:20   00:39:20 04:00:06
  A224 STYCZEK KATARZYNA 10 00:39:20 00:52:44 01:06:37 01:20:39 01:34:51 00:55:31  
  A224 DOLIŃSKI JACEK 10 01:34:51 01:47:20 02:00:38 02:14:13 02:27:27 00:52:36  
  A224 JAROSZ-WAWRYNIUK INGA 5 02:27:27 02:44:15 03:01:38     00:34:11  
  A224 RĘBIEJEWSKA KASIA 5 03:01:38 03:16:46 03:32:20     00:30:42  
  A224 PISZCZAKO TOMASZ 5 03:32:20 03:45:41 04:00:06     00:27:46  
558 C121 KBJ S.A. II 04:00:13
  C121 CHOINKA JAKUB 7.195 00:00:00 00:12:50 00:24:23 00:37:11   00:37:11 04:00:13
  C121 WOLSZCZAK PIOTR 10 00:37:11 00:48:47 01:02:20 01:16:54 01:31:50 00:54:39  
  C121 UJCZAK KAROLINA 10 01:31:50 01:45:01 01:58:31 02:12:57 02:26:37 00:54:47  
  C121 ROCZYNA ADAM 5 02:26:37 02:41:58 02:58:42     00:32:05  
  C121 WĄSIEWICZ ANNA 5 02:58:42 03:13:17 03:28:25     00:29:43  
  C121 JAREK MAGDALENA 5 03:28:25 03:43:28 04:00:13     00:31:48  
559 A253 Instapagers 04:00:22
  A253 KOZIEŁ MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:10:41 00:24:35 00:38:57   00:38:57 04:00:22
  A253 KASPEREK DOROTA 10 00:38:57 00:52:41 01:06:28 01:20:11 01:33:51 00:54:54  
  A253 KOWALCZYK ROMUALD 10 01:33:51 01:47:06 02:00:25 02:13:53 02:27:02 00:53:11  
  A253 STERNICKA ANNA 5 02:27:02 02:40:29 02:53:53     00:26:51  
  A253 SKIEPKO AGNIESZKA 5 02:53:53 03:09:27 03:27:52     00:33:59  
  A253 STANKIEWICZ ŁUKASZ 5 03:27:52 03:43:20 04:00:22     00:32:30  
560 C246 Lapromaw 04:00:23
  C246 DASZKIEWICZ BARBARA 7.195 00:00:00 00:14:57 00:28:29 00:42:10   00:42:10 04:00:23
  C246 PRZYGUCKI HUBERT 10 00:42:10 00:54:28 01:08:22 01:22:43 01:36:48 00:54:38  
  C246 KOMOREK ZENON 10 01:36:48 01:50:15 02:04:15 02:18:29 02:32:28 00:55:40  
  C246 ŁAZIŃSKA MAGDA 5 02:32:28 02:47:33 03:02:36     00:30:08  
  C246 BARAN AGATA 5 03:02:36 03:17:40 03:32:43     00:30:07  
  C246 ZIĘTALA MICHAŁ 5 03:32:43 03:46:09 04:00:23     00:27:40  
561 A313 Pędzące Ślimaki 04:00:29
  A313 MIRECKA ANNA 7.195 00:00:00 00:12:15 00:26:04 00:40:08   00:40:08 04:00:29
  A313 KOŁACIŃSKA EWELINA 10 00:40:08 00:54:49 01:10:08 01:25:37 01:40:36 01:00:28  
  A313 LEWICKI PAWEŁ 10 01:40:36 01:52:37 02:05:00 02:17:32 02:29:54 00:49:18  
  A313 JAKUBIAK URSZULA 5 02:29:54 02:44:34 02:59:01     00:29:07  
  A313 CZEREPANIAK ANNA 5 02:59:01 03:11:03 03:24:08     00:25:07  
  A313 SAWOŃ BEATA 5 03:24:08 03:41:23 04:00:29     00:36:21  
562 B126 Novo Nordisk 9 04:00:31
  B126 POPOVAC NATASA 7.195 00:00:00 00:12:36 00:27:46 00:43:10   00:43:10 04:00:31
  B126 DUDA WOJTEK 10 00:43:10 00:55:18 01:07:18 01:19:25 01:31:15 00:48:05  
  B126 NAGLER JACEK 10 01:31:15 01:44:29 01:58:05 02:11:13 02:24:55 00:53:40  
  B126 XU HUAN 5 02:24:55 02:39:20 02:54:30     00:29:35  
  B126 PILARS ALEKSANDRA 5 02:54:30 03:14:12 03:36:59     00:42:29  
  B126 JEZNACKI PIOTR 5 03:36:59 03:48:09 04:00:31     00:23:32  
563 A235 Henkel Running Team II 04:00:40
  A235 ŁUCJANEK ZOFIA 7.195 00:00:00 00:12:34 00:26:49 00:40:51   00:40:51 04:00:40
  A235 BARCZUK PIOTR 10 00:40:51 00:55:35 01:12:20 01:29:48 01:47:23 01:06:32  
  A235 WILK ADAM 10 01:47:23 01:58:24 02:09:55 02:21:55 02:33:50 00:46:27  
  A235 BAŁUC JOANNA 5 02:33:50 02:48:24 03:04:23     00:30:33  
  A235 ORŁOWSKI PAWEŁ 5 03:04:23 03:18:05 03:32:40     00:28:17  
  A235 KALISZ-WIŚNIEWSKA DIANA 5 03:32:40 03:46:17 04:00:40     00:28:00  
564 B167 Bacca 04:00:51
  B167 BAL MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:10:37 00:22:41 00:34:24   00:34:24 04:00:51
  B167 ROSA MONIKA 10 00:34:24 00:48:12 01:03:13 01:19:30 01:34:39 01:00:15  
  B167 STĘPNIEWSKI PAWEŁ 10 01:34:39 01:46:55 02:01:05 02:17:09 02:33:56 00:59:17  
  B167 OBOZA PATRYCJA 5 02:33:56 02:49:18 03:04:46     00:30:50  
  B167 ŚWIERSZCZ CEZARY 5 03:04:46 03:17:43 03:32:22     00:27:36  
  B167 KUJAWA PIOTR 5 03:32:22 03:46:02 04:00:51     00:28:29  
565 C110 Sage B 04:00:51
  C110 GORALSKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:12:04 00:23:28 00:36:14   00:36:14 04:00:51
  C110 ŚWIDEREK MARCIN 10 00:36:14 00:47:57 01:00:39 01:13:48 01:26:56 00:50:42  
  C110 SZLĘZAK MICHAŁ 10 01:26:56 01:39:56 01:53:58 02:09:11 02:24:12 00:57:16  
  C110 CZAPLICKA ELŻBIETA 5 02:24:12 02:40:23 02:57:53     00:33:41  
  C110 LIZIS ZUZANNA 5 02:57:53 03:15:50 03:33:34     00:35:41  
  C110 WACHOWIAK JACEK 5 03:33:34 03:47:07 04:00:51     00:27:17  
566 A114 InterRisk 1 04:01:02
  A114 WITCZAK KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:11:43 00:27:08 00:40:23   00:40:23 04:01:02
  A114 BOGUSZ URSZULA 10 00:40:23 00:53:38 01:07:51 01:21:48 01:35:47 00:55:24  
  A114 KAMIŃSKI TOMASZ 10 01:35:47 01:47:55 02:00:36 02:13:21 02:25:59 00:50:12  
  A114 KUREK WANDA 5 02:25:59 02:40:58 02:56:09     00:30:10  
  A114 OLSZEWSKA JADWIGA 5 02:56:09 03:11:55 03:29:56     00:33:47  
  A114 ZEMŁA URSZULA 5 03:29:56 03:44:46 04:01:02     00:31:06  
567 B164 PolSource I 04:01:19
  B164 RADYMSKA MAŁGORZATA 7.195 00:00:00 00:12:52 00:27:56 00:42:40   00:42:40 04:01:19
  B164 MALINOWSKA MARTA 10 00:42:40 00:56:09 01:10:42 01:25:46 01:40:52 00:58:12  
  B164 KOZIOŁ ŁUKASZ 10 01:40:52 01:53:56 02:09:44 02:25:07 02:40:21 00:59:29  
  B164 DEC BARTOSZ 5 02:40:21 02:52:42 03:04:53     00:24:32  
  B164 PYCEK MICHAŁ 5 03:04:53 03:19:03 03:35:13     00:30:20  
  B164 SAWICKI ADAM 5 03:35:13 03:48:06 04:01:19     00:26:06  
568 A506 ENGEL 04:01:35
  A506 GIERACH ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:11:29 00:25:40 00:40:44   00:40:44 04:01:35
  A506 KAPICA ALICJA 10 00:40:44 00:55:27 01:10:33 01:26:07 01:41:23 01:00:39  
  A506 POMORSKI KAMIL 10 01:41:23 01:52:34 02:05:01 02:18:11 02:31:40 00:50:17  
  A506 TRYBKA PIOTR 5 02:31:40 02:48:05 03:07:28     00:35:48  
  A506 MARCINIAK ADAM 5 03:07:28 03:22:09 03:36:31     00:29:03  
  A506 SZAKACZ MACIEJ 5 03:36:31 03:48:10 04:01:35     00:25:04  
569 B263 OBI 019 I 04:01:38
  B263 JAMRÓZ DOMINIKA 7.195 00:00:00 00:15:01 00:33:50 00:53:16   00:53:16 04:01:38
  B263 KAWIŃSKI MICHAŁ 10 00:53:16 01:06:44 01:22:33 01:39:27 01:55:31 01:02:15  
  B263 PALONEK MATEUSZ 10 01:55:31 02:06:14 02:17:14 02:31:21 02:42:26 00:46:55  
  B263 MATRAS PATRYCJA 5 02:42:26 02:57:18 03:13:43     00:31:17  
  B263 STACHURSKI ZBIGNIEW 5 03:13:43 03:25:11 03:37:33     00:23:50  
  B263 STACHURSKI KRZYSZTOF 5 03:37:33 03:48:52 04:01:38     00:24:05  
570 A276 Deloitte Adventure Team 2 04:01:40
  A276 SZYMANIUK MACIEJ 7.195 00:00:00 00:12:27 00:28:54 00:45:16   00:45:16 04:01:40
  A276 RUTKOWSKI TOMASZ 10 00:45:16 00:58:05 01:11:54 01:26:09 01:40:28 00:55:12  
  A276 KRZYŻANOWSKI ŁUKASZ 10 01:40:28 01:51:46 02:04:09 02:16:55 02:29:02 00:48:34  
  A276 PETRUK ALEKSANDRA 5 02:29:02 02:44:00 03:00:22     00:31:20  
  A276 ŻUKOWSKA MILENA 5 03:00:22 03:15:41 03:31:18     00:30:56  
  A276 STRANKOWSKI ŁUKASZ 5 03:31:18 03:46:00 04:01:40     00:30:22  
571 B285 Hitachi Capital Polska 04:01:42
  B285 JASIELSKI GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:12:20 00:26:49 00:41:36   00:41:36 04:01:42
  B285 FUSS DAWID 10 00:41:36 00:53:25 01:07:06 01:21:33 01:36:18 00:54:42  
  B285 PIETKIEWICZ DARIUSZ 10 01:36:18 01:49:47 02:04:15 02:19:41 02:35:28 00:59:10  
  B285 STELMASZCZYK KARINA 5 02:35:28 02:50:20 03:05:42     00:30:14  
  B285 BARANOWSKA DANUTA 5 03:05:42 03:19:20 03:33:10     00:27:28  
  B285 SOSNOWSKI RYSZARD 5 03:33:10 03:46:57 04:01:42     00:28:32  
572 B178 LATONA 04:01:42
  B178 WIERUCKA ILONA 7.195 00:00:00 00:08:34 00:19:44 00:31:06   00:31:06 04:01:42
  B178 GĄSIEWSKI PAWEŁ 10 00:31:06 00:43:16 00:56:54 01:10:51 01:24:29 00:53:23  
  B178 ANTONIAK JOANNA 10 01:24:29 01:39:23 01:55:16 02:10:52 02:26:24 01:01:55  
  B178 BROVANG TORSTEN 5 02:26:24 02:40:00 02:55:55     00:29:31  
  B178 GARDYZA IWONA 5 02:55:55 03:13:49 03:34:00     00:38:05  
  B178 WIERUCKI BARTEK 5 03:34:00 03:47:35 04:01:42     00:27:42  
573 C175 DPD Polska II 04:01:48
  C175 JEŻÓŁKOWSKI MARCIN 7.195 00:00:00 00:12:23 00:23:53 00:36:47   00:36:47 04:01:48
  C175 JOPPEK JOANNA 10 00:36:47 00:52:08 01:08:50 01:26:01 01:42:43 01:05:56  
  C175 PIETRZYK JAROSŁAW 10 01:42:43 01:55:36 02:09:09 02:23:11 02:36:31 00:53:48  
  C175 KUR BARBARA 5 02:36:31 02:50:29 03:04:36     00:28:05  
  C175 MICHAŁOWICZ JAKUB 5 03:04:36 03:18:22 03:35:06     00:30:30  
  C175 JOPEK MARIUSZ 5 03:35:06 03:48:16 04:01:48     00:26:42  
574 A262 Crido in Motion – Nanga 04:01:50
  A262 JANISZEWSKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:12:09 00:26:10 00:39:43   00:39:43 04:01:50
  A262 WOSZCZYK EMILIA 10 00:39:43 00:54:22 01:09:11 01:24:49 01:39:20 00:59:37  
  A262 KRYZIŃSKA ALEKSANDRA 10 01:39:20 01:53:05 02:07:57 02:23:23 02:39:17 00:59:57  
  A262 CZAJKOWSKI BŁAŻEJ 5 02:39:17 02:50:40 03:02:37     00:23:20  
  A262 LIPIŃSKI BARTOSZ 5 03:02:37 03:16:01 03:29:52     00:27:15  
  A262 WESOŁOWSKA EWA 5 03:29:52 03:45:32 04:01:50     00:31:58  
575 A417 Medicalgorithmics 04:02:14
  A417 SADŁOWSKI MIROSŁAW 7.195 00:00:00 00:12:10 00:25:39 00:39:11   00:39:11 04:02:14
  A417 ROMOWICZ AGNIESZKA 10 00:39:11 00:52:54 01:06:55 01:20:57 01:35:13 00:56:02  
  A417 SIEDLECKA PAULINA 10 01:35:13 01:47:36 02:00:26 02:13:30 02:26:15 00:51:02  
  A417 ŁUGOWSKI TOMASZ 5 02:26:15 02:38:32 02:52:33     00:26:18  
  A417 HAŃSKI MAREK 5 02:52:33 03:06:02 03:20:37     00:28:04  
  A417 ŚLUSARCZYK MAGDALENA 5 03:20:37 03:40:01 04:02:14     00:41:37  
576 C106 ATS INSTAL 04:02:18
  C106 MIODUSZEWSKA JUSTYNA 7.195 00:00:00 00:14:23 00:28:19 00:43:52   00:43:52 04:02:18
  C106 BORAWSKA EMILIA 10 00:43:52 00:56:07 01:09:30 01:23:20 01:37:07 00:53:15  
  C106 SZCZEPANIAK GRZEGORZ 10 01:37:07 01:48:08 02:00:07 02:12:28 02:24:26 00:47:19  
  C106 CYBULSKI MARCIN 5 02:24:26 02:37:51 02:53:48     00:29:22  
  C106 KACZMARCZYK PAWEŁ 5 02:53:48 03:07:20 03:22:14     00:28:26  
  C106 ELBRUDA KLAUDIA 5 03:22:14 03:41:44 04:02:18     00:40:04  
577 B256 Run 4 Fun – L?Oreal Running Team II 04:02:32
  B256 NOWOTKA MAREK 7.195 00:00:00 00:10:55 00:23:59 00:36:44   00:36:44 04:02:32
  B256 TARGASZEWSKI PIOTR 10 00:36:44 00:50:40 01:06:37 01:23:36 01:40:47 01:04:03  
  B256 JAWORSKI ŁUKASZ 10 01:40:47 01:52:38 02:05:12 02:18:26 02:31:42 00:50:55  
  B256 SVEDE ROBERTS 5 02:31:42 02:43:04 02:55:18     00:23:36  
  B256 MOTYKA ANETA 5 02:55:18 03:12:09 03:29:44     00:34:26  
  B256 NIESMIAŁEK KAROLINA 5 03:29:44 03:45:40 04:02:32     00:32:48  
578 A315 Ferroxowe torpedy. 04:02:33
  A315 KOSMATKA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:12:44 00:29:00 00:44:22   00:44:22 04:02:33
  A315 NOWICKI MARCIN 10 00:44:22 00:56:19 01:08:57 01:21:31 01:33:27 00:49:05  
  A315 NOWICKA ANNA 10 01:33:27 01:46:55 02:01:13 02:16:15 02:31:25 00:57:58  
  A315 BARTOSIEWICZ NATALIA 5 02:31:25 02:44:59 03:00:36     00:29:11  
  A315 MEJCHER NATALIA 5 03:00:36 03:15:26 03:28:58     00:28:22  
  A315 SZYBA KAROLINA 5 03:28:58 03:45:50 04:02:33     00:33:35  
579 A306 FDP Runners – Team I 04:02:42
  A306 TRACZ PIOTR 7.195 00:00:00 00:12:22 00:26:46 00:41:14   00:41:14 04:02:42
  A306 OLEKSIAK PIOTR 10 00:41:14 00:54:10 01:07:22 01:20:38 01:33:18 00:52:04  
  A306 WIŚNIEWSKI DOMINIK 10 01:33:18 01:46:51 02:00:52 02:15:54 02:31:01 00:57:43  
  A306 PARYS AGATA 5 02:31:01 02:47:29 03:04:50     00:33:49  
  A306 DOMURAT ANDRZEJ 5 03:04:50 03:19:49 03:36:43     00:31:53  
  A306 IZDEBSKI PIOTR 5 03:36:43 03:49:13 04:02:42     00:25:59  
580 C295 Birell Team 04:02:52
  C295 KOŁAK JUSTYNA 7.195 00:00:00 00:14:20 00:27:01 00:39:59   00:39:59 04:02:52
  C295 SZYMAŃSKI MICHAŁ 10 00:39:59 00:53:36 01:09:15 01:25:20 01:39:51 00:59:52  
  C295 TREPCZYŃSKI PAWEŁ 10 01:39:51 01:52:11 02:04:45 02:17:37 02:30:28 00:50:37  
  C295 SIEMION IZABELA 5 02:30:28 02:44:28 02:58:42     00:28:14  
  C295 KACPRZAK PAULINA 5 02:58:42 03:13:47 03:31:18     00:32:36  
  C295 TOBER TOMASZ 5 03:31:18 03:46:38 04:02:52     00:31:34  
581 C250 DawajLama 04:02:52
  C250 ŻURAWSKA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:12:42 00:25:20 00:39:22   00:39:22 04:02:52
  C250 JAKUBOWSKA BEATA 10 00:39:22 00:53:02 01:07:40 01:23:35 01:38:57 00:59:35  
  C250 TRZASKA MARLENA 10 01:38:57 01:51:46 02:05:24 02:19:51 02:34:04 00:55:07  
  C250 KOPCZYŃSKA JUDYTA 5 02:34:04 02:49:25 03:05:51     00:31:47  
  C250 KWIETNIEWSKA KATARZYNA 5 03:05:51 03:20:43 03:37:07     00:31:16  
  C250 PLICHTA DOMINIK 5 03:37:07 03:49:35 04:02:52     00:25:45  
582 C292 P&G Running Club 04:02:53
  C292 STUSZYŃSKI SZYMON 7.195 00:00:00 00:13:26 00:26:18 00:39:59   00:39:59 04:02:53
  C292 GANNE REMI 10 00:39:59 00:50:58 01:02:21 01:13:54 01:25:09 00:45:10  
  C292 WIERZBOWSKI MACIEJ 10 01:25:09 01:40:28 01:59:21 02:17:42 02:34:47 01:09:38  
  C292 ROTKIEWICZ OLGA 5 02:34:47 02:48:52 03:04:34     00:29:47  
  C292 JABŁOŃSKA MARTA 5 03:04:34 03:18:05 03:31:58     00:27:24  
  C292 HAJDUK JUSTYNA 5 03:31:58 03:47:20 04:02:53     00:30:55  
583 C236 ING Team I 04:03:01
  C236 JASKUŁOWSKI PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:10:18 00:20:23 00:32:10   00:32:10 04:03:01
  C236 GARLEJ AREK 10 00:32:10 00:46:59 01:02:30 01:19:06 01:35:05 01:02:55  
  C236 FORNALCZYK ŁUKASZ 10 01:35:05 01:48:03 02:01:45 02:15:55 02:29:56 00:54:51  
  C236 KRAWCZAK AGNIESZKA 5 02:29:56 02:43:49 02:58:15     00:28:19  
  C236 KRUZEL KAROLINA 5 02:58:15 03:11:27 03:24:57     00:26:42  
  C236 RYSIEW ROBERT 5 03:24:57 03:43:24 04:03:01     00:38:04  
584 A297 Bractwo Biegowe BGK – 5 04:03:07
  A297 BRZOSKA MAŁGORZATA 7.195 00:00:00 00:10:21 00:23:02 00:35:56   00:35:56 04:03:07
  A297 SOBOLEWSKA AGATA 10 00:35:56 00:50:05 01:05:13 01:20:55 01:35:52 00:59:56  
  A297 FABISIAK ROMUALD 10 01:35:52 01:49:10 02:04:00 02:19:31 02:34:58 00:59:06  
  A297 SADOWSKI PAWEŁ 5 02:34:58 02:47:25 03:00:49     00:25:51  
  A297 WYSOCKA AGNIESZKA 5 03:00:49 03:14:39 03:28:49     00:28:00  
  A297 KULA JOANNA 5 03:28:49 03:45:07 04:03:07     00:34:18  
585 C501 Drunk Samurai D 04:03:07
  C501 TSUKIOKA ERI 7.195 00:00:00 00:13:50 00:26:59 00:41:47   00:41:47 04:03:07
  C501 SUZUKI SHIZUKA 10 00:41:47 00:56:07 01:11:11 01:26:49 01:42:34 01:00:47  
  C501 TERADA YORIKO 10 01:42:34 01:56:37 02:11:14 02:25:51 02:40:42 00:58:08  
  C501 ISHIZAKI AI 5 02:40:42 02:54:59 03:09:16     00:28:34  
  C501 OKIGUCHI RISA 5 03:09:16 03:24:10 03:39:17     00:30:01  
  C501 ISHIDA NORIHIRO 5 03:39:17 03:51:46 04:03:07     00:23:50  
586 B127 Novo Nordisk 8 04:03:32
  B127 MAROSZEK JADWIGA 7.195 00:00:00 00:14:01 00:31:57 00:49:36   00:49:36 04:03:32
  B127 STOLARCZYK RADEK 10 00:49:36 00:59:25 01:09:41 01:20:16 01:31:06 00:41:30  
  B127 PRZEMYK JANEK 10 01:31:06 01:43:02 01:54:44 02:07:11 02:19:04 00:47:58  
  B127 BONDAR AGNIESZKA 5 02:19:04 02:34:45 02:51:17     00:32:13  
  B127 KLEWEK MARIKA 5 02:51:17 03:10:48 03:30:50     00:39:33  
  B127 ZALEWSKA ZUZANNA 5 03:30:50 03:46:13 04:03:32     00:32:42  
587 A152 NIELSEN POLSKA VII 04:03:36
  A152 CORONINA PUIG JOAN 7.195 00:00:00 00:10:35 00:23:25 00:36:53   00:36:53 04:03:36
  A152 KOWALCZYK BARTOSZ 10 00:36:53 00:49:15 01:01:42 01:13:53 01:25:14 00:48:21  
  A152 BIELECKA KAROLINA 10 01:25:14 01:42:28 02:00:10 02:18:07 02:35:24 01:10:10  
  A152 JAGODZINSKI CLARA 5 02:35:24 02:51:10 03:08:04     00:32:40  
  A152 SUKHANAU ANDREI 5 03:08:04 03:21:44 03:35:57     00:27:53  
  A152 ROSTOCKA NATASZA 5 03:35:57 03:49:04 04:03:36     00:27:39  
588 C284 OBI Czeladź 064 04:03:54
  C284 ŁYTEK KONRAD 7.195 00:00:00 00:13:56 00:28:25 00:46:55   00:46:55 04:03:54
  C284 DZIWOSZ RADOSŁAW 10 00:46:55 01:00:39 01:15:08 01:30:09 01:44:29 00:57:34  
  C284 BIERNACKI PAWEŁ 10 01:44:29 01:55:57 02:07:43 02:19:41 02:31:20 00:46:51  
  C284 FISZER MARZENA 5 02:31:20 02:47:12 03:04:31     00:33:11  
  C284 MATUSIK IWONA 5 03:04:31 03:18:53 03:33:56     00:29:25  
  C284 RYBICKA MAGDALENA 5 03:33:56 03:48:28 04:03:54     00:29:58  
589 A503 Dziewczyny z Fundacji 04:03:55
  A503 SADŁOWSKA MAGDA 7.195 00:00:00 00:12:36 00:27:41 00:42:58   00:42:58 04:03:55
  A503 SZLĘZAK JULIA 10 00:42:58 00:56:42 01:11:07 01:25:35 01:39:58 00:57:00  
  A503 SMOLIŃSKA KATARZYNA 10 01:39:58 01:52:50 02:06:18 02:20:16 02:34:07 00:54:09  
  A503 SZREDZIŃSKA RENATA 5 02:34:07 02:50:38 03:07:54     00:33:47  
  A503 ZAGÓRSKA MONIKA 5 03:07:54 03:20:57 03:34:56     00:27:02  
  A503 SKIERKOWSKA MARTA 5 03:34:56 03:49:11 04:03:55     00:28:59  
590 B404 Nessi Ślimaki 04:04:12
  B404 PACIOREK EWA 7.195 00:00:00 00:10:04 00:21:56 00:33:50   00:33:50 04:04:12
  B404 KOŁOWIECKA-WILKOS ANGELA 10 00:33:50 00:47:53 01:02:33 01:17:10 01:31:51 00:58:01  
  B404 BRZOZOWSKA MAGDALENA 10 01:31:51 01:44:44 01:58:23 02:12:45 02:27:14 00:55:23  
  B404 KISIELEWICZ BOŻENA 5 02:27:14 02:42:47 03:00:04     00:32:50  
  B404 JAWORSKA JOANNA 5 03:00:04 03:14:47 03:32:14     00:32:10  
  B404 MICEWICZ WANDA 5 03:32:14 03:48:08 04:04:12     00:31:58  
591 B271 AMW#4 04:04:21
  B271 CEBERA MARZENA 7.195 00:00:00 00:12:28 00:27:37 00:43:34   00:43:34 04:04:21
  B271 CZEŃCZYK MACIEJ 10 00:43:34 00:56:29 01:10:10 01:23:56 01:37:27 00:53:53  
  B271 SŁODZIŃSKI WOJCIECH 10 01:37:27 01:51:43 02:07:37 02:24:29 02:41:36 01:04:09  
  B271 NOWAK ARTUR 5 02:41:36 02:51:23 03:01:47     00:20:11  
  B271 SADOWSKA-MIĘKCZYNSKA HANNA 5 03:01:47 03:17:17 03:34:09     00:32:22  
  B271 JĘDRASIK EWA 5 03:34:09 03:48:54 04:04:21     00:30:12  
592 A507 ANTYLOOPY 2 04:04:32
  A507 PAWLAK PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:12:34 00:27:28 00:42:37   00:42:37 04:04:32
  A507 FUTERA ROBERT 10 00:42:37 00:54:43 01:07:03 01:19:40 01:32:13 00:49:36  
  A507 HENNIG PAWEŁ 10 01:32:13 01:45:31 02:00:10 02:15:41 02:31:08 00:58:55  
  A507 KRZYŚKO PAULINA 5 02:31:08 02:45:08 03:00:13     00:29:05  
  A507 LUBOJEMSKA NATALIA 5 03:00:13 03:16:49 03:34:54     00:34:41  
  A507 MUĆKO AGNIESZKA 5 03:34:54 03:49:35 04:04:32     00:29:38  
593 C174 Cordia 04:04:34
  C174 KOCOT KAROL 7.195 00:00:00 00:14:03 00:27:28 00:42:41   00:42:41 04:04:34
  C174 ŁAPIŃSKI TOMASZ 10 00:42:41 00:54:56 01:07:59 01:21:03 01:33:58 00:51:17  
  C174 MELANIUK MICHAŁ 10 01:33:58 01:46:47 01:59:52 02:12:37 02:25:08 00:51:10  
  C174 KOZŁOWSKA IWONA 5 02:25:08 02:42:10 03:00:55     00:35:47  
  C174 JASIOROWSKA AGNIESZKA 5 03:00:55 03:18:07 03:37:33     00:36:38  
  C174 PECZKOWSKA AGATA 5 03:37:33 03:51:03 04:04:34     00:27:01  
594 C165 Franke 04:04:38
  C165 KASZYŃSKA KLAUDIA 7.195 00:00:00 00:14:55 00:31:23 00:44:02   00:44:02 04:04:38
  C165 DOMŻAŁ LESZEK 10 00:44:02 00:57:42 01:11:37 01:25:55 01:40:03 00:56:01  
  C165 SKIBA PIOTR 10 01:40:03 01:54:00 02:08:31 02:23:07 02:37:28 00:57:25  
  C165 BĘCZKOWSKA NATALIA 5 02:37:28 02:52:58 03:09:44     00:32:16  
  C165 KANIA KAMILA 5 03:09:44 03:19:47 03:30:13     00:20:29  
  C165 GOŁĄB MARTA 5 03:30:13 03:46:08 04:04:38     00:34:25  
595 C503 Stoszesnastki 04:04:40
  C503 JAKUBIAK KAMILA 7.195 00:00:00 00:12:39 00:24:55 00:38:36   00:38:36 04:04:40
  C503 MACHNIAK ALEKSANDRA 10 00:38:36 00:51:58 01:05:26 01:19:08 01:33:13 00:54:37  
  C503 DOLESZCZAK DOMINIKA 10 01:33:13 01:47:47 02:03:11 02:18:45 02:34:17 01:01:04  
  C503 KULCZYKOWSKA MICHALINA 5 02:34:17 02:50:47 03:07:48     00:33:31  
  C503 POGODZIŃSKA OLIWIA 5 03:07:48 03:20:28 03:34:20     00:26:32  
  C503 MORAWSKA ANNA 5 03:34:20 03:48:44 04:04:40     00:30:20  
596 B189 Schweppes 04:04:42
  B189 ROGOWSKA URSZULA 7.195 00:00:00 00:11:12 00:25:49 00:40:31   00:40:31 04:04:42
  B189 DMOCHOWSKI FILIP 10 00:40:31 00:52:50 01:06:20 01:20:05 01:32:53 00:52:22  
  B189 WAŁACH PAWEŁ 10 01:32:53 01:48:02 02:04:13 02:21:19 02:38:00 01:05:07  
  B189 BRUCZKO ANDRZEJ 5 02:38:00 02:53:20 03:09:17     00:31:17  
  B189 CIEŚLAK MARTA 5 03:09:17 03:23:31 03:38:39     00:29:22  
  B189 MURZYN MACIEJ 5 03:38:39 03:51:03 04:04:42     00:26:03  
597 B260 OBI Księgowość i Rodzina 04:04:44
  B260 KLUKOWSKA DOROTA 7.195 00:00:00 00:13:27 00:29:41 00:46:37   00:46:37 04:04:44
  B260 KSIENIEWICZ-KOWALSKA IZABELA 10 00:46:37 01:01:47 01:17:32 01:33:43 01:50:05 01:03:28  
  B260 KOWALSKI PAWEŁ 10 01:50:05 02:01:00 02:12:22 02:24:06 02:35:46 00:45:41  
  B260 SOKOŁOWSKI ALEKSANDER 5 02:35:46 02:52:19 03:11:50     00:36:04  
  B260 SOKOŁOWSKI WOJCIECH 5 03:11:50 03:23:54 03:36:35     00:24:45  
  B260 JARZĘBSKA AGNIESZKA 5 03:36:35 03:50:05 04:04:44     00:28:09  
598 B188 Orangina 04:04:55
  B188 RZEŹNIK MATEUSZ 7.195 00:00:00 00:10:07 00:23:28 00:38:30   00:38:30 04:04:55
  B188 OKOŃ MARTA 10 00:38:30 00:52:01 01:07:09 01:22:19 01:37:28 00:58:58  
  B188 HAISE SEBASTIAN 10 01:37:28 01:50:32 02:05:07 02:21:17 02:36:57 00:59:29  
  B188 RAFAŁOWSKA-KOCIĘBA AGATA 5 02:36:57 02:57:39 03:18:19     00:41:22  
  B188 KOCIUCKA ANNA 5 03:18:19 03:26:47 03:35:24     00:17:05  
  B188 ŁUSZCZYK KATARZYNA 5 03:35:24 03:49:09 04:04:55     00:29:31  
599 B128 Novo Nordisk 7 04:05:01
  B128 LEVIC MARIJA 7.195 00:00:00 00:12:36 00:27:57 00:43:11   00:43:11 04:05:01
  B128 NAGÓRSKA JOANNA 10 00:43:11 00:55:45 01:09:03 01:22:39 01:35:55 00:52:44  
  B128 KLOPCIC CVETKOVIC ANA 10 01:35:55 01:48:59 02:03:06 02:17:36 02:32:19 00:56:24  
  B128 KUNDZEWICZ JOANNA 5 02:32:19 02:44:53 02:58:08     00:25:49  
  B128 BOOYSEN NICOLE 5 02:58:08 03:13:48 03:31:09     00:33:01  
  B128 SZEMBEK MAGDALENA 5 03:31:09 03:46:53 04:05:01     00:33:52  
600 B264 OBI 019 II 04:05:13
  B264 CICHOŃ PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:12:01 00:25:51 00:38:51   00:38:51 04:05:13
  B264 CHŁAPEK ARKADIUSZ 10 00:38:51 00:52:08 01:08:38 01:26:19 01:43:06 01:04:15  
  B264 ŁAKOMY ŁUKASZ 10 01:43:06 01:55:26 02:09:34 02:23:52 02:37:35 00:54:29  
  B264 KRAWCZYK MATEUSZ 5 02:37:35 02:50:30 03:04:25     00:26:50  
  B264 MORYŚ RAFAŁ 5 03:04:25 03:19:34 03:35:29     00:31:04  
  B264 LEMPART LUIZA 5 03:35:29 03:50:06 04:05:13     00:29:44  
601 A163 Czerwone Koguty I 04:05:32
  A163 BURZYŃSKI KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:12:15 00:24:53 00:38:04   00:38:04 04:05:32
  A163 ŻAK ROBERT 10 00:38:04 00:51:55 01:06:57 01:22:06 01:37:15 00:59:11  
  A163 POKORSKI MICHAŁ 10 01:37:15 01:50:42 02:05:25 02:20:35 02:36:17 00:59:02  
  A163 MAGIER MICHAŁ 5 02:36:17 02:51:07 03:06:07     00:29:50  
  A163 JAROŃ MARCIN 5 03:06:07 03:20:37 03:36:29     00:30:22  
  A163 KACPRZAK ANNA 5 03:36:29 03:50:32 04:05:32     00:29:03  
602 A267 Sandoz – Energized for Life 04:05:34
  A267 BRZĘK BARTOSZ 7.195 00:00:00 00:13:36 00:29:31 00:43:49   00:43:49 04:05:34
  A267 BARTKOWIAK MARCIN 10 00:43:49 00:56:08 01:09:22 01:22:49 01:35:40 00:51:51  
  A267 BIELIŃSKI RAFAŁ 10 01:35:40 01:49:32 02:05:05 02:21:01 02:36:47 01:01:07  
  A267 SOKOŁOWSKA IWONA 5 02:36:47 02:53:02 03:10:36     00:33:49  
  A267 JAGIEŁLO MARIA 5 03:10:36 03:24:19 03:38:19     00:27:43  
  A267 DERYŁO ANNA 5 03:38:19 03:51:41 04:05:34     00:27:15  
603 C267 Rödl & Partner 04:05:50
  C267 GIEDYK MAREK 7.195 00:00:00 00:11:53 00:23:38 00:37:32   00:37:32 04:05:50
  C267 ZIELONY ANNA 10 00:37:32 00:52:40 01:09:28 01:26:37 01:43:29 01:05:57  
  C267 ŻUKOWSKA EWA 10 01:43:29 01:57:13 02:11:13 02:25:08 02:41:09 00:57:40  
  C267 TOMASZUK PIOTR 5 02:41:09 02:57:33 03:14:59     00:33:50  
  C267 GÓRSKA DOMINIKA 5 03:14:59 03:27:27 03:40:43     00:25:44  
  C267 PILARSKA ANNA 5 03:40:43 03:52:54 04:05:50     00:25:07  
604 C141 Empik 5 04:05:59
  C141 SKOWROŃSKA OLGA 7.195 00:00:00 00:15:51 00:31:13 00:48:42   00:48:42 04:05:59
  C141 BANASIAK ARTUR 10 00:48:42 01:01:22 01:15:01 01:28:47 01:42:00 00:53:18  
  C141 SOSZYŃSKI PIOTR 10 01:42:00 01:54:03 02:06:34 02:19:05 02:31:06 00:49:06  
  C141 KOMOROWSKA MAŁGORZATA 5 02:31:06 02:45:37 03:02:25     00:31:19  
  C141 PIKUŁA SYLWIA 5 03:02:25 03:18:36 03:35:49     00:33:24  
  C141 ĆWIERTNIEWICZ ANNA 5 03:35:49 03:50:19 04:05:59     00:30:10  
605 C299 Euroflorist 04:06:22
  C299 WIKTOROWICZ TOMASZ 7.195 00:00:00 00:09:37 00:19:23 00:30:38   00:30:38 04:06:22
  C299 WIĘCKO ARTUR 10 00:30:38 00:46:34 01:04:24 01:23:38 01:44:03 01:13:25  
  C299 BLANIA ŁUKASZ 10 01:44:03 01:57:24 02:13:28 02:29:35 02:46:21 01:02:18  
  C299 OSTROWSKI FILIP 5 02:46:21 02:59:38 03:14:08     00:27:47  
  C299 KRUCZYŃSKI JAROSŁAW 5 03:14:08 03:27:22 03:42:02     00:27:54  
  C299 BIEŃKOWSKI DANIEL 5 03:42:02 03:53:31 04:06:22     00:24:20  
606 A268 Sandoz – Energized for Life 2 04:06:47
  A268 SZYNAL MARLENA 7.195 00:00:00 00:11:37 00:25:41 00:40:09   00:40:09 04:06:47
  A268 SABIŁŁO MARCIN 10 00:40:09 00:54:00 01:08:56 01:24:18 01:39:42 00:59:33  
  A268 ŚLEDŹ ARKADIUSZ 10 01:39:42 01:53:22 02:07:18 02:21:34 02:35:19 00:55:37  
  A268 BŁASZCZYK MAGDALENA 5 02:35:19 02:52:46 03:10:38     00:35:19  
  A268 BÓJSKI MARCIN 5 03:10:38 03:21:04 03:32:49     00:22:11  
  A268 RUCIŃSKI GRZEGORZ 5 03:32:49 03:48:25 04:06:47     00:33:58  
607 C226 Kapitalni Capitalsi 04:06:47
  C226 JAROCKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:15:17 00:28:42 00:43:04   00:43:04 04:06:47
  C226 BZOWSKI ANDRZEJ 10 00:43:04 00:57:04 01:11:45 01:27:15 01:41:11 00:58:07  
  C226 SULEWSKI MARCIN 10 01:41:11 01:54:19 02:09:33 02:25:42 02:41:01 00:59:50  
  C226 KIERNICKI ADAM 5 02:41:01 02:54:26 03:08:34     00:27:33  
  C226 MAGIERA ANDRZEJ 5 03:08:34 03:21:22 03:35:13     00:26:39  
  C226 KOŁAT AGNIESZKA 5 03:35:13 03:49:46 04:06:47     00:31:34  
608 B216 Mitsubishi Electric RunTeam 04:06:57
  B216 SOROKO ANITA 7.195 00:00:00 00:11:35 00:25:50 00:40:19   00:40:19 04:06:57
  B216 ZAKRZEWSKA MAŁGORZATA 10 00:40:19 00:54:45 01:09:29 01:24:19 01:38:41 00:58:22  
  B216 KRYSTA-PILECKA KATARZYNA 10 01:38:41 01:54:06 02:11:25 02:28:54 02:45:53 01:07:12  
  B216 STROJNOWSKI TOMASZ 5 02:45:53 02:57:55 03:11:45     00:25:52  
  B216 ZADYKOWICZ GRZEGORZ 5 03:11:45 03:25:48 03:41:05     00:29:20  
  B216 ŁOPACIŃSKI DOMINIK 5 03:41:05 03:54:02 04:06:57     00:25:52  
609 A180 Biegnij z ProService 04:06:58
  A180 STACHURSKI PRZEMYSŁAW 7.195 00:00:00 00:12:03 00:26:32 00:41:11   00:41:11 04:06:58
  A180 SIEBYŁA KAROL 10 00:41:11 00:53:59 01:07:18 01:20:53 01:34:14 00:53:03  
  A180 KARWACKI ARTUR 10 01:34:14 01:48:11 02:03:13 02:18:20 02:32:46 00:58:32  
  A180 WROŃSKA MAGDALENA 5 02:32:46 02:47:32 03:02:21     00:29:35  
  A180 KRUSZEWSKA EDYTA 5 03:02:21 03:21:30 03:41:35     00:39:14  
  A180 JUROWCZYK TOMASZ 5 03:41:35 03:54:14 04:06:58     00:25:23  
610 B160 Roche DC I 04:07:08
  B160 MEDREK MARTA 7.195 00:00:00 00:11:56 00:26:57 00:42:19   00:42:19 04:07:08
  B160 PLAK ŁUKASZ 10 00:42:19 00:56:23 01:11:51 01:27:29 01:42:46 01:00:27  
  B160 FATEK PRZEMYSŁAW 10 01:42:46 01:55:02 02:08:22 02:22:37 02:36:13 00:53:27  
  B160 GAWLIŃSKA MARTA 5 02:36:13 02:52:53 03:12:16     00:36:03  
  B160 GUZIŃSKA IGA 5 03:12:16 03:24:39 03:38:39     00:26:23  
  B160 WOŹNICKA GABRIELA 5 03:38:39 03:52:16 04:07:08     00:28:29  
611 A197 De Lage Landen 04:07:10
  A197 MODLIBOREK JOANNA 7.195 00:00:00 00:12:55 00:28:57 00:44:28   00:44:28 04:07:10
  A197 SZTAFA PAWEŁ 10 00:44:28 00:58:50 01:14:09 01:29:43 01:45:11 01:00:43  
  A197 LACHOWSKI TOMEK 10 01:45:11 01:57:30 02:10:41 02:24:20 02:37:56 00:52:45  
  A197 GRATKOWSKA PATRYCJA 5 02:37:56 02:52:34 03:09:16     00:31:20  
  A197 SKUBISZEWSKA ANIA 5 03:09:16 03:23:47 03:38:14     00:28:58  
  A197 ZAJKO JAKUB 5 03:38:14 03:51:47 04:07:10     00:28:56  
612 C140 Empik 6 04:07:11
  C140 GOŁOJUCH SYLWIA 7.195 00:00:00 00:13:06 00:26:13 00:40:29   00:40:29 04:07:11
  C140 PASZKOWICZ MACIEJ 10 00:40:29 00:52:11 01:06:23 01:20:42 01:35:11 00:54:42  
  C140 RUSOWICZ PIOTR 10 01:35:11 01:47:18 02:01:15 02:16:15 02:31:32 00:56:21  
  C140 PIETRUSZKA KAMIL 5 02:31:32 02:47:07 03:03:38     00:32:06  
  C140 CHALIMONIUK ANETA 5 03:03:38 03:17:21 03:32:23     00:28:45  
  C140 BARAŃSKA MARTA 5 03:32:23 03:49:38 04:07:11     00:34:48  
613 B210 Prokuratoria Generalna 4 04:07:17
  B210 PANFIL MIŁOSZ 7.195 00:00:00 00:10:54 00:23:07 00:35:12   00:35:12 04:07:17
  B210 BARTNIK WITOLD 10 00:35:12 00:46:22 00:58:01 01:09:43 01:20:58 00:45:46  
  B210 ABLEWICZ ADAM 10 01:20:58 01:36:36 01:53:07 02:10:41 02:28:42 01:07:44  
  B210 BABIŃSKA JULIA 5 02:28:42 02:45:32 03:03:48     00:35:06  
  B210 PANFIL KAROLINA 5 03:03:48 03:18:58 03:35:14     00:31:26  
  B210 KUCHARCZUK IWO 5 03:35:14 03:51:03 04:07:17     00:32:03  
614 B293 Netinteractive Team 04:07:17
  B293 WDOWIŃSKI MAREK 7.195 00:00:00 00:09:24 00:22:39 00:35:51   00:35:51 04:07:17
  B293 PISULA KATARZYNA 10 00:35:51 00:47:37 01:00:56 01:16:00 01:30:32 00:54:41  
  B293 KIZLING ARTUR 10 01:30:32 01:46:25 02:05:06 02:24:13 02:42:42 01:12:10  
  B293 PISULA JAN 5 02:42:42 02:54:27 03:07:13     00:24:31  
  B293 TRAJER ALICJA 5 03:07:13 03:22:48 03:40:10     00:32:57  
  B293 GROCHOWINA JACEK 5 03:40:10 03:53:00 04:07:17     00:27:07  
615 B179 Team ZabieganeDni 04:07:23
  B179 KOCZOROWSKA ANNA 7.195 00:00:00 00:12:04 00:26:35 00:41:55   00:41:55 04:07:23
  B179 KOCZOROWSKI MARCIN 10 00:41:55 00:54:01 01:06:50 01:20:47 01:35:02 00:53:07  
  B179 JEZIERSKI MAREK 10 01:35:02 01:48:12 02:02:05 02:16:33 02:31:11 00:56:09  
  B179 PERNAL AŚKA 5 02:31:11 02:46:41 03:04:12     00:33:01  
  B179 PIWKO JUSTYNA 5 03:04:12 03:19:05 03:34:30     00:30:18  
  B179 SENATOR AGNIESZKA 5 03:34:30 03:50:42 04:07:23     00:32:53  
616 A516 Team More Wine 04:07:27
  A516 SOBCZAK EWA 7.195 00:00:00 00:13:41 00:30:14 00:47:18   00:47:18 04:07:27
  A516 PARADOWSKI ŁUKASZ 10 00:47:18 01:00:26 01:14:58 01:28:58 01:42:53 00:55:35  
  A516 BARTYZEL JÓZEFINA 10 01:42:53 01:56:36 02:10:37 02:25:06 02:39:15 00:56:22  
  A516 KOZŁOWSKA AGATA 5 02:39:15 02:56:34 03:14:56     00:35:41  
  A516 PIETRZAK SYLWESTER 5 03:14:56 03:26:39 03:39:43     00:24:47  
  A516 RAKOWSKA KATARZYNA 5 03:39:43 03:53:34 04:07:27     00:27:44  
617 C266 LOT SALES 04:07:43
  C266 CHAMLUK KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:12:57 00:26:28 00:42:08   00:42:08 04:07:43
  C266 SKRĘTKOWICZ PAWEŁ 10 00:42:08 00:55:15 01:08:03 01:20:43 01:33:02 00:50:54  
  C266 MARTYKA ŁUKASZ 10 01:33:02 01:45:03 01:57:48 02:10:46 02:23:27 00:50:25  
  C266 STAŃCZYK PAULINA 5 02:23:27 02:41:49 02:59:41     00:36:14  
  C266 LAUDY JOANNA 5 02:59:41 03:17:26 03:36:25     00:36:44  
  C266 FICEK RAFAŁ 5 03:36:25 03:50:29 04:07:43     00:31:18  
618 C144 Empik 2 04:08:09
  C144 JURKOWSKI KAROL 7.195 00:00:00 00:12:34 00:25:54 00:40:19   00:40:19 04:08:09
  C144 CICHEWICZ MAŁGORZATA 10 00:40:19 00:53:18 01:07:40 01:22:48 01:38:12 00:57:53  
  C144 NESTORUK SEBASTIAN 10 01:38:12 01:53:48 02:12:40 02:32:03 02:50:34 01:12:22  
  C144 CHAJZER JULIA 5 02:50:34 03:03:20 03:16:35     00:26:01  
  C144 KAMIŃSKI OLAF 5 03:16:35 03:28:42 03:41:05     00:24:30  
  C144 JĘDRACHOWICZ AGNIESZKA 5 03:41:05 03:54:29 04:08:09     00:27:04  
619 C181 VE TEAM 1 04:08:29
  C181 KOWALSKA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:13:58 00:27:04 00:41:52   00:41:52 04:08:29
  C181 BUBEŁA-PIKUS MAGDALENA 10 00:41:52 00:52:53 01:03:48 01:14:46 01:26:24 00:44:32  
  C181 MACIEJEWSKA MONIKA 10 01:26:24 01:42:25 02:01:12 02:20:04 02:39:42 01:13:18  
  C181 ROZBICKA DOROTA 5 02:39:42 02:54:20 03:11:31     00:31:49  
  C181 DOMAŃSKI BARTŁOMIEJ 5 03:11:31 03:25:28 03:40:49     00:29:18  
  C181 KOBYLIŃSKA AGNIESZKA 5 03:40:49 03:53:58 04:08:29     00:27:40  
620 A291 CATRunners 04:08:31
  A291 ŻUKOWSKI ROMAN 7.195 00:00:00 00:10:49 00:22:38 00:34:31   00:34:31 04:08:31
  A291 ANDRUCZYK ARKADIUSZ 10 00:34:31 00:47:14 01:00:59 01:15:05 01:29:04 00:54:33  
  A291 JANKOWSKI PAWEŁ 10 01:29:04 01:43:50 02:00:23 02:17:28 02:35:12 01:06:08  
  A291 SCZEPANIAK KATARZYNA 5 02:35:12 02:51:28 03:07:32     00:32:20  
  A291 PIOTROWSKI TOMASZ 5 03:07:32 03:21:23 03:35:35     00:28:03  
  A291 DUNAJEWSKA DOMINIKA 5 03:35:35 03:51:20 04:08:31     00:32:56  
621 B153 KB Krokus Kwiatkowice MISZCZOWIE 04:08:37
  B153 KIEŁT EWELINA 7.195 00:00:00 00:10:50 00:24:59 00:38:37   00:38:37 04:08:37
  B153 ZOMERFELD TOMASZ 10 00:38:37 00:51:16 01:04:26 01:17:37 01:30:37 00:52:00  
  B153 WALSKI KRZYSZTOF 10 01:30:37 01:43:45 01:56:59 02:10:32 02:24:02 00:53:25  
  B153 POLISZCZUK MARIA 5 02:24:02 02:40:14 02:58:28     00:34:26  
  B153 WALSKA-PIERÓG AGNIESZKA 5 02:58:28 03:13:48 03:31:16     00:32:48  
  B153 WALSKA MARZENA 5 03:31:16 03:49:37 04:08:37     00:37:21  
622 A196 NASK SA 1 04:08:47
  A196 STANISZ KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:13:16 00:29:53 00:45:26   00:45:26 04:08:47
  A196 TRETYCZ ŁUKASZ 10 00:45:26 01:00:17 01:16:54 01:34:41 01:52:58 01:07:32  
  A196 KRZEMIŃSKI ŁUKASZ 10 01:52:58 02:04:53 02:19:20 02:34:34 02:49:34 00:56:36  
  A196 CIESIELSKI ROBERT 5 02:49:34 03:02:18 03:16:10     00:26:36  
  A196 STANISZ DARIUSZ 5 03:16:10 03:28:32 03:41:31     00:25:21  
  A196 MIKOŁAJCZYK-GAJ KATARZYNA 5 03:41:31 03:53:49 04:08:47     00:27:16  
623 B142 INTER Polska Running Team II 04:08:49
  B142 ZAWACKI ANDRZEJ 7.195 00:00:00 00:13:16 00:31:15 00:48:49   00:48:49 04:08:49
  B142 JACHACZ MACIEJ 10 00:48:49 01:00:03 01:12:00 01:24:07 01:36:16 00:47:27  
  B142 LUDWISZEWSKI DARIUSZ 10 01:36:16 01:48:36 02:00:53 02:13:29 02:25:28 00:49:12  
  B142 MACURA WOJCIECH 5 02:25:28 02:39:42 02:54:40     00:29:12  
  B142 ZBRZYZNY ŁUKASZ 5 02:54:40 03:08:32 03:24:28     00:29:48  
  B142 KRUGER ANGELIKA 5 03:24:28 03:44:34 04:08:49     00:44:21  
624 A154 NIELSEN POLSKA VIII 04:09:01
  A154 SOSNOWSKA ALEKSANDRA 7.195 00:00:00 00:14:25 00:31:40 00:48:52   00:48:52 04:09:01
  A154 SZYMCZAK SZYMON 10 00:48:52 01:01:56 01:15:51 01:30:44 01:45:32 00:56:40  
  A154 POLITAŃSKI ALEKSANDER 10 01:45:32 01:58:28 02:12:57 02:27:45 02:42:37 00:57:05  
  A154 KACZMARCZYK HUBERT 5 02:42:37 02:53:12 03:04:57     00:22:20  
  A154 WAKULUK JOANNA 5 03:04:57 03:20:58 03:37:59     00:33:02  
  A154 ZBROCH PAWEŁ 5 03:37:59 03:52:42 04:09:01     00:31:02  
625 C123 Medtronic – Drużyna dla Serca 1 04:09:18
  C123 HERVADA VIDAL TINO 7.195 00:00:00 00:14:25 00:30:29 00:48:56   00:48:56 04:09:18
  C123 BRYSKA MICHAŁ 10 00:48:56 01:01:38 01:14:56 01:28:20 01:41:23 00:52:27  
  C123 RUTKOWSKI DOMINIK 10 01:41:23 01:55:21 02:09:58 02:26:07 02:42:24 01:01:01  
  C123 MALEK BEATA 5 02:42:24 02:58:26 03:15:38     00:33:14  
  C123 RAWSKA ZUZANNA 5 03:15:38 03:28:20 03:41:31     00:25:53  
  C123 OSIEJ WIOLETTA 5 03:41:31 03:55:04 04:09:18     00:27:47  
626 B170 Bednarska Szkoła Podstawowa 04:09:25
  B170 BALCER MARTA 7.195 00:00:00 00:12:39 00:27:43 00:42:49   00:42:49 04:09:25
  B170 PLISIECKA ANNA 10 00:42:49 00:58:04 01:15:03 01:32:47 01:50:26 01:07:37  
  B170 SOKÓŁ MARCELINA 10 01:50:26 02:04:16 02:18:40 02:33:15 02:47:28 00:57:02  
  B170 KARANDZIEJ DAGMARA 5 02:47:28 03:00:40 03:14:40     00:27:12  
  B170 SZCZERBA TOMASZ 5 03:14:40 03:27:24 03:40:29     00:25:49  
  B170 JAKUBIK DOMINIKA 5 03:40:29 03:54:56 04:09:25     00:28:56  
627 A243 Rozbiegany Piastów II 04:09:59
  A243 KRAWCZYŃSKA TINA 7.195 00:00:00 00:12:23 00:27:54 00:43:38   00:43:38 04:09:59
  A243 TUREK MARZENA 10 00:43:38 00:56:18 01:09:13 01:21:52 01:34:16 00:50:38  
  A243 BĄK MAGDALENA 10 01:34:16 01:48:09 02:02:58 02:17:30 02:32:28 00:58:12  
  A243 KURKOWSKA MONIKA 5 02:32:28 02:47:25 03:04:13     00:31:45  
  A243 PIETRZYK ANNA 5 03:04:13 03:19:18 03:35:17     00:31:04  
  A243 PRZYBYLAK WANDA 5 03:35:17 03:51:44 04:09:59     00:34:42  
628 C296 Immunity Systems 04:10:07
  C296 FIRLAG MARCIN 7.195 00:00:00 00:13:59 00:26:14 00:39:46   00:39:46 04:10:07
  C296 CELINSKI KAROL 10 00:39:46 00:51:47 01:04:45 01:18:19 01:32:27 00:52:41  
  C296 KARDYS TOMEK 10 01:32:27 01:45:09 01:59:15 02:13:25 02:26:50 00:54:23  
  C296 KIGIELIŃSKI WOJCIECH 5 02:26:50 02:43:37 03:04:01     00:37:11  
  C296 CHOMENTOWSKI TOMASZ 5 03:04:01 03:17:21 03:31:26     00:27:25  
  C296 NOWODWORSKI ANDRZEJ 5 03:31:26 03:49:32 04:10:07     00:38:41  
629 C259 POD PRĄD (MINISTERSTWO ENERGII) 04:10:08
  C259 MAŁACHOWSKA-SUCHOJAD JOANNA 7.195 00:00:00 00:14:46 00:28:57 00:45:36   00:45:36 04:10:08
  C259 KEMPKA TOMASZ 10 00:45:36 00:56:54 01:08:44 01:21:01 01:33:11 00:47:35  
  C259 BIAŁEK MACIEJ 10 01:33:11 01:48:54 02:05:45 02:22:47 02:40:45 01:07:34  
  C259 KOZŁOWSKI PAWEŁ 5 02:40:45 02:55:41 03:13:50     00:33:05  
  C259 SIWEK MAGDALENA 5 03:13:50 03:26:33 03:41:31     00:27:41  
  C259 JUGA KLAUDIA 5 03:41:31 03:55:20 04:10:08     00:28:37  
630 B244 Creamfinance 04:10:10
  B244 SZLAPAŃSKI JAKUB 7.195 00:00:00 00:13:15 00:28:07 00:43:20   00:43:20 04:10:10
  B244 GLINKA AGNIESZKA 10 00:43:20 00:55:53 01:09:03 01:22:38 01:36:19 00:52:59  
  B244 KACHNOWICZ JERZY 10 01:36:19 01:50:15 02:06:37 02:22:58 02:39:16 01:02:57  
  B244 JAKUBOWSKA JUSTYNA 5 02:39:16 02:53:53 03:12:52     00:33:36  
  B244 MOGIELSKI HUBERT 5 03:12:52 03:24:08 03:36:17     00:23:25  
  B244 RYBKA KRZYSZTOF 5 03:36:17 03:53:21 04:10:10     00:33:53  
631 B120 Novo Nordisk 6 04:10:22
  B120 NAGLER JULIA 7.195 00:00:00 00:11:28 00:24:53 00:38:39   00:38:39 04:10:22
  B120 TOMCZAK RAFAŁ 10 00:38:39 00:52:12 01:06:40 01:21:22 01:36:22 00:57:43  
  B120 FEDOR PIOTR 10 01:36:22 01:48:02 02:00:15 02:12:41 02:24:55 00:48:33  
  B120 FEDOR EWA 5 02:24:55 02:41:41 02:59:35     00:34:40  
  B120 DUKIC TANJA 5 02:59:35 03:15:33 03:32:52     00:33:17  
  B120 MINOR AGNIESZKA 5 03:32:52 03:51:29 04:10:22     00:37:30  
632 A170 Drużyna Frania 04:10:29
  A170 ŚWIDERSKI MACIEJ 7.195 00:00:00 00:13:55 00:30:19 00:47:54   00:47:54 04:10:29
  A170 WOJTYŁA BARTOSZ 10 00:47:54 01:02:10 01:16:34 01:32:13 01:46:46 00:58:52  
  A170 BALCEWICZ ALFRED 10 01:46:46 02:01:22 02:17:13 02:33:41 02:49:26 01:02:40  
  A170 OROŃ OLGA 5 02:49:26 03:06:22 03:23:40     00:34:14  
  A170 PIETUSZKO EWA 5 03:23:40 03:36:48 03:50:00     00:26:20  
  A170 KOŚLA ARKADIUSZ 5 03:50:00 03:59:52 04:10:29     00:20:29  
633 A189 The Luzers Girls 04:10:37
  A189 SAMEK MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:13:52 00:29:41 00:45:44   00:45:44 04:10:37
  A189 CZWARTOSZ-LIBER KATARZYNA 10 00:45:44 01:02:22 01:19:14 01:35:24 01:50:30 01:04:46  
  A189 GORBACZOW KATARZYNA 10 01:50:30 02:03:18 02:16:41 02:30:01 02:43:22 00:52:52  
  A189 ZIOLEK MAGDALENA 5 02:43:22 02:57:22 03:12:22     00:29:00  
  A189 KAPCZYNSKA-CZWARTOSZ MARTA 5 03:12:22 03:26:41 03:42:19     00:29:57  
  A189 LIBER DAGMARA 5 03:42:19 03:56:26 04:10:37     00:28:18  
634 B278 NatWest 2 04:10:37
  B278 JURAVSCAIA TATIANA 7.195 00:00:00 00:13:33 00:29:29 00:45:15   00:45:15 04:10:37
  B278 MASLOV MAKSIM 10 00:45:15 00:56:52 01:09:40 01:23:11 01:37:11 00:51:56  
  B278 ALFLEYTY ALI 10 01:37:11 01:51:45 02:10:22 02:27:53 02:45:46 01:08:35  
  B278 MACKOWIAK JAKUB 5 02:45:46 02:57:25 03:09:59     00:24:13  
  B278 SOMAL ABHIMANYU 5 03:09:59 03:27:06 03:45:19     00:35:20  
  B278 OHLSON DE FINE IVAN 5 03:45:19 03:57:59 04:10:37     00:25:18  
635 A312 Nogi Stonogi 04:10:39
  A312 STEFANIAK ANNA 7.195 00:00:00 00:13:53 00:29:37 00:46:10   00:46:10 04:10:39
  A312 GRYCZ MICHAŁ 10 00:46:10 00:59:02 01:12:49 01:26:56 01:41:39 00:55:29  
  A312 MIKULSKA MAŁGORZATA 10 01:41:39 01:54:23 02:07:39 02:21:23 02:33:59 00:52:20  
  A312 MELLIN DARIUSZ 5 02:33:59 02:45:42 02:58:21     00:24:22  
  A312 PAWLAK DOMINIKA 5 02:58:21 03:11:25 03:25:32     00:27:11  
  A312 SZTYK AGNIESZKA 5 03:25:32 03:47:23 04:10:39     00:45:07  
636 B270 AMW#5 04:10:45
  B270 BAJNO-MATEJKOWSKA MILENA 7.195 00:00:00 00:11:55 00:26:48 00:41:56   00:41:56 04:10:45
  B270 STANKIEWICZ KRZYSZTOF 10 00:41:56 00:54:06 01:06:28 01:18:55 01:31:16 00:49:20  
  B270 GRODZKI MICHAŁ 10 01:31:16 01:44:24 02:00:20 02:17:20 02:33:54 01:02:38  
  B270 WACHOŃ MAGDALENA 5 02:33:54 02:49:51 03:06:14     00:32:20  
  B270 PYSZNY CLAUDIA 5 03:06:14 03:22:39 03:40:45     00:34:31  
  B270 WRONA-KŁOCZKO ANETA 5 03:40:45 03:55:21 04:10:45     00:30:00  
637 B186 Trackx_paste 04:10:51
  B186 TOKARZEWSKA KINGA 7.195 00:00:00 00:14:27 00:31:18 00:47:00   00:47:00 04:10:51
  B186 AVERIN PAVEL 10 00:47:00 00:57:37 01:09:09 01:20:47 01:31:59 00:44:59  
  B186 DESCHRYVER LAURA 10 01:31:59 01:47:11 02:03:33 02:20:53 02:37:12 01:05:13  
  B186 KOŁAKOWSKI ADRIAN 5 02:37:12 02:51:22 03:07:31     00:30:19  
  B186 ZAPAŚNIK MICHAŁ 5 03:07:31 03:23:33 03:40:13     00:32:42  
  B186 KRZYŻANOWSKA AGNIESZKA 5 03:40:13 03:55:22 04:10:51     00:30:38  
638 B123 Novo Nordisk.2 04:10:53
  B123 TYMUL ANNA 7.195 00:00:00 00:14:36 00:32:48 00:51:41   00:51:41 04:10:53
  B123 TYMUL JAKUB 10 00:51:41 01:03:48 01:16:52 01:30:29 01:44:03 00:52:22  
  B123 LIZIK RADEK 10 01:44:03 01:56:05 02:08:24 02:20:58 02:33:26 00:49:23  
  B123 MERING MARTA 5 02:33:26 02:45:14 02:57:08     00:23:42  
  B123 LUBAWY MARCIN 5 02:57:08 03:14:35 03:35:08     00:38:00  
  B123 KUGIEL GRZEGORZ 5 03:35:08 03:50:14 04:10:53     00:35:45  
639 A522 H&M 04:10:58
  A522 ORZECHOWSKI ŁUKASZ 7.195 00:00:00 00:12:48 00:26:28 00:39:57   00:39:57 04:10:58
  A522 BOROWICZ ALEKSANDRA 10 00:39:57 00:54:56 01:09:51 01:25:02 01:39:39 00:59:42  
  A522 BASILIYA YAROSLAV 10 01:39:39 01:52:34 02:07:39 02:23:38 02:38:44 00:59:05  
  A522 DRZYMAŁA MARCIN 5 02:38:44 02:53:18 03:10:24     00:31:40  
  A522 SNOPEK PAWEŁ 5 03:10:24 03:23:18 03:37:18     00:26:54  
  A522 MACHOWICZ WERONIKA 5 03:37:18 03:53:49 04:10:58     00:33:40  
640 B252 Compensa AKTYWNI 04:11:23
  B252 NOWICKA AGNIESZKA 7.195 00:00:00 00:13:35 00:31:22 00:48:44   00:48:44 04:11:23
  B252 KLIMCZAK JOANNA 10 00:48:44 01:02:50 01:17:38 01:32:42 01:47:28 00:58:44  
  B252 MATUSIAK KONRAD 10 01:47:28 01:59:28 02:12:47 02:26:40 02:41:04 00:53:36  
  B252 OSTROPOLSKA KATARZYNA 5 02:41:04 02:56:59 03:14:55     00:33:51  
  B252 KARAŚ BARTOSZ 5 03:14:55 03:28:10 03:42:42     00:27:47  
  B252 POROWSKI TOMASZ 5 03:42:42 03:56:33 04:11:23     00:28:41  
641 C137 Medtronic – Drużyna dla Serca 3 04:11:40
  C137 IACOBELLIS VITO 7.195 00:00:00 00:13:22 00:25:36 00:39:26   00:39:26 04:11:40
  C137 CHMIELOWSKI PIOTR 10 00:39:26 00:51:10 01:04:03 01:17:35 01:31:36 00:52:10  
  C137 BUZA BORYS 10 01:31:36 01:46:58 02:03:41 02:21:58 02:40:07 01:08:31  
  C137 TOMCZAK EWELINA 5 02:40:07 02:55:35 03:12:35     00:32:28  
  C137 MINKIEWICZ RYSZARD 5 03:12:35 03:27:20 03:43:49     00:31:14  
  C137 JASIŃSKA-KOT AGNIESZKA 5 03:43:49 03:57:38 04:11:40     00:27:51  
642 A409 Kancelaria Ożóg Tomczykowski 04:11:44
  A409 MĄCZYŃSKA AGATA 7.195 00:00:00 00:11:33 00:24:43 00:38:17   00:38:17 04:11:44
  A409 TOMCZYKOWSKI PAWEŁ 10 00:38:17 00:50:36 01:03:27 01:16:12 01:28:22 00:50:05  
  A409 DYL ALEK 10 01:28:22 01:45:57 02:03:29 02:20:42 02:36:23 01:08:01  
  A409 KĘPKA KAROL 5 02:36:23 02:50:23 03:05:59     00:29:36  
  A409 DOBRZAŃSKA KATARZYNA 5 03:05:59 03:24:18 03:44:27     00:38:28  
  A409 BARYSZ ROKSANA 5 03:44:27 03:57:47 04:11:44     00:27:17  
643 B106 Pratt&Whitney4 04:11:47
  B106 ZDYB GRZEGORZ 7.195 00:00:00 00:11:34 00:25:07 00:38:26   00:38:26 04:11:47
  B106 PAWLIK TOMASZ 10 00:38:26 00:53:06 01:08:07 01:23:41 01:38:24 00:59:58  
  B106 KAMIŃSKI KAMIL 10 01:38:24 01:52:16 02:08:49 02:25:38 02:42:26 01:04:02  
  B106 BŁASZCZYK EWA 5 02:42:26 02:58:50 03:17:23     00:34:57  
  B106 GROCHOWSKI MACIEJ 5 03:17:23 03:30:30 03:46:10     00:28:47  
  B106 KĘDZIERSKI BARTOSZ 5 03:46:10 03:59:10 04:11:47     00:25:37  
644 B308 Biegacze LOT 04:11:58
  B308 KRASNODEMBSKI BARTOSZ 7.195 00:00:00 00:11:50 00:26:13 00:40:33   00:40:33 04:11:58
  B308 KRUPA MAGDALENA 10 00:40:33 00:51:54 01:03:42 01:15:40 01:27:29 00:46:56  
  B308 SZATKO MARTA 10 01:27:29 01:40:57 01:56:07 02:12:52 02:28:53 01:01:24  
  B308 GĄSOWSKA IWONA 5 02:28:53 02:43:21 02:58:56     00:30:03  
  B308 KRASNODEMBSKA MONIKA 5 02:58:56 03:15:40 03:33:16     00:34:20  
  B308 RENOWICKA JOANNA 5 03:33:16 03:50:33 04:11:58     00:38:42  
645 C189 PowerVols 04:11:59
  C189 ŻDŻALIK JACEK 7.195 00:00:00 00:13:58 00:27:03 00:41:10   00:41:10 04:11:59
  C189 ŻDŻALIK MAGDALENA 10 00:41:10 00:54:13 01:08:31 01:23:37 01:38:29 00:57:19  
  C189 KONARZEWSKA PAULINA 10 01:38:29 01:51:04 02:04:03 02:17:05 02:29:35 00:51:06  
  C189 KUNA KATARZYNA 5 02:29:35 02:44:12 03:00:18     00:30:43  
  C189 MROCZKOWSKA DARIA 5 03:00:18 03:16:35 03:33:44     00:33:26  
  C189 MARU MONTU 5 03:33:44 03:51:57 04:11:59     00:38:15  
646 B275 BAH – RYZYKO PKO BP S.A. 04:12:04
  B275 ŁADA MARIUSZ 7.195 00:00:00 00:11:21 00:25:14 00:39:10   00:39:10 04:12:04
  B275 FILIM MICHAŁ 10 00:39:10 00:51:44 01:06:30 01:22:52 01:38:43 00:59:33  
  B275 PRUS MAGDALENA 10 01:38:43 01:50:32 02:03:07 02:16:01 02:28:39 00:49:56  
  B275 DEJEWSKA VEL DEJ JOANNA 5 02:28:39 02:45:43 03:04:03     00:35:24  
  B275 OSUCHOWSKA WIOLETTA 5 03:04:03 03:20:09 03:37:08     00:33:05  
  B275 BANDURSKI PAWEŁ 5 03:37:08 03:53:57 04:12:04     00:34:56  
647 B501 Dziewczyny BiegnieMY 04:12:24
  B501 NIEĆ MELANIA 7.195 00:00:00 00:12:48 00:27:21 00:41:58   00:41:58 04:12:24
  B501 ŚLEDZIK KATARZYNA 10 00:41:58 00:57:07 01:13:38 01:30:37 01:47:42 01:05:44  
  B501 MAJSNER KAMILA 10 01:47:42 01:59:39 02:12:32 02:25:58 02:40:56 00:53:14  
  B501 CHOJNOWSKA LILIANA 5 02:40:56 02:53:56 03:08:28     00:27:32  
  B501 MIROWSKA MAŁGORZATA 5 03:08:28 03:26:15 03:44:45     00:36:17  
  B501 MENDELSKA EWA 5 03:44:45 03:58:24 04:12:24     00:27:39  
648 B250 IESE RUNNING TEAM 1 04:12:39
  B250 KLIMONT CEZARY 7.195 00:00:00 00:10:53 00:24:24 00:38:10   00:38:10 04:12:39
  B250 IWANEK MICHAL 10 00:38:10 00:50:57 01:04:24 01:18:47 01:33:33 00:55:23  
  B250 TOMCZYKOWSKI PAWEL 10 01:33:33 01:46:44 02:00:13 02:14:21 02:28:27 00:54:54  
  B250 TURSKA ANNA 5 02:28:27 02:43:27 02:57:54     00:29:27  
  B250 GOZALBO JOSE 5 02:57:54 03:11:06 03:25:15     00:27:21  
  B250 NITECKI ANDRZEJ 5 03:25:15 03:48:23 04:12:39     00:47:24  
649 B320 Siemens Finance 04:12:42
  B320 REZLER TOMASZ 7.195 00:00:00 00:12:48 00:26:16 00:39:41   00:39:41 04:12:42
  B320 SUPRYNOWICZ KRZYSZTOF 10 00:39:41 00:53:33 01:08:40 01:24:32 01:40:52 01:01:11  
  B320 SZYSZKA TOMASZ 10 01:40:52 01:54:45 02:10:06 02:26:45 02:43:48 01:02:56  
  B320 KISIEL JOANNA 5 02:43:48 02:56:03 03:09:17     00:25:29  
  B320 NIEWĘGŁOWSKA NATALIA 5 03:09:17 03:22:59 03:37:56     00:28:39  
  B320 STRAWCZYŃSKI MARCIN 5 03:37:56 03:54:35 04:12:42     00:34:46  
650 B324 TPA TEAMS WORK 04:13:03
  B324 CICHOS – KABUT RENATA 7.195 00:00:00 00:13:07 00:31:04 00:47:50   00:47:50 04:13:03
  B324 WĘGIEŁEK ADAM 10 00:47:50 01:00:21 01:14:31 01:29:09 01:43:43 00:55:53  
  B324 KACZMAREK ALEKSANDRA 10 01:43:43 01:58:17 02:14:37 02:31:41 02:48:37 01:04:54  
  B324 WOJTACHNIO KONRAD 5 02:48:37 03:00:31 03:12:12     00:23:35  
  B324 WAŚNIEWSKI ROBERT 5 03:12:12 03:27:00 03:45:47     00:33:35  
  B324 BOREJSZO OLGA 5 03:45:47 03:59:38 04:13:03     00:27:16  
651 B313 NatWest 5 04:13:08
  B313 JASIŃSKI PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:11:45 00:25:30 00:39:14   00:39:14 04:13:08
  B313 RÓŻYCKA MARLENA 10 00:39:14 00:53:43 01:08:48 01:24:12 01:39:26 01:00:12  
  B313 BELZYT BARBARA 10 01:39:26 01:53:05 02:07:34 02:22:26 02:37:29 00:58:03  
  B313 DUDKIEWICZ BARBARA 5 02:37:29 02:53:33 03:11:21     00:33:52  
  B313 ROBAKIEWICZ RAFAŁ 5 03:11:21 03:26:24 03:44:05     00:32:44  
  B313 OCZESAŁA MARCIN 5 03:44:05 03:57:49 04:13:08     00:29:03  
652 A164 Czerwone Koguty III 04:13:12
  A164 NASIŁOWSKI ANDRZEJ 7.195 00:00:00 00:11:34 00:24:42 00:37:56   00:37:56 04:13:12
  A164 NASIŁOWSKI TOMASZ 10 00:37:56 00:52:47 01:09:33 01:28:02 01:46:27 01:08:31  
  A164 SZUBKA KRZYSZTOF 10 01:46:27 02:01:43 02:16:32 02:31:38 02:46:40 01:00:13  
  A164 NASIŁOWSKA DOROTA 5 02:46:40 03:03:39 03:21:58     00:35:18  
  A164 KROPIELNICKA BENITA 5 03:21:58 03:34:38 03:48:05     00:26:07  
  A164 PASTERCZYK DANIEL 5 03:48:05 04:00:13 04:13:12     00:25:07  
653 C182 VE TEAM 2 04:13:36
  C182 STAŚKIEWICZ JAKUB 7.195 00:00:00 00:12:37 00:24:53 00:38:18   00:38:18 04:13:36
  C182 ORZECHOWSKA MILENA 10 00:38:18 00:51:07 01:05:00 01:19:13 01:33:40 00:55:22  
  C182 RYCHLIK TOMASZ 10 01:33:40 01:48:39 02:04:09 02:20:03 02:35:57 01:02:17  
  C182 WOŹNIAK MONIKA 5 02:35:57 02:52:38 03:11:03     00:35:06  
  C182 DĄBROWSKA KATARZYNA 5 03:11:03 03:27:17 03:43:38     00:32:35  
  C182 CZECH WERONIKA 5 03:43:38 03:58:05 04:13:36     00:29:58  
654 B187 Trackx_copy 04:13:45
  B187 DZIENISIEWICZ MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:14:26 00:31:18 00:49:51   00:49:51 04:13:45
  B187 ZALEWSKI ARKADIUSZ 10 00:49:51 01:01:08 01:12:32 01:24:49 01:36:12 00:46:21  
  B187 DORSIO KLAUDIA 10 01:36:12 01:48:30 02:02:09 02:16:44 02:30:51 00:54:39  
  B187 PŁOCICA MAGDA 5 02:30:51 02:47:22 03:05:01     00:34:10  
  B187 GAUDASIŃSKA-ZAPAŚNIK HANNA 5 03:05:01 03:22:10 03:41:04     00:36:03  
  B187 BEK JOANNA 5 03:41:04 03:57:17 04:13:45     00:32:41  
655 A145 BASF Polska Lejdis 04:13:52
  A145 ŚLUSARSKA KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:13:54 00:30:09 00:46:20   00:46:20 04:13:52
  A145 DOLEGACZ EWA 10 00:46:20 00:59:57 01:13:54 01:27:42 01:41:18 00:54:58  
  A145 SIWIEC EMILIA 10 01:41:18 01:54:26 02:07:53 02:21:22 02:34:08 00:52:50  
  A145 BYCZKOWSKA KATARZYNA 5 02:34:08 02:51:59 03:10:48     00:36:40  
  A145 GRADOWSKA ANNA 5 03:10:48 03:26:06 03:42:07     00:31:19  
  A145 KRASNODĘBSKA WIOLETA 5 03:42:07 03:57:06 04:13:52     00:31:45  
656 C402 Rak&Roll 04:14:06
  C402 GRONCZEWSKI ARTUR 7.195 00:00:00 00:11:31 00:23:06 00:36:06   00:36:06 04:14:06
  C402 RZEPKA ANNA 10 00:36:06 00:49:01 01:02:37 01:16:33 01:29:55 00:53:49  
  C402 ŁUCZAK MICHAŁ 10 01:29:55 01:42:37 01:56:12 02:09:52 02:23:21 00:53:26  
  C402 ŁUGOWSKI PAWEŁ 5 02:23:21 02:40:31 02:59:12     00:35:51  
  C402 KĘDZIERSKA MARTYNA 5 02:59:12 03:14:40 03:29:36     00:30:24  
  C402 BAJNO MARTA 5 03:29:36 03:50:22 04:14:06     00:44:30  
657 B295 Hortex Rockets 04:14:07
  B295 STAŃCZYK PIOTR 7.195 00:00:00 00:11:30 00:25:15 00:38:57   00:38:57 04:14:07
  B295 CZUBKOWSKA MAGDALENA 10 00:38:57 00:54:49 01:12:24 01:31:17 01:50:36 01:11:39  
  B295 LORENC PAWEŁ 10 01:50:36 02:04:18 02:18:22 02:33:14 02:47:39 00:57:03  
  B295 WYKOWSKA IWONA 5 02:47:39 03:02:10 03:17:38     00:29:59  
  B295 SZYMAŃSKI ŁUKASZ 5 03:17:38 03:31:07 03:47:13     00:29:35  
  B295 BARTODZIEJSKI DAWID 5 03:47:13 04:00:05 04:14:07     00:26:54  
658 A133 Dynamiczne, elastyczne 04:14:19
  A133 MICHALSKA MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:11:52 00:25:57 00:40:05   00:40:05 04:14:19
  A133 SZYMCZYK JUSTYNA 10 00:40:05 00:54:13 01:08:57 01:23:46 01:37:47 00:57:42  
  A133 KAFLIK GABRIELA 10 01:37:47 01:52:03 02:06:54 02:22:08 02:37:34 00:59:47  
  A133 LESZCZYŃSKA BEATA 5 02:37:34 02:53:49 03:11:12     00:33:38  
  A133 WÓJTOWICZ WERONIKA 5 03:11:12 03:26:25 03:42:44     00:31:32  
  A133 ŁUGOWSKA MARTA 5 03:42:44 03:58:15 04:14:19     00:31:35  
659 B319 Siemens Finance Sp. z o.o. 04:14:30
  B319 KOTAS OKTAWIA 7.195 00:00:00 00:12:47 00:29:38 00:46:50   00:46:50 04:14:30
  B319 BRZĘCKI KRZYSZTOF 10 00:46:50 01:00:21 01:17:30 01:36:21 01:54:40 01:07:50  
  B319 MIROWSKI PIOTR 10 01:54:40 02:06:25 02:18:42 02:31:27 02:44:22 00:49:42  
  B319 DZIWULSKI ZBIGNIEW 5 02:44:22 02:55:15 03:07:31     00:23:09  
  B319 STANISZEWSKA-BRZĘCKA MAGDA 5 03:07:31 03:23:44 03:41:59     00:34:28  
  B319 GARBACKA ALEKSANDRA 5 03:41:59 03:57:08 04:14:30     00:32:31  
660 C149 Pożeracze Kilometrów 04:15:18
  C149 DUŻYŃSKI RADOSŁAW 7.195 00:00:00 00:12:31 00:24:48 00:38:23   00:38:23 04:15:18
  C149 KAMIŃSKI SYLWESTER 10 00:38:23 00:51:56 01:05:25 01:19:07 01:32:36 00:54:13  
  C149 GRANICA IGOR 10 01:32:36 01:47:20 02:03:30 02:20:32 02:37:20 01:04:44  
  C149 KAMIŃSKA MONIKA 5 02:37:20 02:52:28 03:08:06     00:30:46  
  C149 DUŻYŃSKA MAGDALENA 5 03:08:06 03:23:51 03:41:47     00:33:41  
  C149 SKŁODOWSKA- JECHNA IZABELA 5 03:41:47 03:57:57 04:15:18     00:33:31  
661 C107 Weź głęboki wdech 04:15:32
  C107 PAWŁOWSKA KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:13:14 00:25:42 00:39:53   00:39:53 04:15:32
  C107 WÓJCIK ROBERT 10 00:39:53 00:53:14 01:07:15 01:22:07 01:38:52 00:58:59  
  C107 MYSTKOWSKA MARTA 10 01:38:52 01:52:12 02:05:54 02:19:43 02:33:15 00:54:23  
  C107 NOWAKOWSKI MACIEJ 5 02:33:15 02:47:55 03:04:16     00:31:01  
  C107 ZIELONKO-CZUPTA EWELINA 5 03:04:16 03:21:57 03:40:53     00:36:37  
  C107 BULICZ – KASPRZAK KATARZYNA 5 03:40:53 03:57:32 04:15:32     00:34:39  
662 A280 Drukarnia Perfekt S.A. 04:15:43
  A280 LUBAŃSKI MAREK 7.195 00:00:00 00:12:16 00:24:58 00:37:24   00:37:24 04:15:43
  A280 IWANOWSKI MARCIN 10 00:37:24 00:50:21 01:05:17 01:19:31 01:33:54 00:56:30  
  A280 ZATRYB ŁUKASZ 10 01:33:54 01:52:57 02:12:12 02:32:18 02:52:05 01:18:11  
  A280 OCHENDURSKI DARIUSZ 5 02:52:05 03:05:03 03:19:37     00:27:32  
  A280 KUŚMIDER DARIUSZ 5 03:19:37 03:32:04 03:48:39     00:29:02  
  A280 KĘSKA PIOTR 5 03:48:39 04:01:46 04:15:43     00:27:04  
663 C192 ruNAWAy 04:15:49
  C192 JARZYŃSKA MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:13:54 00:27:28 00:42:55   00:42:55 04:15:49
  C192 HRYCKO KRZYSZTOF 10 00:42:55 00:57:08 01:13:03 01:29:22 01:45:04 01:02:09  
  C192 STEFANIAK-HRYCKO AGNIESZKA 10 01:45:04 01:57:49 02:10:52 02:24:00 02:37:29 00:52:25  
  C192 DOMAGAŁA RAFAŁ 5 02:37:29 02:49:11 03:01:23     00:23:54  
  C192 BADER AGATA 5 03:01:23 03:18:07 03:35:11     00:33:48  
  C192 DYBCIO-WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA 5 03:35:11 03:55:07 04:15:49     00:40:38  
664 B161 Bank Pocztowy S.A._2 04:15:50
  B161 OŚWIECIŃSKA KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:13:44 00:30:35 00:51:01   00:51:01 04:15:50
  B161 RAFAŁ BARTŁOMIEJ 10 00:51:01 01:02:03 01:14:38 01:28:00 01:41:18 00:50:17  
  B161 GÓRNIK GRZEGORZ 10 01:41:18 01:53:41 02:06:19 02:19:13 02:31:50 00:50:32  
  B161 WASILUK ALEKSANDRA 5 02:31:50 02:53:03 03:13:35     00:41:45  
  B161 KIRNOSOWA TATIANA 5 03:13:35 03:29:53 03:47:06     00:33:31  
  B161 SZYMKÓW OLGA 5 03:47:06 04:00:15 04:15:50     00:28:44  
665 C506 VF Kontoor for FDDS 04:16:05
  C506 HACIUK KAMILA 7.195 00:00:00 00:15:31 00:29:12 00:43:44   00:43:44 04:16:05
  C506 CIECIELĄG PIOTR 10 00:43:44 00:54:41 01:05:58 01:17:32 01:29:12 00:45:28  
  C506 KOSEL ŁUKASZ 10 01:29:12 01:44:12 02:00:17 02:16:28 02:33:26 01:04:14  
  C506 CZAJKA KAROLINA 5 02:33:26 02:49:17 03:04:05     00:30:39  
  C506 KUNIEWSKA ANGELIKA 5 03:04:05 03:19:56 03:35:47     00:31:42  
  C506 ŚNIEŻEK BEATA 5 03:35:47 03:55:10 04:16:05     00:40:18  
666 B311 LOT OCC 04:16:33
  B311 PAWLAK KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:14:43 00:31:50 00:48:21   00:48:21 04:16:33
  B311 SOTNIK KRZYSZTOF 10 00:48:21 01:00:03 01:12:25 01:25:21 01:38:43 00:50:22  
  B311 TOMASZÓW ADRIANNA 10 01:38:43 01:53:46 02:09:30 02:26:21 02:43:44 01:05:01  
  B311 SZAMBORSKA KATARZYNA 5 02:43:44 03:01:22 03:21:19     00:37:35  
  B311 SZYK MAGDALENA 5 03:21:19 03:36:34 03:52:25     00:31:06  
  B311 ŚWIETLIK KAMIL 5 03:52:25 04:04:34 04:16:33     00:24:08  
667 B265 OBI NOWY SĄCZ 075 04:16:39
  B265 WOLAŃSKA-KOWALIK KRYSTYNA 7.195 00:00:00 00:15:22 00:34:41 00:53:47   00:53:47 04:16:39
  B265 PRZETACZNIK KRZYSZTOF 10 00:53:47 01:06:38 01:21:02 01:36:44 01:52:44 00:58:57  
  B265 FABISZ PAWEŁ 10 01:52:44 02:05:13 02:18:57 02:34:44 02:50:51 00:58:07  
  B265 KALINOWSKI KAMIL 5 02:50:51 03:06:31 03:21:35     00:30:44  
  B265 BUKOWIEC WOJCIECH 5 03:21:35 03:36:07 03:51:30     00:29:55  
  B265 MICHALIK PAWEŁ 5 03:51:30 04:04:46 04:16:39     00:25:09  
668 C256 DROŻDŻÓWKA (MINISTERSTWO ENERGII) 04:17:15
  C256 SPRZĄCZAK PIOTR 7.195 00:00:00 00:14:23 00:27:22 00:41:31   00:41:31 04:17:15
  C256 BYLIŃSKI SZYMON 10 00:41:31 00:55:30 01:09:57 01:25:06 01:40:45 00:59:14  
  C256 PIKUS PAWEŁ 10 01:40:45 01:53:17 02:06:45 02:20:49 02:35:21 00:54:36  
  C256 RADZISZEWSKA ANNA 5 02:35:21 02:55:01 03:17:58     00:42:37  
  C256 ŚWIDERSKA ALEKSANDRA 5 03:17:58 03:32:57 03:48:33     00:30:35  
  C256 MARSZALUK PAWEŁ 5 03:48:33 04:02:56 04:17:15     00:28:42  
669 A105 Zalewscy 04:17:18
  A105 ZALEWSKA IWONA 7.195 00:00:00 00:14:48 00:31:24 00:47:10   00:47:10 04:17:18
  A105 ZALEWSKI MARCIN 10 00:47:10 00:59:24 01:12:31 01:25:32 01:38:14 00:51:04  
  A105 GRĄDZKI ADAM 10 01:38:14 01:51:06 02:05:03 02:19:09 02:33:21 00:55:07  
  A105 ZALEWSKI MICHAŁ 5 02:33:21 02:52:14 03:11:10     00:37:49  
  A105 ZALEWSKI PAWEŁ 5 03:11:10 03:30:31 03:48:10     00:37:00  
  A105 ZALEWSKI PIOTR 5 03:48:10 04:03:14 04:17:18     00:29:08  
670 A610 Bain Force One 04:17:51
  A610 KOMOROWSKA MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:11:27 00:25:21 00:39:15   00:39:15 04:17:51
  A610 KUNISZ PIOTR 10 00:39:15 00:50:13 01:01:36 01:13:09 01:24:32 00:45:17  
  A610 GULBINOWICZ DOROTA 10 01:24:32 01:40:54 01:57:20 02:13:58 02:31:48 01:07:16  
  A610 MĄKA EDYTA 5 02:31:48 02:48:56 03:07:49     00:36:01  
  A610 MĄKA KATARZYNA 5 03:07:49 03:25:58 03:44:16     00:36:27  
  A610 ANDRZEJEWSKA ANNA 5 03:44:16 04:00:35 04:17:51     00:33:35  
671 A191 Gide 3 04:18:07
  A191 ZANIECKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:12:40 00:31:15 00:48:47   00:48:47 04:18:07
  A191 MATEŃCZUK PAWEŁ 10 00:48:47 00:59:05 01:09:37 01:20:23 01:30:36 00:41:49  
  A191 FĄDERSKI MICHAŁ 10 01:30:36 01:45:32 02:04:23 02:23:56 02:42:23 01:11:47  
  A191 WASEL PAWEŁ 5 02:42:23 02:58:46 03:16:13     00:33:50  
  A191 ZYGMUNTOWICZ AGATA 5 03:16:13 03:29:49 03:46:37     00:30:24  
  A191 PRANDOTA ALICJA 5 03:46:37 04:01:49 04:18:07     00:31:30  
672 B280 40+ 04:18:12
  B280 KACZMARCZYK PAWEŁ 7.195 00:00:00 00:11:23 00:26:33 00:42:07   00:42:07 04:18:12
  B280 MOROZ ZBIGNIEW 10 00:42:07 00:55:15 01:08:42 01:22:41 01:37:03 00:54:56  
  B280 JURAŚ JAREK 10 01:37:03 01:49:58 02:02:54 02:16:08 02:29:23 00:52:20  
  B280 GAWCZYŃSKA JOLA 5 02:29:23 02:48:19 03:09:10     00:39:47  
  B280 SUCHOCKA LANA 5 03:09:10 03:25:49 03:43:46     00:34:36  
  B280 GAWCZYŃSKI JAN 5 03:43:46 04:01:00 04:18:12     00:34:26  
673 B214 Premier Research Poland 04:18:54
  B214 LISIEWSKI MARIUSZ 7.195 00:00:00 00:11:43 00:25:15 00:41:09   00:41:09 04:18:54
  B214 SZYCHOWSKA KATARZYNA 10 00:41:09 00:55:14 01:10:31 01:26:17 01:42:23 01:01:14  
  B214 POLAK ALEKSANDRA 10 01:42:23 01:56:00 02:10:36 02:25:17 02:40:12 00:57:49  
  B214 FIELUBA ELIZA 5 02:40:12 02:56:13 03:14:24     00:34:12  
  B214 STROJNY PAWEŁ 5 03:14:24 03:29:24 03:45:19     00:30:55  
  B214 SKROŃSKI MICHAŁ 5 03:45:19 04:01:07 04:18:54     00:33:35  
674 C183 Klub biegacza RTV EURO AGD Gangreniaki 04:19:17
  C183 KOBYLAŃSKI DANIEL 7.195 00:00:00 00:14:44 00:28:31 00:43:22   00:43:22 04:19:17
  C183 BIEDA PRZEMYSŁAW 10 00:43:22 00:57:30 01:13:18 01:29:50 01:45:58 01:02:36  
  C183 KĘDRA ADRIAN 10 01:45:58 01:59:58 02:14:35 02:31:11 02:47:02 01:01:04  
  C183 ŁYSZCZARZ MAGDALENA 5 02:47:02 03:02:56 03:19:49     00:32:47  
  C183 MROŻEK SEBASTIAN 5 03:19:49 03:35:06 03:53:12     00:33:23  
  C183 DOMAGAŁA PIOTR 5 03:53:12 04:04:55 04:19:17     00:26:05  
675 A242 Rozbiegany Piastów I 04:19:19
  A242 NOWICKI BARTOSZ 7.195 00:00:00 00:10:47 00:27:35 00:43:51   00:43:51 04:19:19
  A242 ŁYP MONIKA 10 00:43:51 00:57:45 01:12:22 01:27:09 01:41:54 00:58:03  
  A242 MARKOWSKA DOROTA 10 01:41:54 01:56:56 02:13:10 02:30:39 02:48:03 01:06:09  
  A242 MACIOROWSKA ANNA 5 02:48:03 03:02:59 03:19:30     00:31:27  
  A242 BROSZKO ROMAN 5 03:19:30 03:32:54 03:47:34     00:28:04  
  A242 PILARSKA KATARZYNA 5 03:47:34 04:02:41 04:19:19     00:31:45  
676 B159 Roche DC II 04:19:29
  B159 SOSNOWSKI KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:11:11 00:25:53 00:41:06   00:41:06 04:19:29
  B159 DEMBOWSKI MATEUSZ 10 00:41:06 00:52:12 01:04:33 01:17:01 01:29:20 00:48:14  
  B159 KŁODA DOROTA 10 01:29:20 01:47:29 02:07:02 02:27:00 02:47:24 01:18:04  
  B159 JABŁOŃSKI MARCIN 5 02:47:24 03:03:14 03:20:09     00:32:45  
  B159 ZALEWSKA ANNA 5 03:20:09 03:35:50 03:51:36     00:31:27  
  B159 STRZEŻYSZ BEATA 5 03:51:36 04:04:42 04:19:29     00:27:53  
677 B223 Optima Cardio 3 04:20:24
  B223 KOSZTOWNIAK ANDRZEJ 7.195 00:00:00 00:13:06 00:30:01 00:48:21   00:48:21 04:20:24
  B223 KRAWCZYK STANISŁAW 10 00:48:21 01:00:05 01:13:10 01:27:14 01:41:02 00:52:41  
  B223 ŚWIERCZEK ZBIGNIEW 10 01:41:02 01:53:20 02:06:38 02:20:22 02:34:31 00:53:29  
  B223 SOBOWIEC ŁUKASZ 5 02:34:31 02:49:28 03:05:55     00:31:24  
  B223 GRABUSIŃSKI ADAM 5 03:05:55 03:22:34 03:41:13     00:35:18  
  B223 GRABUSIŃSKA AGNIESZKA 5 03:41:13 04:00:43 04:20:24     00:39:11  
678 B124 Novo Nordisk 1 04:20:29
  B124 BOREK JACEK 7.195 00:00:00 00:11:57 00:27:11 00:42:48   00:42:48 04:20:29
  B124 DURAJ RYSZARD 10 00:42:48 00:54:40 01:06:36 01:18:41 01:30:52 00:48:04  
  B124 DRZAZGA AGATA 10 01:30:52 01:45:48 02:01:55 02:20:14 02:39:29 01:08:37  
  B124 NOWAKOWSKA KAROLINA 5 02:39:29 02:54:23 03:10:58     00:31:29  
  B124 MANKOWSKA ALEKSANDRA 5 03:10:58 03:27:02 03:44:39     00:33:41  
  B124 WAWSZCZYK MARTHA 5 03:44:39 04:02:16 04:20:29     00:35:50  
679 A252 Mercedes-Benz Vans 04:20:30
  A252 JAROSZEWSKI JAKUB 7.195 00:00:00 00:14:16 00:30:12 00:46:10   00:46:10 04:20:30
  A252 PLIŃSKI MACIEJ 10 00:46:10 00:57:33 01:09:47 01:22:04 01:34:15 00:48:05  
  A252 GROMADA ARTUR 10 01:34:15 01:48:13 02:03:16 02:18:49 02:34:01 00:59:46  
  A252 ACHINGER RENE 5 02:34:01 02:50:05 03:07:40     00:33:39  
  A252 ŁOBEJKO PAULINA 5 03:07:40 03:24:05 03:41:34     00:33:54  
  A252 KACPRZAK BOGNA 5 03:41:34 04:00:02 04:20:30     00:38:56  
680 A283 Live Well at Citi- Lejdis 04:20:39
  A283 LASZUK MAGDALENA 7.195 00:00:00 00:11:34 00:24:57 00:38:29   00:38:29 04:20:39
  A283 SZWAD MARTYNA 10 00:38:29 00:51:39 01:05:17 01:18:34 01:31:41 00:53:12  
  A283 BEDNARSKA ANNA 10 01:31:41 01:47:54 02:05:33 02:24:11 02:42:37 01:10:56  
  A283 CIEŚLAK IZABELA 5 02:42:37 02:57:52 03:13:31     00:30:54  
  A283 SZYMAŃSKA JOANNA 5 03:13:31 03:29:20 03:45:16     00:31:45  
  A283 WIŚNIEWSKA- STODOLNA PATRYCJA 5 03:45:16 04:02:36 04:20:39     00:35:23  
681 C184 Klub Biegacza RTV EURO AGD Bobry z DOKu 04:21:00
  C184 COCEK WOJCIECH 7.195 00:00:00 00:13:57 00:27:26 00:43:23   00:43:23 04:21:00
  C184 JOŃCZYK PAWEŁ 10 00:43:23 00:56:44 01:10:49 01:25:23 01:39:19 00:55:56  
  C184 WENDEKER KRZYSZTOF 10 01:39:19 01:53:47 02:10:54 02:28:23 02:45:06 01:05:47  
  C184 MARKOWSKA MARTA 5 02:45:06 02:59:56 03:15:45     00:30:39  
  C184 GRYGLICKA EWELINA 5 03:15:45 03:30:25 03:46:32     00:30:47  
  C184 DADOS IGA 5 03:46:32 04:04:26 04:21:00     00:34:28  
682 A130 G Partner Runners 04:21:09
  A130 MIHAILA DUMITRU 7.195 00:00:00 00:12:50 00:26:24 00:39:23   00:39:23 04:21:09
  A130 GRYGALEWICZ ANNA 10 00:39:23 00:54:31 01:10:32 01:26:35 01:42:26 01:03:03  
  A130 MOSKALENKO VIKTORIIA 10 01:42:26 01:57:43 02:15:57 02:33:11 02:50:42 01:08:16  
  A130 KURTOGLU ALI BASAR 5 02:50:42 03:03:42 03:17:20     00:26:38  
  A130 HNÍZDA ROMAN 5 03:17:20 03:31:08 03:47:13     00:29:53  
  A130 SUCHENEK ANNA 5 03:47:13 04:04:08 04:21:09     00:33:56  
683 B117 XYLEM 1 04:21:34
  B117 MAĆKOWIAK SŁAWEK 7.195 00:00:00 00:11:43 00:25:25 00:39:02   00:39:02 04:21:34
  B117 MALARSKI MAREK 10 00:39:02 00:51:58 01:05:37 01:19:56 01:33:55 00:54:53  
  B117 RUDZKI PIOTR 10 01:33:55 01:47:10 02:02:49 02:19:36 02:37:16 01:03:21  
  B117 WÓJCIK ŁUKASZ 5 02:37:16 02:54:09 03:12:56     00:35:40  
  B117 SMYK ALICJA 5 03:12:56 03:30:51 03:48:51     00:35:55  
  B117 MŁYNARCZYK ANETA 5 03:48:51 04:04:21 04:21:34     00:32:43  
684 A239 SG4Spartans3 04:21:39
  A239 DĄBROWIECKI KRZYSZTOF 7.195 00:00:00 00:12:37 00:27:58 00:43:33   00:43:33 04:21:39
  A239 KADAJ IRENEUSZ 10 00:43:33 00:57:49 01:14:25 01:31:22 01:47:19 01:03:46  
  A239 KREMPA MICHAŁ 10 01:47:19 01:59:48 02:12:30 02:25:47 02:39:06 00:51:47  
  A239 PETRUSEVICH KATARZYNA 5 02:39:06 02:55:32 03:12:50     00:33:44  
  A239 KUCHARSKA ELŻBIETA 5 03:12:50 03:32:30 03:52:23     00:39:33  
  A239 WIELĄDEK MICHAŁ 5 03:52:23 04:06:56 04:21:39     00:29:16  
685 B221 Optima Cardio 1 04:22:04
  B221 BOROŃ RYSZARD 7.195 00:00:00 00:10:48 00:23:00 00:36:38   00:36:38 04:22:04
  B221 GÓRSKI SZYMON 10 00:36:38 00:52:39 01:10:02 01:28:19 01:46:24 01:09:46  
  B221 PRONOBIS IGOR 10 01:46:24 01:59:50 02:13:26 02:27:32 02:42:23 00:55:59  
  B221 GÓRSKA HANNA 5 02:42:23 02:58:36 03:17:14     00:34:51  
  B221 ROSIŃSKI PIOTR 5 03:17:14 03:31:44 03:46:44     00:29:30  
  B221 PRONOBIS DOROTA 5 03:46:44 04:04:41 04:22:04     00:35:20  
686 A131 Go 4 smile 04:22:27
  A131 LACHOWSKA BARBARA 7.195 00:00:00 00:11:58 00:27:19 00:43:29   00:43:29 04:22:27
  A131 KRZYŻANOWSKA IWONA 10 00:43:29 00:56:45 01:10:52 01:25:22 01:39:53 00:56:24  
  A131 BARAŃSKI MICHAŁ 10 01:39:53 01:54:14 02:11:47 02:28:15 02:44:26 01:04:33  
  A131 SOKOŁOWSKI PIOTR 5 02:44:26 03:00:58 03:17:16     00:32:50  
  A131 SZYMAŃSKI PAWEŁ 5 03:17:16 03:30:41 03:45:20     00:28:04  
  A131 MASZTAKOWSKI ŁUKASZ 5 03:45:20 04:03:13 04:22:27     00:37:07  
687 B401 PANDORA dla Rak ‚n’ Rolla 04:22:50
  B401 ROZBICKI DAWID 7.195 00:00:00 00:13:06 00:29:22 00:45:32   00:45:32 04:22:50
  B401 PARANDYK KRYSTIAN KAPEK 10 00:45:32 00:56:14 01:07:32 01:19:20 01:30:58 00:45:26  
  B401 CZARNOCKA MAŁGORZATA 10 01:30:58 01:45:30 02:02:09 02:19:27 02:36:50 01:05:52  
  B401 PÓŁTORAK KINGA 5 02:36:50 02:52:59 03:11:02     00:34:12  
  B401 KICIŃSKA SANDRA 5 03:11:02 03:31:36 03:55:06     00:44:04  
  B401 SOKULSKI MACIEJ 5 03:55:06 04:07:55 04:22:50     00:27:44  
688 B122 Novo Nordisk 3 04:23:30
  B122 SZYMANKIEWICZ KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:13:17 00:30:44 00:48:20   00:48:20 04:23:30
  B122 LACH SYLWIA 10 00:48:20 01:01:40 01:14:52 01:28:18 01:41:32 00:53:12  
  B122 MICHNIEWICZ SEBASTIAN 10 01:41:32 01:55:29 02:10:15 02:25:17 02:40:11 00:58:39  
  B122 MICHNIEWICZ MONIKA 5 02:40:11 02:59:02 03:17:32     00:37:21  
  B122 OSTROWSKA SKUP JOANNA 5 03:17:32 03:36:23 03:54:47     00:37:15  
  B122 TABISZ ANNA 5 03:54:47 04:08:43 04:23:30     00:28:43  
689 C103 Gitara UMFC 04:23:49
  C103 KUŚMIERCZYK DAMIAN 7.195 00:00:00 00:30:09 00:43:19 00:57:00   00:57:00 04:23:49
  C103 CHOMICZ WOJCIECH 10 00:57:00 01:10:35 01:25:32 01:42:09 01:57:52 01:00:52  
  C103 ZALEWSKI MARCIN 10 01:57:52 02:10:18 02:23:15 02:36:19 02:48:28 00:50:36  
  C103 DZIAMARA MICHAŁ 5 02:48:28 03:02:00 03:20:48     00:32:20  
  C103 PENTZ JAN 5 03:20:48 03:37:39 03:54:24     00:33:36  
  C103 KOWALSKI MATEUSZ 5 03:54:24 04:08:13 04:23:49     00:29:25  
690 B147 Prokuratoria Generalna 2 04:24:29
  B147 BIESIADZIŃSKA JAŚMINA 7.195 00:00:00 00:13:43 00:30:04 00:46:57   00:46:57 04:24:29
  B147 GRATYS-ŁUBKOWSKA KATARZYNA 10 00:46:57 01:00:13 01:13:48 01:27:42 01:41:23 00:54:26  
  B147 KWIATKOWSKI TOMASZ 10 01:41:23 01:54:39 02:08:42 02:24:02 02:39:46 00:58:23  
  B147 IWAŃSKA RENATA 5 02:39:46 02:56:33 03:13:52     00:34:06  
  B147 GAWLIKOWSKI ŁUKASZ 5 03:13:52 03:32:08 03:51:27     00:37:35  
  B147 KOŚCIELAK DAMROKA 5 03:51:27 04:07:30 04:24:29     00:33:02  
691 C288 Kontoor Team 3 04:25:24
  C288 PAŁGAN TOMASZ 7.195 00:00:00 00:14:57 00:28:30 00:42:03   00:42:03 04:25:24
  C288 PIPREK MICHAŁ 10 00:42:03 00:55:52 01:12:36 01:30:33 01:47:59 01:05:56  
  C288 PŁAZA PAWEŁ 10 01:47:59 01:58:49 02:11:36 02:25:00 02:38:44 00:50:45  
  C288 DUTKIEWICZ JOANNA 5 02:38:44 02:56:58 03:16:40     00:37:56  
  C288 ROKOSZAK ANNA 5 03:16:40 03:32:30 03:50:31     00:33:51  
  C288 SKRZESZEWSKA KAROLINA 5 03:50:31 04:07:36 04:25:24     00:34:53  
692 A602 ANTY-LOOPY BOSCH IT 04:26:01
  A602 DUSZCZYK MONIKA 7.195 00:00:00 00:12:47 00:28:01 00:42:41   00:42:41 04:26:01
  A602 SOBIPAN IREK 10 00:42:41 00:55:03 01:08:00 01:22:39 01:35:39 00:52:58  
  A602 WOŹNICKA ALEKSANDRA 10 01:35:39 01:53:08 02:11:31 02:29:39 02:47:19 01:11:40  
  A602 GIERASIMIUK MONIKA 5 02:47:19 03:02:28 03:20:52     00:33:33  
  A602 SOBCZAK JOANNA 5 03:20:52 03:36:40 03:55:20     00:34:28  
  A602 ANDRULEWICZ AGNIESZKA 5 03:55:20 04:09:49 04:26:01     00:30:41  
693 B255 Run 4 Fun – L?Oreal Running Team I 04:26:16
  B255 KACPRZAK MONIKA 7.195 00:00:00 00:13:58 00:31:58 00:49:58   00:49:58 04:26:16
  B255 OSTROWSKI MARCIN 10 00:49:58 01:02:59 01:18:28 01:34:47 01:51:20 01:01:22  
  B255 KOKOTAJŁO EMILIA 10 01:51:20 02:05:46 02:22:49 02:41:12 02:59:13 01:07:53  
  B255 OWSIANY ROBERT 5 02:59:13 03:10:46 03:24:02     00:24:49  
  B255 RYSZ AGNIESZKA 5 03:24:02 03:37:36 03:53:15     00:29:13  
  B255 WIĄCEK AGNIESZKA 5 03:53:15 04:11:04 04:26:16     00:33:01  
694 B269 Nespresso 04:26:55
  B269 GROMEK DAMIAN 7.195 00:00:00 00:12:27 00:27:57 00:43:31   00:43:31 04:26:55
  B269 LEPA PAULINA 10 00:43:31 00:56:52 01:11:00 01:25:12 01:38:48 00:55:17  
  B269 KOSTARZ ADAM 10 01:38:48 01:53:42 02:08:56 02:24:15 02:39:36 01:00:48  
  B269 CZAJKOWSKI ROBERT 5 02:39:36 03:02:26 03:24:40     00:45:04  
  B269 PROSZEWSKI MICHAŁ 5 03:24:40 03:40:48 03:58:46     00:34:06  
  B269 WOJTASIŃSKA MARTYNA 5 03:58:46 04:12:10 04:26:55     00:28:09  
695 C135 Medtronic – Drużyna dla Serca 5 04:29:21
  C135 MAKSYMIUK JAKUB 7.195 00:00:00 00:13:33 00:27:01 00:41:17   00:41:17 04:29:21
  C135 TYBUS BARTOSZ 10 00:41:17 00:55:55 01:12:13 01:29:11 01:45:57 01:04:40  
  C135 MOMOT PRZEMYSŁAW 10 01:45:57 02:01:50 02:19:15 02:37:23 02:56:04 01:10:07  
  C135 CELARY JAKUB 5 02:56:04 03:11:14 03:28:43     00:32:39  
  C135 SAMSONOWICZ KAMILA 5 03:28:43 03:42:52 03:59:26     00:30:43  
  C135 COWAP GEORGE 5 03:59:26 04:13:07 04:29:21     00:29:55  
696 A405 Ośrodek Badań nad Migracjami 04:29:31
  A405 SARNOWSKA JUSTYNA 7.195 00:00:00 00:13:47 00:29:59 00:45:30   00:45:30 04:29:31
  A405 ANACKA MARTA 10 00:45:30 01:00:27 01:16:51 01:33:14 01:48:42 01:03:12  
  A405 EROSS AGNES 10 01:48:42 02:04:36 02:21:27 02:39:33 02:58:02 01:09:20  
  A405 WACH DOMINIK 5 02:58:02 03:11:07 03:24:54     00:26:52  
  A405 FIOŁKOWSKA KAMILA 5 03:24:54 03:42:50 04:01:12     00:36:18  
  A405 LESIŃSKA MAGDALENA 5 04:01:12 04:15:09 04:29:31     00:28:19  
697 C289 Kontoor Team 2 04:35:12
  C289 KASIBORSKI KAROL 7.195 00:00:00 00:15:12 00:28:53 00:46:36   00:46:36 04:35:12
  C289 PAWLAK RAFAŁ 10 00:46:36 01:03:16 01:20:51 01:38:23 01:55:35 01:08:59  
  C289 ŁUBIŃSKI PAWEŁ 10 01:55:35 02:09:04 02:23:29 02:38:19 02:53:26 00:57:51  
  C289 WALENCEWICZ MAGDALENA 5 02:53:26 03:12:58 03:33:25     00:39:59  
  C289 KOTLICKA EWELINA 5 03:33:25 03:49:05 04:05:52     00:32:27  
  C289 PIENICKA AGNIESZKA 5 04:05:52 04:19:58 04:35:12     00:29:20  
698 C408 PRA HS Pędziwiatry  
  C408 SPANIER KATARZYNA 7.195 00:00:00 00:14:43 00:27:56 00:41:52   00:41:52  
  C408 JABLONSKA MILENA 10 00:41:52 00:55:53 01:24:58 01:39:47 01:51:53 01:10:01  
  C408 KOMAR KONRAD 10 01:51:53 02:04:02 02:16:23 02:28:30 02:44:24 00:52:31  
  C408 DANOWSKA MONIKA 5 02:44:24 03:01:34 03:15:55     00:31:31  
  C408 MOLIK MARZENA 5 03:15:55 03:29:32 03:43:24     00:27:29  
  C408 CHOJNOWSKA LILIANA 5 03:43:24 03:57:55          
699 C166 The Hestons  
  C166 STANISZEWSKI KAROL 7.195 00:00:00 00:12:47 00:24:27 00:36:49   00:36:49  
  C166 KĘDZIORA DANIEL 10 00:36:49 00:48:43 01:02:45 01:17:26 01:31:12 00:54:23  
  C166 MICHALAK MACIEJ 10 01:31:12 01:44:38 01:58:59 02:14:12 02:28:59 00:57:47  
  C166 ORZOŁ FILIP 5 02:28:59 02:43:24 02:58:39     00:29:40  
  C166 BRZEZIŃSKA KAMILA 5 02:58:39 03:31:28 03:44:08     00:45:29  
  C166 RATUSZNY MICHAŁ 5 03:44:08 04:00:06          
700 A237 SG4Spartans1  
  A237 DACHOWSKA ALEKSANDRA 7.195 00:00:00 00:50:10 01:03:19 01:16:21   01:16:21  
  A237 STACHURSKI RAFAŁ 10 01:16:21 01:29:27 01:42:08 01:55:02 02:08:28 00:52:07  
  A237 DUBER-STACHURSKA KATARZYNA 10 02:08:28 02:22:07 02:35:42 02:50:54 03:10:20 01:01:52  
  A237 RZESZOTEK MAŁGORZATA 5 03:10:20 03:22:17 03:36:20     00:26:00  
  A237 OLSZEWSKI ANDRZEJ 5 03:36:20 03:50:53 04:04:57     00:28:37  
  A237 TOURNEUR CYRIL 5 04:04:57            
701 C171 TopLine Power Runners  
  C171 POKORSKI MICHAŁ 7.195 00:00:00 00:12:36 00:24:22 00:37:04   00:37:04  
  C171 ZIMIŃSKI MICHAŁ 10 00:37:04 01:25:52 01:36:47 01:48:37 02:01:21 01:24:17  
  C171 SIUBA PRZEMYSŁAW 10 02:01:21 02:15:29 02:27:04 02:39:34 02:52:00 00:50:39  
  C171 KARAŚ JAKUB 5 02:52:00 03:05:18 03:19:42     00:27:42  
  C171 CHYCHŁOWSKI ANDRZEJ 5 03:19:42 03:35:29          
  C171 VLADOIU DAGMARA 5              
702 A193 Cosmedica Wellbeing 2  
  A193 BARCZAK WOJCIECH 7.195 00:00:00 00:10:07 00:21:52 00:33:54   00:33:54  
  A193 RYNOWIECKI GUSTAW 10 00:33:54 00:48:10 01:03:36 01:19:06 01:35:05 01:01:11  
  A193 KABAŁA JANUSZ 10 01:35:05 01:47:39 02:00:42 02:14:32 02:29:22 00:54:17  
  A193 SIUDEK SŁAWOMIR 5 02:29:22 02:42:11 03:33:24     01:04:02  
  A193 SAS-MAJDOWSKA MAGDALENA 5 03:33:24            
  A193 BOHDANOWICZ ALEKSANDRA 5              
703 A194 Cosmedica Wellbeing 1  
  A194 SIUDEK KAMIL 7.195 00:00:00 00:11:31 00:26:21 00:41:17   00:41:17  
  A194 WŁODARCZYK MACIEJ 10 00:41:17 00:54:39 01:09:44 01:25:26 01:40:49 00:59:32  
  A194 TUMO TIMOTHY 10 01:40:49 01:52:50 02:07:59 02:28:11      
  A194 KONICER JOANNA 5              
  A194 WOJTCZAK KATARZYNA 5              
  A194 RYGIEL BARBARA 5              
704 A169 PEKAO SME  
  A169 KRYSIAK ROBERT 7.195 00:00:00 00:12:00 00:24:48 00:36:34   00:36:34  
  A169 GLEGOŁA DANIEL 10 00:36:34 00:49:14 01:02:27 01:15:28      
  A169 WÓJCIK KAMIL 10              
  A169 IWASZKIEWICZ PIOTR 5              
  A169 JABŁOŃSKA ANNA 5              
  A169 FRYC JĘDRZEJ 5              
705 A195 Cosmedica Wellbeing 3  
  A195 KOZAK MONIKA 7.195 00:00:00 02:45:30          
  A195 WIELGUS WOJCIECH 10              
  A195 BŁOSZCZYŃSKI RAFAŁ 10              
  A195 ELSNER MONIKA 5              
  A195 SIĘBOR MAŁGORZATA 5              
  A195 GŁOWSKA MONIKA 5              
706 A139 IGT  
  A139 KOPANIA PAWEL 7.195 00:00:00            
  A139 SOBKOWIAK JAN 10              
  A139 AKSIUCIK ARKADIUSZ 10              
  A139 HUBICKA OKSANA 5              
  A139 SWISTAK ROBERT 5              
  A139 ZEBROWSKA KLAUDIA 5              
707 A228 Workplace Leisure  
  A228 REBELO KEVIN 7.195 00:00:00            
  A228 BIENIEK DAMIAN 10              
  A228 JABŁOŃSKI PIOTR 10              
  A228 PĘDZIEJEWSKA SYLWIA 5              
  A228 SHAPOVAL MARIIA 5              
  A228 PIOTRKOWICZ ALEKSANDRA 5              
708 A264 Crido in Motion – Lhotse  
  A264 YY XX 7.195 00:00:00            
  A264 YYY XXX 10              
  A264 ZZZ YYY 10              
  A264 SSS CCC 5              
  A264 JJJ KKK 5              
  A264 LLL KKK 5              
709 A278 DPD Polska I  
  A278 WAWRZYŃSKI DANIEL 7.195 00:00:00            
  A278 BOROWIEC JAREK 10              
  A278 SROKA ROBERT 10              
  A278 KOWALCZYK ROBERT 5              
  A278 SŁOWIK PAWEŁ 5              
  A278 KRAUZE RAFAŁ 5              
710 A279 Team HOLO  
  A279 BOBRYK OLA 7.195 00:00:00            
  A279 GÓRA ADAM 10              
  A279 SZYMAŃSKI MATEUSZ 10              
  A279 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA 5              
  A279 NAPIORKOWSKI PRZEMEK 5              
  A279 WYRWIŃSKI OLIVIER 5              
711 A298 Panasonic Running Team_2  
  A298 SMĘTEK KAMILA 7.195 00:00:00            
  A298 KOWALSKI JAN 10              
  A298 KOWALSKI JAN 10              
  A298 KOWALSKI JAN 5              
  A298 KOWALSKI JAN 5              
  A298 SMĘTEK KAMILA 5              
712 A301 UTC Ropczyce Fire Runners  
  A301 SZAL MARCIN 7.195 00:00:00            
  A301 KOŚNIOWSKI KAMIL 10              
  A301 ZYMRÓZ TOMASZ 10              
  A301 WOJTKIEWICZ-SZCZYREK KATARZYNA 5              
  A301 SAREK MAGDALENA 5              
  A301 STRĄCZEK SEBASTIAN 5              
713 B101 ASAP Ferretti-Bębenek  
  B101 PAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 7.195 00:00:00            
  B101 DYMEK PAWEŁ 10              
  B101 BĘBENEK PAWEŁ 10              
  B101 MORAWSKA MAJA 5              
  B101 BĘBENEK KAMILA 5              
  B101 KOSTUR DAMIAN 5              
714 B116 XYLEM 2  
  B116 PROCZEK MARIUSZ 7.195 00:00:00            
  B116 MAĆKOWIAK SŁAWEK 10              
  B116 ŻEBROWSKI BARTOSZ 10              
  B116 URBANIAK DOMINIKA 5              
  B116 WÓJCIK ŁUKASZ 5              
  B116 MŁYNARCZYK ANETA 5              
715 B118 XYZ  
  B118 ROGULSKI ANDRZEJ 7.195 00:00:00            
  B118 MUSIELAK MACIEJ 10              
  B118 ZAWARSKI SŁAWOMIR 10              
  B118 ROKICKA ALEKSANDRA 5              
  B118 ROGULSKI MICHAŁ 5              
  B118 SOKALSKA ANETA 5              
716 B144 Sopliczaki z CEDC  
  B144 MARCINIAK MATEUSZ 7.195 00:00:00            
  B144 ŚMIAŁEK KRZYSZTOF 10              
  B144 ZIĘĆ MARCIN 10              
  B144 SZLĘK EWA 5              
  B144 SZCZOTKA SYLWIA 5              
  B144 SAWICKI DAWID 5              
717 B172 Prokuratoria Generalna 3  
  B172 MILLER MAREK 7.195 00:00:00            
  B172 WOŹNICKI ARTUR 10              
  B172 GRYGLICKI MICHAŁ 10              
  B172 KRAŚNICKA-GNIEWEK ANGELIKA 5              
  B172 WITKOWSKA MARZENA 5              
  B172 GNIEWEK TOMASZ 5              
718 B173 HALLS 5  
  B173 LEWCZUK MICHAL 7.195 00:00:00            
  B173 SŁOWIK ADAM 10              
  B173 GUBICZ MAREK 10              
  B173 LOYKO YEVHENIY 5              
  B173 BARTOSIEWCZI MICHAŁ 5              
  B173 GOŁĄB MIROSŁAW 5              
719 B177 Ubezpieczenia Pocztowe  
  B177 BONDAR ANNA 7.195 00:00:00            
  B177 ZAGAJEWSKI MARIUSZ 10              
  B177 SROKA PAWEŁ 10              
  B177 KOWALSKA ANNA 5              
  B177 PRZYBYLAK PIOTR 5              
  B177 ADAMCZEWSKA AGNIESZKA 5              
720 B254 Toyota Bielany  
  B254 PRZYGODA PAWEŁ 7.195 00:00:00            
  B254 PRZYGODA KATARZYNA 10              
  B254 KOPESTYŃSKI ALEKSANDER 10              
  B254 MACIEJEWSKI ADAM 5              
  B254 BŁAŻEJCZAK MICHAŁ 5              
  B254 BĄK MICHAŁ 5              
721 B309 BNP Paribas 1  
  B309 XYZ XYZ 7.195 00:00:00            
  B309 XYZ XY/Z 10              
  B309 ZYZ XYZ 10              
  B309 XYZ XYZ 5              
  B309 QQQ ZYW 5              
  B309 WWW QQQ 5              
722 B310 BAN Paribas 2  
  B310 XYZ XYZ 7.195 00:00:00            
  B310 XYZ XYZ 10              
  B310 X/YZ X/YZ 10              
  B310 ZYW XYZ 5              
  B310 ZYZ XYZ 5              
  B310 XYZ XYZ 5              
723 B405 Fundacja „Maraton Warszawski” – Drużyna Z  
  B405 LEWANDOWSKA MARTYNA 7.195 00:00:00            
  B405 GROCHOWALSKI PATRYK 10              
  B405 X X 10              
  B405 SOBCZAK-TRONINA ALICJA 5              
  B405 TRONINA MARTA 5              
  B405 GŁĄB SZYMON 5              
724 C131 Hemoglobina  
  C131 PANKIEWICZ MACIEJ 7.195 00:00:00            
  C131 MASZCZYŃSKI KRZYSZTOF 10              
  C131 CHUCHRA GRZEGORZ 10              
  C131 ZIÓŁKOWSKA ANETA 5              
  C131 PANKIEWICZ MARCIN 5              
  C131 BRAM TOMASZ 5              
725 C194 PKP Energetyka – Team IV  
  C194 A A 7.195 00:00:00            
  C194 B B 10              
  C194 C C 10              
  C194 D D 5              
  C194 E E 5              
  C194 F F 5              
726 C202 Altkom Akademia 2  
  C202 SZESZKO JAKUB 7.195 00:00:00            
  C202 SZCZEPAŃSKI MACIEJ 10              
  C202 RZEPKA PAWEŁ 10              
  C202 HAWRUS MACIEJ 5              
  C202 SKOŁORZYŃSKA MONIKA 5              
  C202 KRYŃSKA KAROLINA 5              
727 C216 PwC IT Team  
  C216 GARSTKA GRZEGORZ 7.195 00:00:00            
  C216 TUREK TOMASZ 10              
  C216 BORSUKIEWICZ BARTOSZ 10              
  C216 GRZYB PIOTR 5              
  C216 KĘDZIORA GRZEGORZ 5              
  C216 ZAWADZKI PAWEŁ 5              
728 C302 New Balance Team  
  C302 CYPRYAŃSKI PIOTR 7.195 00:00:00            
  C302 DRACZYŃSKI ADAM 10              
  C302 KOPEĆ WOJCIECH 10              
  C302 JÓŹWIAK ŁUKASZ 5              
  C302 PSZCZÓŁKOWSKI PAWEŁ 5              
  C302 CZERWIŃSKI ADAM 5